Geriausia nemokama raktinių žodžių tyrimo priemonė – „Ubersuggest“

Ar pavargote nuo laiko reikalaujančio raktinių žodžių tyrimo proceso, kuris atrodo kaip begalinis nenaudingų žodžių sąrašas? Jei taip, tada tu ne vienas. Aš irgi ten buvau. Aš žinau, koks jausmas yra pereiti nuo vieno žodžio prie kito tik ieškant teisingo žodžio. Tai labai nelinksma, tiesa?


Norint, kad pasisektų, reikia dviejų dalykų – didelių pastangų ir tinkamų raktinių žodžių. Bet tai nereiškia, kad visą dieną praleidžiate tai darydami. Kaip sakoma, dirbk protingai.

Raktinių žodžių tyrimai vaidina labai svarbų vaidmenį SEO. Praėjo tos dienos, kai rankiniu būdu ieškote raktinių žodžių. Šiandien, naudojant tinkamus įrankius ir tinkamas strategijas, raktinių žodžių tyrimas dar nebuvo toks lengvas.

Šiame straipsnyje pateiksiu išsamią informaciją apie tai, kaip palengvinti ir greičiau atlikti raktinių žodžių paiešką naudojant Neilo Patelio „Ubersuggest“. Taip, visai nereikia prakaituoti.
Prieš eidami toliau, labai svarbu apibrėžti, kas yra raktinių žodžių tyrimas.

Kas yra raktinių žodžių tyrimas?

Raktinių žodžių tyrimas yra paprasčiausias alternatyvių paieškos terminų, kuriuos žmonės įvestų į „Google“, ieškant proceso, procesas. Iš esmės norite, kad jie patektų į jūsų svetainę, nes kuo didesnis srautas jūsų svetainėje, tuo aukštesnis yra „Google“ reitingas. Ko gero, geras turinys su tinkamais raktiniais žodžiais gali priversti jus nusileisti pirmame „Google“ puslapyje.

Pavyzdžiui, jūs planuojate įsigyti naują telefoną. Prieš pirkdami vieną, turbūt turite daug klausimų, pavyzdžiui, koks yra geriausias telefono modelis šiandien, kiek jis jums kainuos ir dar daugiau. Norėdami rasti atsakymus į savo klausimą, kreipsitės į „Google“.

Kita vertus, tarkime, kad aš turiu internetinę parduotuvę, kurioje prekiaujama telefonais. Aš ketinu išsiaiškinti, ko žmonės ieško apie telefonus. Aš sužinosiu įprastus raktinius žodžius, kuriuos įvedate, kai ko nors ieškote „Google“.
Reikalas tas, kad yra daugybė raktinių žodžių. Kai kurie iš jų gali būti nenaudingi, o jų klasifikavimas užtruktų per daug laiko. Štai tada atsiranda tokie raktinių žodžių tyrimo įrankiai kaip „Ubersuggest“.

Taigi, kas yra „Ubersuggest“?

„Ubersuggest“ yra nemokama raktinių žodžių tyrimo priemonė, priklausanti Neilui Pateliui, tinklaraštininkui ir verslininkui. „Ubersuggest“ istorija yra ta, kad Neilas Patelas nori pritraukti daugiau srauto į savo svetainę, o tai, ką jis padarė, jis nusipirko „Ubersuggest“ ir padarė jį visiems nemokamu naudoti. Vėliau jis integravo jį į savo svetainę, kuri ilgainiui sėkmingai sukėlė daugiau srauto.

„Ubersuggest“ yra daug greitesnis nei kiti raktinių žodžių tyrimo įrankiai ir leidžia raktinių žodžių sąrašą atsisiųsti vos vienu paspaudimu. Tai greitas, lengvas ir patikimas būdas, turintis geriausius raktinius žodžius savo straipsniams. Aš taip pat leidžiu jums nukopijuoti ir įklijuoti raktinius žodžius tiek, kiek galite lengvai filtruoti raktinius žodžius.

Iš esmės „Ubersuggest“ daro keturis dalykus, kurie yra šie:

Raktinių žodžių tyrimų apžvalga

Kai įvesite raktinį žodį „Ubersuggest“, jis pateiks apžvalgą, kiek srauto ir kiek paieškų pagal raktinį žodį yra kiekvieną mėnesį..
Pvz., Kaip raktinį žodį įvessiu „Geriausi 2018 m. Išmanieji telefonai“. „Ubersuggest“ man parodys kažką panašaus.

Raktinis žodis Suggest

Be raktinių žodžių apžvalgos, „Ubersuggest“ taip pat teikia raktinių žodžių idėjas. Kai sakome raktinių žodžių idėjas, tai yra kiti raktiniai žodžiai, susiję su tuo, ką įvedėte, kurių dažnai ieško daugelis. Galite susiaurinti siūlomų raktinių žodžių sąrašą, kad galėtumėte lengviau pasirinkti, kuris geriausiai tinka.

Raktinis žodis sunkumas

„Ubersuggest“ taip pat suteikia jums sunkumų su raktiniais žodžiais, išvardydami svetaines, kuriose yra daugiausia srauto, kai kalbama apie tą raktinį žodį. Tai leidžia sužinoti, kiek kartų buvo dalijamasi straipsniais. Tai leis jums suprasti, koks yra straipsnių konkurencingumas. Žinodami raktinio žodžio sudėtingumo lygį, susidarysite idėją, kad turite jį patobulinti.

Konkurencinis intelektas

„Ubersuggest“ leidžia išsiaiškinti, kas yra konkretaus raktinio žodžio aukščiausiose vietose. Tai taip pat parodo, kas moka už kiekvieną mokestį už paspaudimą. Kas daugiau? Tai parodys prarastus konkurentus ir jų skelbimo kopiją.

Pateikę tokius duomenis jau galite išsiaiškinti, ar verta nukreipti pagal jūsų raktinį žodį. Galite žinoti, ar raktinis žodis vertas, ar jūsų konkurentai siūlo konkrečias frazes.

Kaip veikia „Ubersuggest“?

 1. „Ubersuggest“ yra labai lengva ir labai paprasta naudoti. Norėdami rasti tinkamą savo svetainės raktinį žodį, turite atlikti tik šiuos veiksmus.
 2. Įdiekite jų priedą į „Chrome“ ar „Firefox“ naršyklę apsilankę ubbersuggest.com.
 3. Eikite į Ubersuggest.io. „Ubersuggest“ galima pridėti kaip „Chrome“ arba „Firefox“ plėtinį. Viskas priklauso nuo to, ką naudojate.
 4. Paieškos juostoje įveskite raktinių žodžių pasiūlymą.
 5. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite savo šaltinį. „Ubersuggest“ naudoja internetą kaip numatytąjį šaltinį, tačiau jūs galite pasirinkti nusiųsti patį failą arba gauti jį iš „YouTube“ ir kitų šaltinių.
 6. Pasirinkite kalbą. Yra daugybė kalbų, kurias galite pasirinkti – nuo anglų iki ispanų ir visokių skirtumų.
 7. Bus parodyti raktinių žodžių pasiūlymai, statistika ir viskas. „Ubersuggest“ leidžia atlikti šiuos veiksmus:
  • Filtruokite rezultatą naudodami tam tikrą raktinį žodį
  • Naršykite rezultatus abėcėlės tvarka
  • Atsisiųsti raktinius žodžius kaip tekstinį failą

„Ubersuggest“ yra tikrai nemaža dalis, atsižvelgiant į tai, kad ji nemokama. Galite tikrai atsisakyti bet kurios temos. Kai aš asmeniškai tai išbandžiau, nuostabu, kiek greitai rodomi rezultatai. Tai galingas įrankis, atliekantis visus sunkius darbus už jus ir gaunantis rezultatą viename patogiame pakete.

Atsižvelgiant į tai, kokia rinka šiandien yra konkurencinga, žinoti, kaip išsiskirti, yra didelis dalykas. Žinoma, procesas nėra lengvas, bet galų gale jis tikrai bus to vertas. Kad galėtumėte patekti į aukščiausio lygio varžybas, būtina žinoti, kas jus pakels, o kas jums bus lengviau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map