Parim ClickFunneli alternatiiv – säästa aastas üle 2500 dollari

Kas soovite oma ettevõttes lehreid rakendada??


Ja tegite mõned uuringud, sattusite ClickFunnelitesse ja arvasite, et püha lehm, 300 dollarit kuus. See on palju raha! Vajan ClickFunnelsi alternatiivi.

Noh, kui teil on see mõte olnud, siis mõelge selles videos läbi, ma koostan täiusliku ja minu arvates võimsama ClickFunnelsi alternatiivi.

Ja erilise lisaboonusena on mul pärast seda tegelikult video, kus ma kõik kokku panen ja näitan teile, kuidas kõik tükid kokku panna, et saada täiuslik ClickFunnels-alternatiiv. Nii et kui see teid huvitab, jätkake lugemist.

Nii et kõigepealt vaatame, mis on ClickFunnels, et saaksime vaadata, mida ClickFunnels pakub. Nii et ClickFunnels on sisuliselt kuus erinevat asja. See on hostimine. See on lehtede koostaja. See on meiliturunduse automatiseerimise platvorm.

See on vormide koostaja, kus saate koguda müügivihjeid ja teavet rakenduste kohta ning see on ka maksete töötlemise tööriist või kassasüsteem, kus saate müüa peaaegu kõike. Räägime nüüd sellest, mida ClickFunnelsis inimesed armastavad. Esimene asi, mis neile meeldib, on see.

Pilves hostitud lahendus, mis on teie jaoks kõikehõlmav tööriist. Nii võib inimeste mõtetes olla mõte, et see on lihtsam, kuna see on kõik integreeritud. See ettekujutus, et õppimiskõverat võib olla vähem. Järgmine asi, mida inimesed ClickFunnelli juures armastavad, on asutaja Russell Brunson, kes on ekspert, õpetaja, asjatundlik turundaja.

Russell on hämmastav selle kontseptsiooni lehtrite puhul, mida näete kõikjal pärismaailmas, ja viies need digitaalseks. Maailm. Inimestele meeldivad tema kirjutatud raamatud ja ta õpetab lehtrite kohta. Ta õpetab oma ala asjatundjaks saamist. Ja lõpetuseks on ta tänu temale loonud mõne kõige kasulikuma ja mõistvama koolituse lehtrite kohta.

Räägime nüüd sellest, mis inimestele ClickFunnelites ei meeldi. Ja siiani on kaebuse number üks, mida olen ikka ja jälle lugenud, see, et see on lollakas. Mitu korda ei tööta asjad nii, nagu peaks ja see võib olla üsna pettumust valmistav. Järgmine suur etteheide ClickFunnelsi kohta on see, et mallid on siin koledad.

Sa võiksid olla kohtunik nende endi omadele. Mõni inimene reageerib teatud mallile või kujundusele rohkem kui keegi teine. Ma lasen sul selle kohtunikuna olla. Veel üks suur asi, mis ClickFunnelsi puhul inimestele ei meeldi, on see, et selle funktsioonid on piiratud. Põhimõtteliselt mõtlen ma seda, et kui teil on vaja ClickFunneleid, et teha midagi sellist, mida see praegu ei tee, ei hakka nad seda funktsiooni tõenäoliselt kunagi lisama.

Teil jääb lihtsalt õnne. Peate lihtsalt õppima elama ilma selleta, mida soovite oma ettevõtet juhtida, kui ta seda praegu ei paku. Järgmine asi, mis inimestele ClickFunnelli puhul ei meeldi, on see, et see on palju patenteeritud süsteem. Teie andmed on seal lukus. Nad on täielikult kontrolli all.

Neile kuuluvad teie andmed. Kui nad peaksid äritegevuse lõpetama, siis olgem ausad, nad ei lõpeta tegevust, kuid kui nad nii lähevad, lähevad teie andmed teie süsteemist teise süsteemi eemaldamiseks ja migreerimiseks, see läheb ole natuke valus. Ja see seostub ka selle viimase punktiga, et tegemist on suletud lukustussüsteemiga, kus kui teil on vaja ClickFunnelleid teha midagi sellist, mida ta praegu ei tee, pole midagi, mida te saaksite selle heaks teha.

Ja viimane asi, mis ClickFunnelsi puhul inimestele ei meeldi, on suur asi ja see on ka kulu. Neil on kaks plaani ja stardikava on 97 dollarit kuus, kuid plaan, mida peate ClickFunnelsi kliendina kasutama hakates, on 297 dollarit kuus.

Püha lehm!

See lisandub tõesti kiiresti, eriti kui alles alustate.

Niisiis, koos kõige öeldud otsime ideaalse alternatiivi, mis vastaks kõigile nendele funktsioonidele, mille leiate rakendusest ClickFunnels, kuid alternatiiv, mis on teie jaoks kui kasutajale skaleeritavam ja palju parem. Nii et lahendus põhineb WordPressil, WordPressi volitustel, ühel kolmandikul Internetist.

See on avatud platvorm, mis sisuliselt tähendab. Teil on see oma. See on tõesti rent versus oma stsenaarium. ClickFunnelsi abil rendite oma digitaalset kodu. WordPressi abil omate oma digitaalset kodu. Seega taandub see üür või oma stsenaarium. Minu jaoks on mul pigem alati võimalus omada, nii et WordPress ise saab olema tasuta.

Järgmine asi, mida vajate, on veebimajutus. Siin on SiteGround ja põhjus, miks ma SiteGroundi valin, on see, et neil on fenomenaalne tugi ja nende hostimine on parima kvaliteediga, tipptasemel.

Nüüd võib-olla teil juba hostikonto olemas on, kuid õigluse huvides peame sellesse alternatiivsesse ClickFunneli alternatiivi kaasama.

Kõik aspektid, mida te vajate. Nüüd saidi SiteGround abil on plaanid väga taskukohased. Ma soovitaksin seda keskmist plaani, mis on 6 dollarit kuus. Me lihtsalt liigume edasi ja ümardame selle üles. Meie hind on 6 dollarit kuus ja sellega saate majutada ka oma ettevõtte veebisaiti nii palju veebisaite, kui soovite, oma ajaveebi, aga ka oma kanaleid.

Järgmine asi, mis teil WordPressi veebisaidi jaoks vaja on, on WordPressi teema ja me võiksime kasutada Astro teemat. See on. Üks WordPressi peamisi teemasid. See juhtub ka tasuta olema. Neil on sellest tasuline versioon, kuid meil pole seda vaja. ClickFunnelsi alternatiivi saamiseks on Astro teema tasuta versioon ideaalne.

Kuidas see on, saate seda kasutada piiramatutel veebisaitidel. Seda tuleb ligi sajaga. Täielikult teie jaoks tehtud veebisaidi kujundus on tasuta ja see integreerub suurepäraselt ka õppehaldussüsteemide, lehtede koostajate ja e-kaubandussüsteemidega. Nüüd, järgmise tööriista, mida me vajame, teeme suurema osa oma rasketest tõstetest. See on lehe koostamise tööriist ja me hakkame seda kasutama.

Elementor. Elementori versioon on olemas tasuta, kuid hakkame kasutama Elementori tasulist versiooni, kuna sellel on mõned väga võimsad funktsioonid, mida me vajame, sealhulgas vormide koostaja, hüpikakende ehitaja, kümneid turunduselemente, näiteks loendurite taimeritena. Seda on uskumatult lihtne kasutada, uskumatult soodsa hinnaga ja praegu kasutatakse seda peaaegu 3 miljonil veebisaidil.

Nii et me lisame elemendi või see maksab ainult 4 dollarit kuus. Ma tean, et siin näete öelda 5 dollarit kuus. See on mõeldud ühe saidi litsentsi jaoks. See läheb maksma 49 dollarit, kuid kui näete siin allapoole, siis see ütleb, et 5 dollarit nad ümardavad selle tegelikult üles, nii et see on tõesti madal. Neli on nagu võib-olla 4 dollarit ja 8 senti.

Nad ümardavad selle ülimalt õiglaseks ja see läheb ainult maksma, ütleme lihtsalt 4 dollarit kuus, et lisada leheehituse funktsionaalsus vormidega koos turunduselementidega ja seal on ka palju arenenud asju, näiteks veebisaidi isikupärastamine. Selles on ka mallid.

See on ilus. Hämmastav leheehitaja ja turundusriist. Järgmine asi, mida me vajame, on lehtri ehitamise tööriist ja kassasüsteem. Ja selleks hakkame kasutama kärude vooge, kärusid voolab täisfunktsioonina kassasüsteemi ehitamiseks kassas. See hõlmab. Mallid. Nii et kui soovite oma veebisaidile lehtri lisada vaid kahe hiireklõpsuga, on teil teile täiesti sisseehitatud lehter kujundusega, mida saate muuta Elementoris, sellel on täiustatud turundusfunktsioonid, näiteks ostukorvist loobumise e-kirjad, kaks – samm kassas.

Samuti on jagatud testimine, et nemad. Meie hoone ja on varsti tulemas. See sisaldab kõiki funktsioone, mida võiksite ostukorvilt oodata, nagu näiteks ühe klõpsuga müük, tellimiskorrad, mida saate paigutada mitmesse kohta, ja see on äärmiselt laiendatav, nii et. Näide, mille ma varem esitasin ClickFunnelsi kohta, mitte selle tegemiseks, mida soovite.

Peate lihtsalt õppima, ilma selleta elama. See pole nii, kui kasutate seda lahendust ostukorvi voogudega. Nii nagu ma ütlesin, on meil siin kassamallid ja näete, et tegemist on tõsiselt disaini täiendusega, kui võrrelda seda ClickFunnelitest ja nende kujundustest välja tulevaga, kuid reaalsus on see, mida saate teha.

Mis tahes tüüpi selle ClickFunnelsi alternatiiviga, mida ma nüüd üksikasjalikult kirjeldan, saab kaardivooge ise kaks 99 aastas, mis lisab sellele ClickFunnelsi alternatiivsele staatusele, mille me kokku paneme, igakuised kulud 25 USD. Teine asi, mida käru voolab, on segule lisamine – nende enda koolitusplatvorm, mida nende sõnul hakatakse peagi käivitama ja mida nimetatakse kvalifitseeritud jetiks.

Nüüd on. Gil jet on see, et kui teil on kaardivooge, saate juurdepääsu kvalifitseeritud reaktiivlennukile, kus nad tavaliselt müüvad juurdepääsu kolmele 99 aastas. Saate selle kaasa võtta tasuta ja seal pakutakse koolituskursusi, mis aitavad teid igal alal veebiettevõtte loomisel ja nüüd veebiettevõtjana olemisel ning ulatuvad kaugemale pelgalt lehtrite mõistmisest..

Kursused toimuvad. Reklaamikampaaniad. Toimuvad kursused videosisu loomiseks. Muidugi toimuvad lehtrikursused. Selle eesmärk on olla õppeplatvorm, mis aitab teid veebiettevõtte igas valdkonnas. Nüüd on mõned järgmised esemed, mille üle lähen.

On valikulised. Teil pole võib-olla neid vaja. Need on kaasatud ClickFunnelitesse. Kui maksate kaks 99 kuus, on see teile vabatahtlik ost. Nii et esimene saab olema tellimus. Nii et kui kavatsete müüa a. Toode või teenus, kus peate ostjat igakuiselt üles ehitama, tellimust, peate ostma WooCommerce’i tellimused ja see tuleb umbes 17 dollariga kuus.

Nagu ma ütlesin, võib see teie jaoks olla valikuline, kui kõik müüdavad esemed, olgu need siis füüsilised või digitaalsed kaubad, ostavad ühe korraga ja te ei pruugi seda üldse vajada. Järgmisest tööriistast piisab. Sidusettevõtte juhtimisplatvorm sellesse integreerumiseks. Nii et kui teil on lehtrite ümber toodete või teenuste ümber sidusprogramm, võib teil vaja minna seda.

Ütlen, et see on valdkonnas juhtiv sidusettevõtte juhtimisplatvorm. See on täisfunktsionaalne. Nüüd on selle maksumus mitu plaani. Ainuke, mida vajate, on kõige odavam – 99 dollarit aastas, mis tuleb välja 8 dollarit ja 25 senti kuus. Ümardame selle kuni 9 dollarini kuus.

Muidugi on see vabatahtlik. Kui te ei vaja sidusprogrammi, ei vaja te seda. Ja seal on ka mõned muud alternatiivid, mis võivad olla odavamad. Viimane asi, mida vajate, on meiliturunduse automatiseerimise platvorm. Nüüd ütlen sellega, et kuigi ClickFunnels sisaldab e-posti turunduse automatiseerimise platvormi, on enamik inimesi, kes tellivad.

Kaks ClickFunnelsiga 99 paketti kuus ei kasuta oma e-posti turunduse automatiseerimisplatvormi ja ma hakkan nende asemel kasutama minu sõnu. Põhimõtteliselt on konsensus, kas see on ime. Nii et see on asi, mille eest maksate ClickFunnelsi abil. Teil pole võimalust selle eest mitte maksta. See sisaldub teie kavas, kuid keegi seda tegelikult ei kasuta.

Selle asemel nad kasutavad. Platvorm, mille kohta neil võib olla juba kogu teave, on usaldusväärne ja töötab täpselt nii, nagu nad seda tööks vajavad. Ja siis nad lihtsalt integreerivad need kaks. Ehkki selle alternatiivse video ClickFunnels jaoks, lisame sellesse turunduse automatiseerimisplatvormi igakuised kulud.

Valdav enamus inimesi, kes saavad seda ClickFunneli abil, ei kasuta oma turunduse automatiseerimise platvormi. Nii et selleks on palju alternatiive. Ja see on parim asi. Kuna ClickFunnelsist kõike ei saada, saate valida parimate seast parima. Ja nii on see, et kõigil on oma arvamus selle kohta, mis on parim alates aktiivsest kampaaniast kuni šimpansi saatmiseni Weberile, kuid selle video jaoks kasutame sinist värvi saatmist ja vaatame, mis see on Kui lähetamise kulud lähevad maksma, ehitavad nad siia teisiti, mis mulle meeldib.

Nad esitavad teile arve selle kohta, kui palju e-kirju saadate, mitte selle järgi, kui palju kontakte teil tegelikult on. Nii et siinne plaan on 25 dollarit kuus ja see võimaldab teil saata 40 000 e-kirja kuus. Enamik teisi meiliturunduse automatiseerimisplatvorme võtab teie eest tasu iga kuu vastavalt sellele, mitu tellijat teil on.

Saadame neile sinine ei ehita nii. Sellepärast soovitan seda. Selles ClickFunneli alternatiivses videos pakun teile alternatiivi ja see on see tööriist, mida nimetatakse mal poeediks. See ühendatakse otse teie WordPressi veebisaidile. See on ka väga taskukohane. See maksab teile aastas 99 dollarit, kuid hea on see, kui alustate alles oma lehtriga.

On olemas tasuta versioon, mis on piiratud kuni 2000 tellijaga. Nii et ainus aeg, kui hakkate maksma, on siis, kui teie nimekiri saab üle 2000 ja siis vaadate aastas 99 dollarit, mis on jällegi 8 dollarit ja 25 senti kuus. Ja ühendaksite selle põhimõtteliselt oma e-posti saatmise teenusepakkujaga.

Ma isiklikult kasutan Amazon SES-i, kuna see maksab peaaegu mitte midagi. Selle teenuse kaudu e-kirjade saatmiseks ja see on peaaegu kõik. Läheme siis edasi ja võtame kokku kõik, mis me siin kokku oleme pannud. Kasutame WordPressi, mis on tasuta. Saame saidi SiteGround abil veebimajutuskonto.

Seal on palju muid veebimajutusteenuste pakkujaid. Me ütleme SiteGround ja see oli viis 95 kuus. Me kasutame tasuta Astro teemat. Soovi korral võite selle osta. See maksab 59 dollarit, kuid võiksime tasuta Astro teema kasutamise ära kasutada. Siis ostame Elementori ja see läheb maksma.

Vajaliku saidilitsentsi jaoks 4 dollarit ja 8 senti kuus. Sellest saab meie lehe ehitaja. See annab meile hüpikaknad. See annab meile väga paindlikud kontaktvormid. See on hämmastav tööriist ja ma lihtsalt armastan seda. Kasutan seda isiklikult kõigil oma veebisaitidel. Me hakkame saama ostukorvi vooge ja see saab olema, meie kassasüsteem on.

Lehtri ehitaja, kõik see. See annab meile ilusad müügikanalimallid ja loobub meile ostukorvis loobumisest, AB-i poolitustestidest. See hõlmab ka kvalifitseeritud reaktiivlennukite akadeemia õppeplatvormi, mis maksab 25 dollarit kuus. Järgmisena, kui kavatsete müüa tooteid ja teenuseid, mis hakkavad korduma tellimuste alusel, on teil vaja WooCommerce’i tellimusi, mis maksavad teile 17 dollarit kuus.

Järgmine on soovi korral sidusprogramm. Me kavatsesime kasutada sidusettevõtte WP-d. See saab olema 8 dollarit ja 25 senti kuus ja siis me koputasime e-turunduse automatiseerimise platvormile, saadame sinise värviga, mille sissetulek on 25 dollarit kuus, seda kõike kokku umbes 85 dollarit kuus, mis on palju odavam kui kaks 99 kuus.

Aga teate mida? Minu jaoks pole oluline, kui suur on rahasumma. Tähtis on funktsionaalsus, mille saate. Nii et selle ClickFunnelsi, alternatiivsete tehnoloogiate virna, võite seda oodata. Palju paremaid tulemusi. Võite oodata palju paindlikumat ja võimsamat lahendust, mida saate laiendada, hoolimata sellest, et peate seda laiendama.

See kõik sõltub teie enda kujutlusvõimest. Seda on lihtne teha. Laiendatud on ka seetõttu, et me räägime WordPressist ja seal on nii palju WordPressi arendajaid, et rentimisel ja oma stsenaariumi korral muutute omanikuks versus ClickFunnels. Lihtsalt üürnikuna on teil lukustamata lukud. Keegi ei kontrolli teie andmeid.

Te pole ühegi platvormi külge lukustatud. Saate täieliku koolitusplatvormi. Seda kõike odava hinnaga – 85 dollarit kuus. Muidugi ei pruugi see olla isegi 85 dollarit kuus, kui te ei vaja mõnda neist komponentidest või kui teil on mõni neist komponentidest juba olemas. Kui teil on juba ettevõtte veebisait, saate oma lehtrid sinna panna.

Kui teil juba on meiliturunduse automatiseerimise platvorm, saate seda lihtsalt kasutada. Kuid selleks, et olla ClickFunnelsi suhtes õiglane. See on tulemas hinnaga 85 dollarit, mis on minu arvates palju parem ja palju võimsam lahendus. Nüüd on kõigil toodetel ja teenustel, millest selles videos rääkisin, lingid video kirjelduse lahtrisse allpool ja kui videot vaatasite, näitas see linke nende erinevate toodete ja teenustega, et seda lihtsaks muuta jaoks.

Teie ja ka mõned neist linkidest, võib-olla ka soovituslingid, kui te külastasite, ostsite, osa sellest tuleb mulle. See ei maksa teile midagi täiendavat ja see läheb selle kanali toetamiseks. Nüüd, head uudised, mis mul teile on, veenduge, et tellite. Klõpsake sellel teavituskellal, sest ma teen video.

Näitab teile samm-sammult, kuidas seda kõike kokku panna. Selle video link on mul ka allpool videos kirjelduse kastis. Nii et tänud vaatamise eest. Kui teil on minuga selle tech-virna kohta küsimusi, mille olen kokku pannud, küsige julgelt allpool olevas kommentaaride jaotises. Peale selle, tänan teid selle video vaatamise eest.

Loodan, et teete selle üle häälestusvideole. Tänan vaatamast. Kohtume järgmises.

Kui olete otsinud täiuslikku viisi oma toodete ja teenuste müümiseks Internetis, siis olen üsna kindel, et olete kokku puutunud ClickFunnelitega või keegi on teile soovitanud ClickFunnelsi.

Pärast ClickFunnelsi veebisaidi külastamist võis teil ClickFunnelsi hinnakujundust nähes pisut kleebis olla..

Ärge muretsege! Sa ei ole üksi.

Paljud inimesed on palunud mul kokku panna parim alternatiiv ClickFunnelsile ja siin see on teie jaoks.

Mis on ClickFunnels lühidalt?

Enne kui sellesse asume, on oluline omada selget arusaama sellest, mis on ClickFunnels, nii et ärge lõigake meie alternatiivsete tehnoloogiate virnale nurki.

ClickFunnelsi hinnakujunduskavasid on 2, üks 97 dollarit kuus ja teine ​​297 dollarit kuus. 97 USD suurune plaan on oma omaduste poolest siiski väga piiratud ja ei anna teile täielikku ClickFunnelsi tootekomplekti, nii et kavatseme luua alternatiivi 297 USD suurusele kuuplaanile.

Kuu plaan ClickFunnels 297 dollarit kuus on sisuliselt järgmised 6 asja:

 • Hosting
 • Leheehitaja
 • Vormi ehitaja
 • E-kaubanduse kassasse
 • Sidusettevõtte haldussüsteem
 • E-posti turunduse automatiseerimine

Mis meeldib ClickFunnelitele

 • See on hostitud.
 • Väiksem õppimiskõver
 • Russel Brunson
 • ja tema _ sekreteerib raamatuid
 • Koolitus: parim väärtus on seal

Mis inimestele ClickFunnelite juures ei meeldi

 • See võib olla lollakas
 • Mallid on üsna koledad ja tekitavad kelmuse turundaja tunde
 • See on piiratud funktsioonidega
 • See ei ole skaleeritav, et olla toetav platvorm
 • Ja see on kallis. Freaking 300 dollarit kuus

Siin on parim alternatiiv ClickFunnelitele

Kolmandikku kõigist veebisaitidest toitev WordPress on selle ClickFunnelsi alternatiivi loomiseks ideaalne ise hostitud platvorm.

Parim lehtrite veebimajutus: saidiplats

Saidiplaani ülaosa WooCommerce’i plaan
4 dollarit kuus

Parim WordPressi lehterteema: Astra

Tasuta
Piiramatu kasutamine
Valmis veebisaite importima
Teie WordPressi veebisaidi sihtasutus
Integreerub kõigi lehtede koostajatega, LMS-idega jne

Parim lehtriteleht: Elementor Pro

4 dollarit kuus (üks veebisait)
Leheehitaja
Hüpikaknad
Vormid

Parim WordPressi lehtriloendur: CartFlows

 • 25 dollarit kuus
 • Ilusad mallid
 • Maksete töötlemise funktsioonid WooCommerce’iga
 • Ostukorvi hülgamine
 • A / B testimine

SkillJet

Kogu vajalik koolitus
CartFlowsi ostmisega tasuta

WooCommendi tellimise pistikprogramm

17 dollarit kuus
Üks veebisait

AffiliateWP pistikprogramm

9 dollarit kuus
Üks veebisait

iThemes Turvalisus ja UPDraft Plus:

Tasuta
Varundamine ja turvalisus on hoolitsetud
Piiramatu arv veebisaite

SendinBlue

25 000 dollarit kuus 40 000 e-kirja kohta.
Piiramatu arv kontakte

SEO

Pärm / SEO raamistik
Tasuta

Selle alternatiivse ClickFunneli lõpptulemused

 • Palju paremaid tulemusi
 • Paindlik
 • Laiendatav teie enda kujutlusvõime jaoks
 • Leidke arendajad hõlpsalt
 • Olete oma platvormil – sisselogimist pole vaja
 • Turvalisus ja varundamine on hoolitsetud
 • Saate treenida SkillJeti abil
 • Lõplik maksumus: 85 dollarit kuus

SiteGround

SiteGround on väga soovitatav veebimajutaja veebis, kuna nad on teenindanud WordPressi kasutajaid ja neile kehtivad endiselt taskukohased hinnad. Neid tuntakse kõige rohkem kiire esinemise ja sama kiire toe tõttu.

Peamised saidipõhised omadused:

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Kiire teadmistepõhine tugi
 • WordPressi lavastuskeskkond
 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • Igapäevased varukoopiad

SiteGround on kindel valik teie veebimajutusvajaduste jaoks. Nad teenindavad WordPressi veebisaite ja pakuvad vähem ressursse kui nende konkurendid, kuid suuremat usaldusväärsust.

Tutvuge saidiga GroundGround

Astra teema

Astra on tasuta WordPressi teema, mis on keskendunud kiirusele. Valikuliselt saate osta Pro-versiooni hinnaga 59 dollarit, mis lisab mõned täiendavad sätted ja valikud.

Astra põhifunktsioonid:

 • Pole kiirete teema, aga see pole ka lörm
 • Palju tasuta demo-saite
 • Paindliku megamenüü funktsioon
 • Kohandatud paigutuste valikud
 • WooCommendi tugi
 • LearnDash’i tugi

Astra teema on õiglane valik iga WordPressi veebidisaini projekti jaoks. Ma arvan, et suurim küsimus on see, kas peate tänapäeval isegi teema ostma, kuna leheehitajad teevad samu asju, mille jaoks teil oleks teema vaja. Näiteks on Elementoril tasuta teema Hello, mis võimaldab teie lehe koostajal kogu töö ära teha.

Professionaalse teema ostmiseks on veel mõned head põhjused, kuid enamiku inimeste jaoks sobivad need tasuta teemaga tõenäoliselt kõige paremini.

Minu jaoks on Astra teema siiski minu arvates praeguste trendidega sammu pidanud ja ma ei soovita seda enam.

Saadaval on palju paremaid tänapäevaseid teemasid, mis pakuvad sisseehitatud päise ja jaluse ehitajaid, võrreldes 3 paigutusega, lisaks paindlikumad lehtede ja postituste paigutused..

Tutvu Astra teemaga

Elementor

Elementor on WordPressi lehe ehitaja, kes on võtnud WordPressi veebidisaini tormi teel. Sellel on sügavaim funktsioonide komplekt, kuid seda on väga lihtne kasutada ja juhtida. Elementor on kõige täisfunktsionaalsem tasuta lehtede koostaja. Täiendavate arendajafunktsioonide lisamiseks on olemas ka lisandmoodul Pro.

Põhielemendi omadused:

 • Reaalajas reaalajas toimetaja
 • Veebisaidi isikupärastamise funktsioonid
 • Mallide ja plokkide kogu
 • Ulatuslikud mobiilse reageerimise võimalused
 • Kõige võimsam hüpikuehitaja
 • PRO Loo kohandatud päised / jalus
 • PRO Loo postitustüübi paigutused

Elementor on praegu saadavalolevate toodete tugevaim leht. Nad vabastavad pidevalt uusi funktsioone, mis vastavad praegustele kujundussuundumustele. See tähendab, et saate oma veebisaidi asjakohasena hoida.

Elementor Pro on uskumatu väärtus, arvestades kõiki lisamooduleid ja toitefunktsioone.

Kui ma alustaksin täna uue veebisaidi projektiga, oleks Elementor lehe valija, kelle valiksin. Pean vajalikuks WordPressi lehe ehitajat, mida on rõõm kasutada.

Checkout Elementor

CartFlows

CartFlows on WordPressi müügilehtri ehitaja. See võimaldab teil valitud leheehitajaga kiiresti ja hõlpsalt müügilehti üles ehitada.

Key CartFlow põhifunktsioonid:

 • Professionaalselt kujundatud mallid
 • 5 asukoha järjekorranumbrid
 • Üks klõps müüb
 • Kasutage oma eelistatud lehtede koostajat
 • Pikendatav erinevalt klikklehtritest
 • Taimerid ja jagatud testimine

Kui soovite WordPressi jaoks müügilehe ehitajat ja tunnete end ise majutamisega või hallatava WordPressi hostimisega kasutades, siis on CartFlows suurepärane võimalus, kuna seda on ülilihtne kasutada, kuid samas väga võimas.

Tutvuge CartFlowsiga

WPFusion

WPFusion võimaldab teil oma WordPressi veebisaidi oma CRM-i või turunduse automatiseerimisplatvormiga ühendada, et sisu turvaliselt kaitsta, dünaamiliselt alla laadida, veebisaidi isikupärastamist lisada ja siltide kaudu automaatselt muuta.

WPFusioni põhifunktsioonid:

 • Saadaval on palju CRM-integratsioone
 • Integreerub enamiku WordPressi pistikprogrammidega
 • Liikmesuse turvalisus
 • Veebisaidi isikupärastamine
 • Sügav integratsioon Elementoriga
 • Et loetleda liiga palju plusse

Tutvuge WPFusiooniga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map