5 tavalist viga, mida inimesed WordPressi veebisaitide loomisel teevad

Ehkki mõte oma WordPressi saidi ehitamiseks võib teie loomingulisi lihaseid üles pumbata, leidub komistuskivisid, mis võivad teie impulsi rikkuda. Kahtlemata on vigu, mida algajad või isegi kogenud arendajad WordPressi veebisaitide ehitamisel teadmatult teevad. Ja need vead võivad maksta teile märkimisväärselt palju aega ja raha.


Hea, et me oleme loetlenud viis peamist viga, mida inimesed WordPressi veebisaidi ehitamisel teevad, nii et pääsete nendest amatööride kaotustest eemale..

1. Halva peremehe valimine

Kui valite halva hostimisteenuse, võib see kindlasti põhjustada mitmeid probleeme, näiteks oma veebisaidi väga aeglast laadimist. See võib teie vaatajaskonda väga halvasti mõjutada, kuna kellelgi pole kannatlikkust liiga kaua oodata. Kui ma oleksin teie külastaja, hüppaksin kindlasti üle mõne muu veebisaidi, et soovitud toodet või teenust osta.

Parem ärge andke konkurentidele võimalust oma publikut haarata. Valige kindlasti veebimajutusteenuse pakkuja, kes pakub kiiret laadimisaega.

Samuti veenduge, et teie veebimajutaja pakub teie veebisaidi kaitsmiseks kõrgetasemelist turvalisust ja tehniline tugi on igal kellaajal saadaval. Kui midagi juhtub, peaksite saama neil abi saamiseks pöörduda.

Enne hostikava ostmist veenduge, et olete enne otsuse tegemist teadnud veebimajutuse põhialused ja selle, milliseid funktsioone otsida.

Kui teil on eelarve, on odavaid veebimajutusteenuste pakkujaid, kuid pakuvad siiski usaldusväärset teenust.

2. ülespuhutud teema valimine

WordPressi teema valimisel ärge ainult vaadake selle välimust. Soovitaksin küsida arendajalt selliste asjade kohta nagu koodikvaliteet. Mõelge spetsifikatsioonidele, mida oma veebisaidil tõesti vaja on.

Kas vajate tõesti manustatud muusikamängijat või terve lehe taustaliugurit? Kas vajate nii palju lühikoode, mis jäävad teie postitustesse ja lehtedele, isegi kui otsustate teemat muuta?

Pundunud teema võib põhjustada tõsiseid turvaprobleeme. Arendajad võivad kasutada koodilõike, mille turvalisus ja jõudlus pole optimeeritud. Lisaks ei pruugi need lõigud paljude pistikprogrammidega ühilduda.

Valige teema, mis on kerge ja paistetu.

Külastage Astra teemat

3. Halvasti kodeeritud pistikprogrammide valimine, põhjustades aeglust

Paljud pistikprogrammid, mis on altid haavatavuse probleemidele, kuna need on halvasti kodeeritud ja neil on teatud lünki. Kui teie veebisait on haavatav, võivad sissetungijad kergesti rünnata, põhjustades selle krahhi ja riknemise.

Ühilduvusprobleemid võivad tekkida ka siis, kui pistikprogramm on halvasti kodeeritud. Kui kood pole kapseldatud, võib see põhjustada teie veebisaidi naeruväärset käitumist.

Ärge laadige alla liiga palju pistikprogramme ja neid, mida pole teie WordPressi praeguse versiooniga testitud.

Katkise veebisaidi parandamine

4. Varundamise mitte seadistamine

Oma veebisaidi regulaarsel varundamisel saate tunda end turvalisena, kui midagi halvasti läheb. Tead, asjad võivad juhtuda väga kiiresti ja selleks, et säästa oma ettevõtet paljudest ebamugavustest, on kõige parem koostada situatsiooniplaan..

Kui eemaldate oma veebisaidi failid tahtmatult või kui teie veebisaiti häkkitakse ja teil pole varukoopiaid. See on tõsiselt pettumust valmistav, sest peate alustama algusest peale. Kujutage ette, kui suur vaeva see endast kujutab.

Võite kaaluda hallatud hostingu pakkujat, kes varundab teie veebisaidi teie eest automaatselt. Võite kasutada ka pluginaid, näiteks Updrafts või WPvivid. See säästab teie mõistust juhuks, kui teie veebisaidi andmed kaovad või häkkitakse.

5. SEO pistikprogrammi seadistamata jätmine

Kas soovite, et teie sihtrühm neid tunneks, eks? Siis ei julge te otsimootori optimeerimist (SEO) ignoreerida. Õigete märksõnade kasutamine ja nende kasutamise viis võivad mõjutada teie veebisaidi asetust.

On teemasid, millel on sisseehitatud SEO elemendid, kuid teie sisu optimeerimiseks saate ise seda kontrollida. Üks SEO jaoks väga kasulik pistikprogramm on Yoast ja Rank Math. Kui see pistikprogramm on teie veebisaidile installitud, saate lisada oma fookus märksõna ja redigeerida ka lõikeid või sõnu, mis kuvatakse teie veebisaidi nime all Google’i otsingutulemite lehel.

Samuti võivad nad aidata teil luua XML-saidikaardi, mida otsimootorid vajavad, et nad saaksid teie saiti õigesti kaardistada.

Järeldus

Nüüd teate kõige tavalisemat viga, mida inimesed WordPressi veebisaitide ehitamisel teevad. Nüüd saate neid vältida.

Veenduge, et arvestaksite veebisaidi loomise protsessiga, olenemata sellest, kas loote oma või plaanite palgata arendaja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map