Kuidas luua blokimustrid veebisaidi loomise kiirendamiseks

Plokkide mustrid lähevad kõigile WordPressi kasutajatele suureks ettevõtmiseks ja selles postituses näitan teile täpselt, kuidas oma blokimustrid luua.


add_action ('init', funktsioon () {

register_pattern ('NAME', [
'pealkiri' => __ ('TITLE'),
'sisu' =>
'PATTERN'
]);
});

Kaks päeva tagasi tuli mul välja video ja tutvustasin WordPressile seda kontseptsiooni, mis on kohe nurga taga tulemas ja mida nimetatakse ajaveebimustriteks. See on praegu omamoodi eksperimentaalne ja on midagi sellist, mille üle ma olen sellest väga vaimustatud. Ja ma arvan, et kui te mõtlete ümber blokeerimismallide potentsiaalile, näete selle potentsiaali, mis aitab teil veebisaite kiiremini toimetada, kui teil on kliente, et saaksite neil võimaldada oma klientidega rohkem ära teha veebisait.

Nii et ma näitan sulle. Täpselt see, kuidas selles videos blokeerimismustrit luua. Nüüd teeme mõned asjad, mis on pisut tehnilise poole peal, ja ma tean, et see on WordPressi kanal mittetehnikute jaoks, nii et proovin teha selle võimalikult lihtsaks, kuid teie olete näeme lõpuks, kui lihtne on ühte neist plokkide mustrit luua.

Liigume siis edasi ja vaatame seda. Nii et siin on leht, kus see räägib selle funktsiooni uuest väljalaskest selle tegemisel. Võimalik luua keskmiste inimeste jaoks blokimustrit. Nii et kui ma alla kerin, annab see selle jaoks mingi malli. Nii et kõik, mis sellega seotud on, loob midagi, mida nimetatakse kohandatud funktsiooniks.

Kuid ärge muretsege, ma teen selle kõikidele ülilihtsaks, kuid siin on see väike koodilõik. Nüüd on mul allolevas video kirjelduses link. See viib teid minu veebisaidile. Selle kohta saate kirjalikke juhiseid. See väike koodilõik, mida saate oma veebisaidile kopeerida ja kleepida.

Olgu, siin on see, mida me vajame. See on Gutenbergi uus funktsioon ja teil on vaja Gutenbergi pistikprogramm installitud aktiveeritud, nii et vajate minimaalset versiooni 7.8 ja just see tuli välja hiljuti. See, mis lõpuks juhtub, on võib-olla nelja kuni kuue kuu pärast, võib-olla 2020. aasta suve lõpuks lülitatakse see vaikimisi WordPressi, kuid praegu peate seda proovima, kui soovite seda proovida. , peate installima Gutenbergi pistikprogrammi.

Järgmine asi, mida saate teha, ja see on valikuline, kui te ei tea, kuidas lapseteemale kohandatud funktsiooni lisada ja kui ma ei kasuta enam isegi lapseteemat, võiksite kasutada seda tasuta pistikprogrammi, ja see on üks parimaid tasuta pistikprogramme. Et olen kunagi kokku puutunud ja seda nimetatakse koodilõikudeks. Ja see võimaldab meil lisada selle kohandatud funktsiooni ja väga hõlpsasti kasutatava ning hõlpsasti hallatava viisi.

Okei? Nii et sul läheb seda vaja. Ja see on valikuline. See on tasuta plugin, mida nimetatakse kadentsiblokkideks. Ja mis see teeb, see lisab Gutenbergile palju leheehitaja funktsioone. See on üsna puhas selles osas, mida see võimaldab teil teha. Saate veerge lohistada ja nende suurust muuta. Selles on palju elemente, mis lisavad palju selle lehe ehitaja funktsioone, kuid Gutenbergi, ja see on täiesti tasuta pistikprogramm.

Okei. Liigume nüüd edasi minu veebisaidile. Nii et siin on veebisait. See kõik on kohe üles seatud. Ja kui te ei tea, kuidas pistikprogrammi installida, läks keegi mind teisel päeval väga hulluks, sest ta ei näidanud pistikprogrammi ja videot installida. Lähete pistikprogrammidesse, klõpsate nupul Lisa uus ja siis siin otsite selle pistikprogrammi nime ja klõpsate siis nuppu.

Laadige alla või mul on kahju, klõpsate installida kohe ja siis aktiveerite selle. See on väga lihtne protsess. Nii et ma klõpsan oma installitud pistikprogrammidele ja näete, et mul on Gutenberg installitud ja see oli valikuline kadentsiplokk ning siin on koodilõigud. Nii et ma jätkan koodilõikude aktiveerimist ja näete, et see on siin aktiveeritud.

Nii et siis minge edasi ja klõpsake koodilõike ja näete mõnda sellega kaasnevat. Ja siin on see lülituslüliti ja see on lülitatud. Need kõik lülitatakse välja ja tegelikult ei pea te neid vaikimisi kaasas olevaid hoidma. Võite klõpsata lihtsalt siin ja saate need kõik kustutada, kuid ma olen juba siin edasi liikunud ja lisanud ühe siinsamas nimega plokkmustri mall.

Mida sa siis teeksid. Klõpsake nuppu Lisa uus ja saate selle plokkimustri malli nimetada selles väikeses koodilõikes, millest näitasin, et see sobib siin, kuid ma annan teile selle veebisaidil selle muudetud versiooni. Te lihtsalt kopeerite ja kleepite selle siia ja klõpsate siis nupul Salvesta muudatused.

Te ei kavatse nuppu salvestada ja aktiveerida, vaid klõpsate muudatuste salvestamiseks ja ma näitan teile selle hetke pärast. Okei. Nüüd on see, mida soovite teha, see blokimustri loomine. Ja plokkmuster on lihtsalt lihtsalt salvestatud sektsioon. Nii et kui kasutate lehtede koostajat, siis nüüd teate, et võiksite sektsioone salvestada ja mõned neist tulevad etteantud jaotistega, kuid kasutajakogemus on minu arvates Gutenbergis palju parem.

Mida sa teha tahad, on minna lehtedele. Ja klõpsake nuppu Lisa uus ja soovite sellele nime anda. Ee, tegelikult lasen mul sellest tuurist lahti saada. Sa tahad sellele plokimustrile nime panna ja just siin me selle plokkimustri loome. Nüüd ei kavatse ma praegu plokkide mustrit luua.

Ma näitan teile seda, mille olen juba loonud, ja see on. Siin samas. Nii et siin on minu loodud plokimuster. Võiks näha, et see on see jaotis. Sellel on värvikas taust. Mul on siin pealkiri, mõned alapealkirjad ja paar nuppu ja panen video sisse. Nii et ma teen selle oma blokimustri, et saaksin selle lihtsalt kahe hiireklõpsuga lisada oma veebisaidi suvalisse kohta..

Nii et ma kavatsen klõpsata paremas ülanurgas, seal on need kolm punkti. Neid on raske näha ja kui sellel klõpsate, on siin see võimalus, mis ütleb koodiredaktori. Nii et soovite klõpsata koodiredaktoril ja siis kuvatakse see teile kogu kood, mis on seotud selle ajaveebi blokimustri blogi moodustamiseks.

Okei? Nii et klõpsate siin ja siis klõpsate arvuti juhtimisel a või käsku a, et see kõik esile tõsta. Ja nad on uus aasta. Pange see lõikelauale. Ma teen seda C. juhtimiseks. Nüüd on see minu lõikelaual. Nüüd ma kavatsen siit ära minna. Tegelikult, kui soovite sellest vaatest välja pääseda, on siin väike X, kus öeldakse väljumiskoodi toimetaja, ja nüüd näidatakse seda mulle nii, nagu tavaliselt siin.

Okei. Nii et kui soovite, võite selle mustandina salvestada, kuid te ei vaja seda. See on mõeldud ainult teie jaoks selle plokkimustri loomiseks ja võite luua ploki mustri, mis on ükskõik, ja see ei pea olema üks tervikplokk. See võib olla näiteks terve blogipostituse mall. Olgu, nii et nüüd klõpsan sinna, kus see asub, see mind blokeerimisest välja ajab.

Nüüd lähen tagasi koodilõikude juurde. Nii et siin lõin selle plokkimustri malli. Klõpsan kloonil ja nüüd on sellest kloon loodud ning klõpsame siis pealkirja, et seda redigeerida. Nii et pealkirja osas kavatsen selle muuta pealkirjaks, mis on selle haldamiseks mõistlik.

Nii et minu jaoks ma lihtsalt panen sellele nime. Kangelane videoga. Nüüd ma tean, mis see on, kui tulevikus seda nimekirja vaatan. Olgu, siin on paar asja, mida peate redigeerima. Kolm asja. See on ülilihtne. Esimene neist on nimi. Nii et see võib olla ükskõik milline nimi, mis see olema saab, see peab olema kõik väiketähed, ilma tühikuteta ja funky-tähemärkideta.

Nii et ma lähen edasi ja panen kohe nime. Näete, et ma nimetasin seda video abil kangelaseks. Järgmisena, siinsamas, peate panema pealkirja. Nii et asendame selle sõna pealkirja ja see on see, mida hakatakse kuvama. Te vaatate ajaveebimustrite loendit, mitte blogi, mitte ajaveebi blokeerimise mudeleid. Ja kui märkate, võite, see on sõbralik nimi, nii et sellel võib olla tühikuid.

Uh, ma ei paneks sinna ühtegi pöörast tegelast. Vahed on korras. Nii et seda näidatakse selles loendis a ja järgmisena siin, kus öeldakse muster a. Kleebi lihtsalt lõikelauale kopeeritud andmed. Nüüd soovin, et teeksite ühe asja teadmiseks. Kõigi nende kohta. Jätsin väikese apostroofi eest ja tagant.

Näete, et seal peab olema ka apostroof. Kui eemaldate selle kogemata, pange see kohe tagasi. Okei. Me lihtsalt muutume. Asendame lihtsalt teksti kohahoidjat. Nii et siinkohal ei taha ma kõike asendada. Tahan lihtsalt sõnamustri välja vahetada, nii et toon selle esile ja siis kleepin kopeeritud teksti sisse.

Ja seal see on. Nüüd kerin allapoole ja seekord klõpsan nupul Salvesta muudatused ja aktiveerin. Ja nüüd peaks see ütlema, et katkend on värskendatud ja aktiveeritud. Ja kui ma klõpsan kõikidele lõikudele, näete nüüd, et see üks kangelane koos videoga on sisse lülitatud. Seega tahan tulevikus minna täiendavate plokkimustrite juurde sinna, kus öeldakse plokkmustri mall ja klõpsata kloonil ning teha see plokkimustri mall nii.

Nii on mall alati olemas. Nüüd, kui te juba teate ja teil on oma viis kohandatud funktsioonide lisamiseks, ei vaja te koodilõike ja kogu seda laadi kraami võiksite panna sinna, kuhu soovite panna. See on lihtsalt palju lihtsam viis selle haldamiseks, kui te minult küsite. Okei, nii et nüüd hakkan lehtedel klõpsama nuppu Lisa uus ja kui soovite seda näha.

Blokeeri mustrid. Uh, siin on selle ikoon. Ja kui selle kohale hõljutate, ütleb see plokkide mustreid. Ja kui ma sellel klõpsan, näete mõnda blokimustrit, millega praegu katsetatakse. Kuid alla kerides näete seda plokimustrit, mille ma lõin. Ja mis on tegelikult puhas, loob pisipildi eelvaate.

Ja ta teeb seda dünaamiliselt. Teil on lehe loomise tööriistad, mis seda isegi ei tee. Uh, ja see muudab teie blokeerimismustrite haldamise palju lihtsamaks. Nii, ja näete siin, see ütleb kangelane malliga. Kui ma tahan seda kasutada oma veebisaidi kõikjal, on see ühe hiireklõpsuga. Ja siis see on. Ja kõik, mida ma sellel ajal peaksin tegema, et hakata mõnda teksti välja vahetama, muutisin linkide nupud välja.

Saan siin klõpsata ja saan videot muuta. Nii. Nii loote plokkmustri. Nüüd on see minu arust suur asi, sest see, mis juhtub, on teema. Arendajad ja pistikprogrammide loojad, nad saavad teie jaoks need plokkide mustrid luua, nii et veebisaidi loomine loomulike plokkide loomise tööriista abil on palju kiirem, kiirem ja hõlpsam, mida WordPress juba sisaldab.

Pole midagi osta, pole ka koodi ülespuhumist. Neid asju pole ja. Mis viib selle veelgi kaugemale. Näete, kui lihtne on teil oma plokkide mustreid luua, ja seda on loendis hõlpsasti näha. Klõpsake nuppu ja see pannakse sinna. Nii et nüüd võiksite mõelda, kui palju lihtsam võib olla veebisaidi ehitamine, kui teil on oma plokkmustrite kogu.

Nii et kui loote klientidele veebisaite ja te ei soovi lehtede koostajat kasutada. Soovite lihtsalt kasutada ehitusplokkide ehitajat. Saate luua oma mustrite kogu. Sa nägid, kui lihtne see on. Ma suudan seda. Sa võiksid seda teha. Uh, saate luua oma blokimustrite kogu, mida saate saidilt saidile teisaldada, ja saate näidata oma kliendile, kuidas nad saavad selle välja ehitada..

Nüüd ei kehti see ainult lehtede, vaid ka postituste jaoks ja see ei piirdu ainult selle ühe sektsiooniga, mida nägite. Põhimõtteliselt kõike, mida saate lehel luua. Saate teha plokkimustri. Nii et kui kasutate plokkide koostajat ainult ajaveebipostituste jaoks ja on teatud elemente, mida soovite ajaveebi postituses ikka ja jälle kasutada, et ajaveebipostituste paigutust täiustada, saate ka luua blokkimustri seda.

Ja see on tõesti lihtne. Üks klõps ja saate seda kasutada. Tegelikult on kogu ajaveebi postituse mallid. Nii et kui on olemas valem, mida blogipostituse jaotiste puhul järgite, saate kogu selle ajaveebi postituse teha blokeerimismalliks. See üks klõps rakendub ja siis peate vaid osutama, klõpsama ja redigeerima.

Viimane asi, enne kui siia kokku pakume, on see uus kontseptsioon ja sellele tuleb järgmise paari kuu jooksul mõelda. Katsetage nüüd. See pole päris Yeti, Yeti. See pole veel peaministri ajaks valmis, sest kui märkasite, um, on ainus negatiivne, mida ma nägin, blogi vaadates. Vaat seal ma lähen jälle.

Kui vaatate blokeerimismustreid, on see lihtsalt kõrgem artiklite loend, kus peate sirvima, nii et nad peavad parandama kategooriatesse jaotamise ja korraldamise protsessi. Võib-olla on neil selle jaoks mingi liides, et muuta see visuaalsemaks ja hõlpsamini töötavaks. Kui teil on 50 erinevat blokki.

Mustrid. Nii et nad peavad seda lihtsalt parandama. Ja osa koodi süntaksist võib natuke muutuda. Kes teab, millal see lõpuks välja tuleb. Kuid selle video mõte on lihtsalt näidata teile, mis saab väga kiiresti, et saaksite alustada. Mõeldes, kuidas see teie töövoogudele rakendub ja mida teete veebisaidi koostajana.

Igatahes on see kõik, mis mul teie jaoks selles postituses on. Loodan, et hindate WordPressi edasijõudnute pilke sellisena ja kui te seda videot hindasite või leidsite mingit väärtust, kaaluge sellele pöidla üles andmist ja selle video jagamist, et inimesed saaksid näha, mis nurga taga tuleb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector