Drip eCommerce CRM ülevaade

E-posti turunduse automatiseerimine on muutunud hädavajalikuks tööriistaks automaatsete e-posti kampaaniate jaoks on mis käivitatakse mis tahes kasutaja toimingute tõttu. Tilk kui e-posti automatiseerimise tööriist suudab teie ettevõtet elavdada, automatiseerides klientidele tüütuid ülesandeid luua hüper-asjakohaseid ja õigeaegseid sõnumeid.


Saame lähemalt Dripist teada ja selgitame välja, kas see turundusriist on teie e-kaubanduse ettevõtte jaoks parim turunduse automatiseerimise tööriist.

Mis on tilguti?

Tilguti on üks uuemaid turunduse automatiseerimise tööriistu, mis ilmus eelmisel aastal 2003 ja mille omandasid LeadPages omanikud. Aja möödudes muutus Drip populaarsemaks ja hõlpsasti lisaks turunduse automatiseerimise tööriistadele ka erinevat tüüpi e-kaubanduse ettevõtetele.

Üks parimaid asju Dripi juures on see, et seda saab hõlpsalt integreerida muude tootjate tööriistadega, et pääseda kliendi andmetele juurde. Tilgutamise abil saate oma teadmised kiiresti reaalsuseks muuta. Näiteks võite WooCommerce’iga kombineerides saata oma tilgakontole asjakohaseid andmeid või faile. Oleme ka loetlenud muud lahendused oma e-posti turunduskampaaniate edendamisel, kontrollige seda kindlasti.

Mis teeb tilguti ainulaadseks?

Dripil on sama kontseptsioon ka teiste e-posti turundustööriistadega, nagu näiteks turundusmeilide seadistamine, mis saadetakse automaatselt välja vastavalt ajakavale. Võib-olla kustub üks e-kiri niipea, kui keegi registreerub, teine ​​kustub kolm päeva hiljem, veel üks saadetakse välja järgmisel nädalavahetusel.

Või saab e-kirju varieeruda sõltuvalt päästikutest või toimingutest, mida inimene on teinud, näiteks teie teenuse kasutajaks registreerumisel või ostu sooritamisel, mistõttu nimetatakse neid mõnikord ka käitumuslikeks e-kirjadeks.

Mis aga teeb Dripi ainulaadseks?

Tilk aitab teil mõista ja hinnata teie potentsiaalse kliendi tegevust, kogudes teie veebisaidilt kõiki kasutaja andmeid. Kui olete teada saanud, millised on teie potentsiaalsete klientide eelistatavad võimalused, võite nüüd oma teadmisi saada ja hõlpsalt seda reaalsuseks muuta, saates isikupärastatud meilisõnumeid, mis peaksid teie klientidele meeldima..

Funktsioonid

1. Ürituste jälgimine

Siltide omamise asemel saab Dripis kasutada sündmuste jälgimist. See jälgib tellija tegevust ja edastab teavet. Kui andmed on kogutud, võite need üle vaadata ja uurida, millist lähenemisviisi soovite oma klientidele e-kirja saata. Pidage meeles, et lühike ja isikupärastatud e-post võib teie lugeja tähelepanu köita.

Tavaliste e-turundusteenuste sarnaste siltide asemel saate nüüd kasutada Dripil sündmuste jälgimist, kuna see võib tunduda isikupärastatum, nii et teie kliendid tunnevad end lisaväärtusena.

2. Visuaalsed töövood

Dripi visuaalsete töövoogude abil saate täpsema e-posti hõlpsalt kujundada ja oma klientidele saata. Lihttekstiga kampaania saatmise asemel võimaldab visuaalne kampaania seada reeglid ja päästikud vastavalt vaatajate ja klientide tegevusele.

Visuaalsetes töövoogudes on teie vaatajate tegevust hõlpsalt võimalik jälgida. Esitatud andmete kogumine aitab teil luua teie standarditele vastavaid täpsemaid e-kirju ja edastada oma tellijatele tähelepanu köitvaid e-kirju..

3. Kohandatud väljad

Üks Dripi ainulaadseid omadusi on kohandatud väljad. Saate lisada nii palju kohandatud välju, kui soovite oma klientidega pöörduda. Erinevalt tavalistest e-posti turundusteenustest on klientide ainus ees- ja nimi. Drip võib lisada asukoha, ettevõtte tüübi või muu teabe, mis on kogutud tilguti abil jälgitavatest andmetest.

Kuna tilk lubab automatiseeritud reeglina kohandatud väljad päästikutena, siis on teil võimalus luua oma kliendile ainulaadne e-posti kampaania.

Hinnakujundus ja tugi

Drip pakub kolme plaani, mis põhinevad teie vajadustel ja teie abonendi arvul.

 • Põhiplaan – algab 49 dollarist kuus kuni 2500 inimese jaoks ja võib saata piiramatu hulga e-kirju.
 • Pro Plan – hind algab 122 dollarist kuus 5000 tellija jaoks, kes saavad saata ka piiramatuid e-kirju.
 • Ettevõtlusplaan – kuu hind võib sõltuda sellest, kui suured on teie e-posti loendid. See võib kanda kuni 5000 tellijat. Hinnakujunduse jaoks pakuvad nad veebikalkulaatorit, kus saate kontrollida seda tüüpi plaani kuutasusid.

Võite valida kolme pakutud plaani hulgast vastavalt oma vajadustele. Kui teil on endiselt väike e-posti aadresside loend, siis kasutage lihtsalt põhiplaani ja kui e-posti aadresside loend kasvab, saate vajadusel oma plaane täiendada. Samuti pakuvad nad tasuta kahenädalast prooviversiooni.

Nagu te ehk teate, on Drip üks kallimaid e-posti turunduse automatiseerimise tööriistu, kuid kui tellite mõne nende plaani, saate juurde pääseda kõigile Dripi võimsatele funktsioonidele. Kui olete otsustanud Dripi tellida, ei suuda nad teile alati pakkuda ööpäevaringset tuge, kui vajate, sõltumata sellest, mida olete tellinud.

Juurdepääs on ka Dripi spetsiaalse toe abil, nagu ka nende Dripi sertifitseeritud konsultantide juures. Need aitavad teil oma äritegevuse mõistmist ja eesmärke täita ning veenduda, et iga senti, mida Dripiga maksate, on tõesti seda väärt.

Kas peaksite kasutama tilguti?

Kui alustate ettevõtlusega, on hea veel mitte kasutada tilgutamist. Kuna meiliturunduse tööriistu on palju, siis aitab see meiliaadressi väiksemate pakettide ja nimekirja koostamisel. Võiksite seda teha kaaluge alternatiivina SendinBlue. Kuid mida aeg edasi ja mida te juba laiendasite oma turgu, on aeg vahetada odav e-posti turundustööriist Dripi vastu.

Ehkki Drip võib mõne jaoks olla kallis, pakub see kasulikke funktsioone, mis aitavad teie ettevõtet paremini tunda. Drip pakub ka kahenädalast tasuta prooviperioodi, mida saate kasutada ja mis ei võta teilt tasu. Arveldustsükkel algab siis, kui teie 2-nädalane prooviversioon on tehtud. See prooviversioon aitab teil Dripit tasuta tutvustada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map