Astra WordPressi teema ülevaade – ideaalne algaja teema

See on libe, äärmiselt kohandatav ja ennekõike TASUTA. See on meie mantra Astrale – WordPressi teema, mis on nii dünaamiline, et saate seda kasutada ükskõik mille jaoks – ajaveebi / portfelli veebisaidil või veebipoes. Tõepoolest, see on ideaalne teema algajatele, kes kasutavad WordPressi.


Astra teemat kasutab enam kui 300 000 veebisaiti ja see arv kasvab 1k päevas. Lisaks toetab see populaarseid leheehitajate pluginaid nagu Beaver Builder, Divi ja Elementor. See tähendab, et saate oma saiti hõlpsalt kohandada nii, nagu soovite.

Kui te pole disainer, saate hõlpsalt importida kvaliteetseid eelvalmis malle ja täiendada oma veebisaiti vaid mõne hiireklõpsuga.

Lisaks saate sõltuvalt teie veebisaidi vajadustest installida mitmeid tasuta laiendusi. Ja kui soovite oma veebisaidi jaoks täpsemaid funktsioone, saate minna üle Astra Pro versioonile.

Niisiis, kas Astra on hüpe väärt? Ja kas peaksite seda oma veebisaidil kasutama??

Vaatame Astra teema kohmetust – miks see on nii populaarne ja milliseid eeliseid saate selle teema profiversioonile üleminekul?.

Astra loojad

Astra on kõige kohandatavam ja kergem WordPressi teema, mille on loonud Brainstorm Force – see on ka meeskond selliste pluginate taga nagu Convert Pro (e-posti optiini ja plii genereerimise pistikprogramm), Schema Pro (skeemi märgistuse plugin) ja WP Portfolio (portfelli plugin) ).

Brainstorm Force pani Astra hõlpsalt ja tõhusalt leheehitajatega integreerima koos Beaver Builderi ülimate lisandmoodulitega ja Elementori pistiklaiendite ülimate lisandmoodulitega..

Brainstorm Force on väga aktiivne ka WordPressi kogukonnas ja WordCampsis osalemisel. Lisaks värskendavad nad regulaarselt oma tasuta WordPressi pistikprogramme.

Seega võite kahtlemata tugineda selle meeskonna toodetava toodangu kvaliteedile.

Mida Astrast saab?

Astra arendajate sõnul on see ülikerge ja väga kohandatav. Kui kasutate Astra, on teie veebisait ja teil ainult WordPressi vaikeseaded; peaks teie veebisait laadima vähem kui poole sekundiga.

Miks on see? Nad on keelanud jQuery ja hoidnud ressursse alla 50 kb.

Ma kasutan oma veebisaidil Astra teemat ja see laadib vähem kui 3 sekundit. Kui juhtub, et sirvite minu saiti, näete palju pilte ja videoid, kuid laadimine võtab alati vähem kui 3 sekundit.

Veel üks asi, mis teeb Astra ainulaadseks, on see, et see toetab paljusid populaarseid WordPressi leheehitajaid. Lisaks Elementorile ja Beaver Builderile toetab see ka Thrive Architect, Divi, Brizy, WPBakery (endine visuaalhelilooja) ja Gutenbergi. Leheehitajatest rääkides on siin meie ülevaade Elementori ja Beaver Ehitaja kohta ning Brizy kohta väga üksikasjalik ülevaade, mida võiksite vaadata.

Kuid kui kavatsete importida veebisaidi kujundusi Astra algussaitidelt, peaksite redigeerimiseks kasutama kas Elementorit, Beaver Builderit, Brizyt või Gutenbergi.

Kas teadsite, et paljud WordPressi teemad ei toeta tänapäevaseid leheehitajaid? See tähendab, et saate lehtede koostaja abil luua atraktiivse lehe, kuid see ei tööta aktiveeritud WordPressi teemaga.

Nii et teil on õnne, kui kasutate Astra teemat, kuna te ei kavatse kunagi selle stsenaariumi pärast muretseda.

Astra aktiveerimisel oma veebisaidil ja postituste, lehtede või muude kohandatud postitustüüpide muutmisel näete, et seadete kasti on lisatud Astra seaded.

Tore, kui saate oma veebisaiti kohandada iga lehe kaupa, eks? Ja seda saate Astraga teha. Isegi kui te pole tehniline esindaja, saate oma veebisaiti kohandada WordPressi teema kohandaja kaudu.

Kui te ei soovi oma veebisaidi loomisel palju aega ja vaeva kulutada, võite importida Astra eelnevalt ehitatud veebisaidi kujundused. Aktiveerige lihtsalt pistikprogramm Astra Starter Sites ja valige endale meelepärased mallid.

Kui kasutate tasuta versiooni, saate valida umbes 35 disainilahenduse hulgast. Kuid kui olete pro-versioonis, on saadaval umbes 70 disainilahendust. Seega, sõltumata sellest, kas teie veebisait on mõeldud teie ajaveebi, ettevõtte, veebipoe või portfelli jaoks, saate alati oma veebisaidile sobiva kujunduse.

Algajad saavad ikkagi Astra abil luua professionaalse ilmega veebisaite. Kuid kui olete arendaja, naudite kindlasti ka Astra kasutamist.

Astra abil saate luua kohandatud postitustüüpe ja luua ka WooCommerce’i veebisaidi. See järgib veebisisu juurdepääsetavuse juhiste (WCAG) 2.0 standardeid, samuti SEO parimat tava. Samuti toetab tõlkimine ja RTL (paremalt vasakule).

Samuti saate oma veebisaidile sisu sisestamiseks konksud ja filtrid sisestada. Või võite kasutada tasuta pistikprogrammi Astra Hooks, kui te pole tehniliste asjadega kursis.

Kuidas Astra kohandada?

Kust saate Astra teema koopia, mille saate oma veebisaidile installida? Selleks on kaks võimalust.

Võite selle kas alla laadida saidilt WordPress.org.

Või otsige seda lihtsalt oma WordPressi administraatori juhtpaneeli teemaaladelt.

Kui soovite importida eelnevalt ehitatud kujundusmallid, installige lihtsalt plugin Astra Starter Sites WordPress ja valige teile meelepärase kujunduse hulgast.

Kui olete Astra teema installinud, näete oma WordPressi juhtpaneeli menüüs Välimus välimust Astra valikud.

Sealt näete erinevaid võimalusi, mida saate oma teema kohandamiseks konfigureerida. Samuti leiate tasuta ja esmaklassiliste pistikprogrammide meeldimisi, mis aitavad teie Astra teema funktsionaalsust laiendada.

Need kohandamisvalikud suunatakse ümber WordPressi teema kohandajale. See on hea asi, kuna saate reaalajas tehtud muudatustest vargsi piiluda. Näete isegi, kuidas teie veebisait tahvelarvutis või mobiilis välja näeb.

WordPressi teema kohandaja sisaldab paljusid jaotisi ja alajaotisi, mis muudavad konfigureeritavate sätete valimise lihtsaks. Kuid kui see ikkagi segab teid, võiksite oma kohandajas lisada otsingufunktsiooni, kasutades nuppu Kohandaja otsing sisse panema.

Kui otsustate üle minna versioonile profiversioon või installige täiendavaid pistikprogramme, näete WordPressi teema kohandajas veel mõnda valikut.

Astra stardikohad

Nagu ma juba ütlesin, kui te ei soovi oma veebisaidi kujundamisel palju aega ja vaeva kulutada, saate selle installida Astra stardikohad tasuta pistikprogramm soovitud veebisaidi kujunduse valimiseks.

Kui olete pistikprogrammi installinud ja aktiveerinud, leiate menüü Astra saidid oma WordPressi juhtpaneeli jaotises Välimus..

Teil palutakse valida, millist lehe koostajat te kasutate: Gutenberg, Brizy, Beaver Builder või Elementor.

Pidage meeles, et teie veebisaidil tuleb aktiveerida lehe koostaja, kuna iga kujundus loodi konkreetse lehe ehitaja pistikprogrammi abil.

Kui olete lehe koostaja valinud, kuvatakse sellel kõik selle konkreetse lehe koostaja jaoks saadaval olevad veebisaidi kujundused. Saate neid filtreerida ka kujunduse tüübi põhjal: kõik, ajaveeb, äri, e-kaubandus, tasuta ja muu.

Samuti võite märgata, et mõnel kujundusmallil on silt “Agentuur”. See tähendab ainult, et see on Astra Pro-s saadaval olev esmaklassiline disain.

Kuid ma ütlen teile, kas see on tasuta või esmaklassiline versioon, need kujundused on kvaliteetsed.

Klõpsake ühel kujundusel ja saate eelvaate selle väljanägemise kohta ning ka selle töötamiseks vajalike pistikprogrammide kohta..

Kõigi nende vajalike pistikprogrammide installimiseks klõpsake lehe ülaosas või allosas nupul „Installi pistikprogrammid“. Kui pistikprogramm on teie veebisaidil juba enne kujundusmalli importimist installitud ja aktiveeritud, märgitakse see aktiivseks.

Kui olete kõik vajalikud pistikprogrammid installinud, klõpsake nuppu “Impordi see sait”. Kuvatakse hoiatuskast, mis tuletab teile meelde, et kavatsete oma veebisaidi kujunduse importida ja olemasolev sisu üle kirjutada.

Kui olete valitud veebisaidi kujunduses kindel, klõpsake lihtsalt nuppu „OK“ ja see imporditakse teie veebisaidile mõne sekundi pärast.

Kui importimine on lõpule viidud, võite nüüd oma veebisaiti vaadata, klõpsates nuppu „Valmis! Kuva sait ”.

Astra laiendamine tasuta pistikprogrammidega

Minge tagasi oma WordPressi armatuurlaua menüüsse Ilme Astra suvanditesse ja näete jaotist, kus loetletakse kõik tasuta pistikprogrammid, mida saate kasutada oma Astra teema funktsionaalsuse laiendamiseks.

Neid pistikprogramme on välja töötanud Brainstorm Force, välja arvatud pistikprogramm Unlist Posts & Pages, mille lõi Nikhil Chavan.

Neist viis tasuta pluginat olid Astra jaoks selgesõnaliselt välja töötatud.

Miks neid põhiteemasse ei kaasata? Noh, kuna arendajad peavad hoidma põhiversiooni võimalikult kergena.

Näiteks kui aktiveerite pistikprogrammi Astra Hooks, lisatakse WordPressi teema kohandajas uus osa Hooks. See aitab teil lühikesi koode, JavaScripti ja sisu hõlpsalt sisestada.

Kui soovite oma Astra teema konksude asukohti näha, saate installida Astra teemakonksude pistikprogrammi.

Astra hulgimuutmine aitab teil korraga redigeerida Astra Meta sätteid mitmel postitusel või lehel.

Astra teema kodulehe ribareklaam võimaldab teil oma kodulehele ribareklaami lisada.

Kui peate installima kohandatud fondifailid ja Typekiti fondid, saate installida kohandatud fontide ja kohandatud Typekiti fondide pistikprogrammid.

Kui kasutate Gutenbergi ja soovite saada lisaplokke, näiteks postituste paigutusi, hinnakirja ja infokasti, proovige aktiveerida Gutenbergi pistikprogrammi ülimad lisad..

Kui soovite luua ja hallata külgribasid, võib külgribahalduri pistikprogramm teid selles aidata.

Kui soovite oma veebisaidi konkreetseid lehti otsingumootorite eest peita, kasutage pistikprogrammi Postituste ja lehtede loendi eemaldamine.

Templaatori pistikprogramm aitab mallid ja lehed pilve salvestada, et saaksite need eksportida mis tahes veebisaidile. See on saadaval ainult Elementorile, kuid nad lisavad peagi tuge Divi ja Beaver Builderi jaoks.

Astra Pro

Kuigi Astra tasuta versioon on äärmiselt hämmastav, kujutage ette, mida veel premium-versiooniga teha saate.

Juurdepääs võimsamatele funktsioonidele on professionaalsete veebisaitide hõlpsamaks ja kiiremaks loomiseks.

Kui kasutate Astra Pro versiooni, saate avada kokku 18 profimoodulit, mis täiustavad teie veebisaidi funktsioone.

Värvide ja tausta moodul võimaldab teil oma veebisaidi mis tahes osale värve seada (nt põhivärvid, päis, jalus, sisu, ajaveeb ja külgriba).

Tüpograafia moodul võimaldab fonte kohandada ja stiilida nii, nagu soovite. Tühimoodul seevastu võimaldab teil konfigureerida veeriste ja polstrite vahekaugusi.

Blog Pro moodul võimaldab teil oma ajaveebi ja arhiivilehti kohandada, kuvades autori elulookirjelduse või laadides eelmise blogi postituse praeguse alla.

Kohandatud paigutuse moodul võimaldab teil salvestada päise, jaluse, konksu asukohtade ja 404 lehe kohandatud paigutused, et saaksite neid hõlpsalt oma veebisaidi muudesse osadesse lisada..

Saidi paigutuse moodul võimaldab teil hallata oma veebisaidi üldist paigutust. Valitud paigutuse rakendatakse teie veebisaidi välisümbrisele.

Kui teil on pikk veebileht, võiksite lisada oma lehe vasakus alanurgas või paremal asuvas ülanupus kerimisnupu, et kasutajad saaksid kiiresti teie lehe ülaossa tagasi minna. Selleks saate kasutada kerimismoodulit, mis võimaldab teil oma ikooni kohandada.

Jaluse vidinad moodulil on erinevad paigutused, mida saate kasutada oma jaluseala jaoks. See võimaldab teil ka jaluse kohandada vastavalt oma eelistustele.

Kui müüte füüsilisi ja digitaalseid tooteid, saate oma veebisaidi hõlpsalt integreerida WooCommendi, lihtsate digitaalsete allalaadimiste, LearnDash ja LifterLMS integratsioonimoodulitega..

White Label moodul võimaldab teil Astrit oma tootena ümber nimetada. Kui olete disainibüroo, saate selle mooduli abil takistada oma kliente teadmast, millist WordPressi teemat veebisaitide loomisel kasutate.

Kes on siis põnevil? Peate nalja tegema, kui ütlete, et te ei ole.

Astra Pro hinnakujundus

Kõik need omadused on tõesti muljetavaldavad. Aga kuidas on hind? Kui palju kõigi nende funktsioonide saamine maksab?

Noh, ärge imestage, kui ütlen teile, et Astra Pro hind on ainult 59 dollarit aastas. Või võite selle osta eluaegse juurdepääsu jaoks, mis algab 249 dollarist.

Väga taskukohane, eks?

Kõigi Astra Pro pakettidega on kaasas 14-päevane 100% raha tagasi garantii, lisaks saate teema installida piiramatule arvule veebisaitidele. Lisatasu saate ka Astra Pro paketi ostmisel.

Kui soovite rohkem veebikujunduse malle ja täiendavat WP-portfelli pistikprogrammi, saate minna üle Mini Agentuuri paketile, mis on 169 dollarit aastas või 499 dollarit eluaegse juurdepääsu eest. Samuti võib teil olla kas Ultimate Addons for Elementor või Ultimate Addons for Beaver Builder, sõltuvalt sellest, mida valite omada.

Täiendavad pistikprogrammid, näiteks Convert Pro ja Schema Pro, sisalduvad täielikus agentuuripaketis, mis on 249 dollarit aastas või 699 dollarit eluaegse juurdepääsu eest.

Niisiis, kumma peaksite valima?

Ma ütlen alati, et teie jaoks sobib see, mis sobib teie nõudmistega ja eelarvega.

Kui alles alustate, ei pruugi teil vaja minna kõiki lisafunktsioone. Võite lihtsalt alustada Astra Pro algtaseme paketiga.

Kui vajate oma veebisaidil veel mõnda funktsiooni, saate installida üksikud pistikprogrammid. Näiteks kui vajate pistikprogrammi Ultimate Addons for Elementor, saate selle saada 49 dollariga aastas kuni 249 dollarini aastas, sõltuvalt teie valitud paketist.

Kuid kui vajate rohkem pistikprogramme, siis oleks parem minna üle kas Mini Agency Bundle või Agency Bundle.

Järeldus

Olen kindel, et teil pole muud kui Astra teema imetlus. See on üks parimatest tasuta WordPressi teemadest seal.

Kui plaanite kasutada tasuta versiooni, siis olen üsna kindel, et uuendate lõpuks premium-versiooniks, kuna te ei saa piisavalt kõigist fantastilistest funktsioonidest, mida Astra pakub.

Mida sa ootad? Minge edasi, looge see veebisait ja avaldage muljet oma kasutajatele ja klientidele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map