Кращий безкоштовний інструмент дослідження ключових слів – Ubersuggest

Ви втомилися від трудомісткого процесу дослідження ключових слів у тому, що здається нескінченним списком непотрібних слів? Якщо так, то ви не самотні. Я теж був там. Я знаю, як почувається переходити від одного слова до іншого просто шукати правильне слово. Це дуже засмучує, правда?


Щоб досягти успіху, вам потрібно дві речі – міцні зусилля та правильні ключові слова. Але це не означає, що ти цілий день проводиш це, роблячи це. Як то кажуть, працюйте розумно.

Дослідження ключових слів відіграє дуже важливу роль в SEO. Пройшли дні, коли ви вручну шукаєте ключові слова. Сьогодні за допомогою правильних інструментів та правильних стратегій дослідження ключових слів ніколи не було простішим.

У цій статті я розповім вам про те, як можна зробити простіше і швидше дослідження ключових слів за допомогою Ubersuggest Ніла Пателя. Так, вам зовсім не доведеться потіти.
Перш ніж піти далі, важливо визначити, що таке дослідження ключових слів.

Що таке дослідження ключових слів?

Дослідження ключових слів – це просто процес пошуку альтернативних пошукових термінів, які люди вводили б у Google, коли щось шукають. В основному, ви хочете, щоб вони перейшли на ваш веб-сайт, оскільки чим більший трафік на вашому веб-сайті, тим вище ваш рейтинг в Google. Можливо, хороший вміст з правильними ключовими словами може змусити вас зайти на першу сторінку Google.

Наприклад, ви плануєте придбати новий телефон. Перед покупкою у вас, мабуть, виникає багато питань, наприклад, яка найкраща модель телефону сьогодні, скільки це вам коштуватиме і багато іншого. Щоб знайти відповіді на своє запитання, ви вирушите в Google.

З іншого боку, скажімо, у мене є інтернет-магазин, який продає телефони. Що я збираюся зробити, це дізнатися, що люди шукають у телефонах. Я з’ясую загальні ключові слова, які ви вводите щоразу, коли щось шукаєте в Google.
Справа в тому, що з’являється дуже багато ключових слів. Деякі з них можуть бути марними, а їх класифікація потребує занадто багато часу. Тут виходять на сцену інструменти дослідження ключових слів, як Ubersuggest.

То що таке Ubersuggest?

Ubersuggest – це безкоштовний інструмент дослідження ключових слів, який належить Нілу Пателу, блогеру та підприємцю водночас. Історія, що стоїть за Ubersuggest, полягає в тому, що Ніл Патель хоче залучити більше трафіку на свій веб-сайт, і що він зробив, це він придбав Ubersuggest і зробив його безкоштовним для всіх. Згодом він інтегрував його у свій веб-сайт, який, зрештою, успішно генерував більше трафіку.

Ubersuggest набагато швидше, ніж інші інструменти дослідження ключових слів, і дозволяє завантажувати список ключових слів лише одним клацанням миші. Це швидкий, простий та надійний спосіб отримати найкращі ключові слова для своїх статей. Я також дозволяю вам скопіювати та вставити ключові слова настільки, наскільки ви можете легко фільтрувати ключові слова.

В основному, Ubersuggest робить чотири речі:

Огляд досліджень за ключовими словами

Коли ви введете ключове слово в Ubersuggest, воно дасть вам огляд кількості трафіку та кількості пошуків за ключовим словом щомісяця.
Наприклад, я введіть як “Найкращі смартфони 2018 року” як своє ключове слово. Ubersuggest покаже мені щось подібне.

Запропонувати ключові слова

Крім огляду ключових слів, Ubersuggest також дає ідеї для ключових слів. Коли ми кажемо ідеї ключових слів, це інші ключові слова, пов’язані з тим, що ви ввели, які часто шукають багато. Ви можете звузити список запропонованих ключових слів, щоб вам було простіше вибрати, яке з них найкраще працює.

Складність ключових слів

Ubersuggest також надає вам складність із ключовими словами, перераховуючи веб-сайти, які мають найбільшу кількість трафіку, коли мова йде про це ключове слово. Це дозволяє вам знати, скільки разів ділилися статтями, що дасть вам уявлення про те, наскільки конкурентоспроможні статті. Знаючи рівень складності вашого ключового слова, ви дасте ідею, що вам доведеться його вдосконалити.

Конкурентний інтелект

Ubersuggest дозволяє дізнатись, хто займає перше місце за певним ключовим словом. Він також показує, хто платить за кожну плату за клік. Що ще? Він покаже вам програш своїх конкурентів та їх копію реклами.

З даними таких даних ви вже можете зрозуміти, чи варто націлювати на ключове слово чи ні. Ви можете знати, чи є ключовим словом гідне, якщо ваші конкуренти подають заявки на конкретні фрази.

Як працює Ubersuggest?

 1. Ubersuggest дуже простий і дуже простий у використанні. Вам потрібно лише виконати наступні кроки, щоб знайти правильне ключове слово для свого сайту.
 2. Встановіть їх надбудову на веб-переглядач Chrome або Firefox, перейшовши на сторінку ubbersuggest.com.
 3. Перейдіть на Ubersuggest.io. Ubersuggest можна додати як розширення до Chrome або Firefox, все залежить від того, що ви використовуєте.
 4. Введіть пропозицію щодо ключових слів на панелі пошуку.
 5. Виберіть джерело зі спадного меню. Ubersuggest використовує Інтернет як джерело за замовчуванням, але ви можете самі завантажити файл або отримати його з YouTube та інших джерел.
 6. Виберіть мову. Є багато мов, які ви можете вибрати – від англійської до іспанської та всього між ними.
 7. З’являться пропозиції щодо ключових слів, статистика та всі. Ubersuggest дозволяє зробити наступне:
  • Фільтруйте результат за певним ключовим словом
  • Перегляд результатів в алфавітному порядку
  • Завантажте ключові слова у вигляді текстового файлу

Ubersuggest – це дуже багато з урахуванням того, що його безкоштовно. Ви точно можете зняти з нього будь-яку тему. Коли я особисто спробував це, дивує те, як швидко відображаються результати. Це потужний інструмент, який виконує всі важкі завдання для вас і дає результат в одному зручному пакеті.

Зважаючи на те, наскільки конкурентоспроможний зараз ринок, велика справа – знати, як його виділити. Звичайно, процес непростий, але, зрештою, він того вартий. Для того, щоб вийти на високий рівень конкуренції, важливо знати, що підніме вас і що полегшить вам справи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map