Haldaja WordPress Host Review: teie käepärane juhend parimate valimisel

Enamik veebisaite omavaid ettevõtteid on teadlik esmaklassiliste hostide mõjust digitaalsete varade haldamisel. Ebausaldusväärne võib vallandada sotsiaalmeedia kaos. Isegi kui seisakuid või turvarikkumisi ei põhjusta ettevõtte süü, ei lähe äritegevus sidusrühmade raevu küljest lahti.


Sellepärast peaks peamine prioriteet olema järjepidev jõudlus ja kindlameelne turvalisus. Veendumaks, et tehnilised eksperdid käitlevad oma digitaalseid varasid, valivad veebisaitide omanikud hallatava WordPressi hostimise, selle asemel, et seda ise hallata või palgata ettevõttesisene inimene, kes haldaks seda nende eest. Tehnikahuvilistele, kes on huvitatud, on siin loetelu WordPressi kõige tavalisematest probleemidest ja nende tõrkeotsing.

Oma WordPressi veebisaidi veebimajutusteenuse pakkuja valimisel ei tohiks loota ainult sellele, milline neist on odavaim või suurema ribalaiusega. Arvesse tuleb võtta veel palju tegureid, sealhulgas:

 • Maksumus
 • Hostingplaani tüübid
 • Serveri asukohad
 • Kontrollpaneel
 • Kohandatud domeen
 • Ribalaius ja salvestusruumi suurus
 • Uptime
 • SSL ja tulemüür
 • Tasuta CDN
 • Varundamine ja hooldus
 • Veebisaitide migratsioon
 • Klienditugi

Mis on hallatud WordPressi hostimine?

Kuna WordPress omab Interneti kaudu rohkem kui 30% veebisaitidest, on paljud veebimajutusteenuste pakkujad otsustanud pakkuda hallatavat WordPressi hostimist. See tähendab, et host haldab kõiki teie WordPressi veebisaidi käitamise ja hooldamisega seotud tehnilisi aspekte.

Te ei pea veebisaidi omanikuna muretsema oma veebisaidi turvalisuse, kiiruse, jõudluse, tööaja, varukoopiate ja värskenduste säilitamise pärast, kuna veebimajutusteenuse pakkuja võttis need ülesanded juba teie käest ära.

Mida see teie jaoks tähendab? Saate keskenduda oma ettevõtte juhtimisele ja ülesehitamisele. Haldatud hostimise teine ​​hea asi on see, et saate lisatasu tuge.

Nüüd on siiski mõned puudused hallatud hostimise kasutamine. See on kallim võrreldes jagatud hostimiskavadega. Lisaks piirab see mõne WordPressi plugina installimist, eriti nende, mis võivad teie veebisaiti aeglustada. Põhimõtteliselt on piirang teie veebisaidi lahtine kaitse. Lisaks on teil vähem kontrolli tehniliste aspektide üle. Kui olete mitte-tehnik, poleks see probleem.

Parim hallatud WordPressi hostimine

1. SiteGround

SiteGround on sõltumatu veebimajutusettevõte, mis pakub maailmaturule kvaliteetseid hostimislahendusi. Kiiruse ja jõudluse osas on see väga usaldusväärne. Seda soovitab ka WordPress.org.

TTFB ehk aeg esimeseks baidiks on üks teguritest, mida oma veebisaidi kiiruse testimisel arvesse võtta. See on aeg, mille jooksul kasutaja veebibrauser võtab vastu serveri saadetud esimese baiti andmeid. Ja SiteGround läbib selle teguri, kuna sellel on stabiilne serveri reageerimise aeg.

SiteGroundi andmekeskused asuvad Chicagos, Londonis, Amsterdamis ja Singapuris. Veebimajutuse andmekeskuste asukoht on oluline füüsilise vahemaa tõttu, mida teie failid peavad üle kandma.

Sellel on ka turvavõrgu funktsioonid, mis hõlmavad teie veebisaidi igapäevast varundamist. Nii et isegi kui teie isiklik varundamine ebaõnnestub, saate ikkagi oma faile SiteGroundi varukoopiast taastada.

Samuti pakub see tasuta SSL-sertifikaate, mis on tänapäeval vajalik ka igale veebisaidile. Klienditugi on samuti reageeriv, kui vajate abi oma veebisaidil esinevate probleemide tõrkeotsingul.

SiteGround pakub hallatava WordPressi majutamiseks kolme erinevat plaani:

 • Stardikava – algab 3,95 dollarist kuus, mis toetab ühte 10 GB veebiruumiga veebisaiti.
 • Kasva suur plaan – algab 5,95 dollarist kuus, mis toetab 20 GB veebiruumiga piiramatuid veebisaite.
 • GoGeek Plan – algab 11,95 dollarist kuus, mis toetab 30 GB veebiruumiga piiramatuid veebisaite.

Külastage saiti SiteGround

2. A2 majutamine

A2-hosting on tuntud kui suure võimsusega ja hõlpsasti kasutatav veebimajutusteenuste pakkuja. Selle visioon on luua ja hallata nii head veebimajutusettevõtet, et töötajad soovivad seda ise kasutada.

A2-hostimise funktsioonid keskenduvad peamiselt välkkiire laadimisaja, 99,9% tööaja tagamisele ning parimate arendajariistade ja gurudest koosneva tugimeeskonna pakkumisele, kes aitavad teid ööpäevaringselt, kui vajate oma veebisaidil abi.

Mõned A2 hostimise suurepärased omadused on piiramatu ribalaius / andmeedastus ja salvestamine, piiramatu e-posti konto, tasuta serveri tagasikerimise varukoopiad (täiendava turvalisuse tagamiseks), riskivaba raha tagasi garantii, tasuta tugi telefoni teel, live chat ja e-post – 24/7/365 ja palju muud.

Kuid erinevalt teistest veebimajutusteenuste pakkujatest peate oma veebisaidi turvalisuse lisamiseks ostma oma SSL-sertifikaadi.

Selle hallatud WordPressi hostimispaketid algavad ühe saidi korral 11,99 dollarist kuus, 3 saidi jaoks 18,99 dollarist kuus ja piiramatu saitide korral 36,98 dollarist kuus.

Külastage A2 Hostingi

3. InMotioni majutamine

InMotion Hosting on üks suuremaid sõltumatuid hostiteenuse pakkujaid, kellele Endurance International ei kuulu – paljude tuntud hostimisbrändide valdusettevõte.

Vaatame välja mõned InMotion Hosting’i uskumatud omadused:

 • Kvaliteetne klienditeenindus – neil on USA-s asuv tehniline tugi telefoni, vestluse, e-posti või piletisüsteemi kaudu.
 • Toimivus – InMotion Hosting on püsivalt üle TTFB kiiruste keskmise, mis tähendab, et need pakuvad hostina kiiret jõudlust.
 • Tasuta andmete varundamine – iga veebisaidi jaoks on vaja regulaarset varundamist. InMotion Hostingis saate iga päev veebisaidi varukoopiaid teha tasuta.
 • SSD-draivide salvestusruum – SSD-draivid on palju kiiremad kui vanad draivid, mis muudab teie veebisaidi laadimise veelgi kiiremaks.
 • Tasuta SSL-sertifikaat

InMotion pakub hallatavat WordPressi hostimist, mis algab 7,65 dollarist kuus, sõltuvalt teie veebisaidi vajadustest. WordPress on eelinstalleeritud ja kasutamiseks valmis ka tasuta domeeniga või tasuta ülekandmiseks, kui teil juba on olemasolev domeen,

Külastage InMotion Hostingit

4. Kinsta WP majutamine

Kinsta WP Hosting keskendub hallatavale WordPressi hostimisele. Rohkem kui 10-aastase kogemusega WordPressiga tagab see teile parima lahenduse.

See keskendub klientidele kõik-ühes lahenduse loomisele, mis aitab muuta nende saidi haldamise peaaegu vaevatuks. Kinsta töötab ka Google’i pilvplatvormi abil, mis teeb sellest kasutajasõbraliku veebimajutaja. Sellised tegurid nagu ööpäevaringne klienditugi, töökindlus ja tööaeg on nende lubaduste rahuldavad osad.

Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Kasutades kõige kaasaegset tehnoloogiat, et veenduda, et teie veebisait laadib sama kiiresti kui silmapilgutus
 • Rünnakute ennetamise aktiivsete ja passiivsete meetodite kasutamine
 • Saidi tasuta migratsioon ilma seisakuid
 • Tasuta SSL ja CDN

Selle hinnakujundus algab ühe veebisaidi korral 30 dollarist kuus. Kui olete suurem ettevõte, võib hinnakujundus ulatuda 1500 dollarini kuus või rohkem, sõltuvalt teie veebisaidi vajadustest.

Külastage Kinstat

5. WP mootor

WP Engine Hosting on üks selle tööstuse pioneere. Lisaks sellele, et nad on esimesed hostimisteenuse pakkujad, parandab ta oma kasutajate jaoks veelgi usaldusväärsust ja teenuseid. Amazoni veebiteenused ja Google Cloud platvorm on tema partnerid, kes pakuvad teie veebisaidil suurimat saadavust, kiirust, mastaapsust ja turvalisust.

Selle andmekeskused asuvad USA-s (Iowa, Lõuna-Carolina, Oregon), Belgias, Taiwanis, Tokyos, Londonis, Frankfurdis, Sydneys, Iirimaal, Montrealis. Saate tellida oma asukoha lähimas asukohas.

Teil on juurdepääs selle ööpäevaringsele toele, kui olete tellinud selle kasvu-, skaala-, preemia- ja ettevõtteplaanid.

Kõik funktsioonid on loetletud armatuurlaual ja kui olete juba tellinud, juhendavad nad teid funktsioonidega tutvumiseks.

WP Mootori hallatud hostimisteenus rõhutab jõudlust ja selle hinnakujundus põhineb teie saidile meelitatud liikluse hulgal. Nii et kui olete uustulnuk, võite hankida stardipaketi, mille hind on 35 dollarit kuus. Kui olete suuremahuline ettevõte, peaksite otsima kõrgemat plaani või kohandatud plaani.

Külastage WP Engine

6. Hooratta hostimine

Hoorattamajutusettevõtte ülesanne on hõlbustada veebidisaineritel ja veebiarendajatel kogu maailmas oma veebisaitide loomist WordPressi platvormil. Koostöös Google Cloudiga on selle eesmärk luua kohandatud hostimisplatvorm, mis oleks kiire, skaleeritav ja turvaline.

Mõned hooratta funktsioonid:

 • Saidi tasuta ränded
 • Öised varukoopiad
 • Kiire saidid – sellel on ühe klõpsuga funktsioon, et edastada ja lugeda kogu soovitud teavet.
 • Tasuta pahavara puhastamine
 • Koostöövahendid
 • Sisseehitatud vahemälu – loodud majutuse võimalikult kiireks tegemiseks.
 • 24/7 klienditugi

Külastage hooratta hostimist

Lisaks on Flywheel üles ehitatud kindlale võrguinfrastruktuurile, mis teostab regulaarset hooldust ja varundamist, mis tagab veebisaitide arendajatele ja omanikele, et veebisaitide turvaline vastuvõtmine on nende juures turvaline.

Selle andmekeskused asuvad USA-s (New York, Atlanta, Dallas, San Francisco), Singapuris, Tokyos, Jaapanis, Torontos, Kanadas, Amsterdamis, Hollandis, Frankfurdis, Saksamaal ja Londonis, Ühendkuningriigis.

Selle hinnakujundus algab 23 dollarist kuus ja võib tõusta kuni 266 dollarini kuus või rohkem, kui teie veebisaidil on igakuiseid külastusi ja see vajab vastavat ribalaiust.

Järeldus

Kuna tipptasemel hostingu pakkujaid on palju, peate valima, milline neist on teie arvates sobiv teie käsutuses oleva saidi haldamiseks. Parem on sirvida iga hostingu pakkuja veebipõhiseid ülevaateid, et veenduda, kas ostate hostipakku, mis kontrollib kõiki ettevõtte tehniliste vajaduste ruute.

Samuti on hinnakujundus ülim kaalutlus veendumaks, et see on teie investeeringu väärt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map