Hallatud WordPressi hostimine karbita: kas vajate seda?

Iga ettevõtte omanik võib sujuda paljude asjade žongleerimisega, et kõik sujuks. Ja lisage sellele veel veebisaidi kõigi tehniliste aspektide haldamine? Kindlasti soovite need keerulised ülesanded teilt maha laadida. Noh, siis saabub hallatav WordPressi hostimine nagu maskeeringu õnnistus.


Millised on hallatava WordPressi hostimise eelised? Kas see on palju parem variant kui tavalised cPaneli jagatud paketid? Kas see on teie investeeringut väärt? Milleks seda vaja??

Laskem vastata neile küsimustele, et saaksite hinnata, kas see sobib teie ettevõtte jaoks.

Mis on hallatud WordPressi hostimine?

Soovite keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele, sisu loomisele ja muudele tähtsamatele ülesannetele kui oma WordPressi veebisaidi haldamine. Lisaks pole te sellist asja jaoks piisavalt tehniline inimene.

Sellepärast pakuvad enamik veebimajutusteenuste pakkujaid seda teie käest ära. Hallatava WordPress-hostimisega aitab teie hostiteenuse pakkuja teil veenduda, et teie WordPressi veebisait on tippvormis. See tähendab, et teie veebisait on alati turvaline, laadib ja toimib kiiresti, tehakse iga päev varukoopiaid, alati varundatakse ja värskendatakse regulaarselt.

Põhimõtteliselt on idee teie jaoks probleemivaba kogemus oma veebisaidiga, et saaksite keskenduda oma ettevõtte asjadele.

Haldatava WordPressi hostimise teine ​​parim asi on see, et teile pakutakse lisatasu.

Haldatud WordPressi hostimise eelised

Milliseid eeliseid saate sellest teenusest saada??

 • Kiire serverid teie veebisaidi majutamiseks
 • Teie veebisaidi väga range turvalisus
 • WordPressi ekspertide tugi
 • Igapäevased varukoopiad
 • Automaatsed värskendused
 • Null seisakuid
 • Asukohasaidid ja versioonikontroll, sõltuvalt hostingu pakkuja pakkumisest

Haldatud WordPressi hostimise puudused

Tahan kohe öelda, et see teenus pole kõigile. Ja allpool võib olla põhjus, miks te seda teenust ei vali.

 • Kallim hind algab tavaliselt 29 dollarist kuus, võrreldes virtuaalserveriga umbes 3,95 dollarit kuus. WP mootor algab 35 dollarist kuus. SiteGround pakub ka Haldaja WordPressi hostimist, mis algab 3,95 dollarist kuus.
 • Teie hostingu pakkuja võib blokeerida mõned pistikprogrammid, kui need näivad teie veebisaiti aeglustavat. Kui vajate neid pistikprogramme oma veebisaidi jaoks, võib see olla probleem.
 • Kui olete oma serveris asjade seadistamiseks piisavalt vaeva näinud, võiksite seda teenust mitte kasutada. Kui olete hallatud WordPressi hostimisteenuses, on teil vähem kontrolli.

Kas vajate tõepoolest hallatud WordPressi hostimist?

Kui te alles alustate, ei soovita ma seda teenust valida. Lisaks võiksite kaaluda oma eelarvet ja valida soodsama teenuse, näiteks tavalise WordPress-hostimise.

Kui teie veebisait on juba suure liiklusega ja teie ettevõte kasvab, saate hallatava WordPressi hostimise. Veelgi enam, kui te pole piisavalt veebisaidi haldamiseks vajalik. Noh, see võib olla kas valida hallatud WordPressi hostimine või palgata süsteemi administraator.

Kui soovite oma ettevõtte jaoks kiiret, nullist seisakuga veebisaiti, minge hallatava WordPressi hostimise juurde.

Tegelikult taandub see kahele otsustavale tegurile. Esiteks ja mis veelgi olulisem, millised on teie vajadused? Teiseks, kas teil on piisavalt eelarvet kallima hostimise jaoks?

Milliseid funktsioone saate hallatud WordPressi hostimiskavast otsida?

Kui otsustate valida hallatava WordPressi hostimise, peaksite järgmine asi olema väike uuring selle kohta, millist plaani soovite osta. Te ei soovi investeerida millessegi, mis pole oma kulusid väärt, eks?

Siin on mõned näpunäited oma veebisaidile sobiva hallatud WordPressi hostimisplaani valimiseks:

 • Veenduge, et hostingu pakkuja täidab välkkiire veebisaidi lubadusi.
 • Veenduge, et nad värskendaksid ja turvaksid teie veebisaiti regulaarselt.
 • Veenduge, et neil oleks tõepoolest parim ja parim tugi, et teid vajadusel aidata.

Kuidas saate nendes asjades kindel olla? Tehke oma hoolsuskohustus, vaadates läbi ülevaated ja öeldes, mida teised kliendid hostiteenuse pakkuja kohta ütlevad. Võite sirvida ka meie Hallatud WP majutamise soovitused.

Veel üks asi, millega veenduda, on see, et kui teie hostiteenuse pakkuja saab teie serveri teie jaoks seadistada, eriti kui plaanite osta VPS-i või spetsiaalset paketti ning kui neil on eelinstalleeritud WordPress-saidid ja pistikprogrammid varundamiseks ja vahemällu salvestamiseks.

Järeldus

Kui olete ettevõtte omanik ja soovite keskenduda rohkem oma ettevõtte kasvatamisele, ilma et peaksite WordPressi veebisaidi haldamisega vaeva nägema, võiksite valida hallatava WordPressi hostimise.

Hallatud WordPressi hostimine pole kõigile. Kuid see võib tõesti säästa teie aega ja vaeva oma veebisaidi haldamisel ja kogu tehnilise asja tegemisel.

Kuid võtke arvesse ka hinda ja vajadust selle järele. Lisaks, kui valite selle teenuse, veenduge, et saaksite teile sobiva hostimisteenuse pakkuja.

Kõigepealt võiksite alustada tavalise WordPress-hostimisega. Saate igal juhul uuemale versioonile üle minna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map