Labākā WordPress mitināšana

WordPress pārvalda 27% interneta, kā mēs to šodien zinām. Ļaujiet šim numuram samazināties. Vairāk nekā ceturtdaļa uzņēmumu internetā tika izveidoti, izmantojot WordPress. Vietnes, piemēram, The NY Times un TechCrunch, izmanto WordPress. Viņiem kaut kas jādara pareizi.


Visi mīl internetu (lielākoties) un WordPress ļāva pastāvēt daudzām jautrām lietām internetā.

Kā WordPress ļauj mums izmantot internetu? Pirmkārt, WordPress lietotājiem jāatrod mitināšanas pakalpojums, lai mitinātu WordPress programmatūru.

WordPress mitināšanai Austrālijā vajadzētu būt vienkāršākai nekā faktiski izmantojot WordPress. Šajā pārskatā mēs apskatīsim dažas WordPress mitināšanas iespējas, pamatojoties uz vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot.

Sāksim.

Contents

Labākā WordPress mitināšanas (AU) pārskats

Jūs varat’nepareizi rīkoties ar jebkuru no šī saraksta iespējām. Jums atliek tikai padziļināti apskatīt katra piedāvāto, lai redzētu, kurš no tiem darbojas jūsu labā.

Cik mēs domājam, ir vislabākais jūsu naudas risinājums. Kamēr SiteGround nav’t super lēts variants, tas tā nav’t pat tuvu visdārgākajai hostinga opcijai Austrālijā.

Sākot ar SiteGround, ir tikpat viegli, kā tas notiek ar viena klikšķa WordPress instalēšanu. Piedāvātās funkcijas ir visaugstākā līmeņa, un mērogošana to nedara’t rada problēmu.

Dārgākajā gadījumā Kinsta ir labākais risinājums, un vietnē SiteGround tiek piedāvātas dažas lietas. Lētākajā galā mēs iesakām Hostinger jo tas piedāvā lielisku servisu, vienlaikus ir absurdi lēts.

1. HostPapa – labākā izvēle visapkārt

Galvenās iezīmes
 • Liela zināšanu bāze
 • Bezmaksas šifrēsim SSL
 • Bezmaksas Cloudflare CDN
 • Bezmaksas domēnu pārsūtīšana un vietņu migrācija
 • SSD krātuve
 • CloudLinux


Attēls

Cena: Mēnesī 3,95 USD
Vidējais darba laiks: 99,99%
Vidējais ielādes laiks: 355 ms

Apmeklējiet vietni HostPapa.com

Maziem uzņēmumiem bieži ir mazs budžets, ar kuriem strādāt, un tāpēc jūsu izvēlētā vietņu mitināšana ir būtiska jūsu panākumiem, drošībai un rentabilitātei. Jūs vēlaties, lai uzņēmums būtu uzticams, drošs un rentabls.

Mūsuprāt, HostPapa piedāvā visu to un vēl vairāk.

Tas nodrošina lietotājiem draudzīgus rīkus un serverus, kas ir izveidoti ātrumam, un varat visu izveidot un palaist dažu minūšu laikā.

Kas vēl padara HostPapa ideālu mazo uzņēmumu tīmekļa mitināšanai? Iepazīstieties ar šīm funkcijām un plāniem.

Ko HostPapa piedāvā mazo uzņēmumu vietnēs

Austrālijā ir desmitiem hostinga pakalpojumu, un katru dienu tie tiek parādīti arvien vairāk. Tāpēc ir svarīgi atrast tādu, kas piedāvā vislabāko funkciju un cenas kombināciju.

HostPapa centās nodrošināt visus jūsu pakalpojumus vienuviet un sniedz jums jebkādu kontroles līmeni, kas nepieciešams klientu apkalpošanai. Vai jums ir e-komercijas bizness ar lielu trafiku un uzņēmuma komanda? Iepazīstieties ar viņu uzņēmuma plānu, kas liek jums atrasties vadītāja vietā. Iesācējiem būs noderīgs un pieejams tīmekļa veidotājs, lēta domēna reģistrācija un pārvaldīti plāni. Jūs pat atradīsit īpašu WordPress mitināšanu un bezmaksas domēnu pārsūtīšanu.

Cenas un plāni ��

HostPapa piedāvā vairākus pakalpojumu līmeņus un cenu noteikšanas iespējas. Pirmkārt, jūs saņemsit 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, pirms jums kaut kas būs jāapņemas. Sākuma plāns sniedz jums vienu labāku rezultātu nekā lielākajai daļai uzņēmumu divas vietnes un neizmērojams joslas platums. Plāns sākas ar USD 3,95 mēnesī uz vienu gadu, un to var atjaunot pēc 12 mēnešiem par USD 7,99. Viņiem ir arī Business Pro plāns augošiem uzņēmumiem, kas sākas ar USD 12,95 mēnesī, USD 19,99 atjaunošanas laikā.

Tomēr viņu labākais piedāvājums ir standarta biznesa mitināšanas plāns. Tas nāk ar 36 mēnešu saistībām, bet jūs to saņemat tikai USD 2,95 mēnesī. Šī plāna atjaunošanas likmes ir USD 12,99. Par šo cenu jūs iegūsit visu, kas iekļauts pamatplānā, un vairākas uzlabotas funkcijas.

Jūsu vietnes vai e-komercijas biznesa veiksme un dzīvotspēja ir atkarīga no jūsu mitināšanas pakalpojuma uzticamības. HostPapa piedāvā spaiņu slodzi ar funkcijām par piemērotu cenu, un viņi to dara, neapdraudot jūsu apmeklētājus vai datus. Var vairāk nekā 500 000 klientu’t nav pareizi.

2. SiteGround – labākais klientu atbalsts

Galvenās iezīmes
 • Instalācijas ar vienu klikšķi Joomla un Drupal
 • Vilkt un nomest
 • Bezmaksas SSL
 • Ikdienas dublējumi


Attēls

Cena: Mēnesī 3,95 USD
Vidējais darba laiks: 99,95%
Vidējais ielādes laiks: 375 ms

Apmeklējiet vietni SiteGround.com

Vietne SiteGround ir otrā vietā šajā sarakstā viena pamata iemesla dēļ. Mēs to izmantojam.

Tā ir arī galvenā vieta mūsu ceļvedī labākais web hostings.

Iemesls, kāpēc SiteGround ir viens no mūsu iecienītākajiem tīmekļa mitinātājiem, ir dažādu iemeslu dēļ.

Fantastisks klientu atbalsts ☎️

Apkopojot to ātri, SiteGround atzīmē visas izvēles rūtiņas, lai norādītu visu, ko jūs varētu vēlēties veikt tīmekļa mitinātājā, cenas nav absolūti dārgas, un SiteGround’s atbalsts ir daži no labākajiem klientu atbalsta pakalpojumiem, kādus mēs jebkad esam saskārušies.

Ja jums ir tehniskas problēmas, SiteGround klientu atbalsts būtībā ir tāds, kā sazināties ar darbinieku. Viņi’Pametīsit visu, kas jums palīdzēs, un dodieties pāri un pāri, lai pārliecinātos’es tev palīdzu.

Citi aspekti, kas ir vērts pieminēt, ir darbības laiks un slodzes ātrums. Kā redzat no iepriekšminētajiem numuriem, vietņu ielāde notiek nepilnas sekundes laikā un serveri gandrīz vienmēr darbojas līdz nominālvērtībai.

Izmantojot datu centrus visā pasaulē un viena klikšķa WordPress instalēšanu, SiteGround ir mūsu vietne WordPress mitināšanai.

Apskatiet mūsu pilnu Vietnes zemes pārskats ja vēlaties uzzināt vairāk.

3. Hostinger – labākā lētā izvēle

Galvenās iezīmes
 • Lētākais saimnieks rokas uz leju
 • Liels ātrums
 • Viegli lietojams interfeiss
 • 24/7/365 atbalsts
 • 30 dienu atgriešanas politika


Attēls

Cena: Mēnesī – 0,80 USD
Vidējais darba laiks: 99,91%

Vidējais ielādes laiks: 389 ms

Apmeklējiet vietni Hostinger.com

Austrālijas hostinga pasaule ir izplatīta ar reklāmas cenām. To var uzskatīt par pozitīvu un negatīvu hostinga lietotājiem. No vienas puses, jūs varat izmantot dažas patiesi pārsteidzošas cenas. No otras puses, tad, kad reklāmas laiks būs beidzies, jūs saņemsiet smēķēšanu par daudz augstāku cenu.

Lec Hostinger. ➡️

Viņi visu laiku piedāvā reklāmas cenu noteikšanu. Cena turp un atpakaļ svārstās no USD 0,80 mēnesī līdz USD 1,45 mēnesī. Traks ir tas, ka jūs varat fiksēt šo cenu noteikšanu trīs gadus.

Vēl trakāk ir tas, ka Hostinger patiesībā ir lielisks hostinga pakalpojums ar savu vietņu veidotāju – Zyro. Jums nav jāprasa kodēšana vai dizains. To ir viegli lietot bez neviena’s palīdzība.

Tas nāk ar klasiskajām funkcijām, kuras dara vairums celtnieku, kā arī ar pāris jaunām. Tāpat kā bibliotēka, kas pilna ar bezmaksas attēliem, lai paspilgtinātu jūsu vietnes noskaņu, un diezgan novatoriska, ar nosaukumu Logo Maker; a DIY kas ļauj jums viegli izgudrot savu logotipu.

Ja jūs’Ja vēlaties ietaupīt naudu un joprojām ir visi zvani un svilpes, Hostinger ir fantastiska iespēja

Lasiet visu mūsu Hostinger pārskats šeit.

4. Hostgator – vēl viena lieliska izvēle

Galvenās iezīmes
 • Neierobežots domēns
 • Bezmaksas SSL
 • Bezmaksas WHMCS klientu pārvaldības / norēķinu programmatūra
 • 24/7/365 atbalsts
 • 99,9% Uptime garantija


Attēls

Cena: Mēnesī 2,99 USD
Vidējais darba laiks: 99,4%

Vidējais ielādes laiks: 657 ms

Apmeklējiet vietni Hostgator.com

Ikviens zina par Hostgator. Viņi’tas ir viens no visvairāk pārdotajiem hostinga pakalpojumiem, un tas pieder vienam no lielākajiem hostinga uzņēmumiem, kas tur atrodas.

Tas ir labākais risinājums, ja vēlaties, lai garantijas būtu apjomīgam un ilgstošam uzņēmumam. Hostgator piedāvā visu, kas WordPress mitinātajā vietnē būtu vajadzīgs ar lētu ievadu augsts darbspējas laiks un ātrs ielādes laiks.

Izlasiet mūsu HostGator pārskats šeit.

5. A2 hostings – lielisks serviss par cenu

Galvenās iezīmes
 • Turbo opcija augsta līmeņa plānos
 • Naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas SSL un SSD
 • 24/7/365 atbalsts
 • 1000 GB pārsūtīšana


Attēls

Cena: Mēnesī 3,92 USD
Vidējais darba laiks: 99,1%
Vidējais ielādes laiks: 601 ms

Apmeklējiet vietni A2hosting.com

A2 mitināšana ir mūsu iecienītākā alternatīva vietnei SiteGround. Ja godīgi, mēs’Jums nekad nav bijusi slikta pieredze ar A2 mitināšanu, tāpēc, ja jums’Pārlūkojot mazāk nekā 10 USD mēnesī piedāvātās mitināšanas iespējas un SiteGround kādu iemeslu dēļ jūs neracionāli satraucāt, A2 vajadzētu būt jūsu nākamajai izvēlei.

Viena satriecoša lieta par A2 mitināšanu ir, ja jūs izvēlaties viņu visaugstāko līmeņu plānu, iegūstot Turbo ātrumu. Pamatā, viņiem ir ātrāki premium serveri. Trakākais ir tas, ka viņu pamata serveri jau ir tikpat ātri kā citi hostinga pakalpojumu sniedzēji Austrālijā.

A2 piedāvā visu, ko jūs varētu vēlēties mitināšanas pakalpojumā, ar naudas atdošanas garantiju un viena klikšķa WordPress instalēšanu.

Lasiet visu mūsu A2 mitināšanas pārskats.

6. Mākoņu pārvaldītā WordPress mitināšana

Galvenās iezīmes
 • Git izvietošana
 • Platformas līmeņa ugunsmūri
 • Monitorings reāllaikā
 • Drošības ielāps
 • Uz SSD balstīta mitināšana
 • SSH un SFTP piekļuve
 • 245 diennaktī 365 dienu tiešsaistes tērzēšanas atbalsts


Attēls

Cena: Mēnesī – 10 USD

Apmeklējiet vietni Cloudways.com

Ja meklējat pārvaldītu WordPress mitināšanu, to ir grūti izdarīt labāk nekā Cloudways. Šī uzņēmuma misija ir vienkāršot WP hostinga procesu jums, un viņi ir piegādājuši, cik mēs varam pateikt. Viņu platforma ir iestatiet tā, lai jūs varētu gatavoties un darboties dažu minūšu laikā. Tas ir arī pilns ar visām funkcijām un priekšrocībām, kuras jūs varētu cerēt atrast pārvaldītā hostinga pakalpojumā.

Plāni sākas tikai ar USD 10 mēnesī, un jūs varat maksāt, kad iet, ja nevēlaties uzņemties ilgtermiņa saistības. Vai meklējat vairāk krātuves, joslas platuma un jaudas? Viņu regulārā pakotņu augstākā līmeņa cena jums būs 80 ASV dolāri mēnesī par astoņām reizēm ar pamatplāna operatīvo atmiņu, vēl četriem terabaitiem joslas platuma un 160 GB krātuves.

Ko jūs saņemat par savu naudu?

Katrā plānā ir iekļautas daudzas funkcijas un funkcionalitāte, piemēram, bezmaksas migrācija un SSl sertifikāti, neierobežotas lietotnes, diennakts atbalsts tiešajā tērzēšanā, īpaši ugunsmūri, PHP7 gatavi serveri un daudz kas cits.

Uzticami un ātri ⏩

Tas viss ir kas vērsta uz ātrumu un uzticamību. Jums būs piekļuve 62 datu centriem 33 pilsētās, kas ir izkaisīti 15 valstīs visā ES Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā, kā arī Brazīlijā un Austrālijā. Cloudway arī pieliek drošību ar piemaksu ar 2F autentifikāciju, regulāriem drošības ielāpiem un IP balto sarakstu, lai nodrošinātu drošu sadarbību ar citiem tīkliem un neierobežotu SSH un SFTP.

Populārākā pakete maksās 42 USD mēnesī un 0,0583 USD stundā. Tas jums dos:

 • 4 GB RAM
 • Divkodolu procesors
 • 80 GB krātuve
 • 4TB joslas platums

Cloudways ir arī Enterprise risinājums strauji augošām korporācijām, kurām nepieciešams luksusa pakalpojums par konkurētspējīgām cenām. Šī opcija ietver speciālu iebraukšanu bortā, prioritāro atbalstu un pielāgojamu platformu ar slodzes līdzsvarošanu uzņēmumiem kustībā.

Kā izskatās pārvaldīts mitināšana vietnē Cloudways? Tas izskatās pēc brīvības.

Viņi cenšas nodrošināt augsta līmeņa daudzpusību un WordPress pielāgošana, un tad viņi veic visu pārraudzību un jaunināšanu jūsu labā. Viss, kas jums būs jāuztraucas, ir sava zīmola veidošana.

Daži no jauninājumiem Cloudways pārvaldītajā mitināšanā ietver Chatbot paziņojumus, Cloudways atbalsta papildinājumus un Mainīt lietojumprogrammu Webroot. Kamēr viņi pārvalda visu tehnisko un apkopes informāciju, jums būs iespēja kontrolēt parametrus un servera konfigurāciju, mainīt lietotnes iestatījumus, konfigurēt uzlabotās / pielāgotās lakas iestatījumus, lai veiktu to, kā vēlaties..

Izmantojot vienu kontu, jums patiks CloudwaysBot kanāli un API. Bet tas vēl nav viss. Piederumu ir daudz ar e-pastu, lietojumprogrammu jaunināšanu, DNS Made Easy un SMTP papildinājumiem.

Mēs uzskatām, ka daudz funkcionalitātes un centību rūpēties par katru detaļu izvirza Cloudways virs vairuma WordPress mitināšanas platformu. Viņi pat ļaus jums to izmēģināt bez maksas. Katrā no pakalpojumu līmeņiem tiek piedāvāts 30 dienu bezmaksas izmēģinājums.

7. WP Engine – labākā augstākās kvalitātes izvēle

Galvenās iezīmes
 • Bezmaksas Genesis ietvars
 • Vairāk nekā 35 StudioPress motīvi
 • 24/7 tērzēšanas atbalsts
 • 2 vietņu pārsūtīšana
 • Piekļuve globālajam CDN
 • Bezmaksas SSL sertifikāts


Attēls

Cena: Mēnesī 35 USD
Vidējais darba laiks: 99,5%
Vidējais ielādes laiks: 601 ms

Apmeklējiet vietni WPEngine.com

Mūsu visdārgākais variants sarakstā un visatbilstošākais. WP Engine tika izveidots speciāli WordPress mitināšanai.

Jums nebūs negatīvas pieredzes ar WordPress mitināšanu WP Engine. Jūs tomēr iztērēsit daudz naudas.

WP dzinējs ietver lieliskas tēmas tāpēc jūs uzvarējāt’nav jāuztraucas par to, kā izdomāt, kā izveidot savu vietni. Tas burtiski piedāvā arī visu pārējo, ko kāds vispār varētu vēlēties mitināšanai. WP Engine labāk ar šo cenu zīmi.

8. Kinsta – labākā biznesa WordPress saimniece

Galvenās iezīmes
 • Google Cloud platforma
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Jaudīgs informācijas panelis
 • Automatizētas vietņu dublējumkopijas
 • Pakāpju vieta
 • Bezmaksas SSL


Attēls

Cena: Mēnesī 30 USD
Vidējais darba laiks: 99,9%
Vidējais ielādes laiks: 520 ms

Apmeklējiet vietni Kinsta.com

Doties uz hostinga augstāko līmeni var būt gandarījuma, taču dārga pieredze. Kinsta neatšķiras.

Hostinga pakalpojumu sniedzējs noteikti iekasēs no jums prēmiju, bet jūs nesaņemsit neko mazāku par premium pakalpojumu. Lasiet visu mūsu Kinsta pārskats šeit.

Kinsta ir apsēsta ar vislabākās hostinga arhitektūras radīšanu saviem klientiem. Viņu infrastruktūra izmanto Google Cloud Platform un nodrošina tās 19 datu centru darbību visā pasaulē.

Ar nākamā līmeņa izmaksām nāk nākamā līmeņa drošība. Ik pēc divām minūtēm viņi pārbauda katras savas vietnes statusu. Tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks pārbaudīta 720 reizes katru dienu, lai pārliecinātos, ka nav problēmu.

Mēs izvēlējāmies Kinsta kā savu galveno izvēli vislabākais veltītais hostings vadīt.

9. WPX mitināšana – ļoti, bet par dārgu cenu

Galvenās iezīmes
 • Neierobežota vietņu migrācija
 • Neierobežots bezmaksas SSL sertifikāts
 • Manuālas un 28 dienu automātiskas dublējumkopijas
 • Garantija par 99,95%
 • Ātrgaitas pielāgots CDN
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija


Attēls

Cena: Mēnesī 20,83 USD
Vidējais darba laiks: 99,5%
Vidējais ielādes laiks: 601 ms

Apmeklējiet vietni WPXHosting.com

Tomēr, paliekot izmaksu augšējā posmā, WPX mitināšana ir premium klases pakalpojums, kas nāk nedaudz lētāk nekā Kinsta.

Tas, ko jūs saņemat, maksājot par premium klases mitinātāju, ir pilnīgi mierīgs. Protams, lētāki saimnieki var piedāvāt lielu ātrumu un uptimes, bet, kad jūs maksājat tik augstu cenu, jūs zināt, ka jūs vienmēr iegūsit ātru iekraušanas laiku un lielisku uptimes.

Otrs WPX mitināšanas izmantošanas aspekts ir pamatplānā jums var būt līdz piecām vietnēm. Ja plānojat mitināt dažas vietnes tieši ārpus vārtiem, WPX mitināšana ir lieliska iespēja.


WordPress mitināšana: ko meklēt

Nākamajā sadaļā es iepazīstināšu jūs ar virkni dažādu lietu, kuras mēs aplūkojam, mēģinot atrast labāko WordPress mitināšanas vietu Austrālijā.

Jūs varat redzēt arī mūsu tiešraidi šajā lapā lai labāk izprastu dažu mūsu pārskatīto pakalpojumu uptimes un dīkstāves.

Izmantojot jebkuru iepirkšanās veidu, jums ir jāsalīdzina viena produkta dažādie aspekti ar citu produktu.

Atsauksmes vienmēr ir labs veids, kā noskaidrot, kuru produktu iegādāties, taču jums jāzina dažādi produkta aspekti, kas tiek apskatīti iepriekš..

Galvenie hostinga pakalpojumu aspekti, kas jāņem vērā, ir uptimes, ielādes laiki, SSL sertifikāta klātbūtne, vietņu migrācija, bezmaksas dublējumi, serveru un datu centru skaits, klientu atbalsts, drošība un WordPress instalēšana.

Laiks

Tiešsaistes vietnes darbības un dīkstāves izsekošanas attēlsKo faktiski nozīmē uptime??

Tas ir labs jautājums, jo darbspējas laiks ir viens no vissvarīgākajiem aspektiem, kas jānovērtē attiecībā uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Uptime ir procents, kas norāda kopējo laiku, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tiešsaistē un darbojas normāli.

Ja mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir 100% uptime, tas vienmēr darbojas. Ja mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir 90% uptime, tas nozīmē, ka 1 no katrām 10 minūtēm serveri nedarbojas vai nedarbojas normāli.

Procenta punkta daļa var būtiski mainīt jūsu vietnes pieejamībā.

Mēs uzskatām, ka uptime metrika, kas pārsniedz 98%, ir spēcīga. Viss, kas svārstās ap 100%, ir jūsu labākā likme. Neviens uzņēmums nevar būt ideāls, bet patiesi lieliski uzņēmumi darbojas uptimes virs 99%. Laikā, kad viņiem rodas problēmas, serveri parasti nedarbojas, viņiem ir tikai neliela problēma.

Iekraušanas laiks salīdzināts

vietnes ātruma attēlsKā jūs, iespējams, jau esat sapratuši, ielādes laiki ir tikpat svarīgi kā uptimes. Uptimes atzīmējiet pirmo rūtiņu, jo jums ir nepieciešams, lai jūsu vietne būtu izveidota un darbotos. Nākamais izskatāmais aspekts ir ielādes laiki, jo lēna vietne padara nelaimīgus vietnes lietotājus.

Ielādes laiks ir hostinga pakalpojuma faktiskais ātruma mērījums. Mērvienība ir izteikta milisekundēs un parāda pilnīga pieprasījuma un atbildes uz Web serveri ilgumu.

Vietnes lietotājiem vienmēr būs dažādi reakcijas laiki, jo spēlē ir tik daudz mainīgo. Tas ietver faktisko interneta ātrumu, ko vietņu lietotāji iegūst mājās.

Labs ielādes laiks ir kaut kas mazāks par 2000 milisekundēm. Tas ir pilnīgi divas sekundes. Divas sekundes var šķist ilgs laiks, kad ir jāgaida vietnes ielādēšana šajā dienā un laikmetā. Patiesi elitārie Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji svārstās aptuveni 500 milisekundēs vai sekundes pusē.

Uzziniet vairāk par darbības laiku mūsu galvenajā rokasgrāmatā labākais hostings Austrālijā.

Vietnes migrācija

Viss notiek – jums, iespējams, vajadzēs paņemt savu vietni un pārvietot to uz citu resursdatoru. Dažreiz jums pat jāpaliek vienā resursdatorā, bet jāpāriet uz citu domēnu.

Ja jūsu mitināšanas pakalpojums nepiedāvā automātisku vietņu migrāciju (viņi to dara jūsu vietā), tas sāp, jo zināt, ko.

Viss jūsu vietnē ir jāsaspiež un pēc tam jāpārnes uz jaunu atrašanās vietu. Ja neesat lietpratējs, tas var būt process.

Ja esat lietpratējs, tas rada nepatīkamas sajūtas.

Jūs varētu arī izvēlēties mitināšanas pakalpojumu, kas piedāvā vietņu migrāciju. Ir tik daudz, kas to dara, tāpēc ir muļķīgi izmantot tādu, kura nav.

Ko jūs meklējat mitināšanas pakalpojumā, ir iespēja migrēt vietni, nemaksājot viņiem vairāk naudas. Labi hostinga pakalpojumi kaut kur savā vietnē reklamē, ka viņi palīdz jums to izdarīt un dara to bez maksas.

Mūsu labāko austrāliešu WordPress mitināšanas pakalpojumu sarakstā ir daži mitināšanas pakalpojumi, kas sniedz palīdzību gan jums, gan ārpus tā. Daži to dara tikai jūsu labā, un citi prasīs laiku, lai klientu atbalsta aģents jums soli pa solim sniegtu norādījumus par uzdevuma izpildi..

Bezmaksas dublējumi

Jāatzīst, ja jūs’re hostinga pakalpojumu nav’t nepiedāvā bezmaksas dublējumu – tas tā nav’t pasaules gals.

WordPress piedāvā virkni dažādu lietotņu un spraudņu risinājumu, kas jūsu tīmekļa vietni dublēs jebkurā diennakts laikā.

Tomēr šajā kategorijā vienmēr ir labi būt liekam. Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumam noteikti vajadzētu būt vismaz reizi nedēļā atbalstīt jūsu vietni. Tam nevajadzētu maksāt arī papildu santīmu.

Ja kāda iemesla dēļ jūsu vietne vienkārši pazūd no nekurienes, jums to nevajadzētu darīt’t nav bail. Jums vajadzētu būt iespējai tieši vērsties pie sava WordPress spraudņa dublēšanas pakalpojuma un dažu minūšu laikā izveidot savu vietni. Kas notiek, ja tas neizdodas??

Parasti jūs’d jābūt ieskrūvētam. Ja jūs apmeklējat hostinga pakalpojumu, kas regulāri piedāvā rezerves kopijas bez maksas, jūsu vietne tiks saglabāta un jums viegli pieejama. Tā’s labāk būt lieks un bez raizēm.

Saistīts: Kā izveidot savas vietnes rezerves kopiju

Serveri un datu centri

Tā nav’t pat neizklausās kā reāla lieta, taču attālums no datu centriem ietekmē jūsu vietni.

Jūsu mitināšanas pakalpojums saglabās visu jūsu vietni’informācija par serveri datu centrā. Šis datu centrs varētu atrasties Muncie, Indiānā vai Bangkokā, Taizemē.

Latentums ir laiks, kas nepieciešams, lai dati pārvietotos no datu centra vai servera uz galamērķi. Ja atrodaties tālāk no datu centra, ir vairāk iespēju datu aizkavēšanai vai novirzīšanai. Tas jūsu vietnē izraisītu lēnāku ātrumu.

Ja jums ir iespēja izvēlēties resursdatoru, kura serveri ir tuvāk jums, jums tas būtu jāņem. Acīmredzot ir daudz citu faktoru, kas ietekmē vietnes ātrumu. Šis ir viens mainīgais, ar kuru jūs varat kontrolēt un uzlabot vietnes ātrumu. Varētu arī ņemt.

Uzlabota drošība

htaccess failu drošībaDrošības draudi ir reāli. Jebkurā laikā jūsu vietne var tikt uzlauzta vai pakļauta jebkāda veida kiberuzbrukumam. Ir daudz pamata līdzekļu, lai apturētu šāda veida ļaunprātīgus traucējumus WordPress. No spraudņiem līdz labākajai praksei jūs varat sevi pasargāt.

Dodoties soli tālāk, augstākās klases hostinga pakalpojumi piedāvā augstākās klases drošības praksi. Daži no iepriekšminētajā sarakstā minētajiem pakalpojumiem pārsniedz un pārsniedz. Viņi katru dienu (vai vairāk) skenē jūsu vietni, lai diagnosticētu visus drošības draudus. Ja viņi to atrod, mitināšanas pakalpojums jūs brīdina un padara to par augstas prioritātes uzdevumu situācijas uzlabošanai.

Zemāka līmeņa hostinga pakalpojumi to nepiedāvā. Maksājot šo augsto cenu, jūs varat saņemt pakalpojumus ar resursiem, kas ļauj pastāvīgi skenēt un veikt uzlabojumus. Ja nevēlaties iekasēt skaidru naudas summu, WordPress var paveikt daudz, lai apturētu iebrucējus.

Arvien vairāk noteikumu tiek ieviesti, lai mudinātu lielus un mazus uzņēmumus nopietni uztvert klientu datus un privātumu. Tagad ir noteiktas lielas soda naudas, kas saistītas ar sliktu drošības praksi un datu pārkāpumiem.

Vienkārša WordPress instalēšana

Ja jūsu mitināšanas pakalpojums nenodrošina viena klikšķa WordPress instalēšanu – tas ir, kā jūs to darāt.

 1. Lejupielādējiet WordPress
 2. Augšupielādējiet WordPress mitināšanas kontā
 3. Izveidot MySQL datu bāzi un…

Nekad neaizmirstiet, tie jau ir pārāk daudz soļu. Es pat neesmu ķēries pie failu rediģēšanas un koda maiņas.

WordPress instalēšanai nevajadzētu būt sarežģītai, jo vesels tīmekļa mitināšanas pakalpojumu klāsts ļauj instalēt WordPress ar vienu klikšķi.

Par WordPress instalēšanu pat nevajadzētu padomāt. Tas, ka es par to rakstu, ir tikai muļķīgi. Katram mitināšanas pakalpojumam ir jānodrošina viena klikšķa WordPress instalēšana. Ja tāda nav, izmetiet viņus no domstarpībām kā savu mitināšanas pakalpojumu.

Bezmaksas SSL aizsardzība

SSL sertifikāti ir kaut kas daudzu cilvēku stāstīts par jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tās ir arī lietas, ko daudzi cilvēki patiesībā nesaprot.

SSL sertifikātu būtība ir tāda, ka tie aizsargā jūsu vietni. Ja jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā meklējat vietrādi URL, SSL sertifikāts ir tas, kas nodrošina šo mazo mazo piekaramās atslēgas ikonu. Parasti tiek izmantots SSL sertifikāts, lai kredītkaršu darījumi, pieteikšanās un datu pārsūtīšana kopumā būtu nodrošināta. Meklētājprogrammas arī sāk sodīt vietnes, kurām nav SSL sertifikāta.

Kā SSL sertifikāts faktiski aizsargā jūsu vietni?

SSL ir mazs datu fails, kas digitāli saista kriptogrāfisko atslēgu ar tīmekļa serveri. Tas izmanto https protokolu, kas nozīmē, ka tas šifrē visus datus, kas nonāk uz Web serveri un no tā. Tas visu padara daudz drošāku.

Laikam ejot, SSL sertifikāti būs tikai obligāti, ja vēlaties, lai meklētājprogrammas atrastu jūsu vietni. Google vēlēsies pārliecināties, vai katra vietne, kuru viņi novirza cilvēkiem, ir droša.

Ja uzņēmums mēģina jums samaksāt par jūsu sertifikātu, jums jābrauc pa kalniem. Pat labākie lēto hostinga uzņēmumi piedāvā bezmaksas SSL aizsardzību.

Nekad nav jāmaksā par SSL sertifikātu, un jebkurš uzņēmums, kurš izliekas citādi, zog jūsu naudu. Visas labas tīmekļa mitināšanas kompānijas piedāvās bez maksas iestatīt jūsu SSL, izmantojot pakalpojumu ar nosaukumu Šifrēsim.

WordPress mitināšanas jautājumi

Kurš hostings ir vislabākais WordPress? Linux vai Windows?

Linux mitināšana vai Windows mitināšana nozīmē tikai to, kura operētājsistēma darbojas uz serveriem, kurus uzņēmums izmanto. Linux ir vispopulārākais serveros, tāpēc tam ir vairāk funkciju, un vairums tīmekļa dizaineru šī iemesla dēļ dod priekšroku Linux balstītai tīmekļa mitināšanai. Vienīgais brīdis, kad Windows būtu jēga, ir tad, ja ir īpašas Windows lietojumprogrammas, kuras ir jāizmanto.

Izmantojot šo informāciju, Linux hostings parasti ir izvēle, bet tam nav īstas nozīmes.

Vai jums ir nepieciešama WordPress mitināšanas vietne?

Jā, lai izmantotu WordPress, jums ir jāiegādājas mitināšana no trešās puses hostinga pakalpojuma. Tajā brīdī jūs varat instalēt WordPress savā mitināšanas platformā.

Kurš vietņu mitināšanas pakalpojums ir vislabākais?

Par izmaksām apvienojumā ar visu, kas ir iekļauts vietnē SiteGround ir mūsu izvēle par labāko vietņu mitināšanas pakalpojumu. Citi dārgāki mitināšanas pakalpojumi varētu dot labākus rezultātus, taču vislabākā vispusīgā iespēja ir SiteGround.

Ja jūs meklējat labāku sniegumu, es ieteiktu jums izlasīt mūsu ceļvedi, kas veltīts vislabāk uzticētajiem saimniekiem vai tehniski domājošākiem, skatiet mūsu ceļvedi par VPS mitināšanu.

Vai es varu WordPress vietni uzturēt jebkur?

Jūs varat mitināt WordPress lielākajā daļā hostinga pakalpojumu. Visi vispārējie un labi zināmie hostinga pakalpojumi ļaus jums mitināt WordPress vietni.

Vai Windows mitināšana atbalsta WordPress?

Jā, jūs varat mitināt WordPress Windows mitināšanā. Tas ir tikpat vienkārši kā WordPress izmantošana Linux mitināšanā.

Kāda ir atšķirība starp tīmekļa mitināšanu un WordPress mitināšanu?

Atšķirība starp WordPress mitināšanas plānu un parasto tīmekļa mitināšanas plānu ir minimāla. Īpaši WordPress paredzētajiem plāniem ir tikai zināma programmatūra, kas darbosies serverī. Tas ļauj hostinga uzņēmumam pareizi konfigurēt serveri un piešķirt īpašus resursus, kas nepieciešami WordPress palaišanai.

Vai WordPress mitina jūsu vietni?

Vietnē WordPress.com ir WordPress versija, nevis WordPress.org, kas ļauj jums mitināt savu vietni. Mēs iesakām mitināt jūsu vietni citā hostinga pakalpojumā.

Domu noslēgšana

Hostings var būt satriecošs daudziem cilvēkiem, kuriem nav iepriekšēju zināšanu par vietņu darbību. Izmantojot WordPress, jūs varat vēl vairāk satraukt.

Apgūstot visu šo jautro lietu, tas palīdz iegūt patiesi lielisku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Pakalpojumam vajadzētu būt palīglīdzeklim visaptverošā veidā – nevis šķērslim.

Tieši tāpēc mēs izvēlējāmies vietni SiteGround par savu pirmo numuru. Cenai ir jēga, un viņi vienkārši atzīmē visas rūtiņas. Lieliski, ka viņi arī pārsniedz to, jo viņu klientu atbalsta komanda jūtas kā papildu darbinieks.

Ja vēlaties vēl vairāk pievienoto funkciju, piemēram, īpaši paaugstinātu drošību, pāriet uz dārgāku iespēju, piemēram, Kinsta, ir daudz jēgas. Tikai pārliecinieties, ka jums ir pareizi sākt darbu šajā cenu vietā.

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map