Ste alternatívy SEO pre prácu s WordPress SEO ako profesionál

Váš SEO je pravdepodobne najznámejší doplnok SEO, ktorý vyhovuje praktickým potrebám väčšiny používateľov WordPress. Hoci Yoast má právomoc vylepšovať nastavenia SEO ľubovoľnej webovej stránky, nemusí to platiť pre každého.


Prispôsobivosť a trošku únavné prispôsobenie, sotva ste sa dostali do konkurzu náš zoznam najlepších SEO nástrojov roku 2019. Takže tu sú najlepšie alternatívy k SEO, ktoré si môžete zvoliť, aby ste si mohli zostaviť SEO na svojej vlastnej webovej stránke.

1. Všetko v jednom balíčku SEO

Všetko v jednom SEO je prvá najlepšia alternatíva, ktorá nahradí váš SEO. Bola vyvinutá tri roky pred vašim SEO. Je to skvelý doplnok SEO pre začiatočníkov aj vývojárov a má pokročilé funkcie, na ktoré sa môžete tešiť.

Prečo je všetko v jednom SEO vynikajúcou alternatívou k vášmu SEO?

Všetko v jednom SEO má veľa používateľov za posledných 12 rokov, s asi 50 miliónmi inštalácií. Okrem toho, že ide o užívateľsky prívetivý doplnok SEO, ponúka veľa funkcií, ktoré sú podobné vášmu obsahu. Majú tenšie rozhranie, ktoré je skvelé pre začiatočníkov aj profesionálov!

Tu je niekoľko funkcií, ktoré ponúka SEO služby All In One:

 • Podpora súborov XML a obrázkových súborov Sitemap
 • Jednoduchá integrácia so službou Google Analytics
 • Automatické upozornenia vyhľadávačom aktualizácií stránok
 • Podpora SEO vo vlastných typoch príspevkov
 • Automatické generovanie metaznačiek
 • Optimalizácia názvu pre vyhľadávače

Ako už bolo spomenuté, všetko v jednom SEO je skvelé pre začiatočníkov, pretože môžete využiť ich služby zadarmo. Môžete si ju jednoducho stiahnuť v úložisku WordPress.

Má tiež tri rôzne plány verzií balíka Pro: Individuálny plán, kde môžete využiť od 97 dolárov za jednu webovú licenciu. Ak chcete podporovať viac ako 1 webovú stránku až do 10 webových stránok, môžete sa prihlásiť do svojho obchodného plánu za 139 USD.

Samozrejme môžu byť tiež použité na neobmedzené webové stránky prostredníctvom svojho plánu agentúr, ktorý stojí 699 dolárov. Prístup na server WooCommerce môžete získať, keď aktualizujete svoje plány na svojich balíkoch verzie Pro.

Navštívte všetko v jednom balíčku SEO

2. Squirrly SEO

Squirrly SEO je efektívny doplnok SEO pre WordPress, ktorý môže majiteľom webových stránok pomôcť zlepšiť ich príspevky v SEO. Squirrly dáva svojim predplatiteľom nástroje, pomoc a vedomosti, ktoré by mali mať všetci editori a majitelia tlačových správ.

Podporuje tiež produkty WooCommerce, ktoré vám pomôžu zvýšiť rast vášho podnikania.

Prečo je Squirrly SEO lepšou alternatívou k SEO SEO??

Squirrly SEO ponúka 200 skvelých funkcií v porovnaní s ostatnými doplnkami. To vám umožní optimalizovať každú jednotlivú webovú adresu vašej stránky, čo je veľa v doplnkoch SEO.

Squirrly SEO vám umožňuje prevziať úplnú kontrolu nad tým, ako Google zobrazí vašu stránku a schváli ju na sociálnych sieťach, čo je veľmi účinná marketingová stratégia pre každé podnikanie. Berte na vedomie, že túto funkciu môžete získať v spoločnosti Squirrly SEO zadarmo!

Z 200 funkcií Squirrly SEO sú tu niektoré z najlepších:

 • SEO live assistant – asistencia v reálnom čase pri optimalizácii obsahu
 • Pokročilý výskum kľúčových slov v oblasti SEO – vyberte si z niekoľkých navrhovaných kľúčových slov
 • Audit suite – kompletná analýza výkonnosti SEO na webe
 • SEO pre sociálne médiá – Facebook Open Graph, Pinterest Rich Pins, Twitter karty atď.
 • Analýza výkonnosti – Google rank checker, monitoruje hodnotenie každej z vašich stránok alebo príspevkov

Keď využijete prémiové plány, sú k dispozícii ďalšie skvelé funkcie, medzi ktoré patrí nástroj na pomoc s blogovaním, pokročilá analýza, obrázky bez autorských práv priamo na paneli WordPress a mnoho ďalších..

ceny:

Squirrly SEO je ďalší bezplatný doplnok na tlač slov a môžete svoj účet ľahko upgradovať na prémiový účet, ktorý vám tiež umožní prístup k ďalším skvelým funkciám tohto doplnku.

Aj keď Squirrly SEO nemusí byť najlacnejším doplnkom, ktorý nájdete, ak si myslíte, že vyhovuje vašim potrebám, stojí za to peniaze!

Majú Pro Plán, ktorý stojí 29,99 dolárov mesačne, ktorý je prístupný takmer všetkým funkciám a dá sa použiť až na sedem webov. Ak chcete mať prístup ku všetkým funkciám SEO Squirrly, môžete využiť podnikateľský plán za 71,99 USD mesačne a môžete ho použiť aj na sedem webových lokalít..

Navštívte Squirrly SEO

3. SEOPress

SEOPress je ďalší SEO Plugin, ktorý môže nahradiť Váš SEO. Je to jeden z jednoduchých, rýchlych a spoľahlivých nástrojov s priateľským používateľským rozhraním na správu všetkého o SEO.

Prečo je SEOPress vynikajúcou alternatívou k vášmu SEO??

SEOPress má tiež pôsobivé funkcie, ktoré môžete potrebovať pri vylepšovaní vášho SEO. Niektoré z najlepších funkcií, ktoré spoločnosť SEOPress ponúka, sú:

 • Popisy meta
 • Otvorte údaje grafu
 • Graf znalostí Google
 • Kanonická adresa URL
 • Vlastný súbor Sitemap HTML
 • Prepojte svoje účty sociálnych médií s webom.

Funkcie, ako napríklad súbor Sitemap pre video vo formáte Google XML a strúhanka, ako aj WooCommerce SEO, sú k dispozícii na webe SEOPress Pro..

ceny:

Rovnako ako akékoľvek iné doplnky, aj služba SEOPress je bezplatná a dá sa stiahnuť v úložisku WordPress.

SEOPress ponúka prémiový plán, ktorý stojí 1 000 dolárov za jednoročnú podporu, ktorá zahŕňa aktualizácie a môže sa použiť na neobmedzené weby. Je to najlacnejšia alternatíva k produktu Yoast, ktorá pokrýva všetky funkcie, ktoré webový tvorca potreboval.

Navštívte spoločnosť SEOPress

4. Poradie Math

Rank Math má viac ako 65 funkcií spolu s funkciami inteligentnej automatizácie. Je to tiež ľahké v porovnaní s inými doplnkami a ponukami na stránke SEO s užívateľsky príjemnými možnosťami, ktoré vám pomôžu vylepšiť váš obsah.

Medzi tieto možnosti patria tipy na kľúčové slová so zameraním, hodnotenie permalinku, monitor dĺžky obsahu a mnoho ďalších. Môžete tiež pridať úryvky a optimalizovať svoje príspevky až pre 5 kľúčových slov. Takže, ak ste začiatočník, môžete použiť iba predvolené nastavenia a budete v poriadku. Môžete to zmeniť hneď, ako sa dostanete na kĺb.

Svoju vyhľadávaciu konzolu Google môžete integrovať aj s Rank Math. Pomáha to pri sledovaní štatistík a výkonnosti webových stránok priamo z hlavného panela WordPress. Pomocou pokročilých nástrojov SEO môžete dokonca vykonať audit svojho webu pomocou 70 podrobných testov SEO s profesionálnym odporúčaním.

Medzi ďalšie funkcie patrí generátor súborov Sitemap XML, automatizované možnosti SEO, optimalizované strúhanky, sledovanie SERP, sledovanie chýb indexového prehľadávania Google, prekrytie ikony GIF alebo videa na vašich sociálnych miniatúrach a ďalšie.

ceny:

Hádaj čo? Je to zadarmo.

Navštívte Rank Math

4. Rámec SEO

SEO Framework má zabudované funkcie Al, ktoré automaticky optimalizujú vaše stránky. Jedná sa o nástroj na šetrenie času a uľahčuje použitie doplnku.

SEO Framework podporuje bezplatné rozšírenia, ako napríklad stránky AMP alebo odstránenie značiek HTML, ktoré ukazujú, že sa používa rámec SEO. Niektoré z najlepších funkcií SEO Framework sú XML Sitemap, Pravidlá pre kanonické adresy URL, Spravuje údaje Meta, Informácie o otvorenom grafe, Tyče skóre SEO, Názvy a Popisy meta..

SEO Framework je minimalistický v porovnaní s inými doplnkami. Platí to pre profesionálnych používateľov, pretože sú schopní zmeniť nastavenia v závislosti od svojich potrieb.

Po inštalácii je väčšina nastavení správna pre všetkých: ľudia, ktorí vedia niečo viac o SEO, môžu tieto nastavenia zmeniť sami a všetky tieto nastavenia sú na jednej stránke, čo uľahčuje ich nájdenie.

ceny:

SEO Framework je tiež bezplatný doplnok. Ak chcete upgradovať svoj plán, môžete si vybrať z troch ponúkaných programov:

 • Program Essentials začína od 49 dolárov, ktoré je možné použiť až na 2 weby.
 • Prémiový plán stojí 99 dolárov, ktoré možno použiť až na 4 weby.
 • Podnikový plán možno použiť pre osem lokalít za 299 dolárov.

záver

Takže, ak nie ste fanúšikom SEO, môžete vyskúšať jednu z týchto alternatív a presvedčiť sa, ktorá z nich pre vás najlepšie funguje. Som si istý, že s týmto z týchto doplnkov SEO pre systém WordPress sa vám nedarí.

Nájdite si čas a prečítajte si všetky ich vlastnosti a funkcie, aby ste vedeli, čo môžu ponúknuť, a vyberte, ktorý z nich sa hodí ako rukavice k vašim cieľom SEO..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector