Pārvaldīts WordPress resursdatora pārskats: jūsu parocīgais ceļvedis labāko atlasē

Lielākā daļa uzņēmumu, kuriem ir vietnes, apzinās pirmās pakāpes resursdatora ietekmi uz digitālo līdzekļu pārvaldību. Neuzticams varētu izraisīt sociālo mediju mēri. Pat ja dīkstāve vai drošības pārkāpums nav uzņēmuma vaina, bizness nepaliks atrauts no ieinteresēto pušu sirdīm..


Tāpēc galvenajai prioritātei vajadzētu būt konsekventam izpildījumam un pārliecinošai drošībai. Lai pārliecinātos, ka tehniskie eksperti rīkojas ar saviem digitālajiem aktīviem, vietņu īpašnieki izvēlas izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanu, tā vietā, lai pats to pārvaldītu vai nolīgtu kādu personālu, kurš to apstrādātu. Ne-tehniķiem, kuri interesējas, šeit ir saraksts ar WordPress visbiežāk sastopamajām problēmām un to novēršana.

Izvēloties savas WordPress vietnes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jums nevajadzētu paļauties tikai uz to, kurš ir lētākais vai ar lielāku joslas platumu. Ir jāņem vērā daudz vairāk faktoru, tostarp:

 • Izmaksas
 • Hostinga plāna veidi
 • Servera atrašanās vietas
 • Vadības panelis
 • Pielāgots domēns
 • Joslas platums un krātuves lielums
 • Laiks
 • SSL un ugunsmūris
 • Bezmaksas CDN
 • Dublēšana un uzturēšana
 • Vietņu migrācija
 • Klientu atbalsts

Kas ir pārvaldītā WordPress mitināšana?

Tā kā WordPress pārvalda vairāk nekā 30% tīmekļa vietņu internetā, daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir nolēmuši piedāvāt pārvaldītu WordPress mitināšanu. Tas nozīmē, ka resursdators pārvalda visus tehniskos aspektus, kas saistīti ar jūsu WordPress vietnes darbību un uzturēšanu.

Jums kā vietnes īpašniekam nav jāuztraucas par savas vietnes drošības, ātruma, veiktspējas, darbības laika, dublējumu un atjauninājumu saglabāšanu, jo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jau ir veicis šos uzdevumus no jūsu rokām..

Ko tas tev nozīmē? Varat koncentrēties uz sava biznesa vadīšanu un veidošanu. Vēl viena laba lieta pārvaldītajā mitināšanā ir tā, ka jūs saņemat piemaksu atbalstu.

Tagad, tomēr, ir daži trūkumi izmantojot pārvaldītu mitināšanu. Tas ir dārgāk, salīdzinot ar koplietotajiem hostinga plāniem. Turklāt tas ierobežo dažu WordPress spraudņu instalēšanu, īpaši tādu, kas var palēnināt jūsu vietnes darbību. Būtībā ierobežojums ir jūsu vietnes brīva aizsardzība. Turklāt jums būs mazāka kontrole pār tehniskajiem aspektiem. Ja jūs neesat tehniķis, tā nebūtu problēma.

Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

1. Vietnes zeme

SiteGround ir neatkarīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas pasaules tirgū piedāvā augstas kvalitātes mitināšanas risinājumus. Tas ir ļoti ticami, ja runa ir par ātrumu un izpildījumu. To oficiāli iesaka arī vietne WordPress.org.

TTFB jeb laiks līdz pirmajam baitam ir viens no faktoriem, kas jāņem vērā, pārbaudot savas vietnes ātrumu. Tas ir laiks, kas nepieciešams lietotāja tīmekļa pārlūkam, lai saņemtu pirmo servera nosūtīto datu baitu. Un SiteGround iztur šo faktoru, jo tam ir stabils servera reakcijas laiks.

Vietnes datu bāzes centri atrodas Čikāgā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā. Tīmekļa mitināšanas datu centru atrašanās vieta ir saistīta ar fizisko attālumu, kas jāpārsūta failiem.

Tam ir arī drošības tīkla funkcijas, kas ietver jūsu vietnes ikdienas dublējumu. Tātad, pat ja personiskā dublēšana neizdodas, jūs joprojām varat atjaunot failus no vietnes SiteGround dublējuma.

Tas nodrošina arī bezmaksas SSL sertifikātus, kas mūsdienās ir nepieciešama arī katrai vietnei. Klientu atbalsts ir ļoti atsaucīgs arī gadījumos, kad jums nepieciešama palīdzība problēmu novēršanā jūsu vietnē.

Vietnes pārvaldītā WordPress mitināšanas vietne nodrošina trīs dažādus plānus:

 • Sākuma plāns – sākas no USD 3,95 mēnesī, kas var atbalstīt 1 vietni ar 10 GB lielu Web vietu.
 • Grow Big Plan – sākas ar USD 5,95 mēnesī, kas var atbalstīt neierobežotas vietnes ar 20 GB lielu Web vietu.
 • GoGeek plāns – sākas no USD 11,95 mēnesī, kas var atbalstīt neierobežotas vietnes ar 30 GB Web vietu.

Apmeklējiet vietni SiteGround

2. A2 mitināšana

A2 Hostings ir pazīstams ar lielu jaudu un ērti lietojamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tās vīzija ir izveidot un uzturēt tik labu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, ka darbinieki to vēlas izmantot paši.

A2 mitināšanas funkcijas galvenokārt ir vērstas uz zibens ātru ielādes laiku nodrošināšanu, 99,9% darbspējas laiku, kā arī vislabāko izstrādātāju rīku un atbalsta komandas, kas sastāv no guru, nodrošināšanu, lai palīdzētu jums visu diennakti, kad jums nepieciešama palīdzība jūsu vietnē.

Dažas no lieliskajām A2 hostinga funkcijām ir neierobežots joslas platums / datu pārsūtīšana un glabāšana, neierobežots e-pasta konts, bezmaksas servera atpakaļpārdošanas rezerves kopijas (papildu drošībai), bezriska naudas atdošanas garantija, bezmaksas atbalsts pa tālruni, tiešraides tērzēšana un e-pasts. – 24/7/365 un daudzas citas.

Tomēr atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem jums ir jāiegādājas savs SSL sertifikāts, lai jūsu vietnē pievienotu drošību.

Tās pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni sākas ar 11,99 USD mēnesī vienai vietnei, 18,99 USD mēnesī 3 vietnēm un 36,98 USD mēnesī par neierobežotām vietnēm..

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

3. InMotion hostings

InMotion Hosting ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuram nepieder Endurance International – holdinga korporācija daudziem pazīstamiem hostinga zīmoliem..

Apskatīsim dažas neticamas InMotion Hostinga iespējas:

 • Kvalitatīvs klientu serviss – viņiem ir ASV tehniskais atbalsts pa tālruni, tērzēšanu, e-pastu vai biļešu sistēmu.
 • Veiktspēja – InMotion Hostings vienmēr tiek vērtēts virs vidējā TTFB ātruma, kas nozīmē, ka tie nodrošina liela ātruma veiktspēju kā resursdators.
 • Bezmaksas datu dublēšana – regulāra dublēšana ir katras vietnes nepieciešamība. Vietnē InMotion Hostings jūs katru dienu varēsit veikt dublējumus vietnēs bez maksas.
 • SSD diskdziņa glabāšana – SSD diskdziņi ir daudz ātrāk nekā vecie diskdziņi, kas jūsu vietni ielādē vēl ātrāk.
 • Bezmaksas SSL sertifikāts

InMotion piedāvā pārvaldīto WordPress hostingu, kura cena sākas ar 7,65 USD mēnesī, atkarībā no jūsu vietnes vajadzībām. WordPress ir iepriekš instalēts un gatavs lietošanai arī ar bezmaksas domēnu, vai arī bezmaksas pārsūtīšana, ja jums jau ir esošs domēns,

Apmeklējiet InMotion hostingu

4. Kinsta WP hostings

Kinsta WP Hosting koncentrējas uz pārvaldīto WordPress mitināšanu. Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi WordPress, tas garantē jums labāko risinājumu.

Tā koncentrējas uz visaptveroša risinājuma izveidi klientiem, lai palīdzētu viņu vietņu pārvaldībai gandrīz bez piepūles. Kinsta darbojas arī, izmantojot Google Cloud Platform, kas padara to par lietotājam draudzīgu tīmekļa mitinātāju. Faktori, piemēram, klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī, uzticamība un darbspējas laiks, ir solījums, kas apmierina.

Citas funkcijas ietver:

 • Izmantojot visjaunākās tehnoloģijas, pārliecinieties, ka jūsu vietne tiek ielādēta tikpat ātri kā acs mirklī
 • Izmantojot aktīvas un pasīvas uzbrukumu novēršanas metodes
 • Bezmaksas vietņu migrācija bez dīkstāves
 • Bezmaksas SSL un CDN

Tās cenas sākas ar USD 30 mēnesī vienai vietnei. Ja esat lielāks uzņēmums, cenu noteikšana var sasniegt pat USD 1500 mēnesī vai vairāk, atkarībā no jūsu vietnes vajadzībām.

Apmeklējiet Kinsta

5. WP dzinējs

WP Engine Hosting ir viens no pionieriem šajā nozarē. Papildus pirmajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tā turpina uzlabot savu uzticamību un pakalpojumus lietotājiem. Amazon Web Services un Google Cloud platforma ir vieni no tās partneriem, kas jūsu vietnē piedāvā visaugstāko pieejamību, ātrumu, mērogojamību un drošību.

Tās datu centri atrodas ASV (Iova, Dienvidkarolīna, Oregona), Beļģija, Taivāna, Tokija, Londona, Frankfurte, Sidneja, Īrija, Monreāla. Jūs varat abonēt jebkur, kas atrodas vistuvāk jūsu atrašanās vietai.

Jūs varat piekļūt tā atbalstam visu diennakti, kad esat abonējis tā izaugsmes, mēroga, premium un uzņēmuma plānus..

Visas funkcijas ir norādītas informācijas panelī, un, tiklīdz būsit abonējis, viņi palīdzēs jums iepazīties ar funkcijām..

WP Engine pārvaldītais hostinga pakalpojums uzsver veiktspēju, un tā cenu noteikšana ir balstīta uz jūsu vietnei piesaistīto trafika daudzumu. Tātad, ja esat iesācējs, jūs varat saņemt Startup plānu, kura cena mēnesī ir 35 USD. Ja jūs esat liela mēroga bizness, jums vajadzētu izvēlēties augstāku plānu vai pielāgotu plānu.

Apmeklējiet WP Engine

6. Spararata mitināšana

Spararata hostinga misija ir atvieglot tīmekļa dizaineriem un tīmekļa izstrādātājiem visā pasaulē savu vietņu izveidi WordPress platformā. Sadarbībā ar Google Cloud tā mērķis ir izveidot pielāgotu mitināšanas platformu, kas ir ātra, pielāgojama un droša.

Dažas spararata funkcijas:

 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Nakts dublējumi
 • Ātrās vietnes – tai ir viena klikšķa iestudēšanas funkcija, lai pārsūtītu un lasītu visu pieprasīto informāciju.
 • Bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras tīrīšana
 • Sadarbības rīki
 • Iebūvēta kešatmiņa – paredzēta, lai mitināšana būtu pēc iespējas ātrāka.
 • Diennakts klientu atbalsts

Apmeklējiet spararata mitināšanu

Turklāt spararats ir izveidots uz stabilas tīkla infrastruktūras, kas veic regulāru apkopi un dublēšanu, kas vietņu izstrādātājiem un īpašniekiem garantē, ka vietnēs ir ērti mitināties.

Tās datu centri atrodas ASV (Ņujorkā, Atlantā, Dalasā, Sanfrancisko), Singapūrā, Tokijā, Japānā, Toronto, Kanādā, Amsterdamā, Nīderlandē, Frankfurtē, Vācijā un Londonā, Apvienotajā Karalistē.

Tās cenas sākas ar USD 23 mēnesī un var sasniegt pat USD 266 mēnesī vai vairāk, ja jūsu vietnei ir lieli ikmēneša apmeklējumi un tai nepieciešams atbilstošs joslas platums.

Secinājums

Tā kā ir daudz mūsdienīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jums jāizvēlas, kurš, jūsuprāt, ir kvalificēts, lai apstrādātu vietni, kas jums ir prātā. Labāk ir pārlūkot katra mitināšanas pakalpojumu sniedzēja tiešsaistes pārskatus, lai pārliecinātos, ka iegādājāties mitināšanas paketi, kurā ir atzīmēti visi rūtiņas par jūsu uzņēmuma tehniskajām vajadzībām..

Cenu noteikšana ir galvenais apsvērums, lai pārliecinātos, ka tā ir jūsu ieguldījuma vērta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector