Labākie 2020. gada SEO rīki

SEO sarežģītajā pasaulē ir viegli pazust, it īpaši, ja esat iesācējs – jums nav ne mazākās nojausmas, kur sākt, un neviens ceļvedis nenorāda virzienu, kur doties. Ir pieejami daudzi SEO rīki – tik daudz, ka ir vieglāk pazaudēt ceļu, nekā tikt novirzītam uz pareizā ceļa.


Patiesībā jums ir nepieciešami šie SEO rīki. Lielāks pārdošanas apjoms, celtniecības pilnvaras un vēl dažas iespējas ir apdraudētas, kāpēc vēlaties koncentrēties uz savu SEO stratēģiju. Lai jums veicas, mēs iepazīstināsim jūs ar labākajiem SEO rīkiem tirgū un to, kas tos padarīja par labākajiem.

Kas ir SEO un kā tas darbojas??

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir viens no redzamākajiem digitālā mārketinga aspektiem, jo ​​tas galvenokārt ietver jūsu vietnes ranga uzlabošanu meklētājprogrammā..

Jo augstāks ir jūsu atslēgvārdu rangs Google tīklā, jo lielākas iespējas, ka potenciālie lasītāji vai apmeklētāji noklikšķina uz jūsu vietni. Ja jūsu vietne ir pirmā saite Google meklēšanas rezultātu lapā, tad jūs, visticamāk, saņemsit 30% no apmeklētāju klikšķiem.

Kad lietotājs jūsu nišā meklē noteiktu atslēgvārdu, vēlaties, lai jūsu vietne būtu lapas rezultāta augšpusē.

Izveidojot ļoti informatīvu un vērtīgu saturu, kas palīdz interneta lietotājiem, un padarot jūsu vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm, kā arī saites izveidošanu vai saiti uz jūsu vietni no vietnēm ar visaugstāko auditoriju, var pozitīvi uzlabot jūsu SEO.

Šie ir labākie SEO rīki, kas jums jāizmanto:

Pirmkārt, ir trīs galvenie SEO rīki, kurus visi izmanto.

  • SEMrush
  • Ahrefs
  • Moz

Visi šie trīs ir kvalificēti kā viens no labākajiem SEO rīkiem ar to ranga izsekošanu, saišu analīzi un atslēgvārdu izpētes funkcijām.

Kad esat izvēlējies kādu no šiem, iesaku jums izvēlēties bezmaksas rīku, piemēram, Google Analytics un Google Search Console.

SEMrush – labākais SEO rīks iesācējiem

Ja jūs tikai sākat ar SEO, es iesaku jums izmantot SEMrush. Tas ir visvieglāk lietojams, salīdzinot ar Moz un Ahrefs.

Plus, tas ir bijis fanu iecienīts SEO kopiena. Pat SEO ekspertus pārsteidz tās neticamās iespējas.

Izmantojot SEMrush, jums ir viegli piekļūt pārskatiem par savu klasifikāciju un visām izmaiņām tajā, kā arī ieteikumiem, kā labāk novērtēt savu vietu. Tam ir saišu analīze, konkurences analīze un atslēgvārdu izpēte. Bezmaksas alternatīva atslēgvārdu izpētei ir Ubersuggest.

Tas nozīmē, ka jums ir viss nepieciešamais, nepārslogojot sevi.

SEMrush cena ir USD 99,95 mēnesī.

Apmeklējiet SEMrush

Ahrefs – labākais SEO rīks pieredzējušiem lietotājiem

Ahrefs ir viens no ekspertu ieteiktajiem SEO rīkiem. Tas ir otrs lielākais vietņu rāpuļprogramma pēc Google.

Tās funkcija ar nosaukumu Vietnes audits ir viens no labākajiem SEO analīzes rīkiem tirgū. Tajā norādīts, kura vietnes daļa ir jāatjaunina un jāuzlabo. Tas palīdz jums iegūt augstāku meklētājprogrammu rangu.

SEO ekspertam tas ir atvieglojums. Ja esat iesācējs, jūs, iespējams, neskaidrību dēļ nesaskrāpējat galvu. Bet, ja jūs precīzi zināt, ko vēlaties, un esat apņēmības pilns to iemācīties un iegūt, Ahrefs ir ideāls SEO rīks jums.

Ja plānojat veikt daudz saišu veidošanas, Ahrefs saišu analīzes funkcija ir laba salīdzinājumā ar citiem SEO rīkiem. Tātad, iziet cauri mācīšanās līknei ir tā vērts.

Ja vēlaties nedaudz aplūkot konkurenta saites, varat to darīt ar Ahrefs. Un, ja vēlaties uzzināt, kas ir visvairāk saistīts ar saturu jūsu nišā, Ahrefs ir šī funkcija.

Jūs varat saņemt Ahrefs izmēģinājuma versiju septiņām dienām par 7 USD. Tās regulārais plāns sākas no USD 99 mēnesī.

Apmeklējiet Ahrefs

Yoast SEO – labākais WordPress SEO spraudnis

Ja jums ir WordPress vietne, Yoast ir WordPress SEO spraudnis numur viens lietojuma ziņā. Varētu būt tūkstoš SEO spraudņu, taču es uzskatu, ka Yoast ir ļoti viegli izmantot. Dažas lieliskas alternatīvas ir SEOPress un RankMath.

Tas automatizē daudz SEO uzdevumu, kā arī optimizē jūsu virsrakstu, aprakstu, URL, meta tagus, saturu un daudz ko citu. Tam ir arī vismodernākās XML vietnes kartes funkcijas.

Raugs ir bez maksas, un pat jau pietiek ar bezmaksas versiju. Bet, protams, ja vēlaties iegūt vairāk funkciju, piemēram, vairāku atslēgvārdu optimizāciju un sociālo kanālu priekšskatījumus, varat jaunināt uz premium plānu, kura cena ir 89 USD..

Apmeklējiet Yoast SEO

Kliedzošs vardes SEO zirneklis – labākais SEO pārmeklēšanas rīks

Ja jums ir liela vietne ar tūkstošiem URL, jūs nekad nevarat pārlūkot vietni manuāli. Pārmeklēšana un lielu vietņu revīzija var būt īsta cīņa, it īpaši, ja jums nav īpaša rāpuļprogrammas, kas veiktu šos uzdevumus.

Ahrefs, Moz un SEMrush ir diezgan pamata audita rīki šāda veida sīkumiem. Tātad, jums ir nepieciešams vietnes robots, piemēram, Screaming Frog SEO Spider.

Kas tas ir un kā tas darbojas? Tas ir vietnes rāpuļprogramma, kas pārmeklē jūsu vietnes vietrāžus URL un pārskata galvenos elementus, kā arī analizē tehnisko un vietnes SEO. Jūs arī atklāsit dažas kļūdas, kuras jūs, iespējams, esat izdarījuši, veidojot vietni.

Jūs varat saņemt bezmaksas versiju, lai atrastu salauztas saites, kļūdas un novirzīšanu, analizētu lapu nosaukumus un metadatus, ģenerētu XML vietņu kartes un atrastu lapu dublikātus. Bet, ja vēlaties vairāk tādu funkciju kā Google Analytics integrācija, Search Console integrācija un saišu metrikas integrācija, izmantojiet maksas versiju, kuras cena ir £ 149.00 gadā..

Triks ir reģistrēties un maksāt par dažiem mēnešiem vietnes tīrīšanas laikā un pēc tam atcelt abonementu, kad esat pabeidzis.

Bet, ja jūs katru mēnesi veicat vairākas revīzijas, dodieties uz ilgtermiņa abonēšanu.

Apmeklējiet Screaming Frog SEO Spider

Labākais informācijas rīks

Ja plānojat iesaistīties saišu veidošanā, es tikai vēlos brīdināt, ka var būt ļoti apgrūtinoši veikt informācijas izplatīšanas projektus, izmantojot tikai Gmail un Google Sheet.

Sekot kontaktiem, koordinēt ar viņiem un atjaunināt veidnes var būt ļoti laikietilpīgi.

Tas tā nav, ja jums ir jaudīgs rīks, lai automatizētu jūsu informēšanu. Pitchbox atrod jums kontaktus un seko tiem. Turklāt tas automatizē jums e-pasta sekošanu.

Apmeklējiet vietni Pitchbox

Google bezmaksas rīki

Nenovērtējiet par zemu tādu Google bezmaksas rīku kā Google Analytics un Google Search Console jaudu. Viņi abi ir pasaules klases.

Es uzskatu Google Analytics par vispārējo labāko vietņu analītikas rīku. Google Analytics ir bezmaksas rīks, ko izmantot biznesa datu analīzei.

Lielākā daļa cilvēku izmanto Google Analytics tikai savas vietnes kopējās datplūsmas pārbaudei. Bet tur ir kas vairāk. Izmantojot Google Analytics, jūs zināt precīzus trafika avotus un to, kuras jūsu vietnes lapas jums rada trafiku.

Kad esat instalējis savu Google Analytics, konfigurējiet arī savu Google Search Console. Tas ir vēl viens bezmaksas rīks, ko izmantot reālu atslēgvārdu datu iegūšanai no Google. Varat arī iegūt citu informāciju, piemēram, kļūdas savā vietnē, seansu un klikšķu datus un indeksētās lapas.

Google meklēšanas konsole palīdz jums izprast jūsu vietnes apmeklētāju izturēšanos, lai jūs varētu optimizēt savu vietni, lai tā būtu labāka ranga meklēšanas rezultātu lapās. Turklāt mobilajā lietojamības pārskatā ir izcelti vietrāži URL, kuriem pārlūkojot mobilo tālruni, ir problēmas ar lietojamību.

Atcerieties, ka nestrādājiet savā vietnē, neinstalējot gan Google Analytics, gan Search Console rīkus.

Jūsu lēmumu process

Tātad, ļaujiet man jums palīdzēt pieņemt lēmumu par jūsu SEO braucienu. Vispirms izvēlieties vienu no SEO rīkiem – SEMrush, Ahrefs vai Moz. Pēc tam savai WordPress vietnei instalējiet SEO spraudni.

Ja jūsu vietne ir milzīga, instalējiet progresīvu SEO indeksēšanas rīku. Ja veidojat saiti, pievienojiet saziņas rīku.

Visbeidzot, neaizmirstiet bezmaksas rīkus: Google Analytics un Google Search Console.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector