Yoast SEO Alternativy k řešení WordPress SEO jako profík

Váš SEO je pravděpodobně nejznámější SEO plugin, který vyhovuje praktickým potřebám většiny uživatelů WordPress. Přestože Yoast má pravomoc vylepšit nastavení SEO na jakémkoli webu, nemusí tomu tak být pro všechny.


Přizpůsobivost a trochu únavné přizpůsobení, Yoast sotva udělal to jako uchazeč v náš seznam nejlepších SEO nástrojů roku 2019. Zde jsou nejlepší alternativy k SEO SEO, které si můžete vybrat, aby vám pomohlo vytvořit SEO na vašem vlastním webu.

1. Vše v jednom balíčku SEO

Vše v jednom SEO je první nejlepší alternativou, která nahradí váš SEO. Byl vyvinut tři roky před vaším SEO. Je to skvělý SEO plugin pro začátečníky i vývojáře a má pokročilé funkce, na které se můžete těšit.

Proč je vše v jednom SEO vynikající alternativou k Yoast SEO?

Vše v jednom SEO má mnoho uživatelů za posledních 12 let, s asi 50 miliony instalací. Kromě toho, že je uživatelsky přívětivý SEO Plugin, nabízí mnoho funkcí, které jsou podobné Yoast. Mají štíhlejší rozhraní, které je skvělé pro začátečníky i profesionály!

Zde jsou některé funkce, které nabízí SEO All In One:

 • Podpora souborů XML a obrázků Sitemap
 • Snadná integrace do Google Analytics
 • Automatická oznámení vyhledávacím strojům o aktualizacích stránek
 • Podpora SEO ve vlastních typech příspěvků
 • Automatické generování metaznaček
 • Optimalizace názvu pro vyhledávače

Jak již bylo zmíněno, vše v jednom SEO je skvělé pro začátečníky, protože můžete využít jejich služby zdarma. Stačí si ji jednoduše stáhnout do úložiště WordPress.

Má také tři různé plány verzí balíčku Pro: Individuální plán, kde můžete využít od 97 USD za licenci na jeden web. Pokud chcete podporovat více než 1 web až do 10 webů, můžete se přihlásit do svého obchodního plánu za 139 USD.

Samozřejmě mohou být také použity na neomezené weby prostřednictvím svého plánu agentur, který stojí 699 $. Přístup na server WooCommerce můžete získat, když upgradujete své plány na své balíčky verzí Pro.

Navštivte vše v jednom balíčku SEO

2. Veverka SEO

Squirrly SEO je efektivní WordPress SEO plugin, který může majitelům webových stránek pomoci zlepšit jejich SEO příspěvky. Squirrly dává svým předplatitelům své nástroje, pomoc a znalosti, které by měli mít všichni editoři a majitelé tisku.

Podporuje také produkty WooCommerce, které vám pomohou posílit růst vašeho podnikání.

Proč je Squirrly SEO lepší alternativou k Yoast SEO?

Squirrly SEO nabízí 200 skvělých funkcí ve srovnání s ostatními pluginy. To vám umožní optimalizovat každou jednotlivou adresu URL vaší stránky, což je v SEO pluginech hodně.

Squirrly SEO vám umožňuje převzít plnou kontrolu nad tím, jak Google zobrazí vaši stránku a schválí ji na sociálních médiích, což je velmi efektivní marketingová strategie pro každé podnikání. Vezměte na vědomí, že tuto funkci můžete získat v Squirrly SEO zdarma!

Z 200 funkcí Squirrly SEO jsou zde některé z nejlepších:

 • SEO live assistant – asistence v reálném čase pro optimalizaci obsahu
 • Pokročilý výzkum klíčových slov v SEO – vyberte si z několika navrhovaných klíčových slov
 • Audit suite – kompletní analýza výkonu SEO na webu
 • SEO pro sociální média – Facebook Open Graph, Pinterest Rich Pins, Twitter karty atd.
 • Analytika výkonu – Google rank checker, sleduje hodnocení každé stránky nebo příspěvku

Když využijete prémiové plány, jsou k dispozici další skvělé funkce, mezi které patří nástroj pro pomoc s blogováním, pokročilá analytika, obrázky bez autorských práv přímo na hlavním panelu WordPress a mnoho dalších.

Ceny:

Squirrly SEO je další bezplatný plugin pro tisk slov a můžete svůj účet snadno upgradovat na prémiový účet, což také umožňuje přístup k dalším skvělým funkcím tohoto pluginu.

Ačkoli Squirrly SEO nemusí být nejlevnější plugin, který můžete najít, pokud si myslíte, že splňuje vaše potřeby, stojí za to peníze!

Mají Pro plán, který stojí 29,99 $ / měsíc, který je přístupný téměř všem funkcím a může být použit až pro sedm stránek. Pokud chcete mít přístup ke všem funkcím Squirrly SEO, můžete využít podnikatelský plán za $ 71,99 / měsíc a můžete jej použít také pro sedm webů..

Navštivte Squirrly SEO

3. SEOPress

SEOPress je další SEO Plugin, který může nahradit SEO SEO. Jedná se o jednoduchý, rychlý a spolehlivý nástroj s přátelským uživatelským rozhraním pro správu všeho o SEO.

Proč je SEOPress vynikající alternativou k Yoast SEO?

SEOPress má také působivé funkce, které můžete potřebovat při vylepšování SEO. Některé z nejlepších funkcí, které SEOPress nabízí, jsou:

 • Popisy meta
 • Otevřete grafická data
 • Graf znalostí Google
 • Kanonická adresa URL
 • Vlastní soubor Sitemap HTML
 • Propojte své účty sociálních médií se svým webem.

Na webu SEOPress Pro jsou k dispozici funkce, jako je soubor Sitemap pro videa Google XML a strouhanka, stejně jako SEO pro WooCommerce..

Ceny:

SEOPress je stejně jako všechny ostatní pluginy zdarma a lze jej stáhnout v úložišti WordPress.

SEOPress nabízí prémiový plán, který stojí 1 $ na 1 rok podpory, který zahrnuje aktualizace a může být použit pro neomezené weby. Je to nejlevnější alternativa k Yoast, která pokrývá všechny funkce, které webový tvůrce potřeboval.

Navštivte SEOPress

4. Rank Math

Rank Math má více než 65 funkcí spolu s funkcemi inteligentní automatizace. Je také lehký ve srovnání s ostatními zásuvnými moduly a nabízí na stránce SEO s uživatelsky přívětivými možnostmi, které vám pomohou vylepšit váš obsah.

Mezi tyto možnosti patří tipy pro klíčová slova v zaměření, vyhodnocení permalinku, sledování délky obsahu a mnoho dalších. Můžete také přidat bohaté úryvky a optimalizovat své příspěvky až pro 5 klíčových slov. Takže pokud jste začátečník, můžete použít pouze výchozí nastavení a budete v pořádku. Jakmile to zjistíte, můžete to změnit.

Můžete také integrovat svoji vyhledávací konzoli Google s Rank Math. To pomáhá sledovat statistiky vašich webových stránek a výkon přímo z ovládacího panelu WordPress. S pokročilými nástroji SEO můžete dokonce provést audit webu SEO pomocí 70 podrobných testů SEO s profesionálním doporučením.

Mezi další funkce patří generátor souborů Sitemap XML, automatizované možnosti SEO, optimalizované strouhanky, sledování SERP, sledování chyb procházení Google, překryvná ikona GIF nebo videa na sociálních miniaturách a další.

Ceny:

Hádej co? Je to zdarma.

Navštivte Rank Math

4. SEO Framework

SEO Framework má zabudované funkce Al, které automaticky optimalizují vaše stránky. Jedná se o nástroj pro spořič času a usnadňuje použití pluginu.

SEO Framework podporuje bezplatná rozšíření, jako jsou stránky AMP nebo odstraňování značek HTML, které ukazují, že se používá SEO Framework. Některé z nejlepších funkcí SEO Framework jsou XML Sitemap, Canonical URL Rules, Správa Meta Data, Open Graph Information, SEO score bars, Tituly a Meta Descriptions.

SEO Framework je minimalistický ve srovnání s jinými pluginy. To je vhodnější pro profesionální uživatele, protože jsou schopni změnit nastavení v závislosti na jejich potřebách.

Po instalaci je většina nastavení správná pro všechny: lidé, kteří vědí něco víc o SEO, mohou tato nastavení změnit sami a všechna tato nastavení jsou na jedné stránce, což usnadňuje jejich nalezení.

Ceny:

SEO Framework je také bezplatný plugin. Pokud chcete upgradovat svůj plán, můžete si vybrat ze tří nabízených plánů:

 • Program Essentials začíná od 49 USD, které lze použít pouze na 2 weby.
 • Prémiový plán stojí 99 $, které lze použít až na 4 weby.
 • Podnikový plán lze použít pro osm webů za 299 $.

Závěr

Takže, pokud nejste fanouškem SEO, můžete vyzkoušet jednu z těchto alternativ a přesvědčit se, která z nich pro vás nejlépe funguje. Jsem si jistý, že s žádným z těchto pluginů WordPress SEO se nedopustíte.

Najděte si čas, abyste se podívali na všechny jejich funkce a funkce, abyste věděli, co mohou nabídnout, a vyberte, který z nich se hodí jako rukavice k vašim cílům SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map