Najlepšie bezplatný nástroj pre výskum kľúčových slov – Ubersuggest

Už vás nebaví časovo náročný proces výskumu kľúčových slov, ktorý vyzerá ako nekonečný zoznam zbytočných slov? Ak áno, potom nie ste sami. Bol som tam tiež. Viem, aké to je prejsť z jedného slova do druhého, aby som hľadal správne slovo. Je to veľmi frustrujúce, správne?


Ak chcete byť úspešní, potrebujete dve veci – solídne úsilie a správne kľúčové slová. To však neznamená, že ste tým celý deň trávili. Ako sa hovorí, pracujte inteligentne.

Výskum kľúčových slov hrá v SEO veľmi dôležitú úlohu. Preč sú dni, keď hľadáte kľúčové slová ručne. Dnes, so správnymi nástrojmi a správnymi stratégiami, nebol výskum kľúčových slov nikdy jednoduchší.

V tomto článku vám ukážem, ako môžete uľahčiť a zrýchliť výskum kľúčových slov pomocou Ubersuggestu Neil Patel. Áno, nemusíte sa vôbec potiť.
Predtým, ako pôjdeme ďalej, je nevyhnutné, aby sme definovali, čo je výskum kľúčových slov.

Čo je to výskum kľúčových slov?

Prieskum kľúčových slov je jednoducho proces zisťovania alternatívnych hľadaných výrazov, ktoré by ľudia zadali do služby Google, keď niečo hľadajú. V podstate chcete, aby navštívili vaše webové stránky, pretože čím vyššia je návštevnosť vašich webových stránok, tým vyššie je vaše hodnotenie Google. Možno vám dobrý obsah so správnymi kľúčovými slovami môže prinútiť pristáť na prvej stránke Google.

Napríklad plánujete kúpiť nový telefón. Pred zakúpením jednej máte pravdepodobne veľa otázok, napríklad, aký je najlepší model telefónu dnes, koľko to bude stáť a ešte oveľa viac. Ak chcete nájsť odpovede na svoju otázku, zamierite do spoločnosti Google.

Na druhej strane povedzme, že vlastním internetový obchod, v ktorom sa predávajú telefóny. Čo urobím, je zistiť, čo ľudia hľadajú o telefónoch. Zistím bežné kľúčové slová, ktoré zadávate, kedykoľvek hľadáte niečo na Googli.
Ide o to, že sa objavuje veľa kľúčových slov. Niektoré z nich môžu byť zbytočné a ich klasifikácia by trvala príliš dlho. Tu vstupujú na scénu nástroje na výskum kľúčových slov ako Ubersuggest.

Čo je to Ubersuggest?

Ubersuggest je bezplatný nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý vlastní bloger a podnikateľ Neil Patel. Príbeh, ktorý stojí za Ubersuggestom, je, že Neil Patel chce na svoju webovú stránku nasmerovať väčšiu návštevnosť a to, čo urobil, je, že si Ubersuggest kúpil a všetkým ho sprístupnil zadarmo. Následne ho integroval do svojej webovej stránky, čo nakoniec úspešne vygenerovalo väčšiu návštevnosť.

Ubersuggest je oveľa rýchlejší ako iné nástroje na výskum kľúčových slov a umožňuje zoznam kľúčových slov stiahnuť iba jedným kliknutím. Je to rýchly, ľahký a spoľahlivý spôsob získania najlepších kľúčových slov pre vaše články. Umožníme vám tiež skopírovať a prilepiť kľúčové slová do tej miery, ako ich môžete ľahko filtrovať.

Ubersuggest v podstate robí tieto štyri veci:

Prehľad výskumu kľúčových slov

Keď zadáte kľúčové slovo na serveri Ubersuggest, získate prehľad o tom, koľko návštevnosti a koľko vyhľadávaní je pre dané kľúčové slovo každý mesiac..
Napríklad ako kľúčové slovo zadám „Najlepšie smartphony pre rok 2018“. Ubersuggest mi niečo podobné ukáže.

Navrhnúť kľúčové slovo

Okrem prehľadu kľúčových slov poskytuje Ubersuggest aj nápady na kľúčové slová. Keď povieme nápady na kľúčové slová, jedná sa o ďalšie kľúčové slová súvisiace s tým, čo ste zadali a ktoré mnohí často vyhľadávajú. Zoznam navrhovaných kľúčových slov môžete zúžiť, aby ste si mohli ľahšie zvoliť, ktoré z nich najlepšie funguje.

Obtiažnosť kľúčového slova

Ubersuggest vám tiež poskytuje ťažkosti s kľúčovými slovami tým, že uvádza zoznam webových stránok, ktoré majú najväčší počet návštev, pokiaľ ide o dané kľúčové slovo. Dozviete sa, koľkokrát boli články zdieľané, čo vám dá predstavu o tom, ako sú tieto články konkurencieschopné. Znalosť úrovne obtiažnosti vášho kľúčového slova vám dá predstavu, že ho musíte vylepšiť.

Konkurenčné spravodajstvo

Ubersuggest vám umožňuje zistiť, kto je na prvom mieste pre konkrétne kľúčové slovo. Ukazuje tiež, kto platí za každú platbu za kliknutie. Co viac? Ukáže vám straty vašich konkurentov a ich reklamné kópie.

Vďaka uvedeným údajom už môžete zistiť, či vaše kľúčové slovo stojí za to zacieliť alebo nie. Môžete zistiť, či je kľúčové slovo hodné, pretože vaši konkurenti ponúkajú ceny za konkrétne frázy.

Ako funguje Ubersuggest?

 1. Ubersuggest je veľmi jednoduchý a veľmi jednoduchý na používanie. Ak chcete nájsť správne kľúčové slovo pre svoje stránky, musíte urobiť iba nasledujúce kroky.
 2. Nainštalujte ich doplnok do prehliadača Chrome alebo Firefox na adrese ubbersuggest.com.
 3. Prejdite na stránku Ubersuggest.io. Ubersuggest možno pridať ako rozšírenie do prehliadača Chrome alebo Firefox, všetko záleží na tom, čo používate.
 4. Do vyhľadávacieho panela zadajte návrh kľúčových slov.
 5. Z rozbaľovacej ponuky vyberte požadovaný zdroj. Ubersuggest používa web ako predvolený zdroj, ale môžete si vybrať nahranie samotného súboru alebo ho získať z YouTube a ďalších zdrojov.
 6. Vyberte jazyk. Existuje mnoho jazykov, z ktorých si môžete vybrať – od angličtiny po španielčinu a všetko medzi tým.
 7. Zobrazia sa návrhy kľúčových slov, štatistiky a všetky. Ubersuggest vám umožňuje robiť nasledovné:
  • Filtrujte výsledok pomocou konkrétneho kľúčového slova
  • Prehľadávať výsledky v abecednom poradí
  • Stiahnite si kľúčové slová ako textový súbor

Ubersuggest je skutočne veľa, pretože je zadarmo. Určite si s ňou môžete stiahnuť akúkoľvek tému. Keď som to osobne vyskúšal, je úžasné, ako rýchlo sa výsledky zobrazujú. Je to výkonný nástroj, ktorý za vás robí všetky ťažké úlohy a dá vám výsledok v jednom praktickom balení.

Vzhľadom na to, ako je dnes trh konkurencieschopný, je vedieť, ako vyniknúť, veľa. Určite to nie je ľahké, ale nakoniec to určite bude stáť za to. Na to, aby ste sa dostali na vrchol konkurencie, je dôležité vedieť, čo vás nadvihne a čo vám uľahčí prácu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector