Kuidas veebisaiti majutada Täielik samm-sammult juhendaja

Veebisait ilma hostita on nagu maja, millel pole maatükki, kus istuda. Majutusteenuse pakkujad pakuvad tööriistu ja serveriruumi, mis on vajalikud teie saidi majutamiseks ja Interneti kaudu juurdepääsetavaks, külastajatele valmis! Niisiis, suunakem teid õiges suunas, kuidas oma veebisaiti majutada – miinus tüütud tech-žargoonid.


Esiteks räägime natuke sellest, mis on veebimajutus ja miks see on vajalik.

Iga veebisait vajab “kodu”, kus selle sisule pääseb juurde igal ajal ja igal pool. Ja see “kodu” on veebi. Kui teil on õige veebimajutusteenuse pakkuja, on teie veebisait kiire ja suudab meelitada rohkem külastajaid, suurendades seega konversioonide arvu. Kes ei soovi, et nende veebisait oleks õnnestumiseks õiges konfiguratsioonis?

Alustame.

1. Otsustage, millist tüüpi veebisaiti kavatsete luua

Soovite luua veebisaidi, kuid pole veel otsustanud, millist tüüpi veebisaiti ehitada. Noh, las ma aitan teid selles. Selle veebisaidi tüüp, mida kavatsete luua, sõltub teie veebisaidi eesmärgist.

Võite valida staatilise, dünaamilise, e-kaubanduse või ajaveebi veebisaidi hulgast.

 • Staatiline – Staatilist veebisaiti nimetatakse ka tasaseks või statsionaarseks leheks, see tähendab, et see ei muutu iga veebisaiti külastava kasutaja jaoks. Kui soovite omada väikeettevõtte veebisaiti, isiklikku või portfelli veebisaiti, siis ehitate staatilise veebisaidi.
 • Dünaamiline – Dünaamiline veebisait seevastu muutub sõltuvalt erinevatest tingimustest, näiteks see, kes külastab veebisaiti, kellaaeg, ajavöönd, selle riigi emakeel, kus külastaja asub, ja paljud teised. Saidid nagu Facebook, Amazon ja YouTube on dünaamilised veebisaidid, kuna sisu muutub alati.
 • e-kaubandus – e-poe veebisait on lihtsalt veebipood. See on veebiportaal, kus saate müüa oma tooteid või teenuseid ja saada makseid Interneti kaudu. E-kaubanduse veebisaitide näited on sellised saidid nagu eBay, Walmart ja GrubHub. Ja enamik neist e-kaubanduse veebisaitidest on ka dünaamilised veebisaidid.
 • Blogi – Blogi võib olla informatiivne veebisait või veebiajakiri, kus kõigepealt kuvatakse uuem sisu ja mida tavaliselt haldab üksikkirjanik või väike grupp inimesi, kes esitavad oma sisu jutukas stiilis. WPCrafter on näide ajaveebi veebisaidist.

Nüüd, kui teate veebisaitide tüüpe, olete juba otsustanud, millise neist luua?

Kui olete otsustanud, millist tüüpi veebisaiti te kavatsete luua, peate muidugi otsustama ka selle loomise viisi. On mitmeid platvorme, kus saate oma veebisaidi üles ehitada, kuid ma soovitasin tungivalt töötada WordPressi platvormil.

WordPress on kõige populaarsem veebisaitide avaldamise platvorm. Kas teadsite, et enam kui 30% kõigist Interneti-põhistest veebisaitidest on üles ehitatud WordPressile? Jah, just nii võimas WordPress on ja meil on videoõpetus, kuidas teha WordPressi sait 10 minutiga. Veelgi parem on meil ka postitus, kuidas Astra teema abil saite kiiremaks ja lihtsamaks muuta.

Kas olete algaja või arendaja, saate WordPressi veebisaidi hõlpsalt ja kiiresti üles ehitada. Enamik veebimajutusteenuste pakkujaid pakub isegi ühe klõpsuga WordPressi installiteenuseid.

Lisaks on teil täielik kontroll oma veebisaidi üle, kasutades selle tonni tasuta ja esmaklassilisi teemasid, mis võivad muuta teie veebisaidi kohe professionaalseks. Ja kui soovite oma veebisaidile rohkem funktsioone ja funktsioone, saate installida võimsad WordPressi pistikprogrammid vastavalt nende eesmärkidele.

2. Valige veebimajutusteenus

Nagu ma juba varem mainisin, vajate oma veebisaidi jaoks “kodu”. Enne veebisaidi loomist ja selle külastajatele nähtavaks tegemist peate ostma veebimajutuskava. Nüüd on aeg valida veebimajutusteenus, mis sobib teie veebisaidi vajadustega.

Siin on kolm peamist asja, mida tuleb veebimajutusteenuse valimisel arvestada:

 • Kiirus
 • Turvalisus
 • Töökindlus

Mida ma saan teiega soovitada, millel on need asjad, on SiteGround.

SiteGround on veebimajutusteenuste pakkuja, mida WordPress.org ise ametlikult soovitab, peamiselt tänu oma 100% töökindlusele, välkkiirele lehe laadimisajale ja kvaliteetsele klienditoele. Kas mitte saidil SiteGround? Siit leiate meie suurepärase juhendi majutuse ülekandmise kohta.

Kui olete mitte-tehniline inimene, ei pea te oma hostimise seadistamise pärast muretsema; võite alati tugineda SiteGroundi tugiesindajatele.

Kui majutusteenuse pakkuja pakub sellist muljetavaldavat kiirust ja usaldusväärset jõudlust, on SiteGround tõepoolest taskukohane. Lisaks võtab see turvalisust tõsiselt, kuna kaitseb ennetavalt teie veebisaiti pahatahtlike rünnakute eest.

3. Valige veebimajutusplaan

SiteGroundi ühe veebisaidi hostimisteenuse saate ainult 3,95 dollari eest kuus. Üks peamisi erinevusi selle hostimisplaanide vahel on ehitatavate veebisaitide arv ja veebisaidi ruum. Niisiis, kui plaanite oma veebisaiti uuendada või luua mitu veebisaiti, saate selle kõrgemad plaanid.

Kuid kui te alles alustate, oleks teil vaja ainult StartUp-kava.

Külastage saiti SiteGround

4. Valige domeeninimi

Kui olete hostikava valinud, on teil aeg valida oma domeeninimi. See on aadress, mille külastajad saavad teie veebisaidile pääsemiseks oma brauseri URL-i ribale trükkida.

Domeeninime saate koos saidi SiteGround ja selle hostimiskavaga osta. Kui olete hostikava valinud, palub see teil registreerida uus domeen või võite domeeni nime hankida teiselt pakkujalt.

Kui olete domeeninime valinud, võite nüüd jätkata teabevormi täitmist ja ostu lõpetada. Nüüd saate oma WordPressi veebisaidi üles seada.

5. Installige WordPress

Kui olete hostingukava ostmise ja domeeninime registreerimise lõpetanud, saate nüüd WordPressi installida. Õnneks saate saidi SiteGround abil kasutada selle automatiseeritud WordPressi installimist.

Oma klõpsamise ja installimise valikuga hoolitseb SiteGround kõige eest kohe. Kui see on tehtud, saate nüüd oma WordPressi veebisaiti kiiremini kohandada ja muuta see professionaalseks.

Võite isegi valida saidi SiteGround pakutavate teemade galerii hulgast, et aidata teil mõne minutiga täielikult funktsionaalset veebisaiti luua.

Kui WordPress on installitud, saate nüüd oma WordPressi veebisaidile sisse logida ja hakata seda kohandama.

Mis järgmiseks?

Nii et olete WordPressi installimise lõpetanud. Nüüd saate seda kohandada ja luua sellist sisu nagu avaleht, leht Teave ja ajaveebi. Oma veebisaidi liikluse suurendamiseks ja konversioonide suurendamiseks saate installida ka mõned funktsioonid ja funktsioonid, nt kontaktvorm, SEO, meililisti ja paljud muud pistikprogrammid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector