Affiliate Marketing 101 – WordPressi teemad ja pistikprogrammid teie edu tagamiseks

Kui soovite sidusettevõtte turundusest kasumit teenida, peaksite reklaamima tooteid või teenuseid teenides komisjonitasu. Ärimudel on lihtne: kui nad saavad teie sidusettevõtte lingilt müügi; saad komisjonitasu. Sellepärast on peaaegu hädavajalik oma veebisaidi loomine kõigi parimate sidusettevõtte turunduse tööriistadega, et meelitada rohkem kliente.


Kuid miks sidusettevõtte turundus? Noh, sidusettevõtte turunduse ettevõtte alustamisel on palju eeliseid. Alguses ei pea te oma tooteid ja sisu looma. See soovitab lihtsalt kellegi teise toodet teie olemasoleval sisul. Ja võite olla nii paljude sidusprogrammide liige, kui soovite.

Kui plaanite välja asuda või alustate lihtsalt sidusettevõtte turundusettevõttega. Siin on mõned näpunäited:

 1. Otsustage, kes on teie sihtrühm. Olge selge oma sihtturu ja nende vajaduste osas, et saaksite reklaamida neile sobivaid tooteid ja teenuseid.
 2. Valige hoolikalt, milliste sidusprogrammidega liitute. Vaadake üle nende tingimused. Ja uurige, mida teised liikmed nende programmide kohta ütlevad.
 3. Installige oma veebisaidile sidusettevõtte turundusele keskendunud tööriistad.
 4. Looge köitvat sisu.

Millised on sidusettevõtte turunduse parimad teemad?

Kui rääkida õigetest tööriistadest, siis siin on parimad teemad, mis on välja töötatud ja arendatud sidusettevõtte turunduse äri silmas pidades. Enne kui edasi liikuda, on meil ka parimate sidusettevõtte turunduse WP pistikprogrammide vähem ulatuslik versioon siin.

1. Astra

Kui kuulete sõna Astra, mõelge sellele kui kiirele, kergele ja väga kohandatavale WordPressi teemale. Ja tõepoolest on. Meil on öelda vaid häid sõnu: meie aus Astra teema ülevaade.

See on välja töötatud modulaarse lähenemisviisi alusel, kus süsteem on jagatud väiksemateks osadeks või mooduliteks, nii et see võimaldab teil aktiveerida ainult funktsioone, mis on teie arvates teie veebisaidile kasulikud.

See ühildub ka lehtede koostajatega, sealhulgas Elementor, Beaver Builder, Brizy, Gutenberg ja palju muud. Saate isegi saidi Astra Starter Sites abil kiiresti üles ehitada.

Astra teema on tasuta, kuid kui soovite oma veebisaidil veel mõnda täiustust, võiksite minna üle selle uuemale versioonile. Selle hind algab 59 dollarist. Saate selle installida nii paljudesse saitidesse kui soovite.

Külastage Astra

2. Genesise raamistik

Genesis Framework töötas välja tarkvaraettevõte StudioPress, mille lõi ja haldab CopyBlogger Media. See on esmaklassiline teemaraamistik, mis töötab WordPressiga hästi.

See on ka üks populaarsemaid WordPressi teemasid, kuid enamasti töötab see raamistikuna. Lamaja ametiajal on see veel üks teema, mis vajab lapseteemat. Üks peamisi põhjuseid, miks Genesis vajab väiksemat teemat, on tavaliselt paindlik kohandamine, näiteks muudatuste tegemine menüüalale, taustale, kirjastiilile, värvile jne..

Genesise raamistikku on väga lihtne kasutada. See on jõudluse osas usaldusväärne, kuna see on kerge teema. Samuti pakub see sisseehitatud SEO tööriistu. Genesis on nii kerge, et te ei pea seda tegema installige täiendavad SEO pistikprogrammid.

Turvalisuse ja tugiteenuste osas võite ka Genesisega oodata parimat. Kui te saate eluaegseks liikmeks, saate ka nende tarkvara ja turvalisuse eluaegseid värskendusi.

Genesis on ühekordne makse, mis algab 60 dollarist raamistiku eest ja umbes 20–45 dollarist iga lapseteema jaoks, kus saate kogu elu.

Külastage Genesise raamistikku

3. KUPON

Kupon on WordPressi teema, mis sobib kõige paremini päevapakkumiste ja kupongide jaoks. See on täiuslik teemapakkuja enamikule sidusettevõtte turundajatele ja e-poe omanikele. Kuponil on väga kasutajasõbralik liides, kuna see kasutab lohistamist, kus saate luua hea malli ilma kodeerimiseta.

Kuponiga ei vaja te kupongi saidi, päevapakkumiste turu või rühmaostude poe loomiseks tasulist pistikprogrammi.

See ei vaja Genesisega võrreldes lapseteemat. Lisaks saate selle hõlpsalt teiste teemadega, näiteks WooCommerce’iga, integreerida ja see pakub nüüd Facebooki reaalajas vestluse turunduse automatiseerimist.

Teema saate osta ainult 39 dollariga, mis sisaldab arendaja tuge 6 kuuks. See hind tundub väga mõistlik, eriti algajatele, arvestades selle teema funktsioone.

Külastage Kuponi

4. Simpli Pro

Simpli Pro WP teema on pühendatud eriti naisettevõtjatele. See on integreeritud King Composeri pukseerimise ja WP FluentFormi vormi koostaja pistikprogrammiga, mis võimaldab teil täielikult kontrollida nende veebisaiti ilma kodeerimata isegi ühte rida.

Seda teemat saavad kasutada kõik naisettevõtjad, veebiturundajad, elunõustajad, tervisetreenerid või blogijad, kuna see on väga reageeriv e-poe WordPressi teema koos tervikpaketiga.

Lisaks suurepärastele teemakujundustele laiendab Simpli Pro pidevalt oma funktsionaalsust ja proovib oma parima, et pakkuda oma kasutajatele mugavat kasutamist. See teema on ka tõrgeteta, kuna selle jõudluse tagamiseks katsetati seda enne avaldamist erinevate seadmete kaudu.

Simpli Pro saate ühe litsentsi eest 49 dollarit ja piiramatu litsentsi eest 79 dollarit.

Külastage Simpli Pro

5. Themify Ultra

Themify on üks tõhusamaid ja paindlikumaid WordPressi teemasid, millel on palju kujundusnahkade ja sisseehitatud demosaitide vahel valida. Seda on väga lihtne kasutada ja kohandada päisest jalusse, kuna see kasutab lohistamiskomplekti.

Themify nahku ei kasutata mitte ainult saidi kujunduses, vaid sellest võib olla abi ka mõne klõpsuga tõelise näidissaidi seadistamisel. Samuti saate importida demo seadistuse, mis sisaldab teema sätteid, sisu, menüüsid, vidinaid jne.

Themify abil saate haarata ka lahedaid funktsioone, nagu parallaksi kerimine, animatsioonid, loendurid, liugur, Google maps ja palju muud.

Themify Ultra Theme maksab 59-dollarise hinnakujunduskava, mis sisaldab ka kõiki 12 Ehitaja lisandit.

Külastage Themify Ultrat

6. kokku

Teema kokku on mitmeotstarbeline teema, kuna saate luua mis tahes tüüpi veebisaite, näiteks ajaveebid, ärisaidid, veebiportfell ja e-poe kauplused. See on WordPressis üks populaarsemaid teemasid, enamasti selle mitmekülgsuse ning tööriistade ja demosveebisaitide paketi tõttu.

Funktsioone, mida peaksime Totaliga armastama, on palju. See on täielikult kohandatav ja kasutajasõbraliku liidesega. Sellel on ka 41+ demosid, mis abistavad, ja üle 80 lehe ehitaja plokkide valiku. Kui soovite alustada veebiettevõttega, saate Totaliga hõlpsalt integreerida WooCommercei oma veebisaidiga, et alustada veebimüüki.

Teema kogukulud algavad 59 dollarist, mis sisaldab kuuekuulist tuge ja elukestvat juurdepääsu teema värskendustele.

Külastage kogu

7. MagPlus

MagPlus WP teema on välja töötanud “Theme Bubble”, mis tegeleb iga detailiga väga hoolikalt, et veenduda, et nende kasutajad loovad suurepärase veebisaidi. MagPlus on kaasaegne, dünaamiline ja GDPR-iga ühilduv ajakirja WordPress teema, mis suudab luua mis tahes tüüpi veebisaite.

Selle toimivuse pärast pole ka vaja muretseda, kuna sellel on sisseehitatud kohandatud vahemälu mehhanism, mis aitab teie saidi kiirust peaaegu 2,4 korda kiirendada. Samuti pakub see 40 + sisseehitatud kohandatud malle, 25+ kohandatud toodete paigutust, kohandatavaid ja ainulaadseid päiste kujundusi ning hõlpsat liugurite navigeerimist ja 20+ eranditult kohandatud vidinaid – kõik nende kasutajate huvides.

MagPlus maksab 59-dollarise tasuta 6-kuulise toega.

Külastage MagPlust

8. Turundus Pro

Marketing Pro töötas välja kolmanda osapoole arendaja nimega Restored 316 Designs ja seda toetab StudioPress. See on üks turul pakutavatest konkreetsetest teemadest, mis keskendub veebimüügiettevõttele.

See teema kasutab HTML5, et olla kursis kaasaegsete funktsioonidega ja aidata arendajatel sammu pidada veebisaitide moodsa arendusega. See mahub ühele kodulehele 9 erinevat vidinat.

Veebisaidi hõlpsaks loomiseks kasutab see Visual Composeri lehe koostajat. Samuti on sellel pistikprogramm Slider Revolution ja see toetab WPML (WordPress Multilingual) ja Google’i fonti stiile.

Kui olete sidusettevõtte turundaja, kes on huvitatud erinevate niššide veebisaitide loomisest, võite hankida Marketing Pro 59 dollari eest.

Külastage Marketing Pro-d

9. Püsiv sissetulek

SteadyIncome on loodud spetsiaalselt sidusettevõtte turundajate jaoks, kuna siin olevad funktsioonid aitavad teil kindlasti sidusettevõtte turunduse kaudu Internetis raha teenida. Samuti võite loota teema kiirele jõudlusele, mis suurendab konversiooni ja parandab teie veebisaidi paremusjärjestust otsingumootorites.

See on 100% reageeriv ja pakitud võimsate funktsioonide, nagu reklaami optimeerimine, tellimistööriistad, silmapaistvad sotsiaalmeediaikoonid ja esiletoodud tootejaotis. Samuti saate oma granuleeritud seadistussüsteemi kaudu kujundada kodulehe paigutuse vastavalt oma eelistustele või ettevõtte vajadustele.

Te saate SteadyIncome teema osta ainult 59 dollari eest.

Külastage SteadyIncome’i

10. Nutikas passiivse sissetulekuga pro (Genesise lapse teema)

Nutika passiivse sissetulekuga Pro teema tulenes Pat Flynni eduka veebiettevõtte kolmest põhielemendist: disain, sisu ja strateegia. See on Genesise lapseteema, mis aitab teil luua tõhusa sidusettevõtte turunduse veebisaidi.

Teema on väga hiireklõpsuga väga kohandatav. Saate muuta sätteid, taustavärve, pilte ja sisu. Kui plaanite veebipoe üles seada, on see WooCommerce’i jaoks ette nähtud, nii et te ei pea selle ehitamise pärast palju muretsema. See on ka mobiilile reageeriv ja optimeeritud iga brauseri jaoks.

Saate oma veebisaidi üles ehitada ja seda saab kasutada nutika passiivse sissetulekuga Pro teema ja Genesise raamistiku abil 99,95 dollari eest.

Külastage Smart Passive Income Pro

Millised on parimad pistikprogrammid ja muud tööriistad sidusettevõtte turunduseks?

Niisiis, olete valinud, millist teemat oma veebisaidil kasutada. Milliseid pistikprogramme peaksite saama selle tulukomisjoni mängu võitmiseks?

1. Õitsev arhitekt

Leheküljeehitajana on Thrive Architect sidusettevõtte turundajate jaoks parem valik. See on keskendunud turundusele ja sisaldab suurt valikut elemente, näiteks tabeleid, tärnide hinnanguid ja tuge tekstisiseseks redigeerimiseks.

Samuti on sellel põhjalik mallide kogu. Saate isegi iga jaotise oma veebisaidi sisu jaoks salvestada ja uuesti kasutada.

Lühidalt, kuna Thrive Architect on keskendunud muutmisele, võib see tõesti aidata teil sidusettevõtte turundusmängus kiirendada.

Saate selle Thrive Architect’i saada ühe litsentsi eest 67 dollarit või 5 litsentsi eest 97 dollarit.

Külastage Thrive Architect

2. AzonPress

Kui olete Amazoni sidusettevõte või plaanite seda saada, on AzonPress teie parim sõber. Oma kasutajasõbraliku liidese abil haldab ta su sidusettevõtteid sujuvalt ja tõhusalt.

AzonPressi abil saate automaatseid tootevärskendusi, tundlikke tootetabeleid, automatiseeritud võrdlustabeleid, sidusettevõtete täpset jälgimist, kohandatavaid paigutusi, geosihtimist ja palju muud.

Azonpressi saate ühe veebisaidi eest 39 dollarit, 20 veebisaidi eest 79 dollarit ja piiramatu veebisaidi eest 199 dollarit.

Külastage AzonPressi

3. Päris lingid

Kui olete ajaveebi saidi omanik ja soovite teenida sidusettevõtete vahendustasusid, saate oma sisule lihtsalt sidusettevõtte linke lisada. Ja selleks, et teie lingid näeksid puhtad, võiksite neid lühendada. Sel ajal on pildil Pretty Links pistikprogramm.

Erinevalt teistest linkide lühendajatest nagu tinyurl.com ja bit.ly lühendab Pretty Links linke, kasutades oma domeeninime. Lisaks jälgib see iga teie URL-i klõpsu ja seda, kas see tuli brauserist, OS-ist ja hostist.

Päris lingid on tasuta, kuid sellel on ka profiversioon, kus teil on juurdepääs rohkematele tööriistadele ja ümbersuunamise tüüpidele. Tavaliselt on selle hind 118 USD aastas, kuid ühe WordPressi veebisaidi reklaam on sageli 59 USD aastas.

Külastage lehte Pretty Links

4. Grammatika

Kui avaldate sisu regulaarselt, on grammatika väga kasulik tööriist õigekirja ja grammatika kontrollimiseks. Kirjavigu või grammatiliste tõrgete esinemisel teatab grammatika teile sellest ja teeb ettepanekuid õigekirja või grammatika kohta. Võite lihtsalt klõpsata parandusel ja see asendab vea automaatselt.

See on tasuta Chrome’i brauserilaiend ja töötab hästi peaaegu kõikjal, olgu see siis WordPressis, e-kirjades, kullerites, sotsiaalmeedias ja projektirakendustes.

Külastage grammatikat

5. Google Analytics

Google Analytics on kõige põhjalikum tööriist investeeringutasuvuse mõõtmiseks ja klientide mõistmiseks. Kui olete sidusettevõtte turundusega tõsiselt tegelenud, peate teadma, kui palju külastajaid teie veebisaidile tuleb ja milliseid tooteid nad uurivad.

Google Analyticsi abil saate jälgida oma linke ja konversioone, analüüsida tarbijate käitumist ja teha jagatud testimist. Google Analyticsi pakutav üksikasjalik analüüs aitab teil kavandada ja rakendada erinevaid strateegiaid, mis aitavad teie sidusettevõtte turundusettevõttel edu saavutada.

Külastage Google Analyticsit

6. SEMrush

Kui külastajad saavad teie veebisaiti külastada, peab see olema nähtav, eks? Ja kui teie veebisaidile on paigutatud õiged märksõnad ja SEO-strateegiad, on teil tõenäoliselt rohkem konversioone. Nii et vajate sellist tööriista nagu SEMrush, mis võimaldab teil teha märksõnaotsinguid, konkurentide analüüse, sisuanalüüsi, saidiauditi ja parandada SEO vigu.

Isegi sellised suured ettevõtted nagu PayPal, Forbes ja Philips kasutavad SEMrush’i oma veebi nähtavuse haldamiseks. Selle andmebaasis on enam kui 120 miljonit märksõna ja 46 miljonit domeeni, mis teeb sellest usaldusväärse kõik-ühes-turunduse tööriistakomplekti.

SEMrushi saate proovida tasuta. Kuid kui soovite minna üle uuemale versioonile Pro, saate selle eest hinnaga 99,95 dollarit kuus ja see võib ulatuda kuni 399,95 dollarini kuus, sõltuvalt teie ettevõtte vajadustest.

Külastage SEMrushi

7. Ahrefs

Ahrefs on veel üks tööriist, millest te ei soovi mööda vaadata, kui soovite oma otsinguliiklust kasvatada, oma niši jälgida ja konkurentide strateegiaid analüüsida. See tööriist aitab teil oma konkurente mõista ja soovitab viise, kuidas neid kõrgemalseisda.

Ahrefsi abil leiate täpsed märksõnad, mida teie konkurendid reastavad, ja nende märksõnade põhjal suunatava liikluse summa. Samuti saate vaadata, milliseid lehti külastatakse kõige rohkem. Samuti leiate tagasilinke ja muid kasulikke SEO mõõdikuid, et saaksite oma konkurente analüüsida ja omaga võrrelda.

Sel viisil saate oma turundust strateegiseerida. Ahrefs aitab teil SEO-sõbralikku veebisaiti omada kiireimal ja tõhusamal viisil, aidates teil veebisaidi külastusi ja konversioone suurendada.

Saate seda proovida 7 päevaga 7 päeva jooksul ja alustada siis igakuise tellimusega 99 dollarit.

Külastage Ahrefsit

8. Pärmi SEO

Enam kui 5 miljoni aktiivse installimisega Yoast SEO on enamiku WordPressi kasutajate, sealhulgas sidusettevõtte turundajate tööriist otsimootorite optimeerimisel. Sellel on suur tööriistakomplekt, mille eesmärk on aidata teie veebisaidil olla ühel või teisel kohal otsingulehel.

Yoast SEO-l on XML-saidiplaanide jaoks kõige arenenum funktsionaalsus ning SEO-sõbraliku sisu kirjutamiseks on sisu ja SEO analüüs. Saate isegi oma saidi riivsaia täieliku kontrolli omada, lisades lihtsalt väikese kooditüki. Järjepidevuse ja kaubamärgi kujundamiseks saate mallida pealkirja ja metakirjeldusi.

Yoast SEO on tasuta pistikprogramm, kuid kui soovite kasutada muid lisafunktsioone ja funktsioone, hankige ühe saidi jaoks premium versioon, mis algab 89 dollarist.

Külastage Yoast SEO

9. Toimetuse kalender

Sõltuvalt teie valitud nišist ja sellest, kui sageli loote sisu, võite kasutada Toimetuskalendri pistikprogrammi postituste kavandamiseks, mis on õigel ajal teie sihtturule vastava konkreetse sündmuse jaoks.

Toimetajakalendri abil saate vaadata kõiki postitusi ja kui need plaanitakse postitada, lohistage neid, et muuta kuupäevi, muuta pealkirja, sisu ja aega kiiresti, hallata mitme autori kirjutatud postitusi ning hallata mustreid uue abil mustandite sahtel.

Pidage meeles, et kõigile selle pistikprogrammi funktsioonidele pääseb juurde ainult administraator ja toimetaja. Kui teie veebisaidil on kaastöölisi, saavad nad postitusi salvestada ainult mustandirežiimis ja teisaldada oma postitusi. Tellijad saavad kalendrit ainult vaadata ja selles muudatusi mitte teha.

Külastage toimetuskalendrit

10. MailChimp

E-posti turundus on üks tõhusamaid viise, kuidas saada sidusettevõtte turunduse äri jaoks rohkem kliente. Ja MailChimp on üks võimsamaid tööriistu, mida vajaksite e-kirjade saatmiseks, et jõuda oma sihtrühmani, reklaamida oma tooteid ja muuta need müügiks.

Lisaks sellele, et saate oma publikuga e-posti teel ühenduse luua, aitab MailChimp ka õigete sõnumite loomist ja avaldamist maandumislehtede, sotsiaalmeedia, postkaartide, digitaalsete reklaamide ja registreerimisvormide kaudu..

Abonentide käitumise paremaks mõistmiseks saate luua infolehti, millel on palju brändinguid, kavandada kampaaniaid, jälgida avatud tariife, hallata oma abonentide profiile, teostada analüüse ja koostada aruandeid. Võite isegi jagada tükeldatud testimist ja meililistide segmenteerimist.

MailChimp on tasuta maksimaalselt 2000 kontakti, 10 000 igakuise ja 2000 igapäevase saatmise jaoks. See on ideaalne, kui hakkate alles oma publikut kasvatama. Võite aga minna üle uuele tasulisele plaanile, mis algab 9,99 dollarist kuus.

Külastage MailChimpit

Järeldus

Lisaks sidusettevõtte turundusele on kahtlemata väga kasumlik veebiettevõte. Selle edu sõltub siiski erinevatest aspektidest, näiteks teie strateegia sihtturule sissetungimisel ja sidusettevõtte turundusriistade kasutamise tõhusus.

Kui õpid kasutama ülalnimetatud teemasid ja tööriistu, saate luua ja laiendada oma sidusettevõtte turundusimpeeriumi. Vigade tegemine on õppimiskogemus, kuid kui olete relvastatud parimate teemade ja tööriistadega, mida eksperdid kasutavad, olete teel lennukite värvidega!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map