BigCommerce vs WooCommerce: kellel on ülemine käsi?

Kas on teie aeg asuda e-kaubanduse ettevõttesse? Kui jah, siis kas olete juba otsustanud, millist e-poe platvormi soovite kasutada ja milline sobib teie jaoks mõeldud funktsioonide ja funktsioonide jaoks?


BigCommerce ja WooCommerce on e-kaubanduse platvormide osas kaks suurt tegijat. Soovitame teil kujundada arvamuse selle kohta, millist neist kasutada, loetledes kahe võrdluse nende omaduste, hinnakujunduse, toe, kasutamise lihtsuse ja muu kohta.

Üldine ülevaade: BigCommerce vs WooCommerce

Suur kaubandus

Alustame sellest BigCommerce.

See on täielikult hostitud e-poe platvorm, millel on palju, eriti uute ettevõtete omanike jaoks, kuna saate alustajana kõik vajaliku.

Uue veebisaidi loomisel peab teil olema hostimine (kus teie veebisait elab Internetis), disain, sisu, maksed, ostukorv, turundusfunktsioonid, tugi ja palju muud. BigCommendis katavad nad selle kõik ühe paketi hinnaga.

Kuid üks tegur, mida peate enne BigCommerce’is registreerumist arvestama, on see, et kui olete nendega registreerunud ja hakkate oma e-poe veebisaiti looma, siis hoitakse teid pantvangis, kuna pole võimalusi oma saidi üle viia mõne teisega hostimise pakkujad.

Teine asi on see, et teie andmeid jagatakse teiste BigCommerce’i kauplustega.

BigCommerce pakub aga võimalust oma platvormi WordPressi kaudu integreerida. Sellise seadistuse abil saate oma sisu esiotsa WordPressiga hallata ja taustaprogramm on BigCommerce’is

WooCommerce

WooCommerce on WordPressi jaoks populaarne tasuta e-kaubanduse pistikprogramm ja omab 30% kõigist veebipoodidest. Seega, kui soovite kasutada WooCommerce’i, peaks teie veebisait olema WordPress.org. Kui teil on juba WordPressi ajaveeb või veebisait, siis on WooCommerce’i pistikprogrammi abil lihtne pood üles ehitada. Võite kohe hüpata ja liikuda meie juurde täielik WooCommerce’i saidi seadistamise juhend.

Mida see tähendab?

WooCommerce ja WordPress koos tähendavad, et teil on oma veebisaidil täielik kontroll ja omandiõigus. Erinevalt BigCommerceist, kus olete seotud, saate valida mis tahes veebisaidi pakkuja, mis teile meeldib.

WooCommerce pakub ka palju sisseehitatud funktsioone, mis aitavad teie veebipoodi hallata. Nende hulka kuuluvad makse töötlemine, laohaldus, saatmine, kupong ja palju muud. Lahe, kas pole?

Funktsioonid

Vaatame nüüd funktsioone, mis BigCommerce ja WooCommerce said.

BigCommerce

BigCommerce pakub palju funktsioone. Vähem kui poole ajast, mis veebisaidi loomiseks kulub, saate kujundada atraktiivse ja intuitiivse e-poe poe.

Alustamiseks võite valida paljude erinevate tasuta ja tasuliste teemade hulgast. Ärge muretsege selle pärast, et te ei saa oma nišile sobivat teemat, kuna neid on palju saadaval erinevatest tööstusharudest, näiteks mood, toit ja jook, kunst ja käsitöö, lemmikloomad, autotööstus ja tööstus, mänguasjad ja mängud ning palju muud.

Isegi kui te pole tehniline esindaja, saate oma poodi siiski kohandada, muutes selle kasutajatel lihtsaks poodiedaktori abil ning ka tingimusliku loogika, keelefailide, paindliku moodulkoodide baasi abil, teie kasutajatel on teie poes hõlpsam sisseoste teha, ja otsingufunktsioonid.

BigCommerceil on ka sisseehitatud konversioonide optimeerimise tööriistad, mis aitavad teil oma tulusid kiiresti suurendada. Selle hüljatud ostukorviserver aitab vähendada ostukorvist loobumist. Selle PayPal One Touch aitab suurendada väljamakseid.

Konversioonide suurendamiseks saate kasutada ka ühelehelist kassat, lisada tooteülevaateid, et suurendada tarbijate usaldust, ning lisada sisseehitatud kuponge ja allahindlusi, et oma ostjaid ergutada.

Mõned lisafunktsioonid hõlmavad e-kaubanduse analüütikat, otsimootori optimeerimist, sujuvat integreerimist teiste lemmikrakendustega, saatmist ja tellimuste täitmist, maksete vastuvõtmist ja palju muud.

Pole paha, eks?

WooCommerce

WooCommerce pakub ka laia valikut funktsioone, mis aitavad teil luua kasulikku veebipoodi WordPress. Saate oma poodi kohandada nii kaua kui soovite, kuna see on avatud lähtekoodiga ja üles ehitatud WordPressile.

Saate valida ühe selle WooCommerce’i teemadest ja selle hõlpsalt WordPressiga integreerida. Võite isegi valida enam kui 55 000 tasuta ja tasulise WordPressi pistikprogrammi hulgast, mis sobivad teie e-kaubanduse vajadustega.

WooCommerce’i abil saate kasutada erinevaid laiendusi, et aidata oma e-poe poodi täiustada alates maksest, saatmisest, turundusest, kogu kaupluse haldamisest ja paljudest muudest. Samuti saate laiendada klientide valikuid värvide ja suuruste osas variatsioonid WooCommerce’is.

Siin on mõned kõige populaarsemad WooCommerce’i laiendid, mida saate oma veebipoes kasutada:

 • WooCommerce tellimused – korduvate maksete tegemiseks ja klientidelt automaatseks tasumiseks
 • WooCommercei broneeringud – kohtumiste broneerimiseks, ettetellimiseks või toote või seadme rentimiseks oma veebisaidilt
 • Toote lisandmoodulid – lisapakkumiste jaoks, näiteks kingituste pakkimine või tootele spetsiaalse märkuse lisamine
 • WooCommendi liikmelisus – liikmetele juurdepääsu andmine kindlale sisule või tootele tasuta või kindla hinnaga
 • Saadetiste jälgimine – klientide tellimuste saadetiste jälgimiseks

Veel üks WooCommerce’i suurepärane asi on see, et saate oma veebipoodi hallata selle mobiilirakendusega makseväravate kaudu. Mõnede vingemate funktsioonide hulka kuulub sisseehitatud maksete töötlemine, näiteks PayPal ja Stripe, keele ja valuuta kohandamine, toote reiting ja ülevaated ning aruandlus. Kui olete huvitatud, on meil ka videoõpetus selle kohta, kuidas saata oma ostjaid otse WooCommerce’i kassasse.

Kõigi nimetatud asjadega kaasneb teie arvates kõige tähtsam?

Pole kahtlust, et see on WooCommerce.

Kasutuslihtsus

BigCommerce

BigCommerce on üks lihtsamaid platvorme, mida teie veebipoe puhul kasutada. Sisseehitatud protsessi on lihtne mõista ja sisseehitatud funktsioone on palju, nii et te ei pea muretsema pistikprogrammide pärast.

BigCommerce aitab teil ka oma veebisaiti minimaalse ajaga luua. Kui olete mitte-tehniline inimene, ärge muretsege, sest BigCommerce sai selle kõik teie jaoks.

WooCommerce

Teemade ja pistikprogrammide osas on WooCommerceil palju pakkuda. Kuid kõigi oma andmete WordPressi üles panemine võtab rohkem aega. Sellega on natuke õppekõver.

Oma veebisaidi haldamisel, sealhulgas värskenduste ja veebisaidi turvalisuse tagamisel peate olema asjatundlikum. Õnneks pakub WooCommerce mitmeid pistikprogramme, näiteks turbe pluginaid, mis aitavad teil protsessi automatiseerida.

Kui olete juba WordPressi harjunud, on veebipoe loomine nagu jalutuskäik pargis.

Sellepärast kerkib BigCommerce kasutusmugavuse osas üles.

Skaleeritavus

BigCommerce

Kui olete alustav ettevõte või väikeettevõte, on BigCommerce teile suurepärane valik. Ja kui plaanite laiendada, pakub BigCommerce piiramatuid tooteid, failide salvestusruumi ja ribalaiust.

BigCommerce pakub ka 99,9% -list tööaega ja kiiremat lehe laadimisaega. Kui see teie poes üles seatakse, saate paremaid konversioone ja positiivsemat kliendikogemust.

Asi on selles, et suurenedes läheb see aina kallimaks, kui teid teatud aastase veebimüügi arvuni jõudes uuendatakse automaatselt kõrgemale plaanile..

WooCommerce

WooCommerce’i abil saate oma ettevõtet mastaapida nii, nagu soovite, kuna see on avatud lähtekoodiga platvorm. Saate postitada piiramatuid tooteid, pilte ja galeriisid ning hallata piiramatuid tehinguid. Kuid peate ka oma e-poe poe kasvades uuendama oma WooCommerce’i hostimiskava.

Erinevalt BigCommerce’ist hoolitsete teie oma veebisaidi värskenduste, varunduste ja turvalisuse eest. Kuid see tähendab, et teil on valida, milliseid pistikprogramme oma ettevõttes kasutada.

Kui teile ei meeldi oma veebisaidil tehniliste asjadega tegeleda, on teil võimalus palgata arendaja, kes seda teie jaoks teeks.

Nii et skaleeritavuse osas on WooCommerce juhtpositsioonil.

Hinnakujundus

BigCommerce

BigCommerce pakub nelja erinevat hinnakujunduskava, näiteks Standard, Plus, Pro ja Enterprise, mis ulatuvad 29,95 dollarist kuus kuni 249,95 dollarini kuus ja rohkem, sõltuvalt klientide veebimüügist.

Need ei sisalda tehingutasusid, piiramatuid tooteid, failide salvestamist ja ribalaiust ning piiramatut personali kontot. Kõigi BigCommerce’i plaanide deebet- ja krediitkaartide töötlemistasu algab 2,9% + 0,30 USD tehingu kohta.

Kui teie veebimüük on vähem kui 400 000 dollarit, on teie plaan Pro, mis on 249,95 dollarit kuus. Kuid teie ettevõtte kasvades öelge täiendavalt 200 000 dollarit, peate maksma täiendavalt 150 dollarit kuus.

Kui soovite loobuda ostukorvisäästjast ja klientide segmenteerimisfunktsioonidest, valige kõrgem plaan.

WooCommerce

WooCommerce on tasuta e-kaubanduse WordPressi pistikprogramm. Saate selle lihtsalt alla laadida ja oma WordPressi veebisaidile installida.

Kuid loomulikult on veebipoe üles ehitamiseks vaja domeeninime, hostipaketti ja SSL-sertifikaati. Hankige parimate odavate veebimajutusteenuste loend.

WooCommerce’i laiendid võivad olla pisut kallid, kuid saate neid osta ainult siis, kui vajate. Samuti saate otsida WooCommercei jaoks tasuta või odavaid WordPressi pluginaid.

Ilmselt saate WooCommercei abil oma eelarvest maksimaalselt kasu saada.

Toetus

BigCommerce

BigCommerce pakub oma kasutajatele suurepärast tuge. Kõik selle plaanid on seotud 24-tunnise live-agentide toega. Igal kellaajal, kui teie veebisaidil on probleeme, saate kindlasti kohe abi.

Neil on ka abikeskus, mis sisaldab palju kasulikke näpunäiteid, nippe ja juhiseid kasutajatele.

Kui olete registreerunud nende äriplaaniks, saate juurdepääsu kiirele marsruutimise toele, saada oma päringute prioriteediks, juurdepääsu strateegilisele kontohaldusele ja API-tugi.

WooCommerce

WooCommerce pakub materjale ja õpetusi, mis käsitlevad nende kasutajate küsimusi ja üldisi päringuid. Samuti julgustavad nad foorumeid, kus kasutajad saavad üksteisega suhelda ja üksteiselt nõu saada.

WooCommerce pakub ainult reaalajas vestlust ja piletimüügisüsteemi. Neil pole telefoni, e-posti ega sotsiaalmeedia kaudu tuge. Kui teil on probleeme serveriga, võite pöörduda oma WooCommerce’i hostiteenuse pakkuja poole.

See muudab BigCommerce’i klienditoe võitjaks.

Millise peaksite valima? BigCommerce või WooCommerce?

BigCommerce ja WooCommerce on tegelikult suurepärane valik sõltuvalt teie eelistustest.

Kui soovite veebipoe kiiresti üles ehitada, ilma et peaksite oma lehe tehnilistele aspektidele mõtlema, siis registreeruge BigCommerce’is.

BigCommerce’i kasutamisel ei pea te enam muretsema ja see võib teie veebipoe ehitamisel teie aega kokku hoida. Kui olete registreerunud, ei pea te oma veebisaidi loomiseks palju aega kulutama. BigCommerceis on see kõik teie jaoks olemas.

Asi on selles, et peate oma ettevõtte kasvades rohkem maksma. Lisaks pole teie veebisaidil täielikku kontrolli ja omandiõigust.

Kui soovite aga oma veebisaidi üle täielikult kontrolli saada ja soovite eelarvesõbralikumat seadistust, siis valige WooCommerce.

Nagu mainitud, jookseb see läbi WordPressi, muutes teie kontrolli ja kohandamise lõputuks. Saate oma loovusega mängida nii palju kui soovite. Maksumus on taskukohasem, eriti lootustandvatele ettevõtjatele.

Selle ainus puudus on see, et peate oma tarkvara haldama üksi ja oma lehe loomiseks peate kulutama rohkem aega. Kuid loomulikult on kõike seda, mida vajate selle õppimiseks, veebist otsida.

Mida sa siis ootad? Looge see veebipood ja hakake teenima.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map