Geriausi 2020 m. SEO įrankiai

Palengva pasiklysti įsitvirtinusiame SEO pasaulyje, ypač kai esate pradedantysis – jūs net neįsivaizduojate, nuo ko pradėti, o joks žemėlapis nenurodo, kur jums eiti. Yra daugybė SEO įrankių – tiek daug, kad lengviau pamesti kelią, nei būti nukreiptam teisingu keliu.


Tiesą sakant, jums reikia šių SEO įrankių. Didesni pardavimai, pastatų valdžia ir dar kelios galimybės rizikuoja, kodėl norite sutelkti dėmesį į savo SEO strategiją. Jums pasisekė, mes pateiksime jums informaciją apie geriausius SEO įrankius rinkoje ir tai, kas juos padarė geriausiu.

Kas yra SEO ir kaip jis veikia?

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra vienas iš svarbiausių skaitmeninės rinkodaros aspektų, nes jis daugiausia susijęs su jūsų svetainės reitingo paieškos sistemoje gerinimu..

Kuo aukštesnis jūsų raktinių žodžių reitingas „Google“, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų svetainė spustelės potencialius skaitytojus ar lankytojus. Jei jūsų svetainė yra pirmoji nuoroda „Google“ paieškos rezultatų puslapyje, tada didesnė tikimybė, kad sulauksite 30% lankytojų paspaudimų.

Kai vartotojas ieško tam tikro raktinio žodžio jūsų nišoje, norite, kad jūsų svetainė būtų puslapio rezultato viršuje.

Kurti labai informatyvų ir vertingą turinį, kuris padėtų interneto vartotojams, ir padaryti jūsų svetainę patogią mobilumui, taip pat susieti ar gauti nuorodas į jūsų svetainę iš svetainių, kuriose yra didžiausia auditorija, gali teigiamai pagerinti jūsų SEO..

Čia yra geriausi SEO įrankiai, kuriuos turėtumėte naudoti:

Pirma, yra trys pagrindinės SEO priemonės, kuriomis naudojasi visi.

 • SEMrushas
 • Ahrefai
 • Moz

Visi šie trys kriterijai yra laikomi vienais geriausių SEO įrankių su jų reitingo stebėjimu, nuorodų analize ir raktinių žodžių tyrimo funkcijomis.

Pasirinkę vieną iš šių, rekomenduoju pasirinkti nemokamą įrankį, pvz., „Google Analytics“ ir „Google Search Console“.

SEMrush – geriausias SEO įrankis pradedantiesiems

Jei tik pradedate nuo SEO, rekomenduoju naudoti SEMrush. Tai lengviausia naudoti, palyginti su „Moz“ ir „Ahrefs“.

Be to, jis buvo gerbėjų mėgstamas SEO bendruomenės. Net SEO ekspertus stebina neįtikėtinos savybės.

Naudodamiesi „SEMrush“, jūs turite lengvą prieigą prie savo reitingų ir bet kokių jo pakeitimų ataskaitų bei rekomendacijų, kaip geriau reitinguoti. Joje yra nuorodų analizė, konkurencinė analizė ir raktinių žodžių tyrimai. Nemokama alternatyva raktinių žodžių tyrimams yra „Ubersuggest“.

Tai reiškia, kad turite viską, ko reikia, nepervargdami savęs.

SEMrush prasideda nuo 99,95 USD per mėnesį.

Apsilankykite SEMrush

„Ahrefs“ – geriausias SEO įrankis pažengusiems vartotojams

„Ahrefs“ yra viena iš ekspertų labiausiai rekomenduojamų SEO priemonių. Tai antras pagal dydį svetainės tikrinimo įrenginys po „Google“.

Jos funkcija, vadinama „Site Audit“, yra viena iš geriausių SEO analizės priemonių rinkoje. Jame nurodoma, kurią jūsų svetainės dalį reikia atnaujinti ir patobulinti. Tai padeda jums gauti aukštesnį paieškos sistemos reitingą.

SEO ekspertui tai palengvėjimas. Jei esate pradedantysis, galite sumišti galvą subraižyti. Bet, jei tiksliai žinote, ko norite, ir esate pasiryžę to išmokti bei įgyti, „Ahrefs“ yra puikus SEO įrankis jums.

Jei planuojate kurti daug nuorodų, „Ahrefs“ nuorodų analizės funkcija yra gera, palyginti su kitomis SEO priemonėmis. Taigi verta mokytis per mokymosi kreivę.

Jei norite paslėpti savo konkurentų nuorodas, galite tai padaryti naudodami „Ahrefs“. Ir jei norite sužinoti, kas labiausiai siejasi su jūsų nišos turiniu, „Ahrefs“ turi šią funkciją.

Galite įsigyti „Ahrefs“ bandomąją versiją už 7 USD septynias dienas. Jo įprastas planas prasideda nuo 99 USD per mėnesį.

Aplankykite „Ahrefs“

Yoast SEO – geriausias „WordPress“ SEO papildinys

Jei turite „WordPress“ svetainę, tada „Yoast“ yra svarbiausias „WordPress“ SEO įskiepis naudojimo prasme. Gali būti tūkstantis SEO įskiepių, bet manau, kad „Yoast“ yra labai lengva naudoti. Puikios alternatyvos yra „SEOPress“ ir „RankMath“.

Tai automatizuoja daugybę SEO užduočių, taip pat optimizuoja jūsų pavadinimą, aprašą, URL, metažymas, turinį ir dar daugiau. Jis taip pat turi pačias pažangiausias XML sitemap funkcijas.

„Yoast“ yra nemokama ir jau pakanka ir nemokamos versijos. Bet, žinoma, jei norite daugiau funkcijų, tokių kaip kelių raktinių žodžių optimizavimas ir socialinių kanalų peržiūros, galite atnaujinti į premium planą, kurio kaina prasideda nuo 89 USD..

Apsilankykite „Yoast SEO“

Rėkianti varlė SEO voras – geriausias SEO nuskaitymo įrankis

Jei turite didelę svetainę, kurioje yra tūkstančiai URL, niekada negalite pereiti šios svetainės rankiniu būdu. Didelių svetainių nuskaitymas ir tikrinimas gali būti tikra kova, ypač kai neturite tam skirto nuskaitymo įrankio šioms užduotims atlikti.

„Ahrefs“, „Moz“ ir „SEMrush“ yra gana pagrindinės tokio pobūdžio audito priemonės. Taigi, jums reikia svetainės tikrinimo priemonės, tokios kaip „Screaming Frog SEO Spider“.

Kas tai yra ir kaip jis veikia? Tai yra svetainės tikrinimo įrenginys, kuris nuskaito jūsų svetainės URL ir peržiūri pagrindinius elementus bei analizuoja techninius ir vietoje esančius SEO. Taip pat atrasite keletą klaidų, kurias galėjote padaryti kurdami svetainę.

Galite gauti nemokamą versiją, norėdami rasti sugadintas nuorodas, klaidas ir nukreipimus, analizuoti puslapių pavadinimus ir metaduomenis, generuoti XML svetainių schemas ir rasti pasikartojančius puslapius. Bet jei norite daugiau funkcijų, tokių kaip „Google Analytics“ integracija, „Search Console“ integracija ir nuorodų metrikos integracija, tada įsigykite mokamą versiją, kurios kaina yra £ 149.00 per metus.

Čia esminis dalykas yra prisiregistruoti ir sumokėti už kelis mėnesius, kai valote savo svetainę, tada atšaukite prenumeratą, kai baigsite.

Bet jei kiekvieną mėnesį darote kelis auditus, įsigykite ilgalaikę prenumeratą.

Apsilankykite „Screaming Frog SEO Spider“

„Pitchbox“ – geriausias informavimo įrankis

Jei planuojate užmegzti ryšius su nuorodomis, tiesiog norėčiau jus perspėti, kad gali būti labai nuobodu imtis informavimo projektų, naudojant tik „Gmail“ ir „Google“ lapus..

Sekti savo kontaktus, derinti veiksmus su jais ir atnaujinti šablonus gali būti labai daug laiko.

Ne, jei turite galingą įrankį, skirtą automatizuoti jūsų informavimą. „Pitchbox“ randa jūsų kontaktus ir juos seka. Be to, jis automatizuoja tolesnius el. Pašto adresus.

Apsilankykite „Pitchbox“

„Google“ nemokami įrankiai

Nenuvertinkite „Google“ nemokamų įrankių, tokių kaip „Google Analytics“ ir „Google Search Console“, galios. Jie abu yra pasaulinės klasės.

Aš laikau „Google Analytics“ kaip geriausią geriausią svetainių analizės įrankį. „Google Analytics“ yra nemokamas įrankis, naudojamas verslo duomenims analizuoti.

Daugelis žmonių naudoja „Google Analytics“ tik norėdami patikrinti bendrą savo svetainės srautą. Bet yra ir daugiau. Naudodami „Google Analytics“ žinosite tikslius srauto šaltinius ir tai, kurie jūsų svetainės puslapiai nukreipia srautą.

Įdiegę „Google Analytics“, sukonfigūruokite ir „Google Search Console“. Tai dar vienas nemokamas įrankis, naudojamas norint gauti tikrus raktinių žodžių duomenis iš „Google“. Taip pat galite gauti kitos informacijos, tokios kaip klaidos svetainėje, parodymų ir paspaudimų duomenys bei indeksuoti puslapiai.

„Google Search Console“ padeda suprasti jūsų svetainės lankytojų elgesį, kad galėtumėte optimizuoti savo svetainę, kad ji būtų geriau įvertinta paieškos rezultatų puslapiuose. Be to, mobilumo naudojimo ataskaita pabrėžia URL, kurie turi naudojimo problemų naršant mobiliajame telefone.

Atminkite, kad nedirbkite savo svetainėje neįdiegę „Google Analytics“ ir „Search Console“ įrankių.

Jūsų sprendimo procesas

Taigi leiskite man padėti jums priimti sprendimą dėl jūsų SEO kelionės. Pirmiausia išsirinkite vieną iš SEO įrankių – „SEMrush“, „Ahrefs“ ar „Moz“. Tada įdiekite SEO papildinį savo „WordPress“ svetainei.

Jei jūsų svetainė yra didžiulė, įdiekite patobulintą SEO nuskaitymo įrankį. Jei kuriate nuorodas, pridėkite informavimo įrankį.

Galiausiai nepamirškite nemokamų įrankių: „Google Analytics“ ir „Google Search Console“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map