Kuidas WordPressi probleeme ise lahendada

Kas olete kunagi oma WordPressi saidil koos töötanud, põnevil, et saaksite midagi muuta ja BOOM, teil on mõni imelik probleem, mis takistab teil oma tööd korda saata? Nii masendav, eks? Selles postituses näitan teile, kuidas teha WordPressi tõrkeotsingut ja parandamist, et saaksite need probleemid lahendada. Vähemalt saate minimeerida välise toe, mida peate teema või pistikprogrammi arendajalt vajada.


Sinu esimene mõte võiks olla,

Ah! See on minu teema või lehe looja!

Võib-olla nii, võib-olla mitte. Vaatame selle põhja.

Siin on testisait, kus midagi ei läinud plaanipäraselt. Oletame, et olete kõik rõõmsad, et saate oma uut kodulehte redigeerida. Olete installinud kena teema, antud juhul Astra, ja suurepärase lehe koostaja, nagu Elementor, ja mõned pistikprogrammid. Lähete üle oma kodulehele, eeldades, et klõpsate menüü vahekaarti „Redigeerimine elemendi abil”, kuid …

BAM! Teie administraatori riba on TÄIESTI läinud!

Nii et tõenäoliselt lähete tavaliselt armatuurlauale ja klõpsate lehtedel. Siis näeksite seda loendis ja klõpsake nuppu „Muuda Elementoriga”. Kuid siis, kui proovite, kuvatakse see tõrketeade! Dang.

Arvatavasti mõtled sa, dargu see Elementor ära. See peab olema probleem. Las ma ütlen teile, teie lehe koostaja on tegelikult harva probleem.

Puhake rahulikult, vaatame üle mõned tõrkeotsingu tehnikad, et jõuda kõige selle juurde, mis teie probleemil on, või vähemalt viige teid lahendusele palju lähemale, enne kui teemade või leheehitajate arendajad kaasata.

Tavaliselt võtate tõenäoliselt ühendust oma teema või pistikprogrammi arendajaga. Nad paluksid teie veebisaidile pääsemiseks volitusi. Siis kuluks neil mõni päev ja käiksite hoolikalt läbi kõik teie pistikprogrammid, desaktiveerides ja aktiveerides need ükshaaval uuesti, et proovida probleemi lahendada. Samuti proovivad nad teemasid vahetada, et näha, kas see on teie teema.

Kuidas oma tõrkeotsingut tõhusamalt teha kui tehnilise toe ootamine:

1. samm: tehke oma saidilt varukoopia!

Enne selle tõrkeotsinguäriga alustamist on äärmiselt oluline olla ohutu ja teha oma saidilt varukoopia. Siit leiate lingi, kuidas oma saidile hõlpsalt varukoopiaid teha. KLIKI SIIA.

2. samm: looge lavastus- / kloonisaidi, kus töötada.

Te ei soovi neid muudatusi oma aktiivsel saidil teha. Kontrollige, kas teie veebimajutaja pakub teie paketis sisalduvaid lavastussaidid. Kui jah, looge sait oma hostpaneeli või CPaneli kaudu. (Kui te ei tea, kuidas seda hosti kaudu seadistada, vaadake oma hosti abikanaleid.)

Kui teil pole plaanis lavastust, siis on siin lihtne viis lavastussaidi seadistamiseks. KUIDAS SÜSTEEMI SÕLMITADA?.

See võimaldab teil teha kõik muudatused eraldi kloonisaidil, juhuks kui midagi valesti läheb, ei aja te oma aktiivset saiti segadusse!

3. samm: muutke saidi teemat.

Minge vasakul külgribal armatuurlaual ja klõpsake valikul „Välimus – teemad”. Kui seal olete, näete vasakul oma aktiivset teemat. Tõenäoliselt näete mõnda muud vaikimisteemasid. Valige neist uusim. Kui te neid ei näe, klõpsake lihtsalt teema lisamiseks ja valige mõni teema, eelistatavalt WordPressi vaikemood.

Minge edasi ja aktiveerige erinev teema. Seejärel liikuge oma saidi probleemilehele. Uue teemaga peaks see täiesti teistmoodi välja nägema. Kas teie teema jätkub? Meie näites on teema endiselt alles. Seejärel proovige juhtpaneelil navigeerida lehele ja klõpsake valikul „Redigeerimine Elementoriga”. Kas teema on endiselt alles? Meie näites on.

Nii et see, mida me siin tõhusalt oleme teinud, on teema kui võimalik põhjus välja jäetud. Kuna see pole teema, minge tagasi oma teemade juurde jaotises „Välimus – kujundused” ja aktiveerige valitud teema uuesti. Kui lähete esiotsa ja värskendate, näete, et teie vana teema on uuesti aktiivne ja probleem on endiselt alles.

4. samm: installige ja käivitage pistikdetektiivi pistikprogramm.

Tavaliselt läheksime pistikprogrammidesse ja desaktiveeriksime nad kõik, et näha, kas probleem kaob (ja tavaliselt see ka juhtub). Siis peaksime tüüpiliselt iga pistikprogrammi ükshaaval uuesti aktiveerima ja kontrollima probleemi. Detektiiv Plugin abil automatiseerib selle teie jaoks ja säästab TON aega.

Selle installimiseks liikuge jaotisse “Pistikprogrammid – lisage uus” ja otsige otsinguribalt pistikprogrammi. See peaks hüppama ülaosas. Minge edasi ja klõpsake nuppu Installi, seejärel klõpsake nuppu Aktiveeri. Teid suunatakse ümber oma saidi pistikprogrammide lehele. Vaadake ülemist menüüriba ja näete uut valikut, mille nimi on „Tõrkeotsing”. Tavaliselt navigeeriksite lihtsalt probleemilehele ja klõpsate menüüribal üles tõrkeotsing. Selle näite jaoks pole meil menüüriba, seega klõpsame lihtsalt jaotises „Veaotsing”
saidi tagumine ots armatuurlaua menüüribal.

See avab selle armsa väikese detektiivroboti. Uue juhtumi avamiseks klõpsake seal, kus ta ütleb. Siis avaneb küsimus, mis küsib meilt, kas oleme selles kohas, kus see probleem ilmneb. Meie näites pole me veel kohapeal. Sealsamas aknas klõpsame lihtsalt saidi kuvamiseks. See viib meid kodulehele ja küsib, kas selles on probleem. Klõpsake jah. (Või liikuge kohale, kus probleem on, ja klõpsake seal jah).

Siis avaneb see leht, kus küsitakse, millised loetletud pistikprogrammidest on teie saidi tööks vajalikud. Klõpsake oma lehe koostaja pistikprogrammil, selles näites klõpsame valikul Elementor ja siis valikul „Olen ​​valmis”.

Seejärel kuvatakse ekraan aktiivse uurimisega. See läbib protsessi, mille käigus keelatakse kõik pistikprogrammid ja aktiveeritakse need ükshaaval uuesti ning kuvatakse probleemkoht, kas see on parandatud. Minge edasi ja klõpsake nuppu “Alusta ülekuulamist”.

See näitab teile oma saidi pilti ja küsib, kas probleem on lahendatud. Meie näites näeme jälle oma administraatoririba, nii et me klõpsame nuppu, mis ütleb: “Jah, see on parandatud.” Siis peate uuesti klõpsama nupul „Alusta ülekuulamist“. See viib teid tagasi probleemilehele ja küsib uuesti, kas see on lahendatud. Jätkake klõpsamist, et see on fikseeritud, ja hoidke klõpsamist, et ülekuulamist iga kord uuesti alustada. Lõpuks leiate sellise, kus see pole fikseeritud. Minge edasi ja klõpsake nuppu “Ei, see on endiselt katki”.

Süüdlane leitud!

?

Jätkake seda toimingut, kuni kuvatakse ekraan, kus öeldakse, et on süüdlane leitud. Meie näites oli see ODT suhteliste URL-ide pistikprogramm. Näete väikest armsat robotit koos fotoga. Klõpsake nuppu, et lasta see pistikprogramm teie jaoks desaktiveerida. Seejärel klõpsake juhtpaneelile naasmiseks nuppu.

See, mida pluginate detektiiv tegi, oli läbida korraga mitu pluginat ja need uuesti aktiveerida. See jälgis edusamme, nii et te ei pidanud seda tegema, säästes teile tonni peavalu! See kiire ja lihtne vigade otsimise viis annab teile kohe teada, et see polnud tegelikult teie lehe looja ega teema, nagu arvata võis.

Liigume tagasi probleemilehele ja kontrollige veel kord, kas probleem on kadunud. Meie näites läheme avalehele ja klõpsame uuesti laadimisel. Madal ja vaata, administraatori riba on tagasi! Siis klõpsame lihtsalt menüüribal valikule “Redigeerimine Elementoriga”. Jah, see laseb meil jälle Elementorisse sattuda.

Nüüd liigume lihtsalt saidi jaotisse Pluginad, navigeerides armatuurlauale ja klõpsates vasakul külgribal pistikprogrammidel. Pistikprogrammide loendis näete, et teie hädavajalik pistikprogramm, meie puhul on ODT suhtelised URL-id deaktiveeritud.

5. samm: deaktiveerige oma LIVE-saidil probleemipistik.

Nüüd läheme lihtsalt aktiivsele saidile või deaktiveerime probleemi pistikprogrammi. Liikuge lihtsalt juhtpaneeli vahekaardile pistikprogrammid ja klõpsake selle probleemiprogrammi desaktiveerimiseks.

Voila! Probleem lahendatud!!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector