Yoast SEO Alternatywy do obsługi SEO WordPress jak profesjonalista

Yoast SEO jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną wtyczką SEO, która zaspokaja praktyczne potrzeby większości użytkowników WordPress. Mimo że Yoast ma moc ulepszania ustawień SEO dowolnej witryny, może nie być tak w przypadku wszystkich.


Coraz niezręczny i trochę męczący w dostosowywaniu, Yoast ledwo zdołał się nim zająć nasza lista najlepszych narzędzi SEO z 2019 roku. Oto najlepsze alternatywy dla Yoast SEO, które możesz pomóc w budowaniu SEO na własnej stronie internetowej.

1. Wszystko w jednym pakiecie SEO

All In One SEO to pierwsza najlepsza alternatywa zastępująca SEO Yoast. Został opracowany trzy lata przed SEO Yoast. Jest to świetna wtyczka SEO zarówno dla początkujących, jak i programistów, a także ma zaawansowane funkcje, na które czeka również.

Dlaczego SEO All In One to doskonała alternatywa dla SEO Yoast?

SEO w All In One ma wielu użytkowników w ciągu ostatnich 12 lat, z około 50 milionami instalacji. Poza tym, że jest przyjazną dla użytkownika wtyczką SEO, oferuje wiele funkcji podobnych do Yoast. Mają cieńszy interfejs, który jest idealny dla początkujących i profesjonalistów!

Oto niektóre funkcje, które ma do zaoferowania All In One SEO:

 • Obsługa map witryn XML i obrazów
 • Łatwa integracja z Google Analytics
 • Automatyczne powiadomienia wyszukiwarek o aktualizacjach witryn
 • Obsługa SEO w niestandardowych typach postów
 • Automatyczne generowanie metatagów
 • Optymalizacja tytułu dla wyszukiwarek

Jak wspomniano, wszystko w jednym SEO jest świetne dla początkujących, ponieważ możesz skorzystać z ich usług za darmo. Możesz po prostu pobrać to z repozytorium WordPress.

Ma również trzy różne plany Pakietu Pro: Pakiet Indywidualny, w którym możesz skorzystać już od 97 USD za licencję na jedną stronę. Jeśli chcesz obsługiwać więcej niż 1 witrynę do 10 witryn, możesz subskrybować ich biznesplan za 139 USD.

Oczywiście można ich również używać do nieograniczonej liczby witryn w ramach planu agencji, który kosztuje 699 USD. Możesz mieć dostęp do WooCommerce, gdy uaktualnisz swoje plany w pakietach wersji Pro.

Odwiedź wszystko w jednym pakiecie SEO

2. Squirrly SEO

Squirrly SEO to skuteczna wtyczka SEO WordPress, która może pomóc właścicielom witryn poprawić swoje posty SEO. Squirrly zapewnia swoim subskrybentom narzędzia, pomoc i wiedzę, które powinni posiadać redaktorzy i właściciele każdego słowa.

Obsługuje także produkty WooCommerce, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy.

Dlaczego Squirrly SEO jest lepszą alternatywą dla SEO Yoast?

Squirrly SEO oferuje 200 świetnych funkcji w porównaniu do innych wtyczek. Pozwala zoptymalizować każdy adres URL strony, co jest świetną propozycją we wtyczkach SEO.

Squirrly SEO pozwala przejąć pełną kontrolę nad tym, jak Google wyświetli Twoją stronę i poleci ją w mediach społecznościowych, co jest bardzo skuteczną strategią marketingową dla każdej firmy. Pamiętaj, że możesz uzyskać tę funkcję w Squirrly SEO za darmo!

Spośród 200 funkcji Squirrly SEO, oto niektóre z najlepszych:

 • Asystent na żywo SEO – pomoc w optymalizacji treści w czasie rzeczywistym
 • Zaawansowane badanie słów kluczowych SEO – wybierz z kilku sugerowanych słów kluczowych
 • Pakiet audytu – pełna analiza strony pod kątem wydajności SEO
 • SEO dla mediów społecznościowych – Facebook Open Graph, Rich Pins Pinterest, karty Twitter itp.
 • Analiza wydajności – narzędzie do sprawdzania rankingu Google, monitoruje ranking każdej strony lub postu

Więcej świetnych funkcji jest dostępnych, gdy korzystasz z planów premium, które obejmują narzędzie asystenta blogowania, zaawansowane analizy, obrazy wolne od praw autorskich bezpośrednio na pulpicie WordPress i wiele innych.

Cennik:

Squirrly SEO jest kolejną darmową wtyczką dla prasy, i możesz łatwo uaktualnić swoje konto do konta premium, co pozwala również na dostęp do innych świetnych funkcji tej wtyczki.

Chociaż Squirrly SEO może nie być najtańszą wtyczką, którą możesz znaleźć, jeśli uważasz, że spełnia twoje potrzeby, jest wart swojej ceny!

Mają Pro Plan, który kosztuje 29,99 USD / miesiąc, który jest dostępny dla prawie wszystkich funkcji i może być używany do siedmiu witryn. Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich funkcji Squirrly SEO, możesz skorzystać z Biznes Planu za 71,99 USD / miesiąc, a także z siedmiu witryn..

Odwiedź Squirrly SEO

3. SEOPress

SEOPress to kolejna wtyczka SEO, która może zastąpić Yoast SEO. Jest to jedno z prostych, szybkich i niezawodnych narzędzi z przyjaznym interfejsem użytkownika do zarządzania wszystkim na temat SEO.

Dlaczego SEOPress jest doskonałą alternatywą dla SEO Yoast?

SEOPress ma również imponujące funkcje, które mogą być potrzebne do poprawy Twojego SEO. Niektóre z najlepszych funkcji oferowanych przez SEOPress to:

 • Opisy meta
 • Otwórz dane wykresu
 • Wykres wiedzy Google
 • Kanoniczny adres URL
 • Niestandardowa mapa witryny HTML
 • Połącz swoje konta w mediach społecznościowych z witryną.

Funkcje, takie jak mapa witryny wideo Google XML i bułka tarta, a także WooCommerce SEO, są dostępne w SEOPress Pro.

Cennik:

Podobnie jak wszystkie inne wtyczki, SEOPress jest również bezpłatny i można go pobrać z repozytorium WordPress.

SEOPress oferuje plan premium, który kosztuje 39 USD za roczną pomoc techniczną, która obejmuje aktualizacje i może być używany w przypadku nieograniczonej liczby witryn. Jest to najtańsza alternatywa dla Yoast, która obejmuje wszystkie funkcje potrzebne twórcy stron internetowych.

Odwiedź SEOPress

4. Ranga matematyki

Rank Math ma ponad 65 funkcji wraz z funkcjami inteligentnej automatyzacji. Jest również lekki w porównaniu z innymi wtyczkami i ofertami na stronie z przyjaznymi dla użytkownika opcjami, które pomagają poprawić zawartość.

Te opcje obejmują wskazówki dotyczące kluczowych słów kluczowych, ocenę bezpośredniego łącza, monitor długości treści i wiele innych. Możesz także dodawać fragmenty rozszerzone i optymalizować posty pod kątem maksymalnie 5 słów kluczowych. Tak więc, jeśli jesteś początkujący, możesz po prostu użyć ustawień domyślnych i wszystko będzie dobrze. Możesz to zmienić, gdy tylko zrozumiesz.

Możesz także zintegrować swoją Google Search Console z Rank Math. Pomaga to w śledzeniu statystyk witryny i wydajności bezpośrednio z pulpitu WordPress. Możesz nawet przeprowadzić audyt SEO swojej witryny za pomocą 70 szczegółowych testów SEO z profesjonalną rekomendacją, dzięki zaawansowanym narzędziom SEO.

Inne funkcje obejmują generator map witryn XML, zautomatyzowane opcje SEO, zoptymalizowane okruszki, śledzenie SERP, monitorowanie błędów indeksowania Google, nakładanie GIF-ów lub ikon wideo na miniatury społecznościowe i więcej.

Cennik:

Zgadnij co? Jest wolne.

Odwiedź Rank Math

4. Ramy SEO

SEO Framework ma wbudowane funkcje Al, które automatycznie optymalizują twoje strony. Jest to narzędzie pozwalające zaoszczędzić czas i sprawia, że ​​wtyczka jest łatwa w użyciu.

SEO Framework obsługuje bezpłatne rozszerzenia, takie jak strony AMP lub usuwanie tagów HTML wskazujących, że używany jest SEO Framework. Niektóre z najlepszych funkcji SEO Framework to mapa witryny XML, kanoniczne reguły adresów URL, zarządzanie metadanymi, informacje o otwartym wykresie, paski wyników SEO, tytuły i opisy meta.

SEO Framework jest minimalistyczny w porównaniu do innych wtyczek. Dotyczy to bardziej użytkowników profesjonalnych, ponieważ mogą oni zmieniać ustawienia w zależności od potrzeb.

Po instalacji większość ustawień jest poprawna dla wszystkich: ludzie, którzy wiedzą trochę więcej o SEO, mogą sami zmienić te ustawienia, a wszystkie te ustawienia są na jednej stronie, co ułatwia ich znalezienie.

Cennik:

SEO Framework to także darmowa wtyczka. Jeśli chcesz uaktualnić swój plan, możesz wybrać jeden z trzech oferowanych planów:

 • Plan Essentials zaczyna się od 49 USD, z którego można korzystać tylko w 2 witrynach.
 • Abonament Premium kosztuje 99 USD, z którego można korzystać do 4 witryn.
 • Abonament korporacyjny może być używany dla ośmiu witryn za 299 USD.

Wniosek

Jeśli więc nie jesteś fanem Yoast SEO, możesz wypróbować jedną z tych alternatyw i przekonać się, która z nich jest dla Ciebie najlepsza. Jestem pewien, że nie popełnisz błędu przy żadnej z tych wtyczek SEO WordPress.

Znajdź czas, aby spojrzeć na każdą z ich funkcji i funkcjonalności, aby dowiedzieć się, co mogą zaoferować i wybrać, która pasuje jak rękawica do twoich celów SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector