Написання вмісту, сприятливого для SEO – Посібник для початківців

Будь-хто може написати статтю, але SEO-оптимізована стаття – це зовсім інша бальна гра. КОЖНО хоче, щоб це місце було 1 на сторінках пошукової системи Google, особливо для цих ключових слів з високим трафіком. Якщо це так, вам потрібно освоїти написання SEO-оптимізованого контенту, в якому ви оптимізуєте кожну публікацію чи сторінку за допомогою конкретних ключових слів. За допомогою цих цінних ключових слів, стратегічно виділених у ваших статтях, пошукові системи зручно помітять ваші зусилля та класифікують ваші сторінки краще, ніж інші.


Якщо ніхто не відвідує вашу сторінку, навіть якщо ви пишете найкращі статті, то те, що ви робите, – безглуздо. Переконайтесь, що ваш вміст є оптимальним для SEO – це безперечно ТОП пріоритет, якщо ви прагнете до зростання свого веб-сайту чи бізнесу.

Що таке SEO?

Чому всіх хвилює SEO? Оптимізація SEO або пошукових систем – це практика збільшення кількості та якості відвідувачів вашого веб-сайту за рахунок поліпшення рейтингу результатів алгоритмічної пошукової системи..

Дослідження та дослідження показують, що веб-сайти на першій сторінці Google отримують майже 95% кліків. Підвищена швидкість кліку (CTR) прирівнюється до більшої кількості трафіку.

Що в ньому? Що ж, більше відвідувачів мають на увазі потенційних клієнтів, які перекладають на підвищену конверсію та дохід.

Як працює SEO?

Google та Bing оцінюють результати пошуку на основі відповідності та повноважень веб-сторінок, які вони сканували та включили до свого веб-індексу.

SEO також передбачає переконання, що ваш веб-сайт доступний та технічно надійний. Він також перевіряє, як ваш сайт використовує слова, які люди шукають і набирають у пошукових системах. Вміст на вашому веб-сайті має бути корисним та надавати якісний вміст, який допомагає відповісти на запит користувача.

Як робити SEO?

SEO передбачає технічну та творчу діяльність. Зазвичай, SEO на сайті та Offsite SEO – це дві основні категорії роботи з SEO.

Хоча ці заходи часто вимагають навичок оптимізації вашого веб-сайту, цього можна дізнатися, навіть якщо ви новачок. Інший варіант – найняти професійне SEO-агентство або SEO-консультанта, щоб допомогти вашим SEO потребам.

SEO на сайті означає оновлення вашого веб-сайту для підвищення органічної видимості. Такі заходи, як аналіз і використання слів, які часто шукають відвідувачі, переконання, що ваш веб-сайт може бути проіндексовано, і гарантувати, що вміст демонструє довіру та авторитет, є одним із способів покращення рейтингу пошукових систем. Ми перерахували новітні інструменти SEO, які допоможуть вам впоратися з цим.

Офсайтове SEO включає зовнішні заходи, такі як збільшення поважних посилань з інших веб-сайтів, написання інших зовнішніх публікацій та звернення до владників та блогерів для просування вашого веб-сайту.

Написання SEO-оптимізованих статей

Основна мета оптимізації пошукових систем (SEO) полягає у тому, щоб ваш вміст був відкритим для пошуку та ретрансляції для користувачів через такі пошукові системи, як Google та Bing.

Для цього важливо навчитися писати SEO-дружній вміст. Написання SEO-вмісту включає:

 • Знання та розуміння своєї аудиторії – Перш ніж почати писати вміст, слід врахувати деякі ключові терміни, які стосуються теми, про яку ви хочете написати. Цей крок, як правило, починається з запитання типу “Що шукає моя аудиторія?”.
 • Ретельно вибираючи тематику вмісту – Користувачі та їхній досвід мають стати на першому місці при написанні вмісту, тоді як міркування щодо SEO включені природним чином у вміст. Такий спосіб мислення гарантує, що ваш вміст узгоджується з кінцевою метою розробки контенту: надання корисної інформації для вашої поточної та майбутньої аудиторії.
 • Створення якісного контенту для вашої аудиторії – а не для пошукових систем. Якісний контент – це створення чудового досвіду користувача для вашої аудиторії та відповіді на їх запитання. Високоякісний контент виявляється корисним при збиранні зворотних посилань або зовнішніх посилань з інших сайтів, що також входить до числа головних факторів.

Почніть з дослідження

Звичайно, ви хочете почати з дослідження, на які ключові слова слід орієнтуватися, довжини та типу вашої статті, аналізуючи наявний вміст, щоб встановити контури та питання, які можуть задавати люди.

Такі інструменти SEO, як SEMRush або Арефс допоможе вам зробити кращі дослідження та належну оптимізацію ключових слів. Якщо ви хочете переконатися, що ви орієнтуєтесь на потрібні ключові слова, вам обов’язково повинні бути ці інструменти.

Тип вмісту

Якщо ви хочете побачити, за якими статтями зараз класифікується, просто введіть цільове ключове слово у пошук Google. Це частина дослідження, і це допомагає зрозуміти, яку статтю ви повинні написати.

Ви можете помітити якусь схему в результатах пошуку. Наприклад, Google може відображати списки або форму написання у форматі списку. Якщо ви шукаєте найкращі інструменти SEO для WordPress, ви можете виявити, що в результатах пошуку відображаються списки.

Довжина статті

Якщо ви хочете дізнатися про типову кількість статей, за якими розміщується цільове ключове слово, ви можете скористатися безкоштовним інструментом під назвою SEO Rambler.

Якщо середня кількість слів на першій сторінці становить 2445, а середня кількість перших 3 – 3,576, ви повинні переконатися, що стаття, яку ви збираєтеся написати, перевищує кількість слів. Ви можете написати вміст, який становить принаймні понад 3600 слів.

Тепер вам потрібно створити контур свого вмісту. Ви можете отримати ідею, проаналізувавши 10 найкращих результатів цільового ключового слова.

Люди також просять

Якщо ви шукаєте цільове ключове слово в пошуку Google, ви помітите розділ “Люди також запитують”. Ви можете вибрати питання, найбільш відповідні вашій статті, і відповісти на ці питання у своїй статті.

Якщо натиснути одне з цих питань, ви помітите, що в списку з’явиться більше елементів, а це означає, що ви можете знайти більше питань, на які можете відповісти у своїй статті, і це один розумний спосіб її оптимізації..

Тепер продовжуйте і напишіть цю статтю. І після того, як ви написали вміст, ось кілька додаткових порад для покращення SEO роботи вашої статті:

1. Заголовок і мета-заголовок

Назва публікації – це те, як читачі бачать заголовок публікації на вашому веб-сайті. Мета-заголовок – це те, як пошукові системи будуть показувати вашу публікацію в результатах пошуку.

Важливо, щоб ви додали цільові ключові слова в мета-заголовок, оскільки, якщо ні, пошукові системи будуть розглядати ваш заголовок так само, як мета-заголовок.

Заголовок публікації повинен містити менше 66 символів.

2. Постмета опису

Додавання метаописів так само цінно, як і додавання мета-заголовків до вашої публікації, оскільки це служить копією продажу для вашої публікації. Потрібно створити метаопис, який містить близько 156 символів і манить достатньо, щоб відвідувачі могли натиснути на нього.

Отже, якщо ви ще не зробили жодного мета-опису, краще зробіть це зараз і переконайтеся, що кожна написана вами публікація має потенціал залучати максимальний трафік на ваш веб-сайт.

3. Атрибут Alt зображення

Ми, як люди, вважаємо, що це більше стосується, коли ми бачимо візуальні зображення. Ось чому надання зображень до вашого вмісту так важливо.

Вони збільшують залучення аудиторії і є ще одним контекстним елементом, який можна оптимізувати для органічного пошуку. Пошукові системи “читають” атрибути alt (“alt text”) та назви файлів зображень.

Якщо зображення належним чином іменовано та оптимізовано, більше шансів відобразитися в пошуку зображень за відповідними запитами.

Більшість платформ управління контентом (CMS) мають текстове поле зображення, яке можна оптимізувати. Текст вищого зображення повинен бути короткою описовою фразою зображення. Імена файлів зображень слід зберігати перед завантаженням фотографій, а також повинні бути короткими описовими фразами, розділеними дефісами.

Ще одним пунктом, який слід враховувати при оптимізації зображень, є визначення розміру та збереження для Інтернету (через Photoshop). Зображення часто можуть бути величезними ресурсами і призводити до повільної завантаження сторінки. Збереження для Інтернету (від 70 до 80 відсотків оригіналу зазвичай нормально для фотографій з високою роздільною здатністю), а розмір пікселів належним чином може значно підвищити швидкість сторінки.

4. Міжзв’язковий і прив’язний текст

Коли ви пишете нову публікацію, ви можете пов’язати її зі своїми старими публікаціями, щоб читачі могли читати і залишатися довше на вашому сайті, а пошукові системи можуть повторно сканувати ваші минулі публікації.

Взаємозв’язок допомагає орієнтуватися на вашому веб-сайті, а також знижує коефіцієнт відмов, що є ще одним вирішальним фактором для підвищення вашого SEO рейтингу.

Техніка тексту якоря використовується для взаємопов’язки. Це просто розміщення посилань на ваш пост в блозі, щоб перенести читачів на інші частини вашого веб-сайту.

Ви також можете використовувати Інтелектуальні посилання SEO та плагін Yoast для автоматичного внутрішнього з’єднання. Або ви можете переглядати далі великий список альтернативних плагінів SEO.

5. Видаліть слова “STOP” з постійної посилання

Такі слова, як “a”, “an”, “am”, “і”, “the”, та багато інших поширених слів пошукові системи ігнорують. Отже, переконайтеся, що у вашій постійній посилання немає слів зупинки.

Наприклад, назва вашої публікації – “Найкращі способи заробити гроші”, за замовчуванням постійна посилання буде yourdomain.com/the-best-ways-to-make-money.html.

Слова “та” до “- це слова” зупинити “, тому вам слід оновити свою постійну посилання, щоб зробити її yourdomain.com/best-ways-make-money.html.

Переконайтеся, що ви зробите це, перш ніж публікувати свою публікацію.

6. Правильне використання заголовків

Одним з найважливіших факторів підвищення SEO-рейтингу є правильне використання тегів заголовків H1, H2 та H3.

Заголовок публікації за замовчуванням використовує теги заголовка H1. Отже, для наступного підзаголовка у вашій посаді ви можете використовувати H2, а потім H3 для наступного підзаголовка тощо.

Це також найкраща практика, якщо ви використовуєте цільові ключові слова в тегах H1, H2 та H3.

Висновок

Як я вже згадував, будь-хто може написати статтю, але якщо ви хочете зайняти вищі результати в пошукових системах, вам потрібно навчитися писати вміст, сприятливий для SEO.

Звичайно, ви не хочете витрачати час і зусилля на написання статей і не читати їх цільовою аудиторією, правильно?

Отже, спробуйте наші поради спробувати і написати цю оптимізовану статтю, щоб ваші сторінки потрапили на сторінку 1 з результатів пошуку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map