2020. aasta parimad SEO tööriistad

SEO keerulises maailmas on lihtne eksida, eriti kui olete algaja – teil pole aimugi, kust alustada, ja ükski teekaart ei ütle teile suunda, kuhu minna. Saadaval on hulgaliselt SEO tööriistu – neid on nii palju, et lihtsam on oma tee kaotada kui õigele teele viimine.


Tegelikult vajate neid SEO tööriistu. Suurem müük, ehitusõigus ja veel mõned võimalused on kaalul, miks soovite keskenduda oma SEO strateegiale. Teie õnne jaoks tutvustame teid turu parimatest SEO tööriistadest ja nendest parimaks.

Mis on SEO ja kuidas see töötab?

Otsingumootori optimeerimine (SEO) on digitaalse turunduse üks silmapaistvamaid aspekte, kuna see hõlmab peamiselt teie veebisaidi paremusjärjestuse parandamist otsingumootoris.

Mida kõrgem on teie märksõnade arv Google’is, seda suuremad on potentsiaalsete lugejate või külastajate võimalused teie veebisaidil klõpsata. Kui teie veebisait on esimene link Google’i otsingutulemite lehel, saate tõenäolisemalt 30% külastaja klõpsudest.

Kui kasutaja otsib teie nišis konkreetset märksõna, soovite, et teie veebisait oleks lehe tulemuse kohal.

Äärmiselt informatiivse ja väärtusliku sisu loomine, mis aitab Interneti-kasutajaid, ja teie veebisaidi mobiilisõbralikuks muutmine, samuti oma veebisaidile linkimise või lingide saamine kõrgeima vaatajaskonnaga veebisaitidelt, võib teie SEO-d positiivselt parandada.

Siin on parimad SEO tööriistad, mida peaksite kasutama:

Esiteks on kolm peamist SEO tööriista, mida kõik kasutavad.

 • SEMrush
 • Ahrefs
 • Moz

Kõik need kolm on klassifitseeritud kui üks parimatest SEO tööriistadest koos nende asetuse jälgimise, linkide analüüsi ja märksõna uurimise funktsioonidega.

Kui olete ühe järgmistest valinud, soovitan teil valida tasuta tööriist, näiteks Google Analytics ja Google Search Console.

SEMrush – parim SEO tööriist algajatele

Kui alustate alles SEO-st, soovitan teil kasutada SEMrush’i. Võrreldes Mozi ja Ahrefiga on seda kõige lihtsam kasutada.

Lisaks on see olnud SEO kogukonna fännide lemmik. Isegi SEO eksperte hämmastavad selle uskumatud omadused.

SEMrush’iga on teil hõlbus juurdepääs aruannetele oma paremusjärjestuse ja selle muudatuste kohta, lisaks soovitustele paremaks paremusjärjestuseks. Sellel on linkide analüüs, konkurentsianalüüs ja märksõnade uurimine. Märksõnade uurimise tasuta alternatiiv on Ubersuggest.

See tähendab, et teil on olemas kõik vajalik, ilma et peaksite ennast üle pingutama.

SEMrush algab 99,95 dollarist kuus.

Külastage SEMrushi

Ahrefs – parim SEO tööriist kogenud kasutajatele

Ahrefs on üks ekspertide soovitatud SEO tööriistu. See on Google’i järel suuruselt teine ​​veebisaidi indeksoija.

Selle funktsioon, mida nimetatakse saidiauditiks, on üks parimaid SEO analüüsi tööriistu turul. See ütleb teile, millist veebisaidi osa tuleb värskendada ja täiustada. See aitab teil saada kõrgemat otsingumootori paremusjärjestust.

SEO eksperdi jaoks on see kergendus. Kui olete algaja, võite lõpuks segaduses pead kratsida. Kuid kui teate täpselt, mida soovite ja olete otsustanud selle õppida ja saada, on Ahrefs teile ideaalne SEO tööriist.

Kui plaanite luua palju linke, on Ahrefsi linkianalüüsi funktsioon teiste SEO tööriistadega võrreldes hea. Niisiis, õppimiskõvera läbimine on seda väärt.

Kui soovite oma konkurendi lingidest varjatud pilku vaadata, saate seda teha Ahrefsiga. Ja kui soovite teada saada, mida oma niši sisuga kõige rohkem seostatakse, on Ahrefsil see funktsioon.

Saate seitsme päeva jooksul proovida Ahrefsi 7-dollarist prooviversiooni. Selle tavaplaan algab 99 dollarist kuus.

Külastage Ahrefsit

Yoast SEO – parim WordPress SEO pistikprogramm

Kui teil on WordPressi veebisait, on Yoast kasutamise mõttes WordPressi SEO plugin number üks. SEO pluginaid võib olla tuhat, kuid leian, et Yoast on väga lihtne kasutada. Mõned suurepärased alternatiivid on SEOPress ja RankMath.

See automatiseerib paljusid SEO-ülesandeid, samuti optimeerib teie pealkirja, kirjeldust, URL-i, metasilte, sisu ja palju muud. Samuti on sellel kõige arenenumad XML-saidikaardi funktsioonid.

Yoast on tasuta ja isegi tasuta versioonist juba piisab. Kuid muidugi, kui soovite rohkem funktsioone, näiteks mitme märksõna optimeerimine ja suhtluskanalite eelvaated, saate minna üle premium-paketile, mis algab 89 dollarist.

Külastage Yoast SEO

Karjuv konn SEO ämblik – parim SEO indekseerimise tööriist

Kui teil on suur tuhandete URL-idega veebisait, ei saa te seda veebisaiti kunagi käsitsi läbi vaadata. Suurte saitide indekseerimine ja auditeerimine võib olla tõeline võitlus, eriti kui teil pole nende toimingute jaoks spetsiaalset indekseerimise tööriista.

Ahrefs, Moz ja SEMrush on sellist laadi asjade jaoks üsna tavalised auditeerimisvahendid. Niisiis, teil on vaja saidi indeksoijat nagu Screaming Frog SEO Spider.

Mis see on ja kuidas see töötab? See on veebisaidi indeksoija, mis indekseerib teie veebisaidi URL-e ja vaatab läbi põhielemendid ning analüüsib tehnilist ja kohapealset SEO-d. Samuti leiate mõned vead, mida saidi ehitamisel olete teinud.

Tasuta versiooni saate saada katkiste linkide, vigade ja ümbersuunamiste leidmiseks, lehe pealkirjade ja metaandmete analüüsimiseks, XML-saidikaartide genereerimiseks ja duplikaatlehtede leidmiseks. Kuid kui soovite rohkem funktsioone, näiteks Google Analyticsi integreerimist, Search Console’i ​​integreerimist ja lingimõõdikute integreerimist, siis tasulise versiooni hind on 149,00 £ aastas.

Siin on vaja registreeruda ja maksta mõne kuu eest oma saidi puhastamisel ning seejärel tühistada tellimus, kui olete lõpetanud.

Kuid kui teete iga kuu mitu auditit, siis tellige pikaajaline tellimus.

Külastage karjuva konna SEO ämblikku

Pitchbox – parim teavitustööriist

Kui plaanite lingide loomiseks teavitustööd teha, tahaksin lihtsalt hoiatada, et teavitustegevuse projektide kasutamine ainult Gmaili ja Google’i lehe abil võib olla väga tüütu.

Kontaktide jälgimine, nendega kooskõlastamine ja mallide värskendamine võib olla väga aeganõudev.

See pole nii, kui teil on võimas tööriist, et automatiseerida teie jaoks nähtav teave. Pitchbox leiab teie jaoks kontaktid ja hoiab neid silma peal. Lisaks automatiseerib see teie jaoks e-posti järelkontrolli.

Külastage Pitchboxi

Google’i tasuta tööriistad

Ärge alahinnake Google’i tasuta tööriistade (nt Google Analytics ja Google Search Console) võimsust. Nad on mõlemad maailmatasemel.

Pean Google Analyticsit üldiselt parimaks veebisaidi analüüsi tööriistaks. Google Analytics on tasuta tööriist, mida saab kasutada teie ettevõtte andmete analüüsimiseks.

Enamik inimesi kasutab Google Analyticsit ainult oma veebisaidi kogu liikluse kontrollimiseks. Kuid selles on veel midagi. Google Analyticsi abil saate teada liikluse täpsed allikad ja selle, millised teie veebisaidi lehed teile liiklust pakuvad.

Kui olete oma Google Analyticsi installinud, konfigureerige ka oma Google Search Console. See on veel üks tasuta tööriist, mida saab Google’ilt tõeliste märksõnaandmete saamiseks. Võite hankida ka muud teavet, näiteks vead oma veebisaidil, näitamiste ja klikkide andmed ning indekseeritud lehed.

Google’i otsingukonsool aitab teil mõista oma veebisaidi külastajate käitumist, nii et saate oma veebisaidi optimeerida paremaks järjestamiseks otsingutulemite lehtedel. Lisaks tõstab mobiili kasutatavuse aruanne esile URL-id, millel on mobiilis sirvimisel kasutatavusprobleeme.

Pidage meeles, et ärge töötage oma veebisaidil ilma Google Analyticsi ja Search Console tööriistu installimata.

Teie otsustusprotsess

Niisiis, lubage mul juhendada teid oma SEO-teekonda käsitleva otsuse tegemisel. Kõigepealt vali üks SEO tööriistade hulgast – SEMrush, Ahrefs või Moz. Seejärel installige oma WordPressi veebisaidile SEO plugin.

Kui teie veebisait on tohutu, installige täiustatud SEO indekseerimise tööriist. Kui loote linki, lisage teavitustööriist.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis, ärge unustage tasuta tööriistu: Google Analytics ja Google Search Console.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map