Parim WordPressi hostimine

WordPress omab 27% internetist, nagu me seda täna teame. Las see arv vajub sisse. Üle veerandi Interneti-ettevõtetest loodi WordPressi abil. Kõik saidid nagu The NY Times ja TechCrunch kasutavad WordPressi. Nad peavad midagi õigesti tegema.


Kõik armastavad internetti (enamjaolt) ja WordPress on võimaldanud suure hulga lõbusate asjade olemasolu Internetis.

Kuidas WordPress võimaldab meil Internetti kasutada? Esiteks peavad WordPressi kasutajad WordPressi tarkvara hostimiseks leidma hostimisteenuse.

WordPressi Austraalias majutamine peaks olema lihtsam kui tegelikult WordPressi kasutamine. Selles ülevaates vaatame mõnda WordPressi hostimise võimalust selle põhjal, millist saiti soovite ehitada.

Alustame.

Parima WordPressi majutuse (AU) ülevaade

Sa saad’Selle loendi ühegi valikuga valesti minna. Kõik, mida peate tegema, on põhjalikult uurida, mida igaüks pakub, et näha, milline neist teie jaoks sobib.

Mis meie arvates on, on teie raha jaoks parim võimalus. Kuigi SiteGround pole’t üliodav võimalus, see pole nii’isegi Austraalia kõige kallima hostimisvõimaluse lähedal.

SiteGroundiga alustamine on sama lihtne kui ühe klõpsuga WordPressi installimisel. Pakutavad funktsioonid on tipptasemel ja skaleerimine seda ei tee’t ei kujuta endast probleemi.

Kallis osas on Kinsta parim valik ja pakub mõnda asja, mida SiteGround ei paku. Odavaima otsa jaoks soovitame Hostinger kuna see pakub suurepärast teenindust, olles samas absurdselt odav.

1. HostPapa – parim kõikvõimalik valik

Põhijooned
 • Suur teadmistebaas
 • Tasuta krüptige SSL
 • Tasuta Cloudflare CDN
 • Tasuta domeeniülekanded ja veebisaitide migratsioon
 • SSD salvestusruum
 • CloudLinux


Pilt

Hind: 3,95 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,99%
Keskmine laadimisaeg: 355 ms

Külastage HostPapa.com

Väikestel ettevõtetel on sageli väikesed eelarved, millega töötada, ja seetõttu on teie valitud veebisaidi hostimine teie edu, turvalisuse ja kasumlikkuse jaoks kriitiline. Soovite ettevõtet, mis oleks usaldusväärne, ohutu ja kulutõhus.

Meie arvates pakub HostPapa kõike seda ja palju muud.

See pakub kasutajasõbralikke tööriistu ja servereid, mis on loodud kiiruse saavutamiseks ja saate kogu asja juba mõne minutiga valmis teha.

Mis teeb HostPapa veel ideaalseks väikeettevõtte veebimajutuseks? Vaadake neid funktsioone ja plaane.

Mida HostPapa pakub väikeettevõtete veebisaite

Austraalias on kümneid hostimisteenuseid, neist avaneb iga päev rohkem. Sellepärast on oluline leida see, mis pakub parimat funktsioonide ja hinna kombinatsiooni.

HostPapa püüdis pakkuda kõiki teie teenuseid ühes kohas ja annab teile oma klientide teenindamiseks mis tahes taseme kontrolli. Kas teil on tiheda liiklusega e-kaubanduse ettevõte ja ettevõttesisene meeskond? Vaadake nende ettevõtte plaani, mis viib teid juhi kohale. Alustavad ettevõtjad on veebiehitaja, odava domeeni registreerimise ja hallatud plaanide jaoks kasulikud ja taskukohased. Leiate isegi spetsiaalset WordPressi hostimist ja tasuta domeeniülekandeid.

Hinnakujundus ja plaanid ��

HostPapa pakub mitut teeninduse ja hinnakujunduse taset. Kõigepealt saate 30-päevase raha tagasi garantii, enne kui peate millekski pühenduma. Stardikava annab teile ühe paremini kui enamik ettevõtteid kaks veebisaiti ja mõõtmata ribalaius. Plaan algab 3,95 dollarist kuus ühe aasta jooksul, mida saab 12 kuu pärast pikendada 7,99 dollarini. Neil on ka Business Pro plaan kasvavate ettevõtete jaoks, mis algab 12,95 dollarist kuus, uuendamisel 19,99 dollarit.

Kuid nende parim tehing on ettevõtte tavaline hostimiskava. Sellega kaasneb 36-kuuline kohustus, kuid saate selle eest vaid 2,95 dollarit kuus. Selle plaani pikendamismäärad on 12,99 dollarit. Selle hinna eest saate kõike, mis sisaldub põhiplaanis ja mitmeid lisafunktsioone.

Teie veebisaidi või e-kaubanduse äri edukus ja elujõulisus sõltub teie hostimisteenuse usaldusväärsusest. HostPapa pakub ämbrilaadseid funktsioone sobiva hinnaga ja nad teevad seda teie külastajaid ega andmeid ohtu seadmata. Rohkem kui 500 000 klienti saab’t eksida.

2. SiteGround – parim klienditugi

Põhijooned
 • Ühe klõpsuga installid Joomla ja Drupali jaoks
 • Tõmba ja lase lahti
 • Tasuta SSL
 • Igapäevased varukoopiad


Pilt

Hind: 3,95 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,95%
Keskmine laadimisaeg: 375 ms

Külastage saiti SiteGround.com

Sellel loendil on SiteGround teisel kohal ühel peamisel põhjusel. Me kasutame seda.

See on ka meie juhendi esikoht parim veebimajutus.

Põhjus, miks SiteGround on üks meie lemmikveebimajutajaid, on mitmesugustel põhjustel.

Fantastiline klienditugi ☎️

Selle kiireks kokkuvõtmiseks märgib SiteGround kõik ruudud loendis kõike, mida võiksite veebi teha, hinnad pole absoluutselt kallid ja SiteGround’tugi on ühed parimad klienditoed, mida me kunagi kohanud oleme.

Kui teil on tehnilisi probleeme, on SiteGroundi klienditugi põhimõtteliselt nagu töötajaga ühenduse võtmine. Nemad’Lasen kõik, mis teid abistab, minna üle ja kaugemale, et olla kindel’aitan sind uuesti.

Muud mainimist väärivad aspektid on tööaeg ja laadimiskiirus. Nagu ülaltoodud numbrite põhjal näete, laadivad veebisaidid alla poole sekundi ja serverid töötavad peaaegu alati kuni par.

Kuna andmekeskused on üle kogu maailma ja ühe klõpsuga WordPress installitakse, on SiteGround meie WordPressi hostimise viis.

Tutvuge meiega täielikult SiteGround ülevaade kui soovite rohkem teada saada.

3. Hostinger – parim odav valik

Põhijooned
 • Odavaim võõrustaja käed alla
 • Suur kiirus
 • Lihtne kasutada
 • 24/7/365 tugi
 • 30-päevane tagastamispoliitika


Pilt

Hind: 0,80 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,91%

Keskmine laadimisaeg: 389 ms

Külastage Hostinger.com

Austraalia hostimise maailm on soodushindadega arvukas. Seda võib pidada kasutajate majutamiseks positiivseks ja negatiivseks. Ühest küljest saate ära kasutada tõeliselt hämmastavaid hindu. Teisest küljest saate siis, kui reklaamiperiood on käes, palju odavama hinnaga.

Hüppab Hostinger. ➡️

Nad pakuvad kogu aeg soodushindu. Hind läheb edasi-tagasi vahemikus 0,80–1,45 dollarit kuus. Hull on selles, et saate selle hinnakujunduse lukustada kolmeks aastaks.

Veelgi hullem on see, et Hostinger on tegelikult suurepärane hostimisteenus, millel on oma veebisaidi koostaja – Zyro. Teilt ei nõuta kodeerimise ega disaini meistri oskust. Seda on lihtne kasutada ilma kellegita’abi.

Kaasas klassikalised omadused, mida enamik ehitajaid teeb, ja ka paar uus. Nagu raamatukogu, mis on täis tasuta pilte oma veebisaidi meeleolu helendamiseks, ja üsna uuenduslik Logo Maker; a DIY mis võimaldab teil oma logo hõlpsalt leiutada.

Kui sa’Kui soovite säästa raha ja teil on endiselt kõik kellad ja viled, on Hostinger fantastiline võimalus

Lugege meie täismahus Hostingeri ülevaade siin.

4. Hostgator – veel üks suur valik

Põhijooned
 • Piiramatu domeenid
 • Tasuta SSL
 • Tasuta WHMCS-i kliendihaldus / arveldamise tarkvara
 • 24/7/365 tugi
 • 99,9% tööaja garantii


Pilt

Hind: 2,99 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,4%

Keskmine laadimisaeg: 657 ms

Külastage hostgator.com

Hostgatorist teavad kõik. Nemad’see on üks turustatumaid hostimisteenuseid ja kuulub ühele suurimale hostimisettevõttele seal.

See on parim valik, kui soovite massiivse ja pikaajalise ettevõtte garantiid. Hostgator pakub kõike, mida WordPressi hostitud veebisait vajaks, odava sissejuhatava kiirusega kõrge tööaeg ja kiire laadimisaeg.

Loe meie HostGatori ülevaade siin.

5. A2 hostimine – hea teenus hinnaga

Põhijooned
 • Turbo võimalus kõrgema astme plaanides
 • Raha tagasi garantii
 • Tasuta SSL ja SSD
 • 24/7/365 tugi
 • 1000 GB ülekanne


Pilt

Hind: 3,92 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,1%
Keskmine laadimisaeg: 601 ms

Külastage veebisaiti A2hosting.com

A2-hostimine on SiteGroundi lemmik alternatiiv. Ausalt, meie’Teil pole kunagi olnud halbu kogemusi A2-hostimisega, nii et kui teil’Kui vaatate vähem kui 10 dollarit kuus hostimisvõimalusi ja SiteGround pani teid mingil põhjusel ebaratsionaalselt ärrituma, peaks A2 olema teie järgmine valik.

Üks vinge asi A2-hostimise juures on see, et kui valite nende kõrgeima astme kava, saate Turbo kiirused. Põhimõtteliselt, neil on kiiremad premium-serverid. Hull on see, et nende põhiserverid on juba sama kiired kui muud Austraalia hostimisteenuste pakkujad.

A2 pakub kõike, mida võiksite majutusteenuses raha-tagasi garantii ja ühe klõpsuga WordPressi installimisega soovida.

Lugege meie täismahus A2 majutuse ülevaade.

6. Cloudways hallatav WordPressi hostimine

Põhijooned
 • Git juurutamine
 • Platvormi tasemel tulemüürid
 • Reaalajas jälgimine
 • Turvalisuse parandamine
 • SSD-põhine hostimine
 • SSH ja SFTP juurdepääs
 • 365 päeva 24/7 reaalajas vestluse tugi


Pilt

Hind: 10 dollarit kuus

Külastage Cloudways.com

Kui otsite hallatud WordPressi hostimist, on seda keeruline teha paremini kui Cloudways. Selle ettevõtte ülesanne on lihtsustada teie jaoks WP majutamise protsessi ja nad on edastanud niipalju kui me võime öelda. Nende platvorm on seadistage nii, et saaksite mõne minuti pärast valmis olla ja töötada. See on pakitud ka kõigisse funktsioonidesse ja eelistesse, mida loote hallatud hostimisteenusest leida.

Plaanid algavad kõigest 10 dollarist kuus ja saate maksta vastavalt vajadusele, kui te ei soovi pikaajalist kohustust võtta. Kas otsite rohkem salvestusruumi, ribalaiust ja võimsust? Nende tavalise pakettkomplekti kõrgeim tase maksab teile põhiplaani kaheksakordse RAM-i, nelja terabaiti ribalaiuse ja 160 GB mälumahu korral 80 dollarit kuus.

Mida sa oma raha eest saad?

Igas kavas on hulgaliselt funktsioone ja funktsioone, nagu tasuta ränded ja SSl-sertifikaadid, piiramatu arv rakendusi, ööpäevaringne tugi reaalajas vestluse kaudu, pühendatud tulemüürid, PHP7-valmis serverid ja palju muud.

Usaldusväärne ja kiire ⏩

Kõik see on suunatud kiirusele ja töökindlusele. Teil on juurdepääs 62 andmekeskusele 33 linnas, mis on hajutatud 15 riiki kogu EL-Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas, aga ka Brasiilias ja Austraalias. Pilvetee pakub ka turvalisust – esmaklassilist koos 2F-autentimise, tavaliste turvapaikade ja IP-nimekirja lisamisega, mis võimaldab turvalist koostööd teiste võrkude ning piiramatu SSH ja SFTP-ga.

Kõige populaarsem pakett maksab 42 dollarit kuus ja 0,0583 dollarit tunnis. See annab teile:

 • 4 GB RAM
 • Kahetuumaline protsessor
 • 80 GB salvestusruumi
 • 4TB ribalaiust

Cloudways on ka Enterprise’i lahendus kiiresti arenevatele ettevõtetele, kes vajavad luksuslikku teenust konkurentsivõimeliste hindadega. See valik sisaldab pühendatud pardalevõtmist, prioriteetset tuge ja skaalautuvat platvormi koos koorma tasakaalustamisega liikuvatele ettevõtetele.

Milline näeb hallatud hostimine välja Cloudways? See näeb välja nagu vabadus.

Nad püüavad pakkuda kõrgetasemelist mitmekülgsust ja WordPressi kohandamine, ja siis käsitlevad nad kogu järelevalvet ja versiooniuuendusi teie eest. Kõik, mis peate muretsema, on teie kaubamärgi loomine.

Mõned Cloudwaysi hallatava hostingu uued uuendused hõlmavad Chatboti teavitusi, Cloudwaysi tugiteenuste lisandmooduleid ja muutmise rakenduse veebijuurt. Kuigi nad haldavad kõiki tehnilisi ja hoolduse üksikasju, on teil vabadus juhtida parameetreid ja serveri konfiguratsiooni, muuta rakenduse sätteid, konfigureerida täpsustatud / kohandatud laki sätteid nii, nagu soovite, et asjad toimuksid.

Ühe konto kaudu saate nautida CloudwaysBot-kanaleid ja API-sid. Kuid see pole veel kõik. Lisad on külluses e-posti, rakenduse versiooniuuenduse, DNS-i lihtsustatud ja SMTP-lisandmoodulitega.

Leiame, et funktsionaalsuse ja pühendumuse eest iga detaili hooldamine seab Cloudways enamiku WordPressi hostimisplatvormide kohale. Nad lubavad teil seda isegi tasuta proovida. Kõigil teenuse astmetel on 30-päevane tasuta prooviversioon.

7. WP mootor – parim esmaklassiline valik

Põhijooned
 • Genesise tasuta raamistik
 • Üle 35 StudioPressi teema
 • Ööpäevaringne vestluse tugi
 • 2 veebisaidi ülekandmist
 • Juurdepääs ülemaailmsele CDN-le
 • Tasuta SSL-sertifikaat


Pilt

Hind: 35 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,5%
Keskmine laadimisaeg: 601 ms

Külastage veebisaiti WPEngine.com

Meie kõige kallim variant loendis ja kõige asjakohasem. WP Engine loodi spetsiaalselt WordPressi majutamiseks.

Teil ei ole WP Engine’is WordPressi hostimisega seotud negatiivseid kogemusi. Kulutate siiski palju raha.

WP mootor sisaldab suurepäraseid teemasid nii et sa võitsid’Peate muretsema, kuidas välja mõelda, kuidas oma veebisaiti kujundada. Samuti pakub see sõna otseses mõttes kõike muud, mida keegi võiks üldiselt hostimiseks soovida. WP Engine on selle hinnasildiga parem.

8. Kinsta – parim äri WordPressi host

Põhijooned
 • Google Cloud platvorm
 • Saidi tasuta migratsioon
 • 24-tunnine klienditugi
 • Võimas armatuurlaud
 • Automatiseeritud veebisaidi varundamine
 • Lavastuskoht
 • Tasuta SSL


Pilt

Hind: 30 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,9%
Keskmine laadimisaeg: 520 ms

Külastage veebisaiti Kinsta.com

Vastuvõtmise kallim hind võib olla rahuldust pakkuv, kuid samas kallis kogemus. Kinsta ei erine.

Hostiteenuse pakkuja nõuab teilt kindlasti lisatasu, kuid te ei saa midagi vähemat kui lisatasu teenust. Lugege meie täismahus Kinsta ülevaade siin.

Kinsta on kinnisideeks oma klientidele parima hostimisarhitektuuri loomisest. Nende infrastruktuur kasutab Google’i pilveplatvormi ja annab volitusi selle 19 andmekeskusele kogu maailmas.

Järgmise taseme kuludega tuleb järgmise taseme turvalisus. Nad kontrollivad iga kahe minuti järel oma veebisaidi olekut. See tähendab, et teie veebisaiti kontrollitakse iga päev 720 korda, veendumaks, et pole probleeme.

Valisime Kinsta oma parimaks valikuks parim pühendatud hostimine giid.

9. WPX hosting – väga hea, kuid ülehinnatud

Põhijooned
 • Piiramatu veebisaidi migratsioon
 • Piiramatu arvu tasuta SSL-sertifikaate
 • Käsitsi ja 28-päevased automaatsed varundamised
 • 99,95% tööaja garantii
 • Kiire kohandatud CDN
 • 30-päevane raha tagasi garantii


Pilt

Hind: 20,83 dollarit kuus
Keskmine tööaeg: 99,5%
Keskmine laadimisaeg: 601 ms

Külastage veebisaiti WPXHosting.com

Sellegipoolest, WPX-i hostimine on kulude ülaosas, on esmaklassiline teenus, mis tuleb Kinstaga võrreldes pisut odavam.

See, mida saate lisatasu eest võõrustaja eest makstes, on täielik meelerahu. Muidugi, odavamad võõrustajad võivad pakkuda suurt kiirust ja tööaega, kuid kui maksate seda kõrgemat hinda, siis teate, et saate alati kiireid laadimisaegu ja suurepäraseid tööaegu.

WPX-i hostimise kasutamise teine ​​aspekt on põhiplaanis teil võib olla kuni viis veebisaiti. Kui plaanite võõrustada mõnda veebisaiti otse väravast, on WPX-hostimine suurepärane võimalus.


WordPressi hostimine: mida otsida

Järgmises jaotises tutvustame teid hulgaliselt erinevaid asju, mida me vaatame, kui proovime leida Austraalia parimat WordPressi majutust.

Võite näha ka meie reaalajas jälgimist sellel lehel et paremini mõista mõne meie ülevaadatud teenuse töö- ja seisakuid.

Mis tahes tüüpi ostlemisel peate kaaluma ühe toote erinevaid aspekte teise toote suhtes.

Arvustused on alati hea viis teada saada, millist toodet osta, kuid peate teadma toote erinevaid aspekte, mida eelnevalt vaadatakse.

Peamised võõrustamisteenuste aspektid, mida tuleb arvesse võtta, on uptimes, laadimisajad, SSL-sertifikaadi olemasolu, saidi migratsioon, tasuta varukoopiad, serverite ja andmekeskuste arv, klienditugi, turvalisus ja WordPressi installimine.

Uptimes

veebisaidi töö- ja seisakuaja reaalajas jälgimise piltMida tähendab uptime tegelikult??

See on hea küsimus, kuna tööaeg on veebimajutusteenuste pakkujate seisukohast üks olulisemaid aspekte.

Uptime on protsent, mis näitab üldist aega, mille jooksul hostingu pakkuja on võrgus ja töötab normaalselt.

Kui majutusteenuse pakkujal on 100% tööaeg, siis see töötab alati. Kui majutusteenuse pakkujal on kasutuses 90%, tähendab see, et 1-ga iga 10 minuti kohta on serverid töökorras või ei tööta normaalselt.

Protsendipunkti murdosa võib oluliselt muuta oma veebisaidi saadavuses.

Peame 98% tööaja mõõdikuid tugevaks. Kõik, mis hõljub umbes 100%, on teie parim panus. Ükski ettevõte ei saa olla täiuslik, kuid tõeliselt suurepäraste ettevõtete tööaeg on üle 99%. Kui neil on probleeme, siis serverid tavaliselt ei tööta, neil on lihtsalt mingi väike probleem.

Laadimisaegade võrdlus

pilt veebisaidi kiirusestNagu juba arvasite, on laadimisajad sama olulised kui uptimes. Uptimes märkige esimene ruut, kuna teil on vaja, et teie veebisait oleks tegelikult üles töötatud. Järgmine uuritav aspekt on laadimisajad, kuna aeglane veebisait muudab õnnetud veebisaidi kasutajad.

Laadimisaeg on hostimisteenuse tegelikud kiiruse mõõtmised. Mõõtühik on millisekundites ja see illustreerib veebiserveri täieliku päringu ja vastuse pikkust.

Veebisaidi kasutajatel on alati erinev reageerimisaeg, kuna mängus on nii palju muutujaid. See hõlmab tegelikku Interneti-kiirust, mille veebisaidi kasutajad kodus saavad.

Head laadimisajad jäävad alla 2000 millisekundi. See on täis kaks sekundit. Kaks sekundit võib tunduda pika ajana, kui on oodata veebisaidi laadimist sellel päeval ja vanuses. Austraalia tõeliselt eliidi veebimajutusteenuste pakkujad hõljuvad umbes 500 millisekundit ehk pool sekundit.

Lisateavet tööaja kohta saate meie peamisest juhendist parim hosting Austraalias.

Saidi migratsioon

Asjad juhtuvad – peate võib-olla võtma oma veebisaidi ja teisaldama selle teise hostini. Mõnikord peate isegi viibima samal hostil, kuid liikuma üle teise domeeni.

Kui teie hostimisteenus ei paku saidi automaatset migreerimist (nad teevad seda teie eest), on see valu, kui teate, mida.

Peate oma veebisaidil kõik kokku pakkima ja seejärel uude asukohta üle kandma. Kui te pole asjatundlik, võib see olla protsess.

Kui olete asjatundlik, on see tüütu.

Samuti võite valida hostimisteenuse, mis pakub saitide migratsiooni. Neid on nii palju, mis teeb tobedaks kasutada sellist, mis seda ei tee.

Mida otsite hostimisteenusest, on võimalus veebisait üle viia ilma, et peaksite neile rohkem raha maksma. Head hostimisteenused reklaamivad kuskil oma veebisaidil, et nad aitavad teil seda teha ja teha seda tasuta.

Meie austraallaste parimate WordPress-hostimise loendis on mõned hostimisteenused, mis aitavad teil seda teha. Mõni teeb seda lihtsalt teie heaks ja teised võtavad aega, et klienditoe esindaja juhendaks teid samm-sammult, kuidas seda ülesannet täita..

Tasuta varukoopiad

Tõsi küll, kui teie’uuesti majutamise teenus seda ei tee’t ei paku tasuta varukoopiat – see pole nii’t maailma lõpp.

WordPress pakub hunnikut erinevaid rakenduste ja pistikprogrammide lahendusi, mis varundavad teie veebisaiti igal kellaajal.

Selles kategoorias on aga alati hea koondada. Teie veebimajutusteenus peaks kindlasti olema oma veebisaidi varundamine vähemalt kord nädalas. Samuti ei tohiks see teile maksta lisatasu.

Kui teie veebisait mingil põhjusel kaob lihtsalt eikuskilt, ei tohiks te seda teha’t ei peaks kartma. Teil peaks olema võimalus pöörduda otse oma WordPressi pistikprogrammi varundusteenuse poole ja lasta oma veebisait üleval mõne minutiga. Mis juhtub, kui see ebaõnnestub?

Tavaliselt sina’d olema kruvitud. Kui osalesite hostimisteenusega, mis pakub regulaarselt tasuta varukoopiaid, siis hoiab see teie veebisaiti teie jaoks hõlpsalt kättesaadavana. See’on parem olla üleliigne ja muretu.

Seotud: Kuidas oma veebisaiti varundada

Serverid ja andmekeskused

Seda ei tehta’t isegi ei kõla nagu päris asi – aga kaugus andmekeskustest mõjutab teie veebisaiti.

Teie hostimisteenus salvestab kogu teie veebisaidi’teave andmekeskuse serveris. See andmekeskus võiks asuda Muncie’is, Indiana või Bangkok, Tai.

Latentne aeg on aeg, mis kulub andmete liikumiseks andmekeskusest või serverist sihtkohta. Kui asute andmekeskusest kaugemal, on andmete edasilükkamise või ümbersuunamise võimalusi rohkem. See põhjustaks teie veebisaidi aeglasemat kiirust.

Kui teil on võimalus valida host, millel on teile lähedasemad serverid, peaksite selle endale võtma. Ilmselt on veebisaidi kiiruse jaoks hulk muid tegureid. See on üks muutuja, mille abil saate veebisaidi kiirust juhtida ja seda parandada. Võiksite seda ka võtta.

Tõhustatud turvalisus

htaccess faili turvalisusTurvaohud on reaalsed. Teie veebisaiti võib igal ajal häkkida või selle all võib toimuda mis tahes küberrünnak. Seda tüüpi pahatahtlike sekkumiste peatamiseks WordPressis on palju põhilisi vahendeid. Alates pistikprogrammidest ja lõpetades parimate tavadega saate end kaitsta.

Astudes sammu edasi, pakuvad tipptasemel hostimisteenused tipptasemel turbepraktikaid. Mõned ülaltoodud loendis olevad teenused lähevad kaugemale ja kaugemale. Turvaohu diagnoosimiseks kontrollivad nad teie saiti iga päev (või rohkem). Kui nad selle leiavad, annab hostimisteenus teile sellest märku ja muudab olukorra parandamise esmatähtsaks ülesandeks.

Madalama hinnaga hostimisteenused seda ei paku. Selle kõrge hinna maksmine võimaldab teil saada ressurssidega teenust, mis võimaldab pidevat skannimist ja parandamist. Kui te ei soovi seda sularaha nõuda, saate sissetungijate peatamiseks WordPressis palju ära teha.

Järjest rohkem määrusi rakendatakse, et julgustada suuri ja väikeseid ettevõtteid võtma klientide andmeid ja privaatsust tõsiselt. Viletsate turbetavade ja andmerikkumistega on nüüd seotud suured trahvid.

Lihtne WordPressi installimine

Kui teie hostimisteenus ei paku ühe klõpsuga WordPressi installimist – toimige järgmiselt.

 1. Laadige alla WordPress
 2. Laadige WordPress üles hostikontole
 3. MySQL-i andmebaasi loomine ja…

Kunagi meelde, need on juba liiga palju samme. Ma pole isegi hakanud faile muutma ja koodi muutma.

WordPressi installimine ei tohiks olla keeruline, sest terve hunnik veebimajutusteenuseid võimaldab WordPressi ühe klõpsuga installida.

WordPressi installimise peale ei tohiks isegi mõelda. See, et ma sellest kirjutan, on lihtsalt rumal. Iga hostimisteenus peaks pakkuma ühe klõpsuga WordPressi installimist. Kui keegi seda ei tee, siis loobuge nendest kui oma hostimisteenusest vaidlusele.

Tasuta SSL-kaitse

SSL-sertifikaadid on midagi, mida paljud inimesed räägivad teile oma veebimajutusteenuse jaoks. Need on ka midagi, millest paljud inimesed tegelikult aru ei saa.

SSL-sertifikaatide peamine mõte on see, et need kaitsevad teie veebisaiti. Kui vaatate oma veebibrauseri URL-i järgi, siis SSL-sertifikaat on see väike väike tabaluku ikoon. Tavaliselt kasutatakse SSL-sertifikaati, nii et krediitkaarditehingud, sisselogimised ja andmeedastus on üldiselt turvatud. Samuti hakkavad otsimootorid karistama veebisaite, millel pole SSL-sertifikaati.

Kuidas SSL-sertifikaat teie veebisaiti tegelikult kaitseb??

SSL on väike andmefail, mis seob krüptograafilise võtme veebiserveriga digitaalselt. See kasutab https-protokolli, mis tähendab, et see krüpteerib kõik veebiserverisse minevad ja sealt väljuvad andmed. See muudab kõik palju turvalisemaks.

Aja möödudes on SSL-sertifikaadid kõike muud kui kohustuslikud, kui soovite, et otsimootorid leiaksid teie veebisaidi. Google soovib veenduda, et iga veebisait, mida nad inimestele suunavad, oleks turvaline ja turvaline.

Kui ettevõte üritab teile sertifikaadi eest maksta, peaksite mägede otsa sõitma. Isegi parimad odavad hostiettevõtted pakuvad tasuta SSL-kaitset.

Kunagi ei pea SSL-sertifikaadi eest maksma ja mõni ettevõte, kes teeskleb teisiti, varastab teie raha. Kõik head veebimajutusettevõtted pakuvad teie SSL-i tasuta seadistamist, kasutades teenust nimega Krüptime.

WordPressi majutamise KKK

Milline hostimine on WordPressi jaoks parim? Linux või Windows?

Linuxi või Windowsi hostimine tähendab lihtsalt seda, millist opsüsteemi ettevõtte serverites töötab. Linux on serverites kõige populaarsem, nii et sellel on rohkem funktsioone ja enamik veebidisainereid eelistab sel põhjusel Linuxi-põhist veebimajutust. Ainus kord, kui Windows oleks mõttekas, on mõni spetsiifiline Windowsi rakendus, mida tuleb kasutada.

Selle teabe abil on tavaliselt valik Linuxi hostimine – kuid see ei oma tegelikult tähtsust.

Kas vajate WordPressi hostimiskohta??

Jah, WordPressi kasutamiseks peate veebimajutuse ostma kolmanda osapoole hostimisteenusest. Sel ajal saate WordPressi oma hostimisplatvormile installida.

Milline veebisaidi hostimise teenus on parim?

Kulude osas koos kõigega, mis sisaldub, on SiteGround meie poolt valitud parima veebisaidi hostimise teenuse jaoks. Muud kallimad hostimisteenused võivad anda paremaid tulemusi, kuid SiteGround on parim kõigi võimaluste valik.

Parema jõudluse huvides soovitaksin teil lugeda meie juhendit parimatele pühendunud võõrustajatele või tehniliselt mõistlikumale, vaadake meie VPS-i majutamise juhendit.

Kas ma saan WordPressi saiti ükskõik kus hostida?

WordPressi saate majutada enamikul hostimisteenustest. Kõik tavapärased ja tuntud hostimisteenused võimaldavad teil hostida WordPressi veebisaiti.

Kas Windows Hosting toetab WordPressi?

Jah, saate WordPressi hostida Windowsi hostimisel. See on sama lihtne kui WordPressi kasutamine Linuxi hostimisel.

Mis vahe on veebimajutusel ja WordPressi hostimisel??

WordPressi hostimisplaani ja tavalise veebimajutuskava vahe on minimaalne. Spetsiaalselt WordPressi jaoks mõeldud spetsiaalsed plaanid teavad lihtsalt serveris töötavat tarkvara. See võimaldab hostiettevõttel serverit õigesti konfigureerida ja eraldada WordPressi käitamiseks vajalikud ressursid.

Kas WordPress hostib teie veebisaiti?

Veebisaidil WordPress.com on WordPressi versioon, mitte WordPress.org, mis võimaldab teil oma veebisaiti hostida. Soovitame oma veebisaiti majutada mõnes muus hostimisteenuses.

Mõtte sulgemine

Hostimine võib paljudele inimestele muret valmistada, kui neil pole eelteadmisi veebisaitide töö kohta. WordPressi kasutamine võib sellele üle jõu käia.

Õppides kogu seda lõbusat kraami, aitab see teil tõeliselt suurepärast veebimajutusteenuste pakkujat. Teenus peaks olema teel abiks – mitte takistuseks.

Seetõttu valisime oma saidiks saidi SiteGround. Hind on mõistlik ja nad kontrollivad lihtsalt kõiki ruute. Vahva on see, et nad lähevad sellest kaugemale, kuna nende klienditoe meeskond tunneb end lisatöötajana.

Kui soovite veelgi rohkem funktsioone, näiteks eriti kõrgetasemelist turvalisust, on Kinsta-suguse kallima variandi kasutamisel palju mõtet. Lihtsalt veenduge, et sellel hinnaga alustamisega on teil kõik korras.

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map