Kuidas oma veebisaidi kiirust kahekordistada?

Ma näitan teile, kuidas kahekordistada oma veebisaitide kiirust, kui kasutate SiteGroundit, ei pea te midagi maksma, kõik tööriistad, mida me kasutame, on tegelikult juba teie hostipaketti lisatud.


Alustame siis.

Lubage mul selle video algusest peale öelda, et see pole üldse SiteGroundi müügipikkus.

See on enamasti mõeldud inimestele, kellel juba on SiteGround ja kes soovivad oma veebisaite kiiremini laadida.

Nüüd on SiteGroundi eeliseks tavaliselt see, et tööriistad, mida kasutaksite oma saidi kiiremaks muutmiseks, maksavad teile aastas sadu dollareid, kuid mitte siis, kui teil on SiteGround.

Nad juba kaasatud.

Asi on selles, et enamik inimesi ei tea isegi seda, mis sinna kuulub.

Seal on nii palju ja kui kasutate SiteGroundi, siis saate sellest teada selles postituses.

Muidugi, kui teil pole SiteGroundi, võiksite seda videot vaadata ja seejärel otsustada, kas teile meeldib see, mida need paketides tasuta sisaldavad.

Veebisaidi kiiruse müüdid

Nüüd, enne kui me sellesse liiga palju süveneme, tahan hajutada mõned saidi kiiruse müüdid selle kohta, et neil oleks veebisait.

1. müüt: aeglased veebisaidid ei ole Google’is hästi järjestatud

Seal on palju olulisemaid järjestamise tegureid ja saidi kiirus on neist kõigist kõige vähem oluline.

Mis tegelikult toimub, on aeglane saidikiirus halb kasutajakogemus.

Halb kasutajakogemus suurendab põrkemäära.

Nii lahkub keegi teie veebisaidilt minnes teie veebisaidilt.

Ja see on oluline järjestamise tegur.

Nii et aeglane veebisait ei mõjuta teie paremusjärjestust teie arvates. See põhjustab tõepoolest kõrge põrkemäära.

Mitu korda olete mõnda veebisaiti külastanud ja seal olete?

On möödunud neli või viis, kuus sekundit. See ei laadita soovitud teavet. Ja teate, et Google’is on sellel lehel veel üheksa kirjet.

Mida sa teed?

Te põrkate veebisaidilt maha, klõpsate tagasi ja see on järjestamise tegur, mis kahjustab teie paremusjärjestust.

Seega proovime teie veebisaiti optimeerida kasutajakogemuse, mitte Google’i jaoks.

2. müüt: leheehitajad põhjustavad aeglaseid saite

Teine müüt on see, et teie veebisaidi kiirust vähendab teie valitud lehe koostaja või teema, mida valisite oma veebisaidi loomiseks.

Noh, pisut, kuid see pole nii suur tegur, et inimesed, kas te peaksite uskuma.

See on lihtsalt hea turundus.

5 saidi kiiruse samba

Hästi. Nüüd, kui meil need müüdid kustutatud on, on aeg hakata oma veebisaiti optimeerima ja minema üle saidi kiiruse viie samba.

1. sammas: hankige hea hostimine

Nüüd saab saidi kiiruse esimene tugisammas head veebimajutust.

Hea on see, et kasutate saiti SiteGround, mis on fantastiline veebimajutaja.

Nii et see sammas on rohkem mõeldud inimestele, kes kasutavad madala eelarvega hostimist või tasuta hostimist, kuna saate lõpuks selle, mille eest majutamise eest maksate.

Nüüd, kui te ei kasuta SiteGroundi, mäletan, et mul on allpool link, mis võtab 70% soodsamalt, ja lisan ka kursuse boonuse.

Seega on SiteGroundil kolm kava. Sa tahad olla kasvavas plaanis või GoGeeki plaanis.

Ma tean, et kiusatus on kokku hoida 2 dollarit kuus, kui saadaksite lihtsalt stardiplaani, kuid need kaks muud plaani sisaldavad täiendavaid jõudlusvalikuid, mis lihtsalt pole käivituskavas saadaval.

Nii et kui teil on käivitusplaan, võiksite seda videot jälgida, kuid võiksite kaaluda ühenduse võtmist saidiga SiteGround ja uuele versioonile üleminekut.

Kui installite WordPressi saidile SiteGround, lisavad nad pistikprogrammi nimega SG Optimizer.

Siin olen WordPressi installimisel. Klõpsan pistikprogrammidele ja näete seda siinsamas, SG Optimizer. Nüüd kui see on aktiveeritud, tuleb siin uus võimalus, mis ütleb SG optimeerija ja siin on selle plugina kõik seaded.

Saidi kiiruse teine ​​sammas on teie piltide optimeerimine. Kui hakkate oma WordPressi veebisaiti välja ehitama, peate üles laadima pilte. Nüüd on piltide probleemiks palju parem kvaliteet, kui vajate, mis tingib väga suurte failide suuruse. Nii et iga kord, kui keegi teie veebisaiti külastab, peab ta alla laadima suured pildid.

Nii et saate suurepäraseid tulemusi. Neid pilte optimeerides. Tavaliselt peate piltide optimeerimiseks maksma igakuise teenuse eest, kuid mitte siis, kui teil on SiteGround. See on lisatud SG optimeerija pistikprogrammi. Seega oleme siin pistikprogrammide seadetes. Viimane võimalus siin ütleb pildi optimeerimist.

Läheme edasi ja klõpsame sellel ning siin on mõned sätted, mida võiksime lubada. Nii et esimene on optimeerida uusi pilte, kui need teie veebisaidile üles laaditakse. Peate selle valiku lubama. Mida see tähendab, on järgmine kord pildi üleslaadimisel SG-i optimeerijad, kes hakkavad seda teie eest hoolitsema.

Järgmine võimalus on, kui olete juba pilte üles laadinud, võite klõpsata sellel nupul siinsamas ja see naaseb tagasi ning optimeerib teie jaoks kõik meediumiteegis olevad pildid ja see on kõik teie piltide optimeerimiseks vajalik. Saidi kiiruse kolmas sammas on sisu edastamise võrgu kasutamine.

Siin. Olen sisse logitud saidile SiteGround ja klõpsan siin, kus öeldakse veebisaite, ja siis klõpsan siin, kus öeldakse saidi tööriistad, ja siis klõpsan seal, kus öeldakse, kiirus. Ja siis klõpsan siin, kus öeldakse CloudFlare, ja siin saame lubada CloudFlare’i integreerimise saidiga SiteGround.

Kui lubate CloudFlare, siis juhtub see, et mõned teie veebisaidi varad lükatakse pilvedesse, äratuste juurde ja serverite võrku kogu maailmas. Mis see tähendab, kui keegi teisel pool maakera. Külastage oma veebisaiti, pilte ja palju neid, teie veebisaidiga seotud suuri ja suuri varasid.

Selle laadimiseks laadime nad tegelikult kohalikust serverist. Geograafiliselt. See on mõeldud selleks, et dramaatiliselt parandada laadimisaega ja saidi kiirust, mis külastajatel teie veebisaidil on. Nüüd on CloudFlare’il põhiplaan, mis on tasuta. Neil on ka lisatasukava. Olen kasutanud CloudFlare’i vähemalt viis aastat ja ma pole kunagi muud kasutanud peale põhiplaani, see läheb enamaks kui vaja ja näete oma veebisaidil tohutut kiiruseparandust..

Nii et ma kerin alla ja siin on kolm sammu, kuidas see meie veebisaidil toimima hakkaks. Läheme siis edasi ja klõpsake nuppu häälestus. Selles etapis saate luua uue pilvetulede konto või klõpsata siin, kus öeldakse, et ühendage olemasolev ja logige sisse oma olemasolevasse pilvetulede kontole.

Kuna mul on juba pilvepiltide konto, login sisse oma olemasolevat kontot kasutades. Kuid teie jaoks, kui teil pole kontot, minge edasi ja looge uus. Suurepärane. Olen oma kontole sisse loginud ja olete loonud uue konto. Järgmine samm on valida siin oma domeeninimi, kuhu soovite ühenduse luua, pilve põletada ja siis peate oma veebisaidi ühendamiseks CloudFlare’iga klõpsama aktiveeri tasuta..

Siin allpool näete ka mõnda pilvetulede seadistust, mida saate oma veebisaidil kasutada. Saidkiiruse neljas sammas kasutab. Puhverdamine ja vahemällu salvestamine tähendab teie veebisaidi staatilise koopia loomist, nii et kui inimesed teie veebisaiti vaatavad, peab kulisside taga käima vähem tegevusi, mis võivad teie veebisaiti nägevaid külastajaid aeglustada.

Ma tean, et see on keeruline keeruline seletus, lihtsalt selleks, et aru saada, et kui kasutate WordPressi. Peate kasutama mingil kujul vahemällu salvestamist. Nüüd on SiteGroundi kasutamise tohutu eelis see, et nad teevad selle serveri hostimise kontol suure osa vahemällu salvestamisest kulisside taga läbipaistvalt. Nad teevad seda lihtsalt teie heaks, kuid tegelikult peate selle sisse lülitama.

Nii et siin ma olen, sisse logitud saidi maapealsesse juhtpaneeli. Nii et saate lihtsalt klõpsata seal, kus on kirjas kiirus. Ja siis on siin see uus võimalus, mis ütleb vahemällu salvestamise. Me tahame edasi minna ja sellel klõpsata. Ja siin me selle lubame. Teie veebisaidil on kahte erinevat tüüpi vahemällu salvestamine. Niisiis, esimene ütleb staatilist vahemälu ja te näete nende veebisaitide loendit, mille olete saidiga SiteGround ühendanud, ja peate vaid sisse lülitama selle lihtsalt edasi minnes.

Ja nüüd on teie sularaha sisse lülitatud. Siin on teist tüüpi vahemälu, mida nimetatakse Memcachediks. Klõpsake sellel ja see on vahemällu salvestamise tüüp, mis kehtib kogu teie hostimiskonto kohta. Läheme edasi ja klõpsame siinsamas, et ka see sisse lülitada. Nüüd mõlemad vahemällu. Mehhanismidel on võimalus sularaha tühjendada.

Ja kuidas saaksite seda teha, kui olete saidisse SiteGround sisse loginud, see on see väike luud, mis asub siin paremal ja kus öeldakse, et raha tuleb sulatada. Memcachedi loputamiseks võite sellel klõpsata. Kui olete staatilist sularaha, saate seal ka võimaluse loputada sularaha. Nüüd peame siin lubama ka mõned valikud.

Teie veebisaidil SG optimeerija pistikprogrammis. Esimene vahekaart on superkasutaja sätted. Tahame selle ümber lülitada siin, kus öeldakse dünaamiline vahemälu, ja siis tahame selle ümber lülitada siin, kus öeldakse Memcached. Nüüd on dünaamiliseks vahemällu salvestamiseks veel mõned valikud, millest võiksite teada saada.

Esimene võimalus on siin vahemälu tühjendada ja tühjendada. Seal on ka üks võimalus teie administraatori ribal ülaosas. Sularaha tühjendamiseks. Järgmine on automaatne sularaha puhastamine. Te ei soovi seda lubada. Peamised võimalused, millest soovite teada saada, asuvad siin. Selles öeldakse URLide välistamine.

Sõltuvalt teie veebisaidi tüübist võivad teie veebisaidil olla teatud osad, kus te ei saa rahavahetust lisada, kuna see põhjustab probleemi. Näete seda tavaliselt e-kaubanduse veebisaitidel. Selle põhjuseks on asjaolu, et seda tüüpi veebisaitidel on palju dünaamilisi võimalusi ja raha teenimine lihtsalt ei tööta, eks?

Nii et paned URL-id lehtedele, mille soovite vahemälus välja jätta. Peate vaid sisestama siia URL-i ja klõpsama seal, kus öeldakse, et välistada, et lisada see välistamisloendisse, ja nüüd saab teie sait. Täielikult laekunud. Saidkiiruse viimane sammas saab olema toimivuse täiendav optimeerimine.

Nüüd pakub SG optimeerija või pistikprogramm teile ka mitmeid erinevaid võimalusi. Nii et esimene oleks laisk piltide laadimine. See tähendab, et külastaja laadib teie lehe. Seda ei kuvata või laaditakse pilt alles siis, kui nad kerivad lehe sellesse ossa, kus see pilt peaks olema.

See muudab teie veebisaidi laadimise kiiremaks ja veebisaidi külastajate jaoks palju kiiremaks. Nii et selle lubamiseks klõpsame siin, kus öeldakse pildi optimeerimine, ja siin on see variant, mis ütleb, et laiskade piltide laadimine. Lülitame selle edasi. See annab meile siin mõned lisavõimalused, kui tahame.
Laisk koormus. Nende hulka kuuluvad Gravatar, RS, pisipildid, reageerivad pildid, vidinad ja laiskade laadimine mobiilseadmetele. Nii et saate need sisse lülitada, kui soovite. Mulle meeldivad laisk laadimine, Gravatar, RS ja pisipildid. Ülejäänud on teile vabatahtlik. Kui mõni probleem on tingitud laiskast laadimisest, võite oma veebisaidi teatud osad laisklaadimisest välja jätta.

Paneksite CSS-klassi nende elementide juurde. See on natuke tehniline. Teeksite selle just siin ja klõpsate siis nupul Välista. Nüüd on olemas ka täiendavad optimeerimised, eks? Siin on võimalus keskkonna optimeerimiseks. Peate kerima allapoole ja veenduge, et G-ZIP-pakkimine oleks sisse lülitatud.

Ja lõpetuseks – siin optimeerimine. Nüüd võivad need olla pisut keerulised ja võite mõnikord end natuke vaevata, seega soovitan need ükshaaval lubada. Seejärel veenduge, et see pole teie veebisaidil mingit kummalist käitumist põhjustanud. Nüüd peaksite HTML-väljundi minimeerimisel olema üsna turvaline.

Samuti peaksite olema ohutu, lubades kõik erinevad minimeerimisvalikud. Siin on üks JavaScripti failide minimeerimine. Siin on üks CSS-failide minimeerimine. Nüüd blokeerib Java-skripti edasilükkamine. See võib põhjustada probleeme. Ja kui lubate seda lubada, saate siit kohe hoiatuse ja saate kinnitada, kas soovite selle aktiveerida või mitte.

Ja see on üks koht, kus soovite kindlasti esiosas kontrollida, kas see on probleemi põhjustanud või mitte. Siin on veel üks võimalus CSS-failide ühendamiseks ja see võib põhjustada ka mõningaid probleeme. Nagu näete, ei käivita see hoiatussõnumit. Kuid lihtsalt teadke, et see võib põhjustada ka probleeme.

Mõnikord. Järgmisena oleme optimeerinud Google’i fontide laadimise kahjutuks. Lülitame selle sisse. Järgmine on päringustringi eemaldamine staatilistest ressurssidest. See on minu jaoks minevikus probleeme tekitanud, nii et lihtsalt olge ettevaatlik. See on valik, mis teie arvates põhjustab probleemi, kui pistikprogrammi või teema autor välja annab uue värskenduse ja siis hakkavad teie veebisaidil asjad muutuma.

Viimane on keelatud emotikonid. See ei tähenda, et emotikonid teie veebisaidil töötama ei hakka. See tähendab lihtsalt, et see laaditakse optimaalsemal viisil. Nüüd vaatan oma veebisaidi esiotsa kiiresti, et veenduda, et nähtavaid probleeme pole, ja siis teen kiire kiiruskatse.

Nii et siin on veebisait ja siiani näib see hea olevat. Minu pilte laaditakse, eks? Neid väikeseid ikoone kuvatakse. Tavaliselt on see probleem, millega olete näinud. Kui teil tekkis probleeme, siis on vahed õiged. Mõnikord võivad need kattuda, kui ka mõni probleem ilmneb.

Kõik näeb välja täiuslik. Tegelikult näib see tõesti väga hea. Olgu, nii et ma lähen GT metrics.com-i ja kleebin veebisaidi URL-i siia tagasi kaldkriipsuga klõpsuga siia, öeldakse, et testige oma saiti. See võtab lihtsalt hetke ja selleks on vaja oma veebisait alla laadida.

Ja see annab teile mõned andmed. See annab teile teada, kui kaua laadimiseks kulus. See ütleb teile, kui palju taotlusi oli, ja see tuleb mingi suvalise hindega. Nüüd soovitan mitte sellesse skoori liiga palju kaalu panna. Nagu näete, on hinded. Üsna kõrge ja a ja B siin väga kiire laadimisajaga 1,2 sekundit, leht, megabaidi küljed ja ainult 32 taotlust.

See on Ella mentorit kasutav veebisait. Nüüd, ma ütlen alati, ärge pange siia nendesse partituuridesse liiga palju kaalu. Tegelikult on oluline see, kuidas teie veebisait end keegi teie veebisaidile tulles tunneb, kuid selle testi põhjal näete, et see sait laadub eriti kiiresti. Mis sobib kõigi nende piltidega saidi jaoks.

Noh, seal see teil on. Nii saate muuta oma saidid saidi SiteGround abil uskumatult kiireks ja ma loodan, et nägite ka tohutut väärtust, mida saidilt SiteGround saate. Tavaliselt peate maksma sadu dollareid aastas, et saada pistikprogramme, mis teevad kõike, mida nad teie jaoks sisaldavad.

Juba selle teenusega, mis teil nendega on. See on üks põhjustest, miks ma soovitan SiteGroundit kasutada, kuna need lisanduvad kõik teie jaoks mõeldud lisad, ja te ei pea neid ostma minema ning teie veebimajutaja toetab neid ametlikult. Kui teil pole SiteGroundi, kaaluge allpool asuva lingi kasutamist või WP crafter.com/siteground, kui tellisite SiteGroundi, lisan kursusele boonuse, et seda kasutada.

See aitab teil maksimaalselt ära kasutada. Veebisaidi loomine ja võimalikult ära. Dave, sa leidsid sellest videost mingit väärtust ja ma kindlasti loodan, et sa said sellest aru. Kaaluge selle pöidla andmist ja sõbraga jagamist.

Ja kui teil on üldse küsimusi, siis julgustan teid küsima allpool olevas kommentaaride jaotises.

Armastan vastata teie küsimusele ja aidata teid igal võimalusel. Hei, tänan vaatamise eest ja näeme järgmises videos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map