Astra WordPress tēmas apskats – ideāla iesācēja tēma

Tas ir slidens, ārkārtīgi pielāgojams un, pats galvenais, tas ir BEZMAKSAS. Tāda ir mūsu mantra Astra – WordPress tēma, kas ir tik dinamiska, ka jūs to varat izmantot jebkam – emuāru / portfeļa vietnei vai tiešsaistes veikalam. Patiešām, tā ir ideāla tēma iesācējiem, kuri izmanto WordPress.


Vairāk nekā 300 000 vietņu izmanto Astra tēmu, un šis skaits palielinās par 1k dienā. Turklāt tas atbalsta populāros lapu veidotāju spraudņus, piemēram, Beaver Builder, Divi un Elementor. Nozīmē, ka jūs varat viegli pielāgot savu vietni sev vēlamā veidā.

Ja jūs neesat dizaineris, tad ar dažiem klikšķiem varat viegli importēt augstas kvalitātes iepriekš izveidotas veidnes un pabeigt savu vietni..

Turklāt varat instalēt vairākus bezmaksas paplašinājumus atkarībā no tā, kas nepieciešams jūsu vietnei. Un, ja vēlaties savai vietnei vēl uzlabotas funkcijas, varat jaunināt uz Astra Pro.

Tātad, vai Astra ir vērts hype? Un vai to vajadzētu izmantot savai vietnei??

Pievērsīsimies Astra tēmas niķīgajam, kāpēc tā ir tik populārā un kādas priekšrocības jūs varat iegūt, jauninot uz motīva pro versiju.

Astra veidotāji

Astra ir vispielāgojamākā un vieglākā WordPress tēma, ko ir izveidojusi Brainstorm Force – kas ir arī komanda, kas aizstāv tādus spraudņus kā Convert Pro (e-pasta optin un svina paaudzes spraudnis), Schema Pro (shēmas iezīmēšanas spraudnis) un WP Portfolio (portfeļa spraudnis). ).

Prāta Vētras spēks padarīja Astra viegli un efektīvi integrējamu lapu veidotājos ar Ultimate Add-ons for Beaver Builder un Ultimate Add-ons Elementor spraudņu paplašinājumiem..

Prāta Vētras Spēks ir ļoti aktīvs arī WordPress kopienā un apmeklējot WordCamps. Turklāt viņi regulāri atjaunina savus bezmaksas WordPress spraudņus.

Tātad, bez šaubām, jūs varat paļauties uz produkcijas kvalitāti, ko šī komanda rada.

Ko jūs varat iegūt no Astra?

Pēc Astra izstrādātāju domām, tas ir īpaši viegls un ļoti pielāgojams. Ja jūs izmantojat Astra vietnē, jūsu vietne un jums ir tikai noklusējuma WordPress dati; jūsu vietne jāielādē mazāk nekā pussekundē.

Kāpēc ir šis? Viņi ir atspējojuši jQuery un saglabājuši resursus zem 50 KB.

Es savā vietnē izmantoju Astra motīvu, un tā tiek ielādēta mazāk nekā 3 sekundes. Ja jūs pārlūkojat manu vietni, redzēsit daudz attēlu un videoklipu, taču tas vienmēr prasa mazāk nekā 3 sekundes.

Vēl viena lieta, kas padara Astra unikālu, ir tā, ka tā atbalsta daudzus populārus WordPress lapu veidotājus. Papildus Elementor un Beaver Builder, tas atbalsta arī Thrive Architect, Divi, Brizy, WPBakery (iepriekš vizuālais komponists) un Gutenberg. Runājot par lapu veidotājiem, šeit ir mūsu apskats par Elementor vs Beaver Builder un ļoti detalizēts pārskats par Brizy, kuru jūs varētu vēlēties apskatīt.

Bet, ja jūs plānojat importēt vietņu dizainus no Astra Starter Sites, rediģēšanai jāizmanto Elementor, Beaver Builder, Brizy vai Gutenberg.

Vai zinājāt, ka daudzas WordPress tēmas neatbalsta mūsdienu lapu veidotājus? Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot pievilcīgu lapu, izmantojot lapu veidotāju, taču tas nedarbojas ar aktivizēto WordPress motīvu.

Tātad, jums paveicas, ja jūs izmantojat Astra motīvu, jo jūs nekad neuztraucaties par šo scenāriju.

Aktivizējot Astra savā vietnē un rediģējot ziņas, lapas vai citus pielāgotos ziņu veidus, jūs redzēsit, ka iestatījumu lodziņā ir pievienoti Astra iestatījumi..

Tas ir lieliski, ja varat pielāgot vietni katrai lapai, vai ne? Un to jūs varat darīt ar Astra. Pat ja jūs neesat tehniskais darbinieks, varat pielāgot savu vietni, izmantojot WordPress motīvu pielāgotāju.

Ja nevēlaties tērēt daudz laika un pūļu savas mājas lapas izveidošanai, varat importēt Astra iepriekš izveidotos vietnes dizainus. Vienkārši aktivizējiet spraudni Astra Starter Sites un izvēlieties veidnes, kas jums patīk.

Ja izmantojat bezmaksas versiju, varat izvēlēties no aptuveni 35 dizainparaugiem. Bet, ja jūs izmantojat pro versiju, ir pieejami aptuveni 70 dizaini. Tātad, neatkarīgi no tā, vai vietne ir paredzēta jūsu emuāram, uzņēmumam, tiešsaistes veikalam vai portfelim, jums vienmēr var būt jūsu vietnei piemērots dizains.

Iesācēji joprojām var izveidot profesionāla izskata vietnes, izmantojot Astra. Bet, ja esat izstrādātājs, jums noteikti patiks arī Astra lietošana.

Izmantojot Astra, varat izveidot pielāgotus pastu veidus un izveidot arī vietni WooCommerce. Tas atbilst Web satura pieejamības vadlīniju (WCAG) 2.0 standartiem, kā arī SEO paraugpraksei. Tas arī atbalsta tulkošanu un RTL (no labās uz kreiso).

Varat arī ievietot āķus un filtrus, lai ērti ievietotu saturu savā vietnē. Varat arī izmantot bezmaksas spraudni Astra Hooks, ja neesat iesaistījies tehniskajās lietās.

Kā jūs pielāgojat Astra?

Kur var iegūt Astra tēmas kopiju, lai jūs to instalētu savā vietnē? To var izdarīt divos veidos.

Varat to lejupielādēt no WordPress.org.

Vai vienkārši meklējiet to sava WordPress administratora informācijas paneļa motīvu apgabalā.

Tagad, ja vēlaties importēt iepriekš izveidotas dizaina veidnes, vienkārši instalējiet Astra Starter Sites WordPress spraudni un izvēlieties kādu no dizainiem, kas jums patīk.

Kad esat instalējis Astra motīvu, WordPress informācijas paneļa izvēlnē Izskats redzēsit Astra opcijas.

Turpmāk redzēsit dažādas opcijas, kuras varēsit konfigurēt, lai varētu pielāgot savu motīvu. Jūs atradīsit arī patīk bezmaksas un premium spraudņus, kas palīdz paplašināt Astra tēmas funkcionalitāti.

Šīs pielāgošanas opcijas novirzīs uz WordPress motīvu pielāgotāju. Tā ir laba lieta, jo varat reāli skatīties uz veiktajām izmaiņām. Jūs pat varat redzēt, kā izskatīsies jūsu vietne planšetdatorā vai mobilajā tālrunī.

WordPress motīvu pielāgotājā ir daudz sadaļu un apakšiedaļu, kas ļauj jums viegli atlasīt iestatījumus, kurus vēlaties konfigurēt. Bet, ja tas jūs joprojām mulsina, ieteicams pielāgošanas rīkā pievienot meklēšanas funkcionalitāti, izmantojot Pielāgotāja meklēšana iespraust.

Ja izvēlaties jaunināt uz pro versija vai instalējiet papildu spraudņus, WordPress motīvu pielāgotājā redzēsit vēl dažas opcijas.

Astra sākuma vietnes

Kā jau teicu, ja nevēlaties tērēt daudz laika un pūļu, lai izveidotu savu vietni, varat instalēt Astra sākuma vietnes bezmaksas spraudnis, lai izvēlētos vēlamo vietnes dizainu.

Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts, jūs varat atrast izvēlni Astra vietnes, izmantojot WordPress informācijas paneļa “Izskats”..

Jums tiks lūgts izvēlēties, kuru lapu veidotāju izmantojat: Gūtenbergu, Briziju, Beaveru veidotāju vai Elementoru.

Ņemiet vērā, ka lapu veidotājs ir jāaktivizē jūsu vietnē, jo katrs dizains tika izveidots, izmantojot īpašu lapu veidotāja spraudni.

Kad esat izvēlējies lapu veidotāju, tas parādīs visus vietņu dizainus, kas pieejami šim konkrētajam lapu veidotājam. Varat arī filtrēt tos, ņemot vērā dizaina veidu: Visi, Emuārs, Uzņēmējdarbība, e-komercija, Bezmaksas un Cits.

Jūs arī pamanīsit, ka dažām dizaina veidnēm ir etiķete “Aģentūra”. Tas nozīmē tikai to, ka tas ir premium dizains, kas pieejams Astra Pro.

Bet es jums saku, vai tā ir bezmaksas, vai premium versija, šie dizainparaugi ir augstas kvalitātes.

Noklikšķiniet uz viena no dizainiem, un jūs iegūsit priekšskatījumu par to, kā tas izskatās, kā arī par to, kādi spraudņi ir nepieciešami, lai tas darbotos.

Lai instalētu visus šos nepieciešamos spraudņus, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Instalēt spraudņus” lapas augšdaļā vai apakšā. Ja spraudnis jūsu vietnē jau ir instalēts un aktivizēts pirms dizaina veidnes importēšanas, tas tiks apzīmēts kā Aktīvs.

Kad esat instalējis visus nepieciešamos spraudņus, noklikšķiniet uz pogas “Importēt šo vietni”. Parādīsies brīdinājuma lodziņš, kas atgādinās, ka jūs importēsit vietnes dizainu savā vietnē un pārrakstīsit esošo saturu.

Ja esat pārliecināts par izvēlēto vietnes dizainu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Labi”, un tas pēc dažām sekundēm tiks importēts jūsu vietnē.

Kad importēšana ir pabeigta, tagad varat apskatīt savu vietni, noklikšķinot uz “Gatavs! Poga Skatīt vietni ”.

Astra paplašināšana, izmantojot bezmaksas spraudņus

Dodieties atpakaļ uz Astra opcijām, kas atrodas WordPress informācijas paneļa izvēlnē Izskats, un jūs redzēsit sadaļu, kurā uzskaitīti visi bezmaksas spraudņi, kurus varat izmantot Astra tēmas funkcionalitātes paplašināšanai..

Šos spraudņus izstrādā Prāta Vētras Spēks, izņemot spraudni Unlist Posts & Pages, kuru izveidoja Nikhil Chavan.

Pieci no šiem bezmaksas spraudņiem tika tieši izstrādāti Astra.

Kāpēc tie nav iekļauti galvenajā tēmā? Nu tāpēc, ka izstrādātājiem ir jāsaglabā pamata versija pēc iespējas vieglāka.

Tātad, piemēram, ja jūs aktivizējat spraudni Astra Hooks, WordPress motīvu pielāgotājā tiks pievienota jauna sadaļa Āķi. Tas palīdz jums viegli ievietot īskodus, JavaScript un saturu.

Ja vēlaties redzēt āķa vietas Astra motīvā, varat instalēt spraudni Astra Theme Hooks.

Astra lielapjoma rediģēšana palīdz vienlaikus rediģēt Astra Meta iestatījumus vairākās ziņās vai lapās.

Mājas lapas reklāmkarogs Astra tēmai ļauj pievienot reklāmkarogu savai mājas lapai.

Ja jums jāinstalē pielāgoti fontu faili un Typekit fonti, varat instalēt spraudņus Custom Fonts un Custom Typekit Fonts..

Ja izmantojat Gūtenbergu un vēlaties, lai būtu papildu bloki, piemēram, pasta izkārtojumi, cenrādis un informācijas lodziņš, tad mēģiniet aktivizēt Gūtenberga spraudņa Ultimate Addons.

Ja vēlaties izveidot un pārvaldīt sānjoslas, Sidebar Manager spraudnis var jums palīdzēt.

Ja vēlaties paslēpt noteiktas vietnes lapas no meklētājprogrammām, izmantojiet spraudni Unlist Posts & Pages.

Templator spraudnis palīdz saglabāt veidnes un lapas mākonī, lai jūs varētu tās eksportēt uz jebkuru vietni. Tas ir pieejams tikai Elementor, bet viņi drīz pievienos atbalstu Divi un Beaver Builder.

Astra Pro

Lai gan Astra bezmaksas versija ir ārkārtīgi pārsteidzoša, iedomājieties, ko vēl jūs varat darīt ar premium versiju.

Jūs iegūsit piekļuvi jaudīgākām funkcijām, lai vienkāršākā un ātrākā veidā izveidotu profesionālas vietnes.

Ja izmantojat Astra Pro versiju, varat atbloķēt pavisam 18 pro moduļus, kas uzlabo jūsu vietnes funkcionalitāti.

Modulis Krāsas un fons ļauj iestatīt krāsas jebkurai vietnes daļai (piemēram, pamata krāsām, galvenēm, kājenei, saturam, emuāram un sānjoslai)..

Tipogrāfijas modulis ļauj pielāgot un stilizēt fontus tā, kā vēlaties. Savukārt atstarpes modulis ļauj jums konfigurēt atstarpes un apšuvumus.

Blog Pro modulis ļauj pielāgot emuāru un arhīvu lapas, parādot autora biogrāfiju vai ielādējot iepriekšējo emuāra ziņu zem pašreizējās.

Pielāgoto izkārtojumu modulis ļauj saglabāt galvenes, kājenes, āķa atrašanās vietas un 404 lapu pielāgotos izkārtojumus, lai jūs varētu tos viegli pievienot citās vietnes daļās..

Vietnes izkārtojuma modulis ļauj pārvaldīt savas vietnes kopējo izkārtojumu. Jūsu izvēlētais izkārtojums tiks piemērots jūsu vietnes ārējam apvalkam.

Ja jums ir gara tīmekļa lapa, iespējams, vēlēsities pievienot ritināšanas pogas augšējo pogu lapas apakšējā kreisajā stūrī vai pogu pa labi, lai lietotāji varētu ātri atgriezties jūsu lapas augšdaļā. To var izdarīt, izmantojot Scroll To Top moduli, kas ļauj pielāgot ikonu.

Kājenes logrīku modulim ir dažādi izkārtojumi, kurus varat izmantot kājenes apgabalam. Tas arī ļauj jums pielāgot kājeni, pamatojoties uz jūsu vēlmēm.

Ja jūs pārdodat fiziskus un digitālus produktus, varat viegli integrēt savu vietni ar WooCommerce, Easy Digital Downloads, LearnDash un LifterLMS integrācijas moduļiem..

Baltās etiķetes modulis ļauj Astra marķēt kā savu produktu. Ja esat dizaina aģentūra, varat izmantot šo moduli, lai neļautu saviem klientiem zināt, kādu WordPress motīvu izmantojat vietņu izveidošanai.

Tagad kurš ir sajūsmā? Jums jājoko, ja sakāt, ka neesat.

Astra Pro cenu noteikšana

Visas šīs funkcijas ir patiešām iespaidīgas. Bet kā ir ar cenu? Cik maksās jums visu šo funkciju iegūšana?

Nebrīnieties, kad es jums saku, ka Astra Pro cena ir tikai 59 ASV dolāri gadā. Vai arī jūs to varat iegādāties piekļuvei mūža garumā, sākot no USD 249.

Ļoti pieejamu, labi?

Visām Astra Pro pakotnēm ir 14 dienu 100% naudas atdošanas garantija, kā arī jūs varat instalēt motīvu neierobežotā skaitā vietņu. Jūs iegūsit arī premium atbalstu, iegādājoties Astra Pro paketi.

Ja vēlaties vairāk vietņu dizaina veidnes un papildu WP portfeļa spraudni, varat jaunināt uz Mini Agency Bundle, kas ir USD 169 gadā vai USD 499 par mūža piekļuvi. Jums var būt arī Ultimate Addons for Elementor vai Ultimate Addons for Beaver Builder, atkarībā no tā, ko izvēlaties.

Pilnībā aģentūru komplektā ir iekļauti papildu spraudņi, piemēram, Convert Pro un Schema Pro, kas ir USD 249 gadā vai USD 699 par mūža piekļuvi.

Tātad, kuru jums vajadzētu izvēlēties?

Es vienmēr saku, ka tas, kas jums ir piemērots, var izpildīt jūsu prasības un budžetu.

Ja jūs tikko sākat darbu, iespējams, jums nebūs vajadzīgas visas papildu funkcijas. Jūs varat vienkārši sākt ar Astra Pro sākuma līmeņa paketi.

Ja jūsu vietnē nepieciešama vēl kāda funkcionalitāte, varat instalēt atsevišķus spraudņus. Piemēram, ja jums ir nepieciešams spraudnis Ultimate Addons for Elementor, jūs to varat saņemt par USD 49 gadā līdz USD 249 gadā, atkarībā no jūsu izvēlētā pakotnes..

Bet, ja jums vajadzīgi vairāk spraudņu, labāk būtu jaunināt uz Mini Agency Bundle vai Agency Bundle.

Secinājums

Esmu pārliecināts, ka jums nekas cits neatliek kā apbrīnot Astra tēmu. Tā ir viena no labākajām bezmaksas WordPress tēmām.

Ja plānojat izmantot bezmaksas versiju, esmu diezgan pārliecināts, ka jūs beidzot jaunināsit uz premium versiju, jo jūs nevarat pietiekami daudz no visām fantastiskajām iespējām, ko piedāvā Astra.

Ko tu gaidi? Iet uz priekšu, izveidojiet šo vietni un atstājiet iespaidu uz lietotājiem un klientiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector