Kuidas WordPressi arvutisse installida, siis migreeruge elama

Mõnikord on nii palju lihtsam veebisaiti üles ehitada oma arvutisse ja kui see on valmis, laadige see oma veebimajutuskontole üle.


Teen seda kogu aeg ja katsetan ka kohalikus arvutis erinevaid pistikprogramme või teemasid, mida mul pole kavas kasutada. See on rohkem lihtsalt katsetamine.

Ja seda kasutan ka oma veebisaidi silumiseks. Nii et kui minu veebisaidiga on probleeme, saan selle alla viia oma arvutisse ja saan selle häkkida ja hävitada. Proovin leida probleeme põhjustavat või proovida lisada uusi funktsioone.

Lihtsaim viis selleks on kohaliku arengukeskkonna olemasolu. Ja ma näitan teile selles õpetuses, kuidas seda teha.

Täna ei maksa see teile midagi. Noh, seal on tasuline võimalus. Me ei kasuta seda selles õpetuses.

Nii et ma näitan teile, kuidas see oma arvutisse seadistada, ja siis näitan teile, kuidas seejärel oma veebisait võtta ja see oma veebimajutuse kontole suunata.

Tarkvara WordPressi installimiseks arvutisse

Nii et WordPressi oma arvutisse installimiseks ja haldamiseks on teil kolm võimalust.

DesktopServer

Üks neist siinsamas on DesktopServer. Nüüd on sellel tasuta ja tasuline versioon. See on vapustav, julgen öelda, et see on parem selles mõttes, et kui teil on tasulise versiooni korral kunagi probleeme, siis on see võimalus tugiteenuste saamiseks

Laragon

Seal on veel üks ainult PC-programm nimega Laragon. Ma ei kasuta praegu Laragonit, kuid kasutasin seda kuus kuud. Ma ei kasuta seda praegu.

Kasutasin seda rohkem uudishimust, et näha, kas see oleks parem kui kohalik hooratta poolt.

Ja kuigi ma olen selle huvitavaks pidanud, on selle kallal veel palju tööd, vähem kasutajaliidest, vähem kasulikke funktsioone.

Kui ma vana arvuti uue vastu vahetasin, ütlesin endale, et mida sa tead? See on kena ja kõik. Lähen tagasi kohalike juurde. See on minu jaoks lihtsalt terve asi palju lihtsam.

Kuid see võiks olla midagi, mida eelistaksite kasutada. Ma isiklikult ei eelista seda, kuid arvan, et see on tõesti hea ja leidub kindel grupp inimesi, kes seda ilmselt eelistaksid.

Kohalik Hooratas

Rakendust, mida ma isiklikult täna kasutan ja olen seda ilmselt kasutanud viimased kolm aastat, nimetatakse Flywheeliks kohalik.

Nüüd on Flywheel veebimajutusettevõte. Nad tegid selle, et nad ostsid selle tööriista, mida nimetatakse kohalikuks, ja nad kasutavad seda pliimagnetina. Selle kasutamiseks pole saaki ega midagi.

Asi on aga selles pistikprogrammi kasutamises pole mul kunagi olnud probleeme. Ma mõtlen, et siin võis olla mõni väike viga, see on viga viimase kolme aasta jooksul, kuid see on minu jaoks viimasel ajal olnud üsna kivine.

Ja see töötab arvutis või Macis ja tegelikult on see minu arvutisse ja Mac’i installitud.

Siin on asi, mõnel vanemal arvutil on teadaolevalt probleem. Pärast selle käitamist pole ma sellega kunagi kokku puutunud, kuid olen kuulnud teistest inimestest, kellel on vanemad arvutid, kellel on seda kasutatav probleem.

Nii et selle õpetuse jaoks läheme üle kohalikust hooratast.

Kuidas installida arvutisse WordPress

Mõni seadete leem näitab teile, kuidas seda õigesti seadistada, ja mõned selle juures olevad suurepärased funktsioonid. Nii et peate vaid alla laadima. Nüüd, kui kasutate personaalarvutit või Mac-i, saate seda ka edaspidi jälgida.

Klõpsake lihtsalt tasuta allalaadimisel. Võite sisestada tõelist teavet, võltsitud teavet. Ma arvan, et see viib teid lihtsalt allalaadimiseni. Tegelikult. Samuti arvan, et võiksite Google’i kasutada. Kohalik allalaadimine hooratta abil ja saate allalaadimise lingi otse üles laadida, kuid vali lihtsalt oma versioon. Ja ma vihkan seda, kui kontakti luuakse.

Küsige oma telefoninumbrit, näiteks tahan seda, ma ei taha teile oma telefoninumbrit anda. Miks te minu telefoninumbrit küsite? Uh, niikuinii, võite alla laadida ja see installitakse nagu iga teine ​​programm, mille installiksite oma arvutisse. Ma säästan teid sellest, et peate sellest läbi istuma. Nüüd, kui olete kohaliku hooratta abil installinud, näeb see välja selline liides.

Näete minu. Aktiivsed installid, WordPress, eraldi WordPressi installid siinsamas. Saate selle nime panna, teil peavad olema kõik need erinevad sätted ja ma võin siia lüüa selle suure rohelise ringi, kui tahan lisada uue saidi. Kõigepealt vaatame siis teie olemasolevaid sätteid.

Nüüd peaksite personaalarvutis lihtsalt hamburgeri ikooni vajutama ja siis minema siinsamas asukohas, kus on kirjas eelistused, ja seal hakkame seadetele juurde pääsema. Nii et mulle meeldib, kui kõik mu asjad on pimedas režiimis. Kohalik annab meile tumeda režiimi, kuid kui see on teie eelistus, võib teil olla ka režiim valgustus. Ma kasutan oma Macis isegi tumedat režiimi.

Okei. Uue saidi vaikeseade. Nii et kui soovite uut saiti luua, saate määrata, millised vaikeüksused kujunevad, nii et te ei pea seda iga kord käsitsi täitma. Nii et saate oma administraatori e-posti aadressi sättida, soovite seda teha. Uh, võite mõned üles seada, saate luua ka kohandatud keskkonna ja sinna mõned vaikevalikud panna.

Nii et see võimaldab teil valida oma PHP versiooni, teie, minu SQL-i versiooni ja isegi oma eelistatud veebiserveri. Niisiis, ma arvan, et kirjutasin just eelistatud, uh, aga võiksin sama hästi käia ka kohandatud keskkonnaga. Kui lähete tavapäraselt, meeldib mulle minna kõrge PHP-versiooniga. Praegu on nende kõrgeim pakkumine 7,2, mis on minu eelistus testida.

Kas teate, kas testkeskkond on olemas, kuid teil on siin kõik need võimalused. Saate selle seada soovitud tasemele. See on puhas, et teie saidid on omamoodi kaasaskantavad selles mõttes, et saate selle teisaldada kohalikelt hooratta abil teiselt kohalikult lennates. Paigaldame siinsamas. Siin on mõned täpsemad valikud.

Selle Dockeri kiire mahu seadistamine on siin väga riskantne. Ma ei soovita seda. Nad olid versiooni välja lasknud poolteist aastat tagasi, kui nad selle välja lasid, ja see oli vaikimisi sisse lülitatud ning see ei põhjustanud muud kui probleeme, kuid see on tasuta tarkvara. Ja see oli tükk aega tagasi. Hea küll, kõik muu siin on hästi.

Uh, ja siin on nimekiri nendest asjadest, mida nimetatakse joonisteks. Nii et saate WordPressi installida kasutatavate tööriistade erineva vaikimisi virna abil ja salvestada selle kavandina. Nii et kui lähete saidile S. Looge uus veebisait, võiksite selle lihtsalt selle projekti põhjal luua ja seejärel oleks kõik pistikprogrammid ja kõik juba installitud.

Noh, siin saate neid jooniseid hallata ja kustutada. Olgu, need on rakenduse eelistused. Nüüd. Kohaliku saidi loomisel on seal ka eelistused, mida me hetkega ületame. Miks me ei astuks lihtsalt edasi ega hakkaks koos oma esimest saiti looma. Nii et siin on variant.

Klõpsan lihtsalt plussil. Esimene samm on sellele saidile nimi anda. Nüüd olen nimetanud seda kohalikuks eluks ja siin on mõned täpsemad võimalused, nii et tõenäoliselt ei taha te jamada. Kohaliku saidi domeeniga, välja arvatud juhul, kui soovite muuta linkivat URL-i. See on sinu teha.

Ärge jagage kohaliku saidi teed, kuid siin saate valida, kas luua see kavandi alusel. Nii et mul oli see kavand, mille ma lõin, ja kui ma sooviksin seda kavandit lähtepunktina kasutada, saaksin seda teha. Aga ma ei kavatse. Ja siis ma lähen edasi ja klõpsame jätkamiseks. Nii et see annab mulle teada, mis õhk.

Lubage mul valida, millist keskkonda ma selle veebisaidi jaoks kasutada tahan. Nii et võin minna eelistatud variandiga või sellega, mille ma loetlesin välja nagu kohandatud, ja see annab mulle täpselt teada, mis on eelistatud toote erisused. Nii et ma soovitaksin lihtsalt minna eelistatuimaga. Ma lähen edasi ja klõpsan nupul Jätka. Siin määrate installimiseks kasutajanime ja parooli ning see on juba e-posti aadressis eeltäidetud, lähtudes sellest, mida me eelistustesse panime.

Nüüd on olemas ka üks täpsem variant. Kui soovite muuta selle veebisaidi WordPressi mitmeks saidiks, on teil seal see võimalus. Mulle meeldib kasutada sama kasutajanime ja parooli. Iga saidi jaoks, mille ma lõpuks loon, nii et lähen edasi ja panen kasutajanime ja parooli. Okei. Nüüd, kui ma olen selle teinud, kavatsen minna edasi ja klõpsata saidi lisamisel ja selleks kulub vaid hetk või kaks.

Jeez. Ma ei tea, kas see tegelikult minu ekraanile salvestub. See on üks neist hoiatavatest märkidest, mille kinnitamiseks peate klõpsama lihtsalt jah. Nüüd. Ma ei tea, kas see on salvestatud, aga kui olete Macis, saate hüpikakna, et sisestada oma maksimaalne parool ja siis kulub selle loomiseks vaid hetk või kaks..

Hea küll, nüüd, kui sait on loodud, lähen ma edasi ja annan teile ülevaate nendest võimalustest, mis teil siin saidil on. Esiteks näete seda. Lisatud siin vasakul oma saitide loendisse ja siin on mõned võimalused. Seal on ülevaate andmebaas, SSL ja utiliidid. Ülevaate saamiseks pakutakse teile loetelu oma keskkonna üksikasjadest.

See on PHP-versioon, minu SQL-versioon ja kõik muud laadi asjad ning ka teil on võimalus neid soovi korral kohandada. Andmebaasi võimalus on väga lahe tööriist. Kui ma sellel klõpsan, lubab see mul siin seda teha. Siin on andmebaas ja ma saan andmebaasi andmeid kaevata.

Kui ma tahaksin, ja ma leian, et lähen sinna asju ajama. See on natuke techie poolel. SSL, soovite kohe luua SSL-sertifikaadi ja siin olev tööriist ütleb: usaldage. Klõpsate seda nuppu. Kui kasutate Mac-i, palutakse teil sisestada parool. Kui olete arvutis, annab see teile selle arvuti hoiatussõnumi.

Klõpsake lihtsalt jah ja siis muutub see sõna usaldusvärseks, nagu see tööriist, mida nimetatakse isane hog. Nii et sellel klõpsates hõivatakse kõik teie saidi välja saadetud meilid. Ja tegelikult on siin teie hõivatud e-post, mis on teie sait just loodud. Nii et tavaliselt oleks see pidanud minema minule, kuid selle asemel püüti see kinni postiga.

See on testimiseks tõesti hea. Okei. Siin allpool on see väga lahe funktsioon, mida nimetatakse elavaks lingiks. Mida see tähendab teie veebisaidi ja kohaliku kohta, kui te seda ei tee, siis ei saa öelda, et teil on klient ja et ehitate kliendi veebisaiti ja nad asuvad mõnes muus kontoris. Ilmselt ei saa te neile linki veebisaidi vaatamiseks anda, kuna olete kodus või kontoris tulemüüri ja ruuteri taga.

See pole avalik. See kõik on privaatne, kuid võite klõpsata siinsamas, kus öeldakse aktiivne link. Tegelikult lubage mul see lihtsalt kiiresti sisse lülitada. Uh, vaatame. Mul on arvutis tulemüür. Seal see on. See lõi lihtsalt dünaamiliselt selles lõhestatud sekundis. Lingi, mille võiksin oma kliendile anda, ja kui nad sellel klõpsavad, kuvatakse see veebisait.

See on klientide tagasiside jaoks väga hea. Nii et kui te ehitate, võiksite anda neile lingi, nad näeksid seda ja siis läheksite siia. Kui nad on tagasiside andmise lõpetanud, klõpsake nuppu Keela ja neil pole enam saidi nägemiseks juurdepääsu. See on üle mõistuse, sest kui nad teile tagasisidet annavad, siis ei pruugi te võib-olla soovida, et nad hoiaksid teie tegevusi üleval.

Nii et saate edasi minna ja selle keelata. Viimane asi, mida ma teile näidata tahtsin, oli see, et võite oma saidil paremklõpsata, kui see on selles loendis ja seal on ka lisavalikuid. Nii et meil on WordPressi jaoks saidi administraatori juhtpaneel. Me logime sisse esimest korda hetke pärast, võite kausta näidata.

See on koht, kus teie arvutis asuvad tegelikud failid. SSH-funktsioonid, taaskäivitage, peatage, kloonige, eksportige ja salvestage kavandina. Niisiis loodaksite uue saidi, paneksite oma kasutatavad teemad, pluginad, mida soovite kasutada, ja salvestage see siia, kavand. Nii et järgmine kord, kui saiti tegema hakkad, võid selle plaaniga alustada.

Samuti saate domeeni ümbernimetamist muuta ja kustutada, kui soovite, et asjad oleksid korras ja korras. Siin. Nii et ma kavatsen esimest korda sisse logida. Ma lihtsalt pean siin klõpsama sellel administraatori nupul ja see viib mind siin sisselogimise juurde. Ma lähen edasi ja login sisse. Olgu, nii et enne sisselogimisnupul klõpsamist tahan juhtida teie tähelepanu millelegi, mida te vasakus ülanurgas näete.

Siin. See ütleb, et pole turvaline, ja seda seetõttu, et alati, kui kohalik loob. Sait. Mingil põhjusel ei loo see seda SSL-sertifikaati automaatselt ega konfigureeri saiti SSL-sertifikaadiga töötama. Seega veenduge, et kõigepealt, mida soovite selle loomisel teha, klõpsake sellel SSL-i vahekaardil, klõpsake seda nuppu siin.

See ütleb usalduse ja siis loob see teie järgmise asjana SSL-sertifikaadi. Logite sisse ja esimene asi, mida me teeme, on minna seadete üldisesse asukohta ja siin näeme selle veebisaidi URL-i. Me hüppame S-sse ja S-sse. Klõpsame nupul Salvesta muudatused.

See ajab meid saidist välja, kuid kontrollige seda. Nüüd on sait turvaline ja kasutab seda meie loodud SSL-sertifikaati. See on esimene asi, mida soovite teha, kui alustate projekti, kasutades mõnda neist kohalikest keskkondadest, kuid eriti kohalikke hooratta abil. Nii et ma lähen edasi ja login uuesti sisse.

Okei. Nüüd olen sisse logitud ja siin ma olen. See on kohalik WordPressi install, mis töötab mu arvutist. See on suurepärane. Nii et ma võin siia sisse minna ja mõned asjad paika panna. Ja mida me teeme, siis lähme ja viime selle üle oma veebimajutuse kontole. Nii et ma viskan siin teema lihtsalt kiiresti läbi.

Ja ma ei kavatse tegelikku saiti installida, ehkki Astro teeb selle ülilihtsaks. Okei? Nüüd ma lihtsalt lähen edasi ja. Aktiveerige sait ja ma sulgen selle välja. Nii et näete, kui ma külastan saiti, näete, et mul on astrotsüüt öelnud, et kohalik peab elama ja kõik see. Mida te teeksite, oleksite siia minna ja oma veebisait üles seada, muuta see kõik kenaks ja ilusaks.

Suhelge oma kliendiga ja kõige sellega, saate seda just nii, nagu soovite, ja siis läheksite edasi ja saadaksite selle oma elukeskkonda. Nüüd näitan teile, kuidas seda teha, on võtta oma veebisait, mille ehitasite oma kohaliku arengukeskkonna järgi. Te võtate selle saidi ja me kolime selle teie veebimajutuskontole.

Nüüd meeldib mulle kasutada kahte veebihostide saiti. Võite külastada veebisaiti crafter.com/siteground. Mul on link allpool. Mulle meeldib kasutada ka pilveviise. Ja võite külastada WP crafter.com/cloud viise ning ma panen allpool lingi selle juurde ja selle veebimajutaja veebimajutusettevõtte juhendajaga. See on natuke erinev teenusest.

Nii et hakkame selle veebisaidi üle viima ühte nendest teenustest. Nüüd peame tegema oma veebimajutuse konto. Nii et ma ei hakka sellest videost seda läbi käima, aga me peame varukoopia loomiseks kasutama pistikprogrammi. Siis võtame selle pistiku ja paneme selle uuele hostimisele ja hakkame üles laadima.

Lisame selle pistiku uuesti sinna, laadime varukoopia üles ja taastame selle. See on tegelikult väga lihtne protsess. Nii et seal on kaks pluginat, mida saate selle jaoks kasutada. Üks neist on siin siinsamas, kõik ühes ränne. Paljud inimesed kasutavad seda. See töötab väga usaldusväärselt. Neil on tasuta versioon. Veebisaidi suurus võib olla üsna piiratud ja me ei kasuta seda pistikprogrammi selles videos.

Ja kui soovite teada, miks, võite siia tulla ja lugeda neid halbu ülevaateid selle kohta ja sellepärast ei kasuta ma seda selles videos. Ja see on okei. Kuid saidi suurus on väga piiratud. Nad ei tee seda piirangut selgeks. Nad tahavad, et te läheksite sinna ja installiksite. Siis lihtsalt juhtub, et saate teada, kui on juba liiga hilja ja siis nad pigistavad teid sel hetkel raha eest.

Ma hoian seda kõike vältimas ja selle asemel hakkame seda pistikprogrammi kasutama just siin. Seda nimetatakse ülekandmiseks ja varundamiseks. Selle pistikprogrammi abil saate seda teha. Kui soovite oma veebisaidi üle viia, saate seda soovi korral kasutada ka varulahendusena. Kuigi ma eelistan selleks kasutada Uptrac-sid. Uh, kuid see on tasuta ja varukoopia suurusele pole piiranguid.

Ja seal on isegi mõned uuenduslikud funktsioonid, kus kui teie mõlemad veebisaidid on avalikud, saate neid edasi-tagasi lükata. Ma ei kata seda kõike selles videos. Liigume siis edasi ja installige see pistikprogramm meie veebisaidile. Nii et ma lähen pluginate juurde, lisan uusi ja otsin WP-d. Elav varundada ja siin see on.

Olgu, nii et ma lähen edasi ja teen sellest installi. Ja siis hakkame seda kasutama varukoopia tegemiseks, mille taastame lihtsalt oma veebimajutuskontol. Hea küll, ma jätkan selle aktiveerimise ja lisan uue menüüvaliku, mis ütleb, et WP on ergas. Nüüd ei pea te seda veebisaidile installitud pistikprogrammi säilitama.

Pärast seda, kui oleme migratsiooni teinud, on see täielikult teie otsustada. Saate seda kasutada ka varundamiseks. Tavaliselt kasutan üleslaadimisi isiklikult, aga um, võiksite seda kasutada ka varukoopiate tegemiseks. Selle pistikprogrammiga saab migratsiooni teha kahel viisil. Üks neist on nn automaatne ränne. Ma ei kavatse seda selles videos teha.

Selle asemel teen varundamist. Laadige varukoopia alla ja tehke siis taastamine. Nii et ma lähen edasi ja klõpsan varukoopiale. Nüüd, siinsamas. Nüüd tehakse see minu varukoopia, kuid seal on palju võimalusi. Kui kasutate seda varundusriistana, saate Dropboxi Google’i draivi varundada. Ma arvan, et üks pilv, siin on paar ikooni.

Amazon S kolm digitaalset ookeaniruumi. Seal on kõik need kohad, kuhu saate tagasi pöörduda, kuhu te pärast varundamist oma varukoopiad saadate. Olgu, nii et nüüd, kui varukoopia on tehtud ja see on mu kohalikus arvutis installitud, WordPress installitakse, ma kerin alla. Siin on siin varukoopia. Klõpsake siin, kus on kirjas allalaadimine, ja see laaditakse siin ühte ossa alla ja seal on tegelik allalaadimislink.

Klõpsan sellel. Ja näete, et see on siia minu kohalikku arvutisse alla laaditud. Nii et see toimub siis, kui faile arvutisse laaditakse. Olen arvutis, nii et see asub allalaaditavate failide kaustas, kuid tõenäoliselt on see sama, kui kasutate Maci. Nüüd võiksite selle kustutada, kui soovite.

Nii et ma kustutan selle. Ma klõpsan, olgu. Ja see varukoopia on kadunud. Saan siin minna pistikprogrammide juurde ja ma saan selle pistikprogrammi välja lülitada, ja ma ei vaja seda enam. Olen kaevanud, mida soovisin, kuid saate selle aktiveerida ja uuesti teha, kui soovite teha uue varukoopia. Nii et siin on WordPressi install.

Mis juhtub, on teie järgmine samm, kas lähete oma veebimajutusettevõttesse, kus olete oma domeeninime. Installite WordPressi nende WordPressi installija abil. Sel juhul on mul see loodud kohapeal. Domeeninimi on, loome veebisaidi.com, nii et kui sa saidiga SiteGround hostite, on üks toimingutest teile automaatselt WordPressi installi loomine.

Ainus asi on see, et teil pole oma veebisaiti oma kohalikust masinast. Seda me parandame praegu. Nii et teete seda, kui logite sellele saidile sisse, lähete samale protsessile, lähete pistikprogrammidele, lisate uusi ja me otsime WP-d, erksat varundamist ja teeme sama. Installige kohe ja siis aktiveerime selle.

Ja me laadime üles just loodud varukoopia ja klõpsame taastada. Nii et kui ma alla kerin, on siin see vahekaart, mis ütleb, üles laadida. Kui ma sellel klõpsan. Ma leian varukoopia või lohistan selle lihtsalt üle. Siin on minu varukoopia, lohista. See laaditakse üles ja tõenäoliselt on see mul nagu väga vinge, vaatame, klõpsan siin üleslaadimise nuppu.

Võib-olla see käivitab selle. Okei. Sinna me läheme. Ja siin on edumeeter. Mul on tõesti hea internet. Üleslaadimiskiiruse jaoks. Nii, võib, sõltuvalt saidi suurusest, kuluda teie jaoks minut või kaks, kuid minu jaoks näete, et see on kõik tehtud. Ja siis see meil on. Nüüd olen ma sellel saidil, üritan kõike jõuda ja näete, et mu varukoopia asub siin.

Nüüd, mida ma kavatsen teha, teen sellest saidist tegelikult kiire varukoopia. Nii et pärast selle video tegemist saan selle tõesti taastada. Nii et teen sellest lihtsalt kiire varukoopia, kuid peame vaid taastama selle, mille äsja üles laadisime. Nii et hetke pärast, näete, on mul siin ilmselt kaks varukoopiat, ühe, mille just lõin, ja siis selle, mille just üles laadisin.

Nii et siin on see, mille ma just üles laadisin. Klõpsan nupul Taasta ja siis saame selle valiku siin, mille peame valima. Esimene võimalus on taastada ja asendada domeen ning seda me siis soovime, kuna see oli erinev URL, erinev domeen meie kohalikul veebisaidil. Me tahame selle valida.

Kui taastaksin just varukoopia, mis tehti samal täpsel veebisaidil sama URL-iga, teeksin teise valiku. Nii et ma klõpsan taastamisele, klõpsan, okei, ja selleks on vaja lihtsalt minna ja taastada kõik viited. Sellele URL-ile. Iga viide vanale URL-ile asendatakse dünaamiliselt uue URL-iga, milleks sel juhul on veebisaidi loomine.

Nüüd pole kasutajanimi ja parool need, mis mul selle avaliku veebisaidi loomisel olid. See on kohaliku masinaversiooni kasutajanimi ja parool, nii et ma lähen edasi ja sisestan selle nüüd. Hästi. Klõpsan sisselogimist. Ja see töötas. Ja siin öeldakse, et ränne on täielik. Ee, natuke muud teavet.
Pange see kinni ja siin on kiire varundamise või ülevaate andmise viip. Ja kui ma lähen aktiivsele saidile, siis näete, et see on täpselt selline, nagu see kohalikul masinal välja nägi. Nii et see nägi välja siin. Ee, nii näeb see välja nüüd pärast seda, kui olen selle üle viinud. Ja siin siin on see kohalik sait.

Ja kuidas see siin välja näeb. See on täpselt sama asi. Täiuslik ränne, ülilihtne teha, tasuta. Kui te seda ei vaja, ei pea te rändepluginat installima. Nii saate soovi korral selle lihtsalt keelata ja keelata, kuid see ei saa olla lihtsam. See on ülilihtne protsess oma veebisaidi teisaldamiseks kohalikust soolast otseinstallile.
Minu eelistus on kasutada seda tasuta pistikprogrammi siin. Veebisaitide suurusele pole piiranguid. Nüüd on veel üks väga lahe funktsioon, mis näitab teile, kus selle varukoopia minu arvutisse laadimise ja seejärel üleslaadimise asemel on olemas funktsioon, mille abil saate selle kahel saidil üles seada..

Lihtsalt lükkab selle saidilt saidile. Ma ei kajastanud seda selles videos. Mulle meeldib seda teha sel viisil, nii et mul on rohkem üksikasju graanulite juhtimise osas. Uh, aga igatahes, uh, ma hõlmasin seda kõike selles videos. Kui teil on küsimus. Küsige julgelt allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map