WordPressi pistikprogrammid, et edendada teid sidusettevõtte turunduses

Kui arvestame viisidega, kuidas saate oma veebisaidilt raha teenida, siis sidusettevõtte turundus jääb ikkagi teiste Interneti-raha teenimise meetodite alla. See on tänapäeval üks hoogsalt kasvavaid sularahaautomaate, kus teil on püsiv passiivse sissetuleku voog. Põhimõtteliselt saate vahendustasu, kui keegi ostab veebipoe toote teie suunamislingi kaudu.


Kui teil on WordPressi veebisait või ajaveeb, on see hea viis sidusettevõtte turundusettevõtte kasvatamiseks. Peate lihtsalt valima enda jaoks parima pistikprogrammi.

Mis on sidusettevõtte turundus?

Sidusettevõtte turundus on omamoodi suunamiskokkulepe, mille korral veebimüüja või reklaamija maksab sidusettevõtetele vahendustasusid iga müügi eest, mille nad oma veebisaidile viivad..

Näiteks otsustasite teha koostööd Amazoniga, kuna see on tuntud veebipoe vedaja. Peate üle vaatama nende pakutavad tooted ja panema oma veebisaidile Amazoni soovituslingi. Kui klient sellel klõpsab ja teie saidilt toote ostab, antakse teile protsent müügist.

Üks tehnikat on sihtlehtede sarja loomine, et oma vaatajaskonda meelitada ja tooteid reklaamida. Paljud sidusettevõtte turundajad teevad täisajaga äri ja teenivad tõsist summat sularaha.

Nii et teie veebisaidil on vaja oma turundusstrateegia kõrval ka parimaid sidusettevõtte turunduse pistikprogramme, et viia oma ettevõte järgmisele tasemele.

Parimad sidusettevõtte turunduse pluginad teie WordPressi veebisaidile

1. WPForms

WPForms aitab teil teha oma sidusettevõtte turunduse äri õnnestumisel kaht olulist osa.

Esiteks peate looma kontaktivormi, et saaksite oma klientidega kiiresti ühendust võtta, kui nad vajavad lisateavet või selgitusi teie reklaamitavate toodete kohta.

Teiseks, meililisti loomiseks küsides võrk külastajad täidavad vormi ja tellivad teie uudiskirja. Seega, kui avaldate oma toodete reklaamimiseks regulaarselt ajaveebi postitusi, siis soovite oma klientidele nende toodete uusima värskenduse kohta teada anda.

WP vormid võimaldavad selle lohistamise funktsiooni abil hõlpsalt ja kiiresti luua kontaktvorme. Võite valida isegi mitme eelvormitud vormi mallide hulgast. See on ka 100% reageeriv.

Saate seda tasuta kasutada või kui soovite täiustatud funktsioone, on selle lisatasu paketi hind 79,00 dollarit aastas.

Külastage WPFormsit

2. Päris lingid

Nagu nimigi ütleb, muudavad Pretty Links teie viitamislingid paremaks, lühendades ja kohandades neid, et need näeksid välja puhtad, meeldejäävad, jagatavad ja kõneldavad. Lühemad lingid on palju paremad kui pikemad, kuna pikad lingid ajavad teie kliendid segadusse ja võivad arvata, et see on pettus.

Päris linke saate ühe WordPressi veebisaidi korral alates 59 dollarist aastas, kuni 5 saidi korral 99 dollarist aastas ja kuni 25 saidi korral 199 dollarist aastas..

Külastage lehte Pretty Links

3. janused sidusettevõtted

Pistikprogramm ThirstyAffiliates aitab teil oma sidusettevõtete linke hallata. Näiteks on teie lingid muutunud ja peate neid värskendama, võite minna juhtpaneelile kohe ja näete kõiki oma veebisaidil asuvaid sidusettevõtte linke. Saate linke mugavalt kinnitada õigete külge.

Veel üks hea asi selle pistikprogrammi juures on see, et see kasutab õigeid kohandatud postitustüüpe, nii et andmebaasis ei teki paisumist ega linkide kokkupõrkeid. Samuti saate oma sidusettevõtete linkidele pilte lisada ja jälgida iga klõpsu.

See on ka tasuta pistikprogramm. Kuid kui soovite avada selle profifunktsioonid, sealhulgas geograafilised asukohad, CSV-i impordi / ekspordi, automaatse linkide tervisekontrolli, automaatse märksõna linkimise ja palju muud, saate selle ühe saidi eest saada alates 49 dollarist. Kui teil on mitu sidusettevõtte veebisaiti, saate selle 79-dollarise plaani osta kuni 5 saidi jaoks või 149 dollarit piiramatu saitide jaoks.

Külastage ThirstyAffiliates

4. EasyAzon

Kui olete Amazoni sidusettevõtte turundaja ja otsite käsitsi tooteid ning loote linke Amazoni veebisaidilt, siis soovitaksin kasutada EasyAzoni pistikprogrammi.

EasyAzoniga saate automaatselt luua siduslinke mis tahes Amazoni tootega. See aitab teil isegi leida tooteid, mis asuvad teie valitud valdkonnas või nišis. Teie klientidele teie veebisaidilt ostmise hõlbustamiseks võite lisada ka Amazoni nupu Osta kohe.

EasyAzon on veel üks tasuta pistikprogramm. Kuid kui teil on mitu saiti ja soovite rohkem profifunktsioone, näiteks funktsiooni „Lisa ostukorvi”, piltide liitumissidemeid, hüpikaknad, automatiseeritud liitunud linkide katmine, saate osta ainult 47 dollariga. Kui olete agentuuridega seotud sidusettevõtte veebisait klientidele, saate selle 67 dollari eest.

Külastage EasyAzonit

5. OptinMonster

Kui soovite oma meililoendit hüpikakende ja muude suure konverteerimisega optiini vormide abil laiendada, võite loota OptinMonsterile.

Esmapilgul on see iseseisev rakendus, mis tähendab, et peale WordPressi saab selle integreerida kõigi veebisaidiplatvormidega. Selle pistikprogrammi funktsioonide ärakasutamiseks peate looma OptinMonsteri konto.

OptinMonsteri abil saate looge kohandatud tüüpi kampaaniaid, näiteks hüpikvorme, väljumise eesmärgiga hüpikaknad, slaidid, ujuvad päise- ja jalusribad jne.

See aitab muuta teie külastajad kohe tellijateks või isegi ostjateks. Kuidas? Näiteks vaatab külastaja teie veebisaidil ilutooteid; saate lisada väljumiskavatsusega hüpikaknad, mis tutvustavad muid seotud tooteid, mis võivad tema tähelepanu köita, klõpsake sidusettevõtte linki ja ostke siis.

OptinMonsterit on väga lihtne kasutada. Isegi kui olete sidusettevõtte turunduse valdkonnas uus või isegi vormide loomisel kaasas, on kaasas lohistamisvorm, mille abil saate hõlpsalt vorme ja hüpikuid luua ning neid kohandada vastavalt oma eelistustele ja käimasolevale kampaaniatüübile käivitada. Kui otsite alternatiivi, võiksite kaaluda SendinBlue kasutamist.

Võite saada OptinMonsteri alates 9 dollarist kuus ja kuni 99 dollarini kuus.

Külastage OptinMonsterit

6. MonsterInsights

Niisiis, olete loonud oma sidusettevõtte lingid ja loonud kampaaniaid. See ei lõpe sellega. Peate jälgima iga lingi toimivust, et teada saada, kui palju müüki saite või kui paljud otsustasid konkreetsel lingil klõpsata. Sel moel saate mõelda oma järgmisele käigule.

Kui teate täpselt, kes teie klient on, on liiklust ja müüki kergem suurendada. MonsterInsights aitab teie sidusettevõtte turunduse äri analüüsiosas. See ühendab teie WordPressi veebisaidi Google Analyticsi ja kuvab analüütilisi aruandeid WordPressi juhtpaneelil.

MonsterInsightsil on tasuta ja profiversioon. Tasuta versioonist piisab tegelikult teie analüütiliste vajaduste katmiseks, kuid kui soovite rohkem kohandatavat aruandlusalast teavet, siis saate osta profiversiooni alates 99,50 dollarist aastas ühe saidi jaoks, 199,50 dollarist aastas kuni 5 saidi ja 399,50 dollarini ühe saidi kohta. aastas kuni 25 saiti.

Külastage MonsterInsightsi

7. AffiliateWP

AffiliateWP on sidusettevõtte turunduslahendus, mis jälgib sidusettevõtete linke, sealhulgas nendega seotud tooteid ja hindu. Pärast selle pistikprogrammi installimist näete oma WordPressi juhtpaneelil uut vahekaarti ja sellel klõpsates näete armatuurlauda, ​​mis sisaldab teie sidusettevõtteid, tulusid, külastusi ja muud seotud teavet.

Seda on lihtne paigaldada ja seadistada. See pakub täpset sidusettevõtte jälgimist ja reaalajas aruandlust. Aruande eksportimiseks prognoosimise, raamatupidamise või raamatupidamise jaoks saate isegi CSV-sse eksportida.

Kui teil on üks sait, saate AffiliateWP-i saada 99 dollariga aastas. Kui olete suurem ettevõte, millel on mitu saiti, siis ostke kõrgemalt tasustatud plaane alates 149 dollarist aastas, 249 dollarist aastas või 499 dollarist aastas.

Külastage AffiliateWP

8. AdSanity

Kui soovite lisatulu, siis miks mitte reklaamida oma sidusettevõtte linke külgribal ja sisus? AdSanity aitab teie veebisaidil reklaamide haldamisel ja statistika pidamisel.

Isegi kui olete täielik algaja, saate AdSanity kaudu luua professionaalse ilmega reklaame. Sellel on puhas ja kasutajasõbralik liides. See on kerge ja kiire. Kui soovite täpsemaid funktsioone, on pistikprogramm laiendatav, mis tähendab, et sõltuvalt sidusettevõtte turundusettevõtte vajadustest saate lisada mitu lisandmoodulit..

Kui olete ajaveebiblogija ja teil on ainult üks veebisait, saate seda osta ainult 49 euroga aastas. Kui teil on mitu saiti ja vajate juurdepääsu selle pro-lisandmoodulitele, võite saada 149-dollarise aastaplaani või 489-dollarise elukestva plaani..

Külastage AdSanityt

Järeldus

Sidusettevõtte turundusettevõtte käivitamine ei pruugi alguses olla lihtne, kuid kui olete selle kinni pannud ja hakkate komisjonitasusid teenima, saate teada, et see on väga tulus äri. Peate lihtsalt tundma oma sihtturgu ja andma neile sobivad tooted.

Imeline on see, et te ei pea seda käsitsi tegema. Ülalnimetatud pistikprogrammide abil saate oma ettevõtte kiiresti luua.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector