OceanWP WordPress tēma – vai tā iegremdēsies vai peldēs mūsu padziļinātā pārskatā?

Ātri ielādējama WordPress tēma, kas atbalsta trešo pušu spraudņus un velciet un nometiet veidotājus, noteikti ir saistīta ar šo gadījumu. Sākot no brauciena, izklausās, ka OceanWP varētu būt priekšpēdējais braucējs sacensībās kā labākā daudzfunkcionālā, visapkārt esošā WP tēma..


OceanWP piedāvā daudz ievērības cienīgu funkcionalitāti, un jūsu vietne tiks pārveidota tikai ar vienu klikšķi. Jūs varat pievienot vēl dažus bezmaksas un augstākas kvalitātes spraudņus, lai to vēl vairāk uzlabotu atbilstoši jūsu kaprīzēm.

Šīs tēmas bezmaksas versiju faktiski izmanto vairāk nekā 300 000 vietņu, un tai ir gandrīz ideāls piecu zvaigžņu vērtējums vietnē WordPress.org. Jūs varat tikai iedomāties, cik daudz labāka varētu būt OceanWP daudzpusības un funkcionalitātes ziņā.

Tagad mums ir jāiedziļinās OceanWP, un mēs ļausim jums izlemt, vai tas ir ideāli piemērots jūsu vietnei.

Daudzfunkcionālā WordPress tēma

OceanWP ir moderna WordPress tēma. Tas ir atsaucīgs, un tas atbalsta vairākas valodas.

Ja plānojat izveidot tiešsaistes veikalu, OceanWP var nemanāmi integrēties ar WooCommerce. Varat pievienot dažādas funkcijas, piemēram, iepirkumu groza uznirstošo logu, iepirkumu groza peldošo joslu un ātrā skata režīmu, lai pircēji varētu apskatīt produktu, neizejot no lapas. Lai uzzinātu vairāk par to, kā pareizi instalēt WooCommerce no nulles, šeit ir mūsu jaunākā WooCommerce vietnes veidošanas apmācība.

Viena no visbiežāk sastopamajām ne-dizaineru problēmām ir grūtības mainīt WordPress motīvu pēc tā sākotnējā dizaina. Krāsu un fontu maiņa ir diezgan vienkārša, bet WordPress motīvi parasti nepadara vienkāršu vispārējās struktūras maiņu.

Bet, ņemot vērā OceanWP tēmu, tā nav problēma. Tas ļauj satura veidotājam izvēlēties no daudziem profesionāliem WordPress dizainiem kuru var importēt tīmekļa vietnē, izmantojot motīvu demonstrācijas sistēmu.

Es jums saku, tēmas demonstrācijas kvalitāte ir lieliska. Lai arī visus dizainus var izmantot dažādiem vietņu veidiem, vairums ir izstrādāti īpašam mērķim, piemēram, e-komercijas veikalam vai korporatīvai vietnei..

Vietnei OceanWP ir pieejams daudz spraudņu paplašinājumu, kas piedāvā vairāk stila opciju, papildu logrīkus lapu veidotājiem, jaunus pielāgotos ziņu veidus un daudz ko citu.

Vecākā WordPress tēmā jūs varat atrast stilīgas lapas, kuras esat izveidojis, izmantojot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, piemēram, Divi, un tās tiek sapludinātas nelielā audekla vietā lapas vidū. Bet programmā OceanWP varat definēt, vai tiek parādītas sānjoslas, galvenes un kājenes. Varat arī kontrolēt citus atbilstošus lapas iestatījumus, piemēram, logotipu un piemales.

Varat attiecīgi modificēt katru lapu un pārliecināties, vai vietnes struktūra un saturs ir saskaņā ar šo kontroles līmeni.

Instalēšana un ieteicamie spraudņi

OceanWP var būt lejupielādēts no WordPress.org vai tieši no motīvu lapas WordPress izskata sadaļā. Kad būsit aktivizējis OceanWP, parādīsies ziņojums, kurā ieteikts instalēt trīs spraudņus: Elementor, Ocean Extra un WPForms.

Es teiktu, ka Ocean Extra ir nepieciešams spraudnis, jo būtiska tēmas funkcionalitāte, piemēram, OceanWP vadības panelis, netiks parādīta bez šī spraudņa.

Vienkārši noklikšķiniet uz saites Sākt spraudņu instalēšanu. Atlasiet visus ieteiktos spraudņus un nolaižamajā sarakstā Lielapjoma darbības atlasiet Instalēt. Noklikšķiniet uz pogas “Lietot”.

Pēc pabeigšanas tagad varat atgriezties informācijas panelī.

Uzstādīt Tava mājaslapa

Informācijas panelī jūs redzēsit ziņojumu OceanWP ar zilu pogu “Palaist iestatīšanas vedni”.

Noklikšķiniet uz tā un jūs tiksit novirzīts uz iestatīšanas vedņa sveiciena lapu. Noklikšķiniet uz pogas Sākt.

Nākamajā lapā jūs varat izvēlēties vietnes dizainu. Ir bezmaksas demonstrācija, kuru var priekšskatīt un pēc tam instalēt. Bet, ja nevēlaties, varat šo darbību izlaist.

Ja esat iesācējs, demonstrācijas vietņu importēšana jums ir ļoti noderīga, jo tā ļauj jūsu vietnē importēt pilnībā izstrādātu dizainu. Viss, kas jums patiešām jādara, ir mainīt saturu, lai tas atbilstu jūsu zīmolam un patiesi padarīt demonstrāciju par savu.

Bet demonstrācijas satura instalēšana nav nepieciešama. Varat stilu veidot un izveidot pats savu vietni, izmantojot tikai WordPress, OceanWP un Elementor. Demonstrācijas importēšana vienkārši samazina procesu, kurā nākas nākt klajā ar un vizualizēt izkārtojumu, iekļaujot tajā kādu vietturu saturu.

Vietnes pielāgošana

Pēc Ocean Extra aktivizēšanas jūsu admin izvēlnē tiks parādīta OceanWP motīvu paneļa izvēlne. To sauc par motīvu paneli.

Sadaļas galvenajā motīvu paneļa lapā var iespējot un atspējot sadaļas no WordPress motīvu pielāgošanas ierīces. Varu derēt, ka visas sadaļas paliks iespējotas.

Zem saites atradīsit arī pielāgošanas rīka būtiskos iestatījumus, piemēram, logotipa augšupielādi un galvenes modificēšanu.

Iestatīšanas vedni var arī palaist no šīs lapas. Integrācijas ar trešo personu pakalpojumiem var atrast integrācijas cilnē. MailChimp integrācijas opcijas redzēsit tikai tad, ja netiks aktivizēti spraudņu paplašinājumi.

OceanWP ir sava veidņu sistēma. Izmantojot īskodu, izmantojot WordPress vizuālo redaktoru, varat izveidot jaunas veidnes un jebkurā laikā tos atkārtoti izmantot, kas var ietaupīt laiku, ja ziņām un lapām bieži pievienojat to pašu saturu..

Skriptu un stilu lapā varat arī iespējot un atspējot desmitiem Javascript un CSS elementu. Atspējojot funkcijas, kuras jūs neizmantojat, jūs samazināsit kopējo lapu lielumu, kas, savukārt, paātrina lapas ielādes laiku..

Visus motīvu iestatījumus var eksportēt .dat failā. Tas ir noderīgi, ja vēlaties dublēt vēlamos iestatījumus vai jāpārceļ OceanWP no testa vides uz aktīvu vietni.

Stila opcijas un vietnes iestatījumi, kas ir konfigurēti, izmantojot iestatīšanas vedni, kurus var modificēt, izmantojot WordPress motīvu pielāgotāju.

Iepriekš lietotājiem bija jāinstalē spraudnis Demo Import Extension, lai demonstrāciju varētu importēt savā vietnē. Bet tagad šī funkcionalitāte ir pārvietota uz Ocean Extra lapā Instalēt demonstrāciju.

Process ir līdzīgs: redzēsit bezmaksas demonstrāciju sarakstu, kuras var instalēt. Katrai demonstrācijai ir pieejams priekšskatījums, un, noklikšķinot uz noformējuma, tiek parādīts, kādi spraudņi tai nepieciešami.

Dizainu kvalitāte nenoliedzami ir krāšņa. Gan bezmaksas, gan premium tika izveidoti atbilstoši augstiem standartiem. Tā ir viena no labākajām OceanWP funkcijām, jo ​​tā ļauj pārveidot vietni par kaut ko ārkārtēju.

Motīvu paneļa pēdējā lappusē tiek reklamēti OceanWP premium paplašinājumi.

OceanWP iestatījumu apgabals atrodams zem WordPress vizuālā redaktora visiem ziņojumiem, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem. Visi šeit definētie iestatījumi attiecas tikai uz attiecīgo lapu, un tie netiks piemēroti citām jūsu vietnes lapām.

Jūs varat pievienot īskodus pirms un pēc galveno lapu daļām. Varat arī mainīt logotipu un pašlaik izmantoto navigācijas izvēlni.

Ja jūs zīmolojat noteiktu vietni savā vietnē, šie iestatījumi ir tie, kas jums vajadzētu pielāgot, lai iegūtu vēlamo izskatu..

Varat arī pilnībā mainīt nosaukumus, apakšvirsrakstus un virsrakstu stilu. No otras puses, jūs to varat pilnībā atspējot. Izmantojot vizuālo redaktoru, ir iespējams pielāgot arī rīvmaizi un kājeni.

Pastāv unikālas pasta formāta opcijas, kas ir pieejamas audio, video, saitēm, pēdiņām un citam.

Tas, kas padara OceanWP ļoti spēcīgu, ir spēja pielāgot katru jūsu vietnes lapu pēc jūsu vēlmēm, padarot iespējas neierobežotas.

Izmantojot tēmu pielāgošanas rīku

Lielāko daļu iestatījumu un stila opciju var atrast WordPress motīvu pielāgotājā. Kad veicat jebkādas izmaiņas savā vietnē, ir pieejami reāllaika priekšskatījumi galddatoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem.

Daudzus svarīgus vietnes iestatījumus varat atrast sadaļā Vispārīgie iestatījumi. Turpmāk jūs varat kontrolēt vietnes dizainu un vietnes galveno zonu izkārtojumu, kā arī tās lappuses.

Lielākajai daļai motīvu demonstrāciju ir vairāki galvenes stili, kas, manuprāt, izceļas ar to, ka es varu modificēt katra jūsu vietnes elementa tipogrāfiju. Krāsas, polsterējumu, piemales un daudz ko citu var rediģēt ļoti viegli. Turklāt, lai jūsu vietne izceltos, varat augšupielādēt lielus attēlus un video reklāmkarogus.

Kājeni varat arī iespējot un atspējot kājenes sadaļā, padarot to redzamu planšetdatoros vai viedtālruņos. Izmantojot īskodus, varat arī izveidot pats savu autortiesību ziņojumu.

Ir skaidrs, ka vairāk tēmu izstrādātāju izmanto WordPress motīvu pielāgotāju, nevis izmanto tradicionālo opciju lapu, kuru darbina opciju panelis.

Motīvu pielāgošanas līdzeklis ne vienmēr ir ātrākais veids, kā veikt izmaiņas vietnē, taču tā ir maza cena, kas jāmaksā par iespēju redzēt izmaiņas, kad tās veicat..

Galvenie paplašinājumi

Ja vēlaties paplašināt OceanWP motīva galveno funkcionalitāti, varat izmantot spraudņu paplašinājumus. Ir 8 bezmaksas un 13 premium paplašinājumi, kurus varat izmantot.

Bezmaksas paplašinājumi ietver:

 1. Pielīmējiet jebko – varat savā vietnē pielīmēt jebkuru vēlamo elementu
 2. Modālais logs – modālajā logā varat pievienot jebkuru saturu un jebkurā vietā ievietot atvēršanas pogu
 3. Posts Slider – jūs varat parādīt savas emuāra ziņas slīdnī
 4. Demonstrācija – varat importēt demonstrācijas saturu tikai ar vienu klikšķi
 5. Pielāgota sānjosla – varat izveidot sānjoslas un ievietot tās jebkur jūsu vietnē
 6. Produktu koplietošana – katram produktam varat pievienot sociālās koplietošanas pogas
 7. Sociālā kopīgošana – atsevišķām ziņām varat pievienot sociālo kopīgošanas pogas
 8. Ocean Extra – noderīgs demonstrāciju importēšanai, motīvu paneļa izveidošanai un skriptu un stilu pievienošanai

Premium paplašinājumi

Ir 13 premium paplašinājumi, kurus varat izmantot kopā ar OceanWP. Jūs to varat iegādāties saišķos kopā ar bezmaksas paplašinājumiem. Par vienu vietni tos varat iegūt tikai par 39 USD.

Piemaksu paplašinājumos ietilpst:

 1. Pilnekrāns – pilna ekrāna ritināšanas vietne
 2. Paziņojums par sīkfailiem – lai informētu savas vietnes apmeklētājus, ka jūs izmantojat sīkdatnes, lai ievērotu GDPR
 3. Popup Login – jebkurā vietnes lapā ievietojiet uznirstošo pieteikšanās / reģistrēšanās veidlapu
 4. Instagram – parādiet savu Instagram plūsmu
 5. Balta etiķete – aizstājiet OceanWP nosaukumu ar savu zīmolu
 6. Portfolio – pievienojiet savu portfeli
 7. Woo Popup – parādiet uznirstošo logu, kad apmeklētāji noklikšķina uz pogas Pievienot grozam
 8. Sticky Footer – pievienojiet kājeni ekrāna apakšdaļā
 9. Okeāna āķi – pievienojiet pielāgotu saturu
 10. Elementor logrīki – vairāk Elementor logrīku
 11. Sānu panelis – atsaucīgs sānu panelis ar logrīkiem iekšpusē
 12. Sticky Header – pielīmējiet galveni lapas augšdaļā
 13. Kājenes norāde – kājenē ievietojiet vēlamo informāciju par savu uzņēmumu

Secinājums

Jūs novērtēsit to, ko piedāvā OceanWP, ja esat viens no tiem, kas meklē bezmaksas, taču augstas kvalitātes WordPress tēmu. OceanWP ir tik daudz ko piedāvāt attiecībā uz dizaina un stila iespējām.

Ja esat iesācējs, jūs noteikti novērtēsit, cik daudz OceanWP palīdz veikt izmaiņas, jo šīs izmaiņas var redzēt reāllaikā. Ja ar to nepietiek, ieteicams apsvērt ritināšanu pie mūsu detalizēts Astra tēmas pārskats.

Papildu iestatījumus, kas tiek parādīti zem WordPress vizuālā redaktora, var izmantot, lai unikāli pielāgotu savas lapas, kas paver neierobežotas iespējas vietnes pielāgošanai..

Ar pogas klikšķi var iespējot vai atspējot lapas elementus, piemēram, galveni, kājeni un sānjoslas. Motīvu demonstrācijas sistēma neapšaubāmi ir viena no labākajām OceanWP īpašībām, jo ​​tā lietotājiem ļauj piekļūt augstas kvalitātes dizainu katalogam..

Tas kaut kā rada vilšanos, jo, lai katrs bezmaksas demonstrācija darbotos pareizi, ir nepieciešams premium spraudņa paplašinājums.

Pārbaudiet arī plašo dokumentācijas laukumu. Tā kā tajā ir video pamācības un katras OceanWP funkcijas rakstiskas rokasgrāmatas, ieskaitot informāciju par katra spraudņa paplašinājuma darbību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map