Parim tasuta märksõna uurimise tööriist – Ubersuggest

Kas olete väsinud märksõna uurimise aeganõudvast protsessist selles, mis näib olevat kasutu sõnade lõpmatu loetelu? Kui jah, siis pole te üksi. Ka mina olen seal olnud. Ma tean, mis tunne on ühest sõnast teise minna, et otsida õiget sõna. See on väga masendav, eks?


Edu saavutamiseks on vaja kahte asja – tugevat pingutust ja õigeid märksõnu. Kuid see ei tähenda, et veedaksite terve päeva seda tehes. Nagu öeldakse, tööta targalt.

Märksõna uurimisel on SEO-s väga oluline roll. Möödas on päevad, mil otsite märksõnu käsitsi. Täna pole märksõnade uurimine kunagi olnud lihtsam kui õigete tööriistade ja õigete strateegiate abil.

Selles artiklis anname teile ülevaate sellest, kuidas saate märksõnade uurimist lihtsamaks ja kiiremaks muuta, kasutades Neil Pateli raamatut Ubersuggest. Jah, te ei pea üldse higistama.
Enne kaugemale minekut on oluline määratleda, mis on märksõna uurimine.

Mis on märksõna uurimine?

Märksõna uurimine on lihtsalt alternatiivsete otsinguterminite välja selgitamise protsess, mille inimesed sisestaksid Google’isse, kui nad midagi otsivad. Põhimõtteliselt soovite, et nad teie veebisaidile läheksid, kuna mida suurem on teie veebisaidi liiklus, seda kõrgem on teie Google’i asetus. Võib-olla võib hea sisu koos õigete märksõnadega panna teid Google’i esilehele.

Näiteks plaanite osta uue telefoni. Enne ühe ostmist on teil tõenäoliselt palju küsimusi, näiteks milline on tänapäeval parim telefonimudel, kui palju see teile maksma läheb ja veel palju muud. Teie küsimusele vastuste leidmiseks pöörduge Google’i poole.

Teisest küljest, oletame, et mul on veebipood, mis müüb telefone. Ma teen teada, mida inimesed telefonide kohta otsivad. Saan teada tavalised märksõnad, mille sisestate, kui otsite Google’ilt midagi.
Asi on selles, et ilmub palju märksõnu. Mõned neist võivad olla kasutud ja nende klassifitseerimine võtaks liiga palju aega. See on koht, kus sisenevad märksõnade uurimise tööriistad, näiteks Ubersuggest.

Mis on siis Ubersuggest?

Ubersuggest on tasuta märksõna uurimise tööriist, mis kuulub samal ajal nii blogijale kui ka ettevõtjale Neil Patelile. Ubersuggest loo taga on see, et Neil Patel soovib oma veebisaidile rohkem liiklust suunata ja see, mille ta tegi, oli see, et ta ostis Ubersuggest ja tegi selle kõigile kasutamiseks tasuta. Hiljem integreeris ta selle oma veebisaidile, mis lõpuks tekitas edukalt rohkem liiklust.

Ubersuggest on palju kiirem kui muud märksõnauuringute tööriistad ja see võimaldab märksõnade loendi alla laadida vaid ühe klõpsuga. See on kiire, lihtne ja usaldusväärne viis oma artiklitele parimate märksõnade leidmiseks. Samuti luban teil märksõnu kopeerida ja kleepida nii palju, kui saate märksõnu hõlpsalt filtreerida.

Põhimõtteliselt teeb Ubersuggest neli järgmist toimingut:

Märksõnauuringute ülevaade

Kui sisestate märksõna Ubersuggest, annab see teile ülevaate, kui palju on iga kuu liiklust ja kui palju on selle märksõna otsinguid.
Näiteks sisestan oma märksõnaks “Parimad nutitelefonid 2018”. Ubersuggest näitab mulle midagi sellist.

Märksõna märksõna

Lisaks märksõnade ülevaatele pakub Ubersuggest ka märksõnaideid. Kui ütleme märksõnaideed, on need teised sisestatud märksõnadega seotud märksõnad, mida paljud otsivad sageli. Saate kitsendada soovitatud märksõnade loendit, et saaksite hõlpsamini valida, milline neist kõige paremini töötab.

Märksõna keerukus

Samuti annab Ubersuggest teile märksõnaga seotud raskused, loetledes veebisaidid, kus selle märksõna puhul on kõige rohkem liiklust. See annab teile teada, mitu korda artikleid on jagatud, mis annab teile ülevaate artiklite konkurentsivõimelisusest. Teie märksõna raskusastme tundmine annab teile idee, et peate seda täpsustama.

Konkurentsivõimeline intelligentsus

Ubersuggest võimaldab teil teada saada, kes on kindla märksõna parimal kohal. See näitab ka seda, kes maksavad iga kliki eest tasu. Mida veel? See näitab teile konkurentide kadunuid ja nende reklaamikoopiat.

Selliste andmete korral saate juba teada saada, kas teie märksõna on väärt sihtimist või mitte. Võite teada, kas märksõna on väärt, kas teie konkurendid pakuvad konkreetseid fraase.

Kuidas Ubersuggest töötab??

 1. Ubersuggest on väga lihtne ja väga lihtne kasutada. Oma saidile õige märksõna leidmiseks peate tegema ainult järgmised toimingud.
 2. Installige nende pistikprogramm oma Chrome’i või Firefoxi brauserisse, minnes saidile ubbersuggest.com.
 3. Minge saidile Ubersuggest.io. Ubersuggest saab lisada laiendina kas Chrome’i või Firefoxisse, kõik sõltub sellest, mida kasutate.
 4. Sisestage otsinguribale oma märksõnasoovitus.
 5. Valige rippmenüüst oma allikas. Ubersuggest kasutab vaikimisi allikana veebi, kuid saate faili ise üles laadida või hankida selle YouTubeist ja muudest allikatest.
 6. Valige keel. Saadaval on palju keeli, inglise keelest hispaania keelde ja kõige selle vahele.
 7. Kuvatakse märksõnasoovitused, statistika ja kõik. Ubersuggest lubab teil teha järgmist:
  • Filtreerige tulemus konkreetse märksõnaga
  • Sirvige tulemusi tähestikulises järjekorras
  • Laadige märksõnad alla tekstifailina

Ubersuggest on tõesti palju, arvestades, et see on tasuta. Sellega saate kindlasti ükskõik millise teema lahti tõmmata. Kui ma seda isiklikult proovisin, on hämmastav, kui kiiresti tulemusi kuvatakse. See on võimas tööriist, mis teeb kõik rasked tööd teie eest ja annab teile tulemuse ühe käepärase paketiga.

Arvestades, kui turg on tänapäeval konkurentsitihe, on teadmine, kuidas silma paista, suur asi. Muidugi, protsess ei ole lihtne, kuid see on lõpuks seda väärt. Võistluse tipus on oluline teada, mis teid üles tõstab ja mis teie jaoks asjad lihtsamaks teeb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector