Йоасті SEO альтернативи для обробки WordPress SEO, як професіонала

Yoast SEO – це, мабуть, найбільш впізнаваний плагін SEO, який задовольняє практичні потреби більшості користувачів WordPress. Хоча Yoast має можливість покращувати налаштування SEO будь-якого веб-сайту, це може бути не у всіх.


Отримавши незграбність та трохи стомлюваність у налаштуванні, Йоаст ледве зробив це як суперник наш список найкращих інструментів SEO для 2019 року. Отже, ось найкращі альтернативи Yoast SEO, які ви можете вибрати, щоб допомогти вам створити SEO на власному веб-сайті.

1. Все в одному SEO-пакеті

All In One SEO – це перша найкраща альтернатива, яка замінить Yoast SEO. Він був розроблений за три роки до Yoast SEO. Це чудовий плагін для SEO, як для початківців, так і для розробників, і він має розширені функції, які також сподіваються.

Чому все в одному SEO – відмінна альтернатива Yoast SEO?

Все в одному SEO має багато користувачів за останні 12 років, з близько 50 мільйонів встановлень. Окрім зручного для користувача плагіну, він пропонує безліч функцій, схожих на Yoast. У них тонший інтерфейс, який також чудово підійде для початківців та профі!

Ось деякі функції, які SEO пропонує все в одному:

 • Підтримка XML та зображень Sitemap
 • Проста інтеграція Google Analytics
 • Автоматичне сповіщення пошукових систем про оновлення сайтів
 • Підтримка SEO у користувальницьких типах публікацій
 • Автоматичне генерування метатегів
 • Оптимізація заголовка для пошукових систем

Як уже згадувалося, SEO в одному варіанті відмінно підходить для новачків, оскільки ви можете скористатися їх послугою безкоштовно. Ви можете просто завантажити це у сховищі WordPress.

У нього також є три різні пакети програм Pro Version: Індивідуальний план, де ви можете скористатися, починаючи з $ 97 за одну ліцензію на сайт. Якщо ви хочете підтримувати більше ніж 1 сайт до 10 сайтів, ви можете підписатися на їх бізнес-план на рівні $ 139.

Звичайно, їх також можна використовувати для необмеженого розміру сайтів через їхній план агентства, який коштує 699 доларів. Ви можете мати доступ до WooCommerce під час оновлення своїх планів на їх пакети Pro Version.

Відвідайте SEO-пакет

2. Вигадливий SEO

Squirrly SEO – це ефективний плагін для WordPress SEO, який може допомогти власникам веб-сайтів покращити свої повідомлення в SEO. Squirrly надає своїм підписникам свої інструменти, допомогу та знання, якими повинні мати кожен редактор слов.

Він також підтримує продукти WooCommerce, щоб допомогти вам збільшити зростання вашого бізнесу.

Чому Squirrly SEO – краща альтернатива Yoast SEO?

Squirrly SEO пропонує 200 чудових функцій порівняно з іншими плагінами. Це дозволяє оптимізувати кожну URL-адресу вашої сторінки, що дуже багато в плагінах SEO.

Squirrly SEO дозволяє повністю контролювати те, як Google відображатиме вашу сторінку та підтримує її у соціальних мережах, що є дуже ефективною маркетинговою стратегією для кожного бізнесу. Зверніть увагу, що ви можете отримати цю функцію в Squirrly SEO безкоштовно!

З 200 особливостей Squirrly SEO, ось кілька найкращих:

 • SEO-живий помічник – допомога в реальному часі для оптимізації контенту
 • Розширене дослідження ключових слів SEO – виберіть із кількох запропонованих ключових слів
 • Набір аудиту – повний аналіз веб-сайту щодо ефективності SEO
 • SEO для соціальних мереж – Facebook Open Graph, Pinterest Rich Pins, Twitter карти тощо.
 • Аналітика ефективності – перевірка рейтингу Google, відстежує рейтинг кожної вашої сторінки чи публікації

Більш чудові функції доступні, коли ви користуєтеся преміальними планами, які включають в себе інструмент помічника для ведення блогів, вдосконалену аналітику, зображення без авторських прав прямо на інформаційній панелі WordPress та багато іншого.

Ціноутворення:

Squirrly SEO – це ще один плагін безкоштовного словесного пресу, і ви можете легко оновити свій рахунок до преміум-акаунта, що також дозволяє отримати доступ до більш чудових функцій цього плагіна.

Хоча Squirrly SEO, можливо, не найдешевший плагін, який ви можете знайти, якщо ви думаєте, що він задовольняє ваші потреби, він коштує грошей!

У них є план Pro, який коштує $ 29,99 / місяць, який доступний майже для всіх функцій і може використовуватися до семи сайтів. Якщо ви хочете отримати доступ до всіх функцій SEO Squirrly, ви можете скористатися бізнес-планом за $ 71,99 / місяць, а також використовувати його для семи сайтів..

Відвідайте Squirrly SEO

3. СЕОПрес

SEOPress – ще один плагін SEO, який може замінити Yoast SEO. Це один простий, швидкий та надійний інструмент з дружним користувальницьким інтерфейсом для управління всім про SEO.

Чому SEOPress є чудовою альтернативою Yoast SEO?

SEOPress також має вражаючі функції, які можуть знадобитися для покращення вашого SEO. Ось найкращі функції, які SEOPress може запропонувати, це:

 • Мета-описи
 • Відкрити графічні дані
 • Графік знань Google
 • Канонічна URL-адреса
 • Спеціальна HTML-карта сайту
 • Пов’яжіть свої облікові записи в соціальних мережах на своєму сайті.

Такі функції, як карта сайту Google XML і сухарі, а також WooCommerce SEO, доступні в SEOPress Pro.

Ціноутворення:

Як і будь-які інші плагіни, SEOPress також безкоштовний і його можна завантажити в сховище WordPress.

SEOPress пропонує преміальний план, який коштує 39 доларів за 1-річну підтримку, яка включає оновлення та може використовуватися для необмежених сайтів. Це найдешевша альтернатива Yoast, яка охоплює всі функції, необхідні веб-виробнику.

Відвідайте SEOPress

4. Ранг математика

Rank Math має понад 65 можливостей, а також функції розумної автоматизації. Він також легкий порівняно з іншими плагінами та пропозиціями на сторінці SEO із зручними для користувача варіантами, які допоможуть покращити вміст.

Ці параметри включають поради щодо ключових слів щодо фокусування, оцінку постійної посилання, моніторинг тривалості вмісту та багато іншого. Ви також можете додати розширені фрагменти та оптимізувати свої публікації до 5 ключових слів. Отже, якщо ви початківець, ви можете просто скористатися налаштуваннями за замовчуванням, і ви будете добре. Ви можете змінити його, як тільки ви повісите його.

Ви також можете інтегрувати пошукову консоль Google із Rank Math. Це допомагає відстежувати статистику та ефективність вашого веб-сайту безпосередньо на інформаційній панелі WordPress. Ви можете навіть зробити SEO аудит свого веб-сайту, на якому 70 детальних SEO-тестів з професійними рекомендаціями, з його передовими інструментами SEO.

До інших функцій відносяться генератор файлів sitemap XML, автоматизовані параметри SEO, оптимізовані сухарі, відстеження SERP, моніторинг помилок сканування Google, накладання GIF або піктограми відео на ваших соціальних ескізах тощо..

Ціноутворення:

Вгадай що? Це безкоштовно.

Відвідайте рейтинг математики

4. SEO Framework

SEO Framework має вбудовані функції Al, які автоматично оптимізують ваші сторінки. Це інструмент економії часу та робить плагін простим у використанні.

SEO Framework підтримує безкоштовні розширення, такі як сторінки AMP або видалення тегів HTML, які показують, що використовується SEO Framework. Одні з найкращих особливостей SEO Framework – це карта XML, правила канонічної URL-адреси, керування метаданими, інформація про відкритий графік, бали оцінок SEO, заголовки та мета-описи.

SEO Framework мінімалістичний порівняно з іншими плагінами. Це більше стосується професійних користувачів, оскільки вони здатні змінювати налаштування залежно від їх потреб.

Після встановлення більшість налаштувань правильні для всіх: люди, які знають трохи більше про SEO, можуть самі змінити ці налаштування, і всі ці налаштування знаходяться на одній сторінці, що полегшує їх пошук.

Ціноутворення:

SEO Framework – це також безкоштовний плагін. Якщо ви хочете оновити свій план, ви можете вибрати три запропоновані плани:

 • План необхідних стартів починається від $ 49, який можна використовувати лише до 2-х сайтів.
 • План преміум коштує $ 99, який можна використовувати до 4-х сайтів.
 • План підприємства можна використовувати на восьми сайтах за $ 299.

Висновок

Отже, якщо ви не шанувальник Yoast SEO, ви можете спробувати одну з цих альтернатив і переконатися, яка з них найкраще підходить для вас. Я впевнений, що ви не помилитесь із будь-яким із цих плагінів WordPress SEO.

Знайдіть час, щоб ознайомитись з кожною їх характеристикою та функціональністю, щоб знати, що вони можуть запропонувати, і виберіть, який підходить як рукавичка до ваших цілей SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector