Kiiresti parandage kartlik WordPressi surma valge ekraan

Surma valge ekraan ehk WSOD on üks levinumaid probleeme, mis WordPressi saite vaevavad. See võib juhtuda siis, kui olete praegu oma saidile sisse loginud või kui proovite sisse logida.


Rahunege ja juhendame teid võimalike surmapõhjuste väljaselgitamiseks ja kiireid lahendusi, mida saaksite selle probleemi täielikuks lõpetamiseks teha..

Mis põhjustab surma valget ekraani?

WordPress WSOD viga

WSOD võib sageli käivituda andmebaaside või PHP probleemide tõttu. Tavaliselt juhtub see mõnedel põhjustel:

 • Ühilduvuse probleem installitud pistikprogrammiga
 • Praegu kasutatav teema ei ühildu teiste pistikprogrammide, teemade ega WordPressi endaga
 • Teie teema on ümber nimetatud või puudub

Kuidas lahendada surma valge ekraan

1. Keelake teemad ja pistikprogrammid

Nagu eespool mainitud, on WSOD kõige tavalisem põhjus teema või pistikprogramm. Niisiis, esimene asi, mida teete, on nende keelamine. Need probleemid võivad ilmneda uue pistikprogrammi või teema installimisel või teema või pistikprogrammi värskenduse vabastamisel.

Selleks peate oma saidile juurde pääsema, kasutades turvalist failiedastusprotokolli (SFTP) või logides failihaldurisse sisse oma cPaneli..

Kontrollige ja nimetage oma pistikprogrammide kaustad ümber. Sel viisil keelab see teie veebisaidi pistikprogrammid. Minge tagasi oma saidile ja vaadake, kas WSOD pole kadunud. Kui see probleemi lahendab, tähendab see ainult seda, et pistikprogrammid on süüdlane, miks WSOD ilmub.

Pistikprogrammidele juurdepääsuks failihaldur

Pärast seda peate pistikprogrammide kausta ümber nimetama pluginateks ja ümber nimetama / taastama iga kausta selles asuva kausta, kuni leiate, milline konkreetne pistikprogramm probleemi põhjustab..

Kui olete leidnud probleemi põhjustava pistikprogrammi, peate selle asendama ühilduva pistikprogrammiga või peate kiire parandamise saamiseks ühendust võtma selle arendajaga.

See lahendus rakendub ka teemadele. Kui kahtlustate, et probleemi põhjuseks võib olla teie teema, peate selle lubama / keelama, et testida, kas see on WSODi algpõhjus.

2. Lahendage süntaksiviga

Kui olete kontrollinud teemasid või pistikprogramme, mis võisid käivitada WSOD, ja see ikka ei tööta. Siis on aeg probleemi lahendada sügavamalt.

Mõnikord on WSOD põhjustatud süntaksivigadest, see juhtub siis, kui redigeerite koode ja valesti sisestate mõnda rida või unustate isegi sulgudes sulud.

Selle kontrollimiseks pääsete oma saidile juurde SFTP või cPaneli kaudu ja eemaldage viimane käsitsi sisestatud koodibit. Kui see töötab, kontrollige kõiki koode ja veenduge, et sisestate selle õigesti.

3. Lülitage silumine sisse

Teine lahendus WSOD-i lahendamiseks on silumise sisselülitamine. Selleks pääsete oma saidile juurde SFTP või cPaneli abil. Leidke fail “wp-config.php” ja leidke rida

define ('WP_DEBUG', vale)

ja muutke

define ('WP_DEBUG', tõsi)

Pärast seda saate salvestada ja kontrollida oma veebisaiti. Näete oma veebisaidil veateadet, kuid see annab teile teada, mis on peamine põhjus, miks WSOD teie saidil toimub.

4. Suurendage mälulimiite

Mõnikord on teie veebisaidi WSOD-i põhjuseks piiratud mälu. Selle põhjuseks on pistikprogramm või teemad, millel on palju faile. Ainus viis selle parandamiseks on oma mälupiirangute laiendamine.

Seda tehes peate tegema järgmist:

 • Juurdepääs failile wp-config.php saab kas SFTP või cPaneli kaudu. Lisage järgmine koodirida:
define ('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');
 • Kui ülaltoodud ei tööta ja kasutate Apache’i servereid kasutavat hostiettevõtet, muutke .htaccess-faili rea lisamiseks:
php_väärtuse mälu_limiit 64M
 • Kui teie host kasutab NGINX-i, peate redigeerima oma php.ini-faili, et lisada rida:
mälu_piirang = 64 miljonit

Kui olete neid samme edukalt järginud, kontrollige oma veebisaiti, kas viga on kadunud ja olete valmis minema.

5. Kontrollige, kas värskendamine nurjus

Teine levinud põhjus WSOD-i kasutamiseks on teemade, pistikprogrammide või põhivärskenduste tõttu, mis katkestati serveri ajalõppude ajal ning serveri ajalõppude jaoks ei saa me midagi teha..

Selle probleemi lahendamiseks avage SFTP või cPaneli kaudu oma sait ja kustutage hooldusfail. See taastab teie veebisaidi ja pääsete sellele juurde wp-admin’i kaudu.

Proovige uuesti kontrollida ja värskendada või värskendage teemasid ja pistikprogramme käsitsi.

Näpunäiteid WSODi juhtumite vähendamiseks

 1. Tehke regulaarseid kontrolle ja varundamisi. Kasutage muid pilveteenuseid nagu Dropbox või välist kõvaketast ja veenduge, et vajadusel kasutate varukoopia taastamiseks usaldusväärset pistikprogrammi.
 2. Süntaksivigade vältimiseks kontrollige iga koodi iga rida.
 3. Kasutage ööpäevaringset tuge toetavat hostiteenuse pakkujat.
 4. Kaaluge pistikprogrammi nagu kasutaja tegevuste logi kasutamist, et pidada üksikasjalikku logi muudatuste, värskenduste ja muu saidi tegevuse kohta

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et WSOD võib olla keeruline ülesanne, et täpselt kindlaks teha, mis selle täpselt käivitab. WSOD-probleemide minimeerimiseks hoidke alati regulaarselt saidi kontrolle ja hoidke oma veebisaidi varukoopiaid. Vaadake ka meie tõrkeotsingu juhend kõige tavalisemate WP-probleemide kohta.

Kui hirmutav WSOD ekraanile ilmub, pole vaja olla „hirmunud-valge“ – peate vaid kontrollima kõiki võimalikke süüdlasi, et teie sait taastataks tervisega roosa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector