Najlepsze bezpłatne narzędzie do badania słów kluczowych – Ubersuggest

Czy jesteś zmęczony czasochłonnym procesem badania słów kluczowych, który wydaje się być niekończącą się listą bezużytecznych słów? Jeśli tak, to nie jesteś sam. Też tam byłem. Wiem, jak to jest przechodzić od jednego słowa do drugiego, tylko po to, aby znaleźć właściwe słowo. To bardzo frustrujące, prawda?


Aby odnieść sukces, potrzebujesz dwóch rzeczy – solidnego wysiłku i odpowiednich słów kluczowych. Ale to nie znaczy, że spędzasz na tym cały dzień. Jak mówią, pracuj mądrze.

Badanie słów kluczowych odgrywa bardzo ważną rolę w SEO. Dawno minęły czasy, kiedy ręcznie szukać słów kluczowych. Dzisiaj, dzięki odpowiednim narzędziom i właściwym strategiom, badanie słów kluczowych nigdy nie było łatwiejsze.

W tym artykule przedstawię, w jaki sposób możesz ułatwić i przyspieszyć badanie słów kluczowych za pomocą Ubersarcza Neila Patela. Tak, wcale nie musisz się pocić.
Zanim przejdziemy dalej, musimy zdefiniować, czym jest badanie słów kluczowych.

Co to jest badanie słów kluczowych?

Badanie słów kluczowych to po prostu proces znajdowania alternatywnych wyszukiwanych haseł, które ludzie wpisywaliby w Google, gdy czegoś szukają. Zasadniczo chcesz, aby trafiły do ​​Twojej witryny, ponieważ im wyższy jest ruch w Twojej witrynie, tym wyższy jest Twój ranking Google. Być może dobra treść z odpowiednimi słowami kluczowymi może sprawić, że wylądujesz na pierwszej stronie Google.

Na przykład planujesz kupić nowy telefon. Przed zakupem prawdopodobnie masz wiele pytań, takich jak najlepszy obecnie model telefonu, ile to będzie kosztować i wiele więcej. Aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, przejdziesz do Google.

Z drugiej strony załóżmy, że jestem właścicielem sklepu internetowego, który sprzedaje telefony. Zamierzam dowiedzieć się, czego szukają ludzie na temat telefonów. Poznam typowe słowa kluczowe, które wpisujesz za każdym razem, gdy szukasz czegoś w Google.
Chodzi o to, że pojawia się wiele słów kluczowych. Niektóre z nich mogą być bezużyteczne, a ich klasyfikacja zajęłaby zbyt dużo czasu. To tutaj wkraczają narzędzia do badania słów kluczowych, takie jak Ubersuggest.

Czym jest Ubersuggest?

Ubersuggest to bezpłatne narzędzie do badania słów kluczowych, będące własnością blogera i przedsiębiorcy Neila Patela. Historia Ubersuggest polega na tym, że Neil Patel chce zwiększyć ruch na swojej stronie, a to, co zrobił, to kupił Ubersuggest i udostępnił go wszystkim za darmo. Następnie zintegrował go ze swoją stroną internetową, która ostatecznie wygenerowała większy ruch.

Ubersuggest jest znacznie szybszy niż inne narzędzia do badania słów kluczowych i pozwala na pobranie listy słów kluczowych jednym kliknięciem. Jest to szybki, łatwy i niezawodny sposób na uzyskanie najlepszych słów kluczowych do artykułów. Pozwalam również na kopiowanie i wklejanie słów kluczowych w takim stopniu, w jakim można je łatwo filtrować.

Zasadniczo Ubersuggest robi cztery rzeczy, które są następujące:

Przegląd badań słów kluczowych

Gdy wpiszesz słowo kluczowe w Ubersuggest, zobaczysz przegląd ruchu i liczbę wyszukiwań tego słowa kluczowego każdego miesiąca.
Na przykład jako słowo kluczowe wprowadzę „Najlepsze smartfony na rok 2018”. Ubersuggest pokaże mi coś takiego.

Proponowane słowo kluczowe

Oprócz Przeglądu słów kluczowych, Ubersuggest oferuje również Pomysły na słowa kluczowe. Kiedy mówimy pomysły na słowa kluczowe, są to inne słowa kluczowe związane z tym, co wpisałeś, które jest często wyszukiwane przez wielu. Możesz zawęzić listę sugerowanych słów kluczowych, aby łatwiej wybrać, który z nich działa najlepiej.

Trudność słowa kluczowego

Ubersuggest sprawia również trudności ze słowami kluczowymi, wymieniając strony internetowe, które mają najwięcej ruchu, jeśli chodzi o to słowo kluczowe. Informuje, ile razy artykuły zostały udostępnione, co daje wyobrażenie o ich konkurencyjności. Znajomość poziomu trudności słowa kluczowego da ci pomysł, aby go udoskonalić.

Inteligencja konkurencyjna

Ubersuggest pozwala dowiedzieć się, kto jest na szczycie w rankingu dla określonego słowa kluczowego. Pokazuje także, kto płaci za każdą płatność za kliknięcie. Co wiecej? Pokaże Ci zagubienie konkurentów i ich reklamy.

Na podstawie takich danych możesz już dowiedzieć się, czy warto kierować słowo kluczowe, czy nie. Możesz wiedzieć, czy słowo kluczowe jest godne, czy konkurenci licytują określone frazy.

Jak działa Ubersuggest?

 1. Ubersuggest jest bardzo łatwy i bardzo prosty w użyciu. Musisz tylko wykonać następujące kroki, aby znaleźć właściwe słowo kluczowe dla swojej witryny.
 2. Zainstaluj ich dodatek w przeglądarce Chrome lub Firefox, wchodząc na ubbersuggest.com.
 3. Przejdź do Ubersuggest.io. Ubersuggest można dodać jako rozszerzenie do Chrome lub Firefox, wszystko zależy od tego, czego używasz.
 4. Wpisz sugestię słowa kluczowego w pasku wyszukiwania.
 5. Wybierz źródło z menu rozwijanego. Ubersomend używa sieci jako domyślnego źródła, ale możesz wybrać sam plik do przesłania lub pobrać go z YouTube i innych źródeł.
 6. Wybierz język Istnieje wiele dostępnych języków do wyboru – od angielskiego po hiszpański i wszystko pomiędzy.
 7. Pojawią się propozycje słów kluczowych, statystyki i wszystko. Ubersuggest pozwala wykonać następujące czynności:
  • Filtruj wynik według określonego słowa kluczowego
  • Przeglądaj wyniki w kolejności alfabetycznej
  • Pobierz słowa kluczowe jako plik tekstowy

Ubersuggest to naprawdę świetna okazja, biorąc pod uwagę, że jest darmowa. Z pewnością możesz ściągnąć z niego dowolny temat. Kiedy osobiście tego próbowałem, zadziwiające jest, jak szybko wyświetlane są wyniki. To potężne narzędzie, które wykonuje wszystkie ciężkie prace za Ciebie i daje wynik w jednym poręcznym pakiecie.

Biorąc pod uwagę, jak konkurencyjny jest obecnie rynek, wiedza o tym, jak się wyróżniać, to wielka sprawa. Oczywiście proces ten nie jest łatwy, ale na pewno się opłaci. Aby zdobyć przewagę nad konkurencją, niezbędna jest wiedza o tym, co cię podniesie, a co ułatwi ci życie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map