Pārvaldīts WordPress hostings bez iesaiņojuma: vai jums tas ir nepieciešams?

Ikviens uzņēmuma īpašnieks var būt saistīts ar daudzu lietu žonglēšanu, lai viss noritētu nevainojami. Un vai tam piebilst, ka pārvaldāt visus vietnes tehniskos aspektus? Jūs noteikti vēlaties no jums atbrīvoties no šiem sarežģītajiem uzdevumiem. Nu, tas ir, kad pārvaldīta WordPress mitināšana ienāks kā svētība maskējoties.


Bet kādas ir pārvaldītās WordPress mitināšanas priekšrocības? Vai tas ir daudz labāks risinājums nekā parastās cPanel koplietotās paketes? Vai tas ir jūsu ieguldījuma vērts? Kāpēc jums tas ir vajadzīgs??

Iedomāsimies atbildēt uz šiem jautājumiem, lai jūs varētu novērtēt, vai tas ir piemērots jūsu biznesam.

Kas ir pārvaldītā WordPress mitināšana?

Jūs vēlaties koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi, satura izveidi un citiem svarīgākiem uzdevumiem, nevis savas WordPress vietnes pārvaldīšanu. Piedevām jūs neesat pietiekami pārliecināts par šāda veida lietām.

Tāpēc vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā to noņemt no jūsu rokām. Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs palīdzēs jums pārliecināties, ka jūsu WordPress vietne ir visaugstākajā formā. Tas nozīmē, ka jūsu vietne vienmēr ir droša, tiek ielādēta un darbojas ātri, katru dienu tiek dublēta, vienmēr tiek atjaunināta un regulāri atjaunināta.

Pamatā ideja ir tāda, lai jums būtu bez grūtībām ar savu vietni, lai jūs varētu koncentrēties uz jūsu biznesa lietām.

Vēl viena labākā lieta, izmantojot pārvaldīto WordPress mitināšanu, ir tā, ka jums tiek nodrošināts premium atbalsts.

Pārvaldītas WordPress mitināšanas priekšrocības

Tātad, kādas priekšrocības jūs varat iegūt no šī pakalpojuma?

 • Ātri serveri jūsu vietnes mitināšanai
 • Ļoti stingra jūsu vietnes drošība
 • WordPress ekspertu atbalsts
 • Ikdienas dublējumi
 • Automātiski atjauninājumi
 • Dīkstāve bez nulles
 • Vietņu iestatīšana un versiju vadība atkarībā no mitināšanas pakalpojumu sniedzēja piedāvājuma

Pārvaldītas WordPress mitināšanas trūkumi

Es gribu uzreiz pateikt, ka šis pakalpojums nav paredzēts visiem. Zemāk varētu būt iemesls, kāpēc jūs neizvēlaties šo pakalpojumu.

 • Dārgākas cenas parasti sākas no USD 29 mēnesī, salīdzinot ar hostinga cenu aptuveni USD 3,95 mēnesī. WP dzinējs sākas no 35 USD mēnesī. Vietne piedāvā arī pārvaldītu WordPress mitināšanu, kuras cena sākas ar 3,95 USD mēnesī.
 • Jūsu hostinga pakalpojumu sniedzējs var bloķēt dažus spraudņus, ja šķiet, ka tie palēnina jūsu vietnes darbību. Ja jums tiešām ir nepieciešami šie spraudņi jūsu vietnei, tā var būt problēma.
 • Ja esat pietiekami daudz tehniķis, lai iestatītu lietas uz servera, ieteicams izvēlēties neizmantot šo pakalpojumu. Kad atrodaties pārvaldītā WordPress mitināšanas pakalpojumā, jums būs mazāka kontrole.

Vai jums tiešām ir nepieciešams pārvaldīts WordPress mitināšana?

Ja jūs tikko sākat darbu, es neiesaku jums izvēlēties šo pakalpojumu. Turklāt jūs varētu vēlēties apsvērt savu budžetu un izvēlēties lētāku pakalpojumu, piemēram, parastu WordPress mitināšanu.

Ja jūsu vietne jau rada lielu trafiku un jūsu bizness aug, varat iegūt pārvaldīto WordPress mitināšanu. Vēl jo vairāk, ja jūs neesat pietiekami daudz tehnikas, lai veiktu visu vietnes pārvaldību. Varbūt jūs izvēlaties pārvaldītu WordPress mitināšanu vai nolīgt sistēmas administratoru.

Ja vēlaties savam biznesam ātru un nulles dīkstāves vietni, dodieties uz pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Faktiski tas tiešām izriet no diviem izšķirīgiem faktoriem. Pirmkārt un vēl svarīgāk, kādas ir jūsu vajadzības? Otrkārt, vai jums ir pietiekami daudz budžeta dārgākai mitināšanai?

Kādas funkcijas ir jāmeklē pārvaldītā WordPress mitināšanas plānā?

Ja jūs nolemjat izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanu, nākamā lieta, kas jums jādara, ir veikt nelielu pētījumu par to, kuru plānu iegādāties. Jūs nevēlaties ieguldīt kaut ko, kas nav izmaksu vērts, vai ne?

Tātad, šeit ir daži padomi, kā izvēlēties pareizo pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu savai vietnei:

 • Pārliecinieties, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzējs patiešām pilda savus solījumus par zibens ātru vietni.
 • Pārliecinieties, ka viņi regulāri atjaunina un aizsargā jūsu vietni.
 • Pārliecinieties, ka viņiem patiešām ir vislabākais un vislabākais atbalsts, lai palīdzētu jums pēc nepieciešamības.

Kā jūs varat pārliecināties par šīm lietām? Veiciet pienācīgu rūpību, izpētot pārskatus un to, ko citi klienti saka par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Jūs varētu arī pārlūkot mūsu Pārvaldītie WP mitināšanas ieteikumi.

Vēl viena lieta, par ko jāpārliecinās, ir tāda, ka, ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var iestatīt jūsu serveri jums, it īpaši, ja plānojat iegādāties VPS vai īpašu plānu un ja viņiem jau ir iepriekš instalētas WordPress vietnes un spraudņi dublēšanai un kešatmiņas saglabāšanai.

Secinājums

Ja esat uzņēmuma īpašnieks un vēlaties vairāk koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi, neradot problēmu pārvaldīt savu WordPress vietni, iespējams, vēlēsities izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Pārvaldītā WordPress mitināšana nav paredzēta visiem. Bet tas patiešām var ietaupīt laiku un pūles, pārvaldot savu vietni un veicot visu tehnisko darbu.

Bet ņemiet vērā arī cenu un nepieciešamību pēc tāda. Turklāt, ja izvēlaties šo pakalpojumu, pārliecinieties, ka esat saņēmis jums piemērotāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Vispirms varat sākt ar parastu WordPress mitināšanu. Jebkurā gadījumā jūs vienmēr varat jaunināt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector