Nejlepší bezplatný nástroj pro výzkum klíčových slov – Ubersuggest

Už vás nebaví časově náročný proces výzkumu klíčových slov v podobě nekonečného seznamu zbytečných slov? Pokud ano, nejste sami. Byl jsem tam taky. Vím, jaké to je přejít z jednoho slova do druhého, jen abych hledal správné slovo. Je to velmi frustrující, správně?


Abyste byli úspěšní, potřebujete dvě věci – solidní úsilí a správná klíčová slova. To však neznamená, že to děláte celý den. Jak se říká, pracujte chytře.

Klíčové slovo hraje v SEO velmi důležitou roli. Pryč jsou dny, kdy ručně hledáte klíčová slova. Dnes, se správnými nástroji a správnými strategiemi, nebyl výzkum klíčových slov nikdy jednodušší.

V tomto článku vám ukážu, jak usnadnit a zrychlit výzkum klíčových slov pomocí Ubersuggestu Neil Patel. Ano, nemusíte se vůbec potit.
Než půjdeme dále, je nezbytné, abychom definovali, co je výzkum klíčových slov.

Co je výzkum klíčových slov?

Výzkum klíčových slov je jednoduše proces hledání alternativních vyhledávacích dotazů, které by lidé zadali do Googlu, když něco hledají. V podstatě je chcete, aby jeli na váš web, protože čím vyšší je provoz na vašem webu, tím vyšší je vaše hodnocení Google. Snad dobrý obsah se správnými klíčovými slovy vás může přimět přistát na první stránce Google.

Například plánujete nákup nového telefonu. Před zakoupením jednoho máte pravděpodobně spoustu otázek, například, jaký je nejlepší model telefonu dnes, kolik vás to bude stát a ještě mnohem víc. Chcete-li najít odpovědi na vaši otázku, zamíříte do Googlu.

Na druhé straně řekněme, že vlastním internetový obchod, který prodává telefony. Budu se snažit zjistit, co lidé hledají o telefonech. Najdu běžná klíčová slova, která zadáte, kdykoli na Googlu něco hledáte.
Jde o to, že se objeví spousta klíčových slov. Některé z nich mohou být k ničemu a jejich klasifikace by zabrala příliš mnoho času. Zde vstupují na scénu nástroje pro výzkum klíčových slov, jako je Ubersuggest.

Co je to Ubersuggest?

Ubersuggest je bezplatný nástroj pro výzkum klíčových slov, který vlastní Neil Patel, blogger a současně podnikatel. Příběh, který stojí za Ubersuggestem, je, že Neil Patel chce na své webové stránky přivést větší provoz a co udělal, je, že si koupil Ubersuggest a udělal ho všem zdarma. Poté jej integroval do svých webových stránek, což nakonec úspěšně vygenerovalo větší provoz.

Ubersuggest je mnohem rychlejší než jiné nástroje pro výzkum klíčových slov a umožňuje stáhnout seznam klíčových slov jediným kliknutím. Jedná se o rychlý, snadný a spolehlivý způsob, jak získat nejlepší klíčová slova pro vaše články. Také vám dovolím zkopírovat a vložit klíčová slova do té míry, jak je můžete snadno filtrovat.

Ubersuggest v podstatě dělá následující čtyři věci:

Přehled výzkumu klíčových slov

Když na Ubersuggest zadáte klíčové slovo, získáte přehled o tom, kolik provozu a kolik vyhledávání je pro dané klíčové slovo každý měsíc..
Například jako klíčové slovo zadám „Nejlepší chytré telefony pro rok 2018“. Ubersuggest mi ukáže něco takového.

Navrhnout klíčové slovo

Kromě přehledu klíčových slov poskytuje Ubersuggest také návrhy klíčových slov. Když říkáme nápady na klíčová slova, jedná se o další klíčová slova související s tím, co jste zadali a které mnozí často vyhledávají. Seznam navržených klíčových slov můžete zúžit, abyste si mohli snáze vybrat, které z nich nejlépe funguje.

Obtížnost klíčových slov

Ubersuggest vám také dává problém s klíčovými slovy tím, že uvádí seznam webů, které mají největší počet přenosů, pokud jde o toto klíčové slovo. To vám umožní vědět, kolikrát byly články sdíleny, což vám dá představu o tom, jak jsou články konkurenceschopné. Znáte-li úroveň obtížnosti vašeho klíčového slova, získáte představu, že jej musíte vylepšit.

Soutěžní inteligence

Ubersuggest vám umožní zjistit, kdo je v daném klíčovém slově na prvním místě. Ukazuje také, kdo platí za každou platbu za kliknutí. Co víc? Ukáže vám ztracené konkurenty a jejich reklamní kopii.

Díky uvedeným údajům již můžete zjistit, zda vaše klíčové slovo stojí za cílení či nikoli. Můžete vědět, zda je klíčové slovo hodné, když vaši konkurenti nabízejí konkrétní fráze.

Jak Ubersuggest funguje?

 1. Ubersuggest je velmi snadné a velmi snadné použití. Chcete-li najít správné klíčové slovo pro svůj web, musíte provést pouze následující kroky.
 2. Nainstalujte si svůj doplněk do prohlížeče Chrome nebo Firefox na adrese ubbersuggest.com.
 3. Přejděte na Ubersuggest.io. Ubersuggest lze přidat jako rozšíření do prohlížeče Chrome nebo Firefox, vše záleží na tom, co používáte.
 4. Do vyhledávacího pole zadejte návrh klíčových slov.
 5. Vyberte svůj zdroj z rozbalovací nabídky. Ubersuggest používá web jako výchozí zdroj, ale můžete si vybrat nahrát samotný soubor nebo jej získat z YouTube a dalších zdrojů.
 6. Vyberte jazyk. Existuje mnoho jazyků, z nichž si můžete vybrat – od angličtiny po španělštinu a vše mezi tím.
 7. Objeví se návrhy klíčových slov, statistiky a vše. Ubersuggest umožňuje provádět následující akce:
  • Filtrujte výsledek pomocí konkrétního klíčového slova
  • Procházet výsledky v abecedním pořadí
  • Stáhnout klíčová slova jako textový soubor

Ubersuggest je opravdu hodně vzhledem k tomu, že je zdarma. Určitě si s ním můžete stáhnout jakékoli téma. Když jsem to osobně vyzkoušel, je úžasné, jak rychle se výsledky zobrazují. Je to mocný nástroj, který za vás dělá těžké úkoly a dává vám výsledek v jednom praktickém balíčku.

Vzhledem k tomu, jak je dnes trh konkurenceschopný, je vědět, jak vyniknout, hodně. Jistě, tento proces není snadný, ale nakonec to určitě vyplatí. Abychom dosáhli vrcholu konkurence, je důležité vědět, co vás zvedne a co vám usnadní věci.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector