Найкращі інструменти SEO для 2020 року

Загубитися у звитому світі SEO, особливо коли ви новачок, ви не маєте поняття, з чого почати, і жодна дорожня карта не говорить вам, куди рухатися. Існує безліч інструментів SEO – так багато, що простіше втратити свій шлях, ніж вести на правильний шлях.


Факт – вам потрібні ці інструменти SEO. Вищі продажі, повноваження щодо будівництва та ще кілька можливостей ставлять під сумнів, чому ви хочете зосередитись на своїй SEO-стратегії. Пощастило для вас, ми проведемо вас через найкращі інструменти SEO на ринку та те, що зробило їх найкращими.

Що таке SEO та як це працює?

Оптимізація пошукових систем (SEO) – один із найпомітніших аспектів цифрового маркетингу, оскільки він в основному передбачає покращення рейтингу вашого веб-сайту в пошуковій системі..

Чим вище ваші ключові слова в Google, тим вище шанси вашого веб-сайту натискати потенційними читачами чи відвідувачами. Якщо ваш веб-сайт є першим посиланням на сторінці результатів пошуку Google, ви, швидше за все, отримаєте 30% кліків відвідувачів.

Коли користувач здійснює пошук певного ключового слова у вашій ніші, ви хочете, щоб ваш веб-сайт знаходився у верхній частині сторінки.

Створення високоінформаційного та цінного контенту, який допомагає користувачам Інтернету та робить ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв, а також зворотній зв’язок або отримання посилань на ваш веб-сайт із веб-сайтів з найвищою аудиторією, може позитивно покращити ваш SEO.

Ось найкращі інструменти SEO, якими ви повинні користуватися:

По-перше, є три основні інструменти SEO, якими користується кожен.

 • SEMrush
 • Арефс
 • Моз

Усі ці троє кваліфікуються як один з найкращих інструментів SEO з відстеженням рангових позицій, аналізом посилань та дослідженнями ключових слів.

Щойно ви вибрали один із них, рекомендую вибрати безкоштовний інструмент, такий як Google Analytics та пошукова консоль Google.

SEMrush – найкращий інструмент SEO для початківців

Якщо ви тільки починаєте з SEO, рекомендую вам використовувати SEMrush. Це найпростіший у використанні порівняно з Моз і Арефс.

Крім того, він був улюбленим шанувальником SEO-спільноти. Навіть експерти з SEO дивуються його неймовірним особливостям.

Завдяки SEMrush у вас є легкий доступ до звітів про ваш рейтинг та будь-які зміни в ньому, а також рекомендації щодо кращого рейтингу. У ньому є аналіз посилань, аналіз конкуренції та дослідження ключових слів. Безкоштовна альтернатива дослідження ключових слів – Ubersuggest.

Це означає, що у вас є все, що вам потрібно, не перевантажуючи себе.

SEMrush починається від $ 99,95 на місяць.

Відвідайте SEMrush

Ahrefs – найкращий інструмент SEO для досвідчених користувачів

Ahrefs – один з найбільш рекомендованих експертів SEO. Це другий за величиною сканер веб-сайтів після Google.

Його особливість, яка називається Аудит сайту, є одним з найкращих інструментів SEO аналізу на ринку. Він повідомляє вам, яку частину вашого веб-сайту потребує оновлення та вдосконалення. Це допоможе вам отримати більш високий рейтинг пошукових систем.

Для експерта з SEO – це полегшення. Якщо ви початківець, ви можете в результаті розгубленості почухати голову. Але, якщо ви точно знаєте, чого хочете, і налаштовані навчитися і отримувати це, Ahrefs – це ідеальний інструмент для SEO.

Якщо ви плануєте робити багато посилань, функція аналізу посилань Ahrefs є хорошою порівняно з іншими інструментами SEO. Отже, пройти через криву навчання варто того.

Якщо ви хочете заглянути зворотних посилань вашого конкурента, ви можете зробити це з Ahrefs. І якщо ви хочете дізнатися про те, що найбільше пов’язане із вмістом у вашій ніші, у Ahrefs є така особливість.

Ви можете отримати пробну версію Ahrefs за 7 доларів протягом семи днів. Його звичайний план починається від 99 доларів на місяць.

Відвідайте Арефс

Yoast SEO – найкращий плагін для WordPress SEO

Якщо у вас є веб-сайт WordPress, то Yoast – плагін WordPress SEO номер один з точки зору використання. Можливо, є тисяча плагінів SEO, але я вважаю, що Yoast дуже простий у використанні. Деякі чудові альтернативи – SEOPress і RankMath.

Він автоматизує безліч завдань SEO, а також оптимізує назву, опис, URL, метатеги, вміст та багато іншого. Він також має найдосконаліші XML-карти функцій.

Yoast безкоштовний, і навіть безкоштовної версії вже достатньо. Але звичайно, якщо ви хочете отримати більше функцій, таких як оптимізація декількох ключових слів та попередній перегляд соціальних каналів, ви можете оновити до преміального плану, який починається від $ 89.

Відвідайте SEO Yoast

Кричущий Жаба SEO Павук – найкращий інструмент для сканування SEO

Якщо у вас великий веб-сайт з тисячами URL-адрес, ви не можете перейти на веб-сайт вручну. Сканування та аудит великих сайтів може бути справжньою боротьбою, особливо коли у вас немає спеціалізованого інструменту сканування для виконання цих завдань..

Ahrefs, Moz і SEMrush – досить основні інструменти аудиту для подібних матеріалів. Отже, вам потрібен сканер веб-сайтів на кшталт Screaming Frog SEO Spider.

Що це таке, і як це працює? Це сканер веб-сайтів, який сканує URL-адреси вашого веб-сайту та оглядає ключові елементи та аналізує технічну та місцеву SEO. Ви також виявите деякі помилки, які могли бути допущені під час створення сайту.

Ви можете отримати безкоштовну версію для пошуку пошкоджених посилань, помилок та переспрямувань, аналізу заголовків сторінок та метаданих, генерування XML-сайтів та пошуку дублікатів сторінок. Але якщо ви хочете отримати більше функцій, таких як інтеграція Google Analytics, інтеграція Пошукової консолі та інтеграція метрик посилань, тоді перейдіть на платну версію в розмірі 149,00 фунтів стерлінгів на рік.

Трюк тут полягає в тому, щоб зареєструватися та оплатити кілька місяців під час прибирання сайту, а потім скасувати підписку, коли закінчите.

Але якщо ви робите кілька аудитів щомісяця, тоді перейдіть на довгострокову підписку.

Відвідайте кричущий Frog SEO Spider

Pitchbox – найкращий інструмент для виїзду

Якщо ви плануєте займатися інформаційними послугами для побудови посилань, я просто хочу попередити вас, що робити вишукувальні проекти можна дуже нудно, використовуючи лише Gmail та Google Sheet.

Відстеження своїх контактів, координація з ними та оновлення шаблонів може зайняти багато часу.

Це не якщо у вас є потужний інструмент для автоматизації роботи з вами. Pitchbox знаходить контакти для вас і відстежує їх. Крім того, воно автоматизує подальші спостереження за електронною поштою.

Відвідайте Pitchbox

Безкоштовні інструменти Google

Не варто недооцінювати потужність безкоштовних інструментів Google, таких як Google Analytics та пошукова консоль Google. Вони обидва світового класу.

Я розглядаю Google Analytics як найкращий інструмент аналітики веб-сайтів. Google Analytics – це безкоштовний інструмент для аналізу даних вашого бізнесу.

Більшість людей використовують Google Analytics лише для перевірки загального трафіку свого веб-сайту. Але в цьому є більше. За допомогою Google Analytics ви дізнаєтесь точні джерела трафіку та які сторінки на вашому веб-сайті приносять вам трафік.

Після встановлення Google Analytics також налаштуйте пошукову консоль Google. Це ще один безкоштовний інструмент, який можна використовувати для отримання реальних даних про ключові слова від Google. Ви також можете отримати іншу інформацію, таку як помилки на вашому веб-сайті, дані про покази та дані про кліки та індексовані сторінки.

Пошукова консоль Google допомагає зрозуміти поведінку відвідувачів вашого веб-сайту, щоб ви могли оптимізувати свій веб-сайт для кращого рейтингу на сторінках результатів пошуку. Крім того, звіт про зручність використання мобільних пристроїв виділяє URL-адреси, які мають проблеми із зручністю користування під час перегляду в мобільному телефоні.

Пам’ятайте, що не працюйте на своєму веб-сайті, не встановлюючи інструментів Google Analytics і Пошукової консолі.

Ваш процес прийняття рішення

Отже, дозвольте мені провести вас, щоб прийняти рішення щодо вашої подорожі SEO. Спочатку виберіть один із інструментів SEO – SEMrush, Ahrefs або Moz. Потім встановіть плагін SEO для вашого веб-сайту WordPress.

Якщо ваш веб-сайт величезний, встановіть передовий інструмент сканування SEO. Якщо ви створюєте посилання, додайте інструмент для пошуку інформації.

І останнє, але не менш важливе, не забувайте про безкоштовні інструменти: Google Analytics та пошукову консоль Google.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map