SEO draudzīga satura rakstīšana – iesācēja līdz uzlabotajam ceļvedim

Ikviens var rakstīt rakstu, bet SEO optimizēts raksts ir pavisam cita bumba. Ikviens vēlas, lai Google meklētājprogrammu lapās šis rādītājs būtu pirmais, it īpaši tiem atslēgvārdiem ar lielu trafiku. Ja tas tā ir, tad jums jāapgūst SEO optimizēta satura rakstīšana, kurā jūs optimizējat katru ziņu vai lapu ar noteiktiem atslēgvārdiem. Izmantojot šos dārgos atslēgvārdus, kas stratēģiski izcelti jūsu rakstos, meklētājprogrammas ērti pamanīs jūsu centienus un sarindos jūsu lapas labāk nekā citi.


Ja neviens neapmeklē jūsu lapu, pat ja jūs rakstāt labākos rakstus, tas, ko jūs darāt, ir bezjēdzīgi centieni. Pārliecināšanās, ka jūsu saturs ir draudzīgs SEO, bez šaubām ir galvenā prioritāte, ja jūs tiecaties uz izaugsmi savā vietnē vai biznesā.

Kas ir SEO?

Kāpēc visi uztraucas par SEO? SEO vai meklētājprogrammu optimizācija ir prakse palielināt jūsu vietnes apmeklētāju skaitu un kvalitāti, uzlabojot klasifikāciju meklētājprogrammu algoritmiskajā rezultātā.

Pētījumi un pētījumi liecina, ka vietnes Google pirmajā lapā saņem gandrīz 95% no klikšķiem. Palielināts vidējais klikšķu skaits (VKS) ir vienāds ar lielāku trafiku.

Kas jums tajā ir? Vairāk apmeklētāju nozīmē potenciālos klientus, kas palielinātu reklāmguvumu līmeni un ieņēmumus.

Kā darbojas SEO?

Google un Bing vērtē savus meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz to lapu piemērotību un autoritāti, kuras viņi ir pārmeklējuši un iekļāvuši savā tīmekļa indeksā..

SEO ietver arī pārliecināšanos, ka jūsu vietne ir pieejama un tehniski droša. Tas arī pārbauda, ​​kā jūsu vietne izmanto vārdus, kurus cilvēki meklē un ievada meklētājprogrammās. Jūsu vietnes saturam jābūt noderīgam un jāsniedz augstas kvalitātes saturs, kas palīdz atbildēt uz lietotāja vaicājumu.

Kā veikt SEO?

SEO ietver tehniskas un radošas aktivitātes. Parasti vietnes SEO un izbraukuma SEO ir divas galvenās SEO darba kategorijas.

Lai gan šīm darbībām bieži ir vajadzīgas prasmes vietnes optimizēšanai, tās var iemācīties, pat ja esat iesācējs. Otra iespēja ir nolīgt profesionālu SEO aģentūru vai SEO konsultantu, kas palīdzēs jūsu SEO vajadzībām.

Vietnes SEO nozīmē vietnes atjaunināšanu, lai palielinātu dabisko redzamību. Starp meklētājprogrammu ranžēšanas uzlabošanas iespējām ir tādas darbības kā vārdu analizēšana un lietošana, ko bieži meklē apmeklētāji, pārliecināšanās, ka jūsu vietne var tikt indeksēta, un satura nodrošināšana ar uzticību un autoritāti. Mēs esam uzskaitījuši jaunākie SEO rīki, kas jums palīdzēs.

Izbraukuma SEO ietver ārējas aktivitātes, piemēram, cienījamu saišu palielināšanu no citām vietnēm, rakstīšanu citām ārējām publikācijām un saikni ar ietekmētājiem un blogeriem, lai reklamētu jūsu vietni..

SEO optimizētu rakstu rakstīšana

Meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) galvenais mērķis ir panākt, lai jūsu saturs lietotājiem būtu atrodams un relatīvs, izmantojot tādas meklētājprogrammas kā Google un Bing..

Lai to paveiktu, kritiski svarīgi ir iemācīties rakstīt SEO draudzīgu saturu. SEO draudzīga satura rakstīšana ietver:

 • Zināt un saprast auditoriju – pirms sākat rakstīt savu saturu, ir jāņem vērā daži galvenie termini, kas attiecas uz tēmu, par kuru vēlaties rakstīt. Šis solis parasti sākas ar jautājumu, piemēram, “Ko mana auditorija meklē?”.
 • Rūpīgi atlasiet sava satura tēmas – Rakstot saturu, lietotājiem un viņu pieredzei jābūt pirmajā vietā, kamēr SEO apsvērumi dabiski tiek iekļauti saturā. Šis domāšanas veids garantēs, ka jūsu saturs atbilst satura attīstības galvenajam mērķim: sniegt noderīgu informāciju pašreizējai un nākamajai auditorijai..
 • Augstas kvalitātes satura radīšana auditorijai, nevis meklētājprogrammām. Kvalitatīva satura mērķis ir radīt lielisku auditoriju lietotājiem un atbildēt uz viņu jautājumiem. Ir pierādīts, ka augstas kvalitātes saturs palīdz izveidot atpakaļsaišu vai citu vietņu ārējās saites, kas arī ir viens no galvenajiem faktoriem.

Sāciet ar izpēti

Protams, jūs vēlaties sākt ar pētījumiem par to, kuriem atslēgvārdiem atlasīt rakstu, tā garumu un veidu, analizējot esošo saturu, lai noteiktu iezīmes un jautājumus, kurus cilvēki varētu uzdot.

SEO rīki, piemēram, SEMRush vai Ahrefs palīdzēs jums veikt labākus pētījumus un veikt pareizu atslēgvārdu optimizāciju. Ja vēlaties pārliecināties, vai atlasāt pareizos atslēgvārdus, jums noteikti vajadzētu būt šiem rīkiem.

Satura veids

Ja vēlaties redzēt, kādi raksti pašlaik atrodas ranga pozīcijā, vienkārši ielieciet mērķa atslēgvārdu Google meklēšanā. Šī ir daļa no pētījuma, un tas palīdz saprast, kāda veida rakstu jums vajadzētu uzrakstīt.

Jūs varat pamanīt kādu modeli meklēšanas rezultātos. Piemēram, Google var parādīt sarakstus vai rakstīšanas formu saraksta formātā. Ja jūs meklējat labākos SEO rīkus WordPress, iespējams, ka meklēšanas rezultātos tiek parādīti saraksti.

Raksta garums

Ja vēlaties uzzināt tipisko rakstu garumu, kas klasificē jūsu mērķa atslēgu, varat izmantot bezmaksas rīku ar nosaukumu SEO Rambler.

Ja pirmās lapas vidējais vārdu skaits ir 2 445 un trīs lielāko vārdu skaits ir 3 576, jums jāpārliecinās, ka raksts, kuru rakstīsit, ir lielāks par šo vārdu skaitu. Jūs varat rakstīt saturu, kas ir vismaz vairāk nekā 3600 vārdu.

Tagad jums jāizveido sava satura izklāsts. Ideju varat iegūt, analizējot mērķa atslēgvārda 10 labākos rezultātus.

Cilvēki arī jautā

Ja meklējat savu mērķa atslēgu Google meklēšanā, pamanīsit sadaļu “Cilvēki arī jautā”. Iespējams, vēlēsities atlasīt jautājumus, kas ir vispiemērotākie jūsu rakstam, un atbildēt uz šiem jautājumiem savā rakstā.

Noklikšķinot uz kāda no šiem jautājumiem, pamanīsit, ka sarakstā parādīsies vairāk vienumu, kas nozīmē, ka rakstā varat atrast vairāk jautājumu, uz kuriem varat atbildēt, un tas ir viens gudrs veids, kā to optimizēt..

Tagad dodieties uz priekšu un uzrakstiet šo rakstu. Kad esat uzrakstījis saturu, šeit ir vēl daži padomi, kā uzlabot jūsu raksta SEO:

1. Ziņas nosaukums un meta nosaukums

Ziņas nosaukums parāda, kā jūsu lasītāji jūsu vietnē redz ziņas nosaukumu. Meta nosaukums ir veids, kā meklētājprogrammas parādīs jūsu ziņu meklēšanas rezultātos.

Ir ļoti svarīgi, lai meta virsrakstā pievienotu mērķa atslēgvārdus, jo, ja nē, meklētājprogrammas izturēsies pret jūsu ziņas virsrakstu tāpat kā ar meta virsrakstu..

Ziņu virsrakstā nedrīkst būt mazāk par 66 rakstzīmēm.

2. Ievietot meta aprakstu

Meta aprakstu pievienošana ir tikpat vērtīga kā meta virsrakstu pievienošana savai ziņai, jo tas kalpo kā jūsu ziņas pārdošanas eksemplārs. Jums jāizveido meta apraksts, kas sastāda apmēram 156 rakstzīmes un ir pietiekami vilinošs, lai apmeklētāji uz tā noklikšķinātu.

Tātad, ja jūs vēl neesat izdarījis nevienu meta aprakstu, labāk to izdarīt tagad un pārliecinieties, vai katrs jūsu rakstītais ziņojums var radīt maksimālu trafiku uz jūsu vietni..

3. Attēla Alt atribūts

Mums kā cilvēkiem, redzot vizuālos materiālus, tas šķiet relatīvāks. Tāpēc attēla nodrošināšana saturam ir tik svarīga.

Tie palielina auditorijas piesaisti un ir vēl viens kontekstuāls elements, ko var optimizēt organiskai meklēšanai. Meklētājprogrammas “nolasa” alt atribūtus (“alt text”) un attēlu failu nosaukumus.

Ja attēls ir atbilstoši nosaukts un optimizēts, tas, visticamāk, tiks parādīts atbilstošu vaicājumu attēla meklējumos.

Lielākajai daļai satura pārvaldības sistēmas (CMS) platformu ir attēla alt teksta lauks, kuru var optimizēt. Attēla alt tekstam jābūt īsai, aprakstošai attēla frāzei. Attēlu failu nosaukumi jāsaglabā pirms fotoattēlu augšupielādes, kā arī jābūt īsai, aprakstošai frāzei, kas atdalīta ar defisēm.

Vēl viens elements, kas jāņem vērā, optimizējot attēlus, ir Web lieluma un ietaupījuma norādīšana (izmantojot Photoshop). Attēli bieži var būt lieli resursi un izraisīt lapas lēnu ielādi. Ietaupījums tīmeklim (augstas izšķirtspējas fotoattēliem parasti ir piemērots 70–80 procenti oriģināla) un attiecīgi izmēru pikseļi var ievērojami uzlabot lapas ātrumu.

4. Starpsavienojumu un enkura teksts

Rakstot jaunu ziņu, varat to saistīt ar vecajām ziņām, lai lasītāji varētu lasīt jūsu vietnē un palikt tajā ilgāk, un meklētājprogrammas varētu pārmeklēt jūsu iepriekšējās ziņas.

Saikne palīdz navigēt jūsu vietnē, kā arī samazina atlēcienu līmeni, kas ir vēl viens būtisks faktors SEO ranga palielināšanai..

Savienošanai tiek izmantots enkura teksta paņēmiens. Tas nozīmē tikai ievietot saites uz jūsu emuāra ziņu, lai novirzītu lasītājus uz citām jūsu vietnes daļām.

Varat arī izmantot SEO viedās saites un Yoast spraudnis automātiskai iekšējai sasaistei. Vai arī varat pārlūkot tālāk plašais alternatīvo SEO spraudņu saraksts.

5. No pastāvīgās saites noņemiet vārdus “STOP”

Vārdus, piemēram, “a”, “an”, “esmu”, “un”, “un”, un daudzus citus vārdus meklētājprogrammas ignorē. Tāpēc pārliecinieties, vai pastāvīgajā saitē nav pieturvārdu.

Piemēram, jūsu ziņas nosaukums ir “Labākie veidi, kā nopelnīt naudu”, pēc noklusējuma pastāvīgā saite būtu jūsu domēns.com/the-best-ways-to-make-money.html.

Vārdi “un” ir “pārtraukt” vārdus, tāpēc jums vajadzētu atjaunināt savu pastāvīgo saiti, lai tā būtu jūsu domēns.com/best-ways-make-money.html.

Pirms publicējat savu ziņu, noteikti to izdarījiet.

6. Pareiza virsrakstu izmantošana

Viens no kritiskākajiem faktoriem SEO ranžēšanas palielināšanai ir pareiza H1, H2 un H3 pozīciju tagu izmantošana.

Ievietojiet nosaukumus pēc noklusējuma izmantojiet H1 virsrakstu tagus. Tātad nākamajai apakšpozīcijai jūsu amatā jūs varat izmantot H2, pēc tam H3 nākamajai apakšpozīcijai utt..

Tā ir arī labākā prakse, ja mērķa atslēgvārdus izmantojat H1, H2 un H3 tagos.

Secinājums

Kā jau minēju, ikviens var rakstīt rakstu, bet, ja vēlaties meklētājprogrammu rezultātos iegūt augstāku rangu, jums jāiemācās rakstīt SEO draudzīgu saturu.

Protams, jūs nevēlaties tērēt laiku un pūles, rakstot rakstus un tos nelasa jūsu mērķauditorija, vai ne?

Tāpēc izmēģiniet mūsu padomus un uzrakstiet šo optimizēto rakstu, lai jūsu lapas nonāktu meklētājprogrammas rezultātu 1. lappusē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map