OceanWP WordPressi teema – kas see vajub või ujub meie põhjalikus ülevaates?

Kiirelt laaditav WordPressi teema, mis toetab kolmandate osapoolte pistikprogramme ja pukseerimisprojekte, on kindlasti tõenäoline. Kohe algusest peale kõlab, et OceanWP võiks olla võistluse esireketiks kui parim mitmeotstarbeline, kõikehõlmav WP-teema.


OceanWP pakub palju tähelepanuväärseid väliseid funktsioone ja teie veebisaiti muudetakse ainult ühe klõpsuga. Selle täiendamiseks vastavalt teie igale kapriisile saate lisada veel mõned tasuta ja esmaklassilised pistikprogrammid.

Selle teema tasuta versiooni kasutab tegelikult enam kui 300 000 veebisaiti ja sellel on WordPress.orgil peaaegu täiuslik viie tärni hinnang. Võite vaid ette kujutada, kui suurepärase võiks OceanWP saada mitmekülgsuse ja funktsionaalsuse osas.

Nüüd peame põhjalikumalt uurima OceanWP-d ja me laseme teil otsustada, kas see sobib teie veebisaidile ideaalselt.

Mitmeotstarbeline WordPressi teema

OceanWP on kaasaegne WordPressi teema. See on tundlik ja toetab mitut keelt.

Kui plaanite ehitada veebipoodi, saab OceanWP sujuvalt integreerida WooCommerce’iga. Saate lisada erinevaid funktsioone, nagu näiteks ostukorvi hüpik, ostukorvi korduvriba ja kiirvaate režiim, et ostjad saaksid toodet vaadata lehelt lahkumata. Siit leiate meie WooCommerce’i nullist õige installimise kohta lisateavet uusim WooCommerce veebisaidi loomise õpetus.

Üks disaineritele mittevastavatest probleemidest on WordPressi teema muutmine pärast selle algset kujundust keerukaks. Värvide ja fontide muutmine on üsna lihtne, kuid WordPressi teemad ei muuda üldise struktuuri muutmist tavaliselt lihtsaks.

Kuid OceanWP teema puhul pole see probleem. See võimaldab sisu loojal valida paljude professionaalsete WordPressi disainilahenduste hulgast mida saab veebisaidil teemademosüsteemi abil importida.

Ma ütlen teile, teemademo kvaliteet on ülihea. Ehkki kõiki kujundusi saab kasutada erinevat tüüpi veebisaitide jaoks, on enamik neist mõeldud konkreetsele otstarbele, näiteks e-poe pood või ettevõtte veebisait.

OceanWP jaoks on saadaval palju pistiklaiendeid, mis pakuvad rohkem stiilivalikuid, täiendavaid vidinaid lehe koostajatele, uusi kohandatud postitustüüpe ja palju muud.

Vanematest WordPressi teemadest võite leida stiilsed lehed, mille olete lohistatud pukseerimislehe abil, näiteks Divi, jaotatud lehe keskel asuvaks väikeseks lõuendialaks. Kuid rakenduses OceanWP saate määratleda, kas kuvatakse külgribasid, päiseid ja jaluseid. Samuti saate juhtida muid asjakohaseid lehe sätteid, näiteks logo ja veeriseid.

Saate iga lehte vastavalt muuta ja veenduda, et veebisaidi struktuur ja sisu on selle kontrolli tasemega kooskõlas.

Installimine ja soovitatavad pistikprogrammid

OceanWP võib olla alla laaditud WordPress.org-ist või otse WordPressi välimuse jaotise teemade lehelt. Kui olete OceanWP aktiveerinud, kuvatakse teade, mis soovitab teil installida kolm pistikprogrammi: Elementor, Ocean Extra ja WPForms.

Ma ütleksin, et Ocean Extra on nõutav pistikprogramm, kuna olulist teemafunktsiooni, näiteks OceanWP juhtpaneeli, ei kuvata ilma selle pistikprogrammita.

Klõpsake lihtsalt lingil „Alusta pistikprogrammide installimist”. Valige kõik soovitatavad pistikprogrammid ja valige ripploendist Hulgitoimingud Install. Klõpsake nuppu „Rakenda”.

Kui see on valmis, saate nüüd naasta armatuurlauale.

Seadistan Sinu veebilehekülg

Armatuurlaual näete sinise nupuga OceanWP teadet „Käivita häälestusviisard”.

Klõpsake sellel ja teid suunatakse ümber häälestusviisardi tervituslehele. Klõpsake nuppu “Alusta”.

Järgmisel lehel saate valida veebisaidi kujunduse. Seal on tasuta demo, mida saab eelvaates vaadata ja seejärel installida. Kuid kui eelistate mitte, võite selle sammu vahele jätta.

Kui olete algaja, on demoveebisaitide importimine teile väga kasulik, kuna see võimaldab teil oma saidile täielikult välja töötatud disainilahenduse importida. Teil on vaja vaid muuta sisu, et see vastaks teie kaubamärgile ja muuta demo tõeliselt enda omaks.

Demosisu installimine pole aga kohustuslik. Ainuüksi WordPressi, OceanWP ja Elementori abil saate oma veebisaiti kujundada ja üles ehitada. Demo importimine vähendab lihtsalt paigutuse väljamõtlemist ja visualiseerimist, sealhulgas mõnda kohahoidja sisu.

Veebisaidi kohandamine

Pärast Ocean Extra aktiveerimist kuvatakse teie administraatori menüüs OceanWP teemapaneeli menüü. Seda nimetatakse teemapaneeliks.

Jaotisi saab lubada ja keelata WordPressi teema kohandajas teemateema peamisel lehel. Vean kihla, et hoiate kõik jaotised lubatud.

Leiate alt ka kohandajas olevate oluliste sätete linke, näiteks logi üleslaadimine ja päise muutmine.

Häälestusviisardit saab ka sellelt lehelt uuesti käivitada. Integratsioonid kolmanda osapoole teenustega leiate integratsiooni vahekaardilt. MailChimpi integreerimisvalikuid näete ainult siis, kui pistikprogrammi laiendusi pole aktiveeritud.

OceanWP-l on oma mallide süsteem. Lühikoodi abil saate WordPressi visuaalse redigeerija abil uusi malle luua ja neid igal ajal uuesti kasutada, mis võib säästa teie aega, kui lisate sama sisu postitustele ja lehtedele sageli.

Samuti saate skriptide ja stiilide lehel lubada ja keelata kümneid Javascripti ja CSS-i elemente. Kui keelate funktsioonid, mida te ei kasuta, vähendate oma lehtede üldist suurust, mis omakorda kiirendab teie lehe laadimisaegu.

Kõiki teema sätteid saab eksportida .dat-faili. See on kasulik, kui soovite varundada oma eelistatud sätted või peate OceanWP üle viima testimiskeskkonnast reaalajas veebisaidile.

Seadistusviisardi kaudu konfigureeritavad stiilivalikud ja veebisaidi sätted, mida saab muuta WordPressi teema kohandaja kaudu.

Enne pidid kasutajad demo oma veebisaidile importimiseks installima pistikprogrammi Demo impordi laiendus. Kuid nüüd on see funktsioon lehel Demo installimine üle viidud Ocean Extra-sse.

Protsess on sarnane: näete loendit tasuta demosid, mis on installimiseks saadaval. Iga demo jaoks on saadaval eelvaade ja kujundusele klõpsamine näitab teile, millised pistikprogrammid on selle jaoks vajalikud.

Kujunduste kvaliteet on vaieldamatult uhke. Nii tasuta kui ka premium on loodud kõrgel tasemel. See on üks OceanWP parimaid omadusi, kuna see võimaldab teil oma veebisaidi muuta millekski erakordseks.

Teemapaneeli viimane leht on OceanWP premium-laiendite reklaam.

Kõigi postituste, lehtede ja kohandatud postitüüpide jaoks saate WordPressi visuaalse redigeerija alt leida OceanWP-i seadete ala. Kõik siin määratletud seaded kehtivad konkreetsele lehele ja neid ei rakendata teie veebisaidi teistele lehtedele.

Saate lisada lühikoode enne ja pärast oma lehtede peamisi osi. Saate muuta ka praegu kasutatavat logo ja navigeerimismenüüd.

Kui brändite oma veebisaidil mõnda konkreetset piirkonda, siis peate neid seadeid oma näo ja ilme saamiseks näpistama..

Samuti saate pealkirju, alapealkirju ja pealkirjade stiili täielikult muuta. Teisest küljest saate selle täielikult keelata. Samuti on riivsaia ja jaluse kohandamine visuaalse redigeerija abil võimalik.

Seal on unikaalsed postituse vormingu valikud, mis on saadaval heli, video, linkide, tsitaatide ja muu jaoks.

Mis teeb OceanWP väga võimsaks, on see, et saate oma veebisaidi iga lehte oma maitse järgi kohandada, muutes võimalused piiramatuks.

Teema kohandaja kasutamine

Enamiku seadete ja stiilivalikute leiate WordPressi teema kohandajast. Pärast veebisaidil muudatuste tegemist on saadaval laua-, tahvelarvutite ja nutitelefonide reaalajas eelvaated.

Paljusid elutähtsaid saidiseadeid leiate jaotisest Üldised sätted. Sealt saate juhtida oma veebisaidi kujundust ja saidi peamiste alade paigutust ning selle lehekülgi.

Enamikul teemademostel on mitu päisestiili, mis paistab minu silmis silma peale selle, et saan muuta oma veebisaidi kõigi elementide tüpograafiat. Värve, polstrit, veeriseid ja palju muud saab väga hõlpsalt redigeerida. Samuti saate oma veebisaidi silmapaistvamaks laadimiseks üles laadida suuri pilte ja videolõike.

Samuti saate jaluse jaluse jaotises lubada ja keelata, muutes selle kuvamiseks tahvelarvutites või nutitelefonides. Samuti saate lühikoodide abil luua oma autoriõiguse sõnumi.

On selge, et rohkem teema arendajaid võtab WordPressi teema kohandaja omaks, selle asemel, et kasutada traditsioonilist valikute lehte, mille toiteks töötab valikupaneel.

Teemade kohandaja ei ole alati kiireim viis veebisaidi muudatuste tegemiseks, kuid selle eest, et näete muudatusi nende tegemise ajal, maksab väike hind..

Põhilaiendid

Kui soovite laiendada OceanWP teema põhifunktsioone, võite kasutada pistikprogrammi laiendusi. Saate kasutada 8 tasuta ja 13 lisatasu laiendit.

Tasuta laiendid sisaldavad:

 1. Kleepige ükskõik mida – saate oma veebisaidile kleepida mis tahes elemendi, mida soovite
 2. Modaalaken – saate modaalakendesse lisada mis tahes sisu ja sisestada avanemisnupu ükskõik kuhu
 3. Posts Slider – saate oma blogi postitusi kuvada liuguritena
 4. Demoimport – saate demosisu importida vaid ühe klõpsuga
 5. Kohandatud külgriba – saate luua külgribasid ja sisestada need oma veebisaidi ükskõik kuhu
 6. Toote jagamine – saate igale tootele sotsiaalse jagamise nuppe lisada
 7. Sotsiaalne jagamine – saate individuaalsetele postitustele lisada sotsiaalse jagamise nuppe
 8. Ocean Extra – kasulik demoside importimiseks, teemapaneelil ning skriptide ja stiilide lisamiseks

Premium laiendid

Seal on 13 premium-laiendit, mida saate kasutada koos OceanWP-ga. Saate seda osta koos tasuta laienditega kimpudena. Ühe saidi eest saate neid ainult 39 dollari eest.

Lisatasu laiendid hõlmavad järgmist:

 1. Täisekraan – täisekraanil keritav veebisait
 2. Küpsisteatis – veebisaidi külastajate teavitamiseks, et kasutate GDPR-i järgimiseks küpsiseid
 3. Hüpikaknas sisselogimine – sisestage hüpikkastiga sisselogimise / registreerimise vorm oma veebisaidi mis tahes lehele
 4. Instagram – oma Instagrami voo kuvamine
 5. Valge silt – asendage OceanWP nimi oma kaubamärgiga
 6. Portfoolio – lisage oma portfell
 7. Woo hüpik – kuvage hüpikaken, kui külastajad klõpsavad nuppu Lisa ostukorvi
 8. Sticky Footer – jaluse kinnitamine ekraani põhjale
 9. Ookeani konksud – kohandatud sisu lisamine
 10. Elementori vidinad – rohkem vidinaid Elementorile
 11. Külgpaneel – tundlik külgpaneel, mille sees on vidinad
 12. Kleepuv päis – kleepige päis lehe ülaossa
 13. Jaluse viide – sisestage jalusesse oma ettevõtte eelistatud üksikasjad

Järeldus

Hindate seda, mida OceanWP pakub, kui olete üks neist, kes otsib tasuta, kuid kvaliteetset WordPressi teemat. OceanWP-l on disaini ja stiilivalikute osas nii palju pakkuda.

Kui olete uustulnuk, siis kindlasti hindate, kui palju OceanWP muudatuste tegemisel aitab, kuna näete neid muudatusi reaalajas. Kui sellest ei piisa, võiksite kaaluda kerimist aadressil meie Astra teema üksikasjalik ülevaade.

WordPressi visuaalredaktoris kuvatavaid täiendavaid sätteid saab kasutada oma lehtede ainulaadseks kohandamiseks, mis avab piiramatud võimalused oma veebisaidi kohandamiseks.

Leheelemente, nagu päis, jalus ja külgriba, saate ühe nupuvajutusega lubada või keelata. Teemademosüsteem on kahtlemata üks OceanWP parimaid omadusi, kuna see annab kasutajatele juurdepääsu kvaliteetsete disainilahenduste kataloogile.

See on kuidagi pettumus, sest iga tasuta demo korrektseks tööks on vaja esmaklassilist pistikprogrammi pikendust.

Peaksite tutvuma ka ulatusliku dokumentatsiooni alaga. Kuna sellel on videoõpetused ja iga OceanWP funktsiooni kirjalikud juhendid, sealhulgas üksikasjad iga pistikprogrammi laienduse toimimise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map