Kā datorā instalēt WordPress un pēc tam migrēt dzīvot

Dažreiz vietni ir daudz vieglāk izveidot vietējā datorā, un, kad esat pabeidzis, pārsūtiet to uz savu tīmekļa mitināšanas kontu.


Es to daru visu laiku, un es to arī izmantoju, lai pārbaudītu dažādus spraudņus vai motīvus lokālajā datorā, kurus es patiešām negrasos izmantot. Tas ir vairāk tikai testēšana.

Un es to izmantoju arī savas vietnes atkļūdošanai. Tātad, ja ir kāda problēma ar manu vietni, es to varu novietot savā lokālajā datorā un es varu to uzlauzt un iznīcināt. Mēģina atrast problēmu, kas varētu izraisīt problēmu, vai pārbaudiet jaunu funkciju pievienošanu.

Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir vietējās attīstības vide. Un šajā apmācībā es jums parādīšu, kā to izdarīt.

Tagad tas jums neko nemaksās. Nu, ir apmaksāta iespēja. Mēs to neizmantojam šajā apmācībā.

Tāpēc es jums parādīšu, kā iegūt šo iestatījumu datorā, un tad es jums parādīšu, kā pēc tam paņemt jūsu vietni un novirzīt to uz jūsu tīmekļa mitināšanas kontu..

Programmatūra WordPress instalēšanai datorā

Tātad jums ir trīs iespējas, kā viegli instalēt un pārvaldīt WordPress savā lokālajā datorā.

Darbvirsmas serveris

Viens no tiem šeit ir DesktopServer. Tagad tai ir bezmaksas versija un apmaksāta versija. Tas ir pasakaini, es uzdrošinos teikt, ka tas ir labāk tādā nozīmē, ka, ja jums kādreiz rodas nepatikšanas, ja jums ir maksas versija, ir veids, kā iegūt atbalstu

Laragon

Ir vēl viena tikai personālo datoru programma Laragon. Es šobrīd nelietoju Laragon, bet es to izmantoju sešus mēnešus. Es to šobrīd nelietoju.

Es to vairāk izmantoju no ziņkārības, lai redzētu, vai tas būtu kaut kas labāks par vietējo ar Spararatu.

Un, kaut arī man tas ir šķitis interesanti, ar to vēl ir jāstrādā, ir mazāk lietotāja interfeisa, mazāk noderīgu funkciju, ko es atradu, izmantojot šo.

Tāpēc, kad es aizstāju savu veco datoru ar jaunu, es sev teicu: vai jūs zināt, ko? Tas ir jauki un viss. Es atgriezīšos pie vietējiem. Man tas ir vienkārši viss, daudz vieglāk.

Tomēr tas varētu būt kaut kas, ko jūs labprātāk izmantotu. Es personīgi to nevēlos, bet es domāju, ka tas ir patiešām labi, un ir kāda cilvēku grupa, kas, iespējams, to dotu priekšroku.

Vietējais ar spararatu

Lietotni, kuru es šodien personīgi izmantoju un, iespējams, esmu to izmantojusi pēdējos trīs gadus, Spawheel sauc par vietējo.

Tagad spararats ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Viņi izdarīja, ka viņi nopirka šo rīku, ko sauc par vietējo, un viņi to izmanto kā svina magnētu. Nav nekādu nozveju vai ieguvumu to izmantot.

Lieta tomēr, man nekad nav bijis problēmu ar šī spraudņa izmantošanu. Es domāju, ka šeit varētu būt bijusi kāda neliela kļūda, tā ir kļūda pēdējo trīs gadu laikā, taču pēdējā laikā tā man ir bijusi diezgan cieta.

Un tas darbosies personālajā datorā vai Mac datorā, un man tas faktiski ir instalēts datorā un Mac.

Šeit ir runa, ir zināms, ka dažiem vecākiem datoriem ir problēma. Kopš šī palaišanas es nekad ar to neesmu saskārusies, bet esmu dzirdējusi par citiem cilvēkiem, kuriem ir vecāki datori, kuriem rodas problēma, izmantojot šo.

Tāpēc šai apmācībai mēs pārcelsimies ar vietni Spararats.

Kā datorā instalēt WordPress

Daži no iestatījumu parametriem rāda, kā to pareizi iestatīt, un daži no tā lieliskajiem elementiem. Un viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt šo. Tagad, ja jūs izmantojat datoru vai Mac, jūs varēsit sekot līdzi.

Vienkārši noklikšķiniet uz bezmaksas lejupielādes. Jūs varētu ievietot patiesu, nepatiesu informāciju. Es domāju, ka tas aizvedīs jūs tikai uz lejupielādi. Patiesībā. Arī es domāju, ka jūs varētu Google. Vietne, ko veic spararata lejupielāde, un jūs varat iegūt tiešo lejupielādes saiti, bet vienkārši izvēlieties savu versiju. Un es to ienīstu, kad veidojas kontakti.

Jautājiet manu tālruņa numuru, piemēram, es gribu šo, es nevēlos jums dot savu tālruņa numuru. Kāpēc jūs prasāt manu tālruņa numuru? Uh, jebkurā gadījumā, jūs varat iet uz priekšu un lejupielādēt, un tā instalēsies tāpat kā jebkura cita programma, kuru instalēsit datorā. Es jums pataupīšu, ka jums tas viss jāpārdzīvo. Tagad, kad vietne ir instalēta ar spararatu, izskatās šis interfeiss.

Jūs varat redzēt manu. Aktīvās instalācijas, WordPress, atsevišķas WordPress instalācijas tieši šeit. Jums to nosaucot, jums ir nepieciešami visi šie dažādie iestatījumi, un es šeit varu nospiest šo lielo zaļo apli, kad vēlos pievienot jaunu vietni. Tāpēc vispirms apskatīsim pieejamos iestatījumus.

Tagad personālajā datorā jūs vienkārši nospiedīsit hamburgera ikonu un pēc tam dosieties tieši šeit, kur teikts par iestatījumiem, un tur mēs nokļūsim piekļuvē iestatījumiem. Tāpēc man patīk, ka visa mana manta ir tumšajā režīmā. Vietējie dod mums tumšo režīmu, bet jums var būt gaismas režīms, ja tas ir jūsu priekšroka. Es pat izmantoju tumšo režīmu savā Mac.

Labi. Jaunas vietnes noklusējums. Tāpēc, kad jūs dodaties izveidot jaunu vietni, varat iestatīt, kādi būs daži noklusējuma vienumi, tāpēc jums to katru reizi nav manuāli jāaizpilda. Lai jūs varētu iestatīt savu administratora e-pastu, jūs to vēlēsities. Uh, jūs varat iestatīt dažus, uh, jūs varat arī izveidot pielāgotu vidi un ievietot tur dažus noklusējumus.

Tātad tas ļaus jums izvēlēties savu PHP versiju, savu, manu SQL versiju un pat vēlamo tīmekļa serveri. Tāpēc es domāju, ka es tikko uzrakstīju vēlamo, uh, bet es tikpat labi varētu iet ar pielāgoto vidi. Ja jūs dodaties pēc pasūtījuma, man patīk iet ar augstu PHP versiju. Šobrīd viņu piedāvātais augstākais ir 7,2, kas ir mana priekšroka testam.

Vai jūs zināt, vai testa vide ir piemērota, bet visas šīs iespējas jums ir šeit. Jūs to varētu iestatīt uz to, ko vēlaties. Tas ir ērti, lai jūsu vietnes būtu pārnēsājamas tādā nozīmē, ka jūs to varētu pārvietot no vietējā ar spararatu, kas uzstādīts uz citu, ar lokālo. Mēs instalēsim tieši šeit. Šeit ir dažas papildu iespējas.

Šeit ir ļoti riskanti iestatīt šos ātros Docker apjomus. Es to neiesaku. Viņi bija izlaiduši versiju pirms pusotra gada, kad viņi to izlaida, un tā bija ieslēgta pēc noklusējuma, un tā radīja tikai problēmas, bet tā ir bezmaksas programmatūra. Un tas bija sen. Labi, viss pārējais šeit ir kārtībā.

Uh, un tad šeit ir šo lietu saraksts, ko sauc par rasējumiem. Tātad jūs varētu iestatīt WordPress instalēšanu, izmantojot atšķirīgo noklusēto rīku kaudzi, kuru izmantojat, un varat to saglabāt kā projektu. Tāpēc, dodoties uz S. Izveidot jaunu vietni, jūs to varētu vienkārši izveidot, pamatojoties uz šo projektu, un tad visi spraudņi un viss jau ir instalēts.

Nu, šeit jūs pārvaldīsit un izdzēsīsit šos rasējumus. Labi, ka šīs ir lietotnes preferences. Tagad. Kad izveidojat vietējo vietni, tur ir arī tādas preferences, kuras pēc brīža mēs pāriesim. Kāpēc gan mēs neejam tikai uz priekšu un kopīgi sākam vai neradām savu pirmo vietni. Tātad šeit ir iespēja.

Es vienkārši noklikšķiniet uz plusa. Pirmais solis ir piešķirt šai vietnei vārdu. Tagad es to esmu nosaukusi par vietējo dzīves nozīmi, un šeit ir dažas uzlabotas iespējas, tāpēc jūs, iespējams, nevēlaties sajaukt. Izmantojot vietējās vietnes domēnu, ja vien nevēlaties mainīt URL, kas ar to tiks saistīts. Tas ir atkarīgs no jums.

Nejaucieties ar vietējās vietnes ceļu, bet šeit ir norādīts, kur jūs varētu izvēlēties izveidot šo, pamatojoties uz projektu. Tāpēc man bija šis projekts, kuru es izveidoju, un, ja es gribētu to izmantot kā sākumpunktu, es to varētu izdarīt. Bet es negrasos. Un tad es iešu uz priekšu un noklikšķiniet uz turpināt. Tātad tas ļauj man zināt, kurš gaiss.

Ļaujiet man izvēlēties, kuru vidi es gribu izmantot šai vietnei. Tāpēc es varu izvēlēties vēlamo variantu vai to, ko uzskaitīju kā pielāgotu, un tas ļauj man precīzi zināt, kādas ir vēlamās specifikācijas. Tāpēc es tikai ieteiktu doties ar vēlamo. Es turpināšu un noklikšķiniet uz turpināt, un šajā vietā jūs iestatāt šīs instalācijas lietotājvārdu un paroli, un tas jau ir aizpildīts izmantotajā e-pasta adresē, pamatojoties uz to, ko mēs ieliekam preferencēs..

Tagad ir arī viena uzlabotā opcija. Ja vēlaties padarīt šo vietni par WordPress daudzvietni, jums tur ir šī opcija. Man patīk darīt to pašu lietotājvārdu un paroli. Katrai vietnei, kuru es galu galā izveidoju, tāpēc es iešu uz priekšu un ievietošu lietotājvārdu un paroli. Labi. Tagad, kad to esmu izdarījis, es došos uz priekšu un noklikšķiniet uz pievienot vietni, un tas vienkārši prasīs laiku vai divus.

Jeez. Es nezinu, vai tas faktiski tiek ierakstīts manā ekrānā. Tā ir viena no šīm brīdinājuma zīmēm, kurā jums vienkārši jānoklikšķina uz jā, lai to apstiprinātu. Tagad. Es nezinu, vai tas ir ierakstīts, bet, ja atrodaties Mac datorā, jūs saņemsit uznirstošo logu, lai ievadītu maksimālo paroli, un pēc tam paiet laiks vai divi, lai izveidotu šo.

Labi, ka tagad, kad vietne ir izveidota, es došos uz priekšu un sniegšu jums pārskatu par iespējām, kas jums ir piemērotas šai vietnei. Pirmkārt, jūs to redzēsit. Šeit pa kreisi pievienots jūsu vietņu saraksts, un šeit ir dažas iespējas. Tur ir pārskatu datu bāze, SSL un utilītas. Tagad pārskatam tiks parādīts jūsu vides informācijas saraksts.

Šī ir PHP versija, mana SQL versija un visa šāda veida lietas, un, ja vēlaties, jums arī būs iespēja tās pielāgot. Datubāzes opcija ir patiešām lielisks rīks. Kad es to noklikšķināšu, tas notiks šeit, ļaujiet man to darīt. Šeit ir datu bāze, un es varu iedziļināties datu bāzes datos.

Ja es gribētu, un es patiešām iekļuvu tur. Tas ir mazliet Techie pusē. SSL, jūs tūlīt vēlaties izveidot SSL sertifikātu, un šeit esošais rīks teiks, uzticies. Jūs noklikšķiniet uz šīs pogas. Ja izmantojat Mac datoru, tas prasīs ievadīt paroli. Ja atrodaties personālajā datorā, tas tajā laikā jums parādīs brīdinājuma ziņojumu.

Vienkārši noklikšķiniet uz jā, un tad tas mainīsies, sakot, ka uzticams, piemēram, šis rīks, ko sauc par vīriešu bulli. Tātad, kad jūs noklikšķiniet uz šī, šeit tiks notverti visi e-pasta ziņojumi, kurus jūsu vietne sūta. Faktiski šeit ir e-pasts, kuru tas uztvēra, kurš ir jūsu vietnes tikko izveidots. Tāpēc parasti man tas bija jāatstāj, bet tā vietā tas tika noķerts, izmantojot pasta bulciņu.

Tas ir patiešām labs testēšanai. Labi. Šeit šeit ir šī ļoti foršā funkcija, ko sauc par tiešo saiti. Tātad, ko tas nozīmē ar jūsu vietni un vietējo, ja jūs to nevarat teikt, ka jums ir klients un jūs veidojat klienta vietni, un viņi atrodas kādā citā birojā. Acīmredzot, jūs nevarat viņiem dot saiti, lai apskatītu vietni, jo atrodaties mājās vai birojā aiz ugunsmūra un maršrutētāja.

Tas nav publiski pieejams. Tas viss ir privāts, taču jūs varat noklikšķināt šeit, kur ir norādīta tiešraides saite. Patiesībā ļaujiet man to ātri ieslēgt. U, redzēsim. Man datorā ir ugunsmūris. Tur tas ir. Tas tikai dinamiski izveidojās tajā sadalītajā sekundē. Saite, ko es varētu dot savam klientam, un, kad viņi to noklikšķinās, tā parādīs šo vietni.

Tas ir ļoti noderīgi klientu atsauksmēm. Tātad, ja jūs ceļat, jūs varētu viņiem dot saiti, viņi to varētu redzēt, un tad jūs dotos šeit. Kad viņi būs snieguši jums atsauksmes, noklikšķiniet uz atspējot, un viņiem vairs nebūs piekļuves vietnei. Tas nav nekas labs, jo, tiklīdz viņi jums sniedz atsauksmes, jūs, iespējams, nevēlaties, lai viņi sekotu līdzi tam, ko jūs darāt.

Tātad jūs varat iet uz priekšu un to atspējot. Pēdējā lieta, ko es jums gribēju parādīt, bija tā, ka jūs ar peles labo pogu noklikšķiniet uz savas vietnes, kad tā ir šajā sarakstā un ir arī citas iespējas. Tātad mums ir skats vietnes administratora informācijas panelis WordPress. Mēs pirmo reizi pēc brīža pieteiksimies, jūs varētu parādīt mapi.

Šajā vietā faktiskie faili atrodas jūsu datorā. SSH funkcijas, restartējiet, pārtrauciet, klonējiet, eksportējiet un saglabājiet kā projektu. Tātad jūs izveidojat jaunu vietni, ievietojiet motīvus, kurus vēlaties izmantot, spraudņus, kurus vēlaties izmantot, un pēc tam saglabājiet to šeit. Tāpēc nākamreiz, kad apmeklējat vietnes izveidi, varat sākt ar šo projektu.

Varat arī mainīt domēna pārdēvēšanu un izdzēst, ja vēlaties, lai lietas būtu glītas un sakoptas. Šeit. Tāpēc es ieeju pirmo reizi. Man vienkārši jānoklikšķina uz šīs admin pogas tieši šeit, un tas vedīs mani šeit, lai pieteiktos, un es iešu uz priekšu un piesakos tagad. Labi, tāpēc pirms noklikšķinu uz pieteikšanās pogas, es vēlos pievērst jūsu uzmanību kaut kam, ko jūs varētu redzēt augšējā kreisajā stūrī.

Šeit. Tas saka, ka nav drošs, un tas notiek tāpēc, ka vietējie rada. Vietne. Kādu iemeslu dēļ tas automātiski neizveido šo SSL sertifikātu un nekonfigurē vietni darbam ar SSL sertifikātu. Tāpēc tikai pārliecinieties, ka pirmais, ko vēlaties darīt, kad esat to izveidojis, vēlaties noklikšķināt uz šīs SSL cilnes, noklikšķiniet uz šīs pogas šeit.

Tas saka: uzticība, un tad nākamajā darbībā jūs izveidosit SSL sertifikātu. Jūs piesakāties, un pirmais, ko mēs darīsim, ir pāriet uz vispārīgajiem iestatījumiem, un šajā vietā mēs redzam šīs vietnes URL. Mēs ejam uz iekšu S tur un S tur. Mēs noklikšķināsim uz saglabāt izmaiņas.

Tas mūs atstās no vietnes, bet pārbaudiet to. Tagad vietne ir droša un izmanto šo mūsu izveidoto SSL sertifikātu. Šī ir pirmā lieta, ko vēlaties darīt, kad sākat projektu, izmantojot jebkuru no šīm vietējām vidēm, bet jo īpaši vietējo ar spararatu. Tāpēc es došos uz priekšu un vēlreiz piesakos.

Labi. Tāpēc tagad esmu pieteicies un esmu šeit. Tā ir vietējā WordPress instalācija, kas beidzas ar manu datoru. Tas ir fantastiski. Tāpēc es varu ieiet šeit un iestatīt dažas lietas. Un ko mēs darīsim, tad mēs iesim, un mēs to pārskaitīsim uz mūsu tīmekļa mitināšanas kontu. Tāpēc es šeit vienkārši iešu tēmu ļoti ātri.

Un, es nedomāšu instalēt faktisko vietni, lai gan Astro to padara ļoti vieglu. Labi? Tagad es tikai iešu uz priekšu un. Aktivizējiet vietni, un es to aizveršu. Tātad jūs varat redzēt, kad es dodos apmeklēt vietni, jūs varat redzēt, ka man astrocīts saka, ka vietējie dzīvo un tas viss. Tātad, ko jūs darītu, jūs dotos šeit un izveidotu savu vietni, lai tā izskatītos jauka un glīta.

Mijiedarbojieties ar savu klientu un visu to, iegūstiet to tieši tā, kā vēlaties, un tad jūs dotos uz priekšu un nosūtītu to uz dzīvi. Tagad es jums parādīšu, kā to izdarīt, ir ņemt vērā jūsu vietni, kuru esat izveidojis, pamatojoties uz vietējo attīstības vidi. Jūs plānojat izmantot šo vietni, un mēs to migrēsim uz jūsu tīmekļa mitināšanas kontu.

Tagad man patīk izmantot divus tīmekļa mitinātājus. Jūs varat apmeklēt vietni WP crafter.com/siteground. Zemāk atradīsim saiti. Man patīk arī izmantot mākoņa veidus. Un jūs varētu apmeklēt WP crafter.com/cloud veidus, un es zemāk ievietošu saiti uz šo un apmācību, kas man ir šajā tīmekļa mitinātāja tīmekļa mitināšanas uzņēmumā. Tas nedaudz atšķiras no pakalpojuma.

Tāpēc mēs pārvietosim šo vietni uz vienu no šiem pakalpojumiem. Tagad mums ir jāizveido mūsu tīmekļa mitināšanas konts. Tāpēc šajā videoklipā es to nedomāšu, bet mums ir jāizmanto spraudnis, lai izveidotu dublējumu. Tad mēs paņemsim šo spraudni un ievietosim to jaunajā mitināšanas vietā, un mēs to augšupielādēsim.

Tur mēs atkal pievienosim šo spraudni, augšupielādēsim dublējumu un atjaunosim to. Tas faktiski ir ļoti vienkāršs process. Tātad ir divi spraudņi, kurus varat izmantot šim nolūkam. Viens no tiem ir tieši šeit, viss vienā migrācijā. Daudzi cilvēki to izmanto. Tas darbojas ļoti ticami. Viņiem ir bezmaksas versija. Vietnes lielums var būt diezgan ierobežots, un mēs šajā spraudnī neizmantojam šo video.

Un, ja jūs vēlētos uzzināt, kāpēc, varat nākt šeit un izlasīt dažus no šiem sliktajiem pārskatiem, un tāpēc es to neizmantošu šajā video. Un tas ir labi. Bet tas ir ļoti ierobežots vietnes lielumā. Viņi šo ierobežojumu nepadara skaidru. Viņi vēlas, lai jūs aizbrauktu uz turieni un instalētu to, un tad jūs vienkārši uzzinātos, kad jau ir par vēlu, un viņi tajā brīdī jūs izspiedīs no naudas.

Es izvairītos no visa tā, un tā vietā mēs izmantosim šo spraudni tieši šeit. To sauc par pārsūtīšanu un dublēšanu. Izmantojot šo spraudni, jūs to varēsit. Migrējiet savu vietni, ja vēlaties, varēsit to izmantot arī kā rezerves risinājumu. Lai gan es tam labprātāk izmantoju Uptracs. Uh, bet tas ir par brīvu, un dublējuma lielumam nav ierobežojumu.

Un ir pat dažas novatoriskas funkcijas, ja, ja jūsu abas vietnes ir publiskas, varat tās virzīt uz priekšu un atpakaļ. Es to visu neapskatīšu šajā video. Tāpēc iesim un instalēsim šo spraudni mūsu vietnē. Tāpēc es iešu pie spraudņiem, pievienošu jaunus un meklēšu WP. Spilgts dublējums, un šeit tas ir.

Labi, tāpēc es iešu uz priekšu un instalēšu šo. Un tad mēs to izmantosim, lai izveidotu dublējumu, kuru mēs vienkārši atjaunosim savā tīmekļa mitināšanas kontā. Labi, es turpināšu to aktivizēt, un tas pievienos jaunu izvēlnes opciju, kurā teikts WP spilgts. Tagad jums tas nav jāuzglabā, šis spraudnis ir instalēts jūsu vietnē.

Pēc migrācijas veikšanas tas ir pilnībā atkarīgs no jums. To var izmantot arī dublēšanai. Es mēdzu personīgi izmantot augšupielādes, taču, um, jūs to varētu izmantot arī dublēšanai. Ir divi veidi, kā ar šo spraudni veikt migrāciju. Vienu no tiem sauc par automātisko migrāciju. Es to nedarīšu šajā video.

Tā vietā es taisīšu dublējumu. Lejupielādējiet dublējumu un pēc tam veiciet atjaunošanu. Tāpēc es iešu uz priekšu un noklikšķiniet uz dublējuma. Tagad, tepat. Tagad tiks veikts mans dublējums, taču ir daudz iespēju. Ja izmantojat to kā rezerves rīku, varat dublēt Dropbox Google diskā. Es domāju, ka viens mākonis, šeit ir pāris ikonas.

Amazon S trīs digitālās okeāna telpas. Ir visas šīs vietas, kurās varat atgriezties; jūs sūtāt savus dublējumus pēc to izveidošanas. Labi, tāpēc tagad, kad dublējums ir izveidots un tas ir uz mana vietējā datora, mana vietējā WordPress instalēšana, es ritināšu uz leju. Šeit ir dublējums tieši šeit. Klikšķis tieši šeit, kur teikts “lejupielādēt”, un tas ir lejupielādēts vienā daļā tieši šeit, un tur ir faktiskā lejupielādes saite.

Es noklikšķinu uz tā. Un jūs varat redzēt, ka tas šeit ir lejupielādēts manā lokālajā datorā. Tā būs, kur failus lejupielādēt datorā. Es esmu personālajā datorā, tāpēc tas atradīsies lejupielāžu mapē, taču tas, iespējams, būs tāds pats, ja jūs izmantojat Mac. Tagad tas, ko jūs varētu darīt, ir izdzēst to, ja vēlaties.

Tāpēc es to izdzēšu. Es noklikšķiniet uz, labi. Un šī dublējuma vairs nav. Es varu doties šeit, lai izveidotu spraudņus, un es varu deaktivizēt šo spraudni, un man tas vairs nav vajadzīgs. Esmu ieguvis to, ko vēlējos, tomēr jūs varat to aktivizēt un veikt šo procesu vēlreiz, kad vēlaties izveidot jaunu dublējumu. Tātad šeit ir WordPress instalācija.

Tātad, kas notiek, ir jūsu nākamais solis, vai jūs dodaties uz savu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kur jums ir jūsu domēna vārds. Jūs instalēsit WordPress, izmantojot viņu WordPress instalēšanas programmu. Šajā gadījumā man tas ir izveidots uz vietas. Domēna nosaukums ir, izveidosim vietni.com, tāpēc ikreiz, kad saņemat mitināšanu vietnē SiteGround, viens no soļiem ir automātiski izveidot jums WordPress instalāciju.

Vienīgais ir tas, ka jūsu vietnei nav jūsu vietējās mašīnas. To mēs tagad labosim. Tātad, ko jūs darāt, jūs piesakāties šajā vietnē, dodieties uz to pašu procesu, dodieties uz spraudņiem, pievienojat jaunus, un mēs meklēsim WP, spilgtu dublējumu, un mēs darīsim to pašu. Instalējiet tūlīt, un tad mēs to aktivizēsim.

Un mēs tikai augšupielādēsim tikko izveidoto dublējumu un noklikšķiniet uz atjaunot. Kad es ritinu uz leju, šeit ir šī cilne, kurā teikts: augšupielādēt. Ja es uz tā noklikšķiniet. Varu atrast dublējumu vai es to vienkārši velciet un nometiet pāri. Šeit ir mana dublējumkopija, velciet pilienu. Tas tiks augšupielādēts un, iespējams, ka man ir patiešām satriecošs, redzēsim, es šeit noklikšķiniet uz augšupielādēt.

Varbūt tas to sāks. Labi. Tur mēs ejam. Un šeit ir progresa mērītājs. Man ir patiešām labs internets. Augšupielādes ātrumam. Tātad, atkarībā no vietnes lieluma, jums tas var aizņemt vienu vai divas minūtes, bet man šķiet, ka tas viss ir izdarīts. Un tad mums tas ir. Tāpēc tagad es esmu vietnē, es cenšos virzīt visu uz, un jūs varat redzēt, ka mana dublējumkopija atrodas šeit.

Tagad tas, ko es darīšu, es faktiski taisīšu ātru šīs vietnes dublējumu. Tāpēc es tiešām to varu atjaunot pēc šī video izveidošanas. Tāpēc es gatavojos to padarīt par reālu ātru dublējumu, bet viss, kas mums jādara, ir atjaunot to, ko tikko augšupielādējām. Tātad pēc brīža, jūs redzēsit, iespējams, šeit būs divas dublējumkopijas – vienu, kuru tikko izveidoju, un tad to, ko tikko augšupielādēju.

Tātad, šeit ir tas, kuru es tikko augšupielādēju. Es noklikšķiniet uz atjaunot, un tad mēs iegūsim šo iespēju tieši šeit, kas mums jāizvēlas. Pirmā iespēja ir atjaunot un aizstāt domēnu, un tas ir tas, ko mēs gribēsim, jo ​​tas bija atšķirīgs URL, atšķirīgs domēns mūsu vietējā vietnē. Mēs vēlamies to izvēlēties.

Tagad, ja es tikai atjaunotu dublējumu, kas tika veikts tajā pašā precīzā vietnē ar to pašu URL, es izdarītu citu izvēli. Tāpēc es uzklikšķināšu uz atjaunot, es uzklikšķināšu uz, labi, un tas tiks darīts tikai tāpēc, lai turpinātu darbu un atjaunotu visu katrā atsaucē. Uz šo URL. Visas atsauces uz veco URL tiks dinamiski aizstātas ar jauno URL, šajā gadījumā izveidosim vietni.

Tagad lietotājvārds un parole nav tie, kas man bija, izveidojot šo publisko vietni. Tas ir lietotājvārds un parole no vietējās mašīnas versijas, tāpēc es iešu uz priekšu un ievadīšu to tagad. Viss kārtībā. Es noklikšķiniet uz pieteikšanās. Un tas strādāja. Un tas saka tieši šeit, migrācija ir pabeigta. Hm, cita informācija.
Noslēgsim to, un šeit būs piedāvājums dublēt vai sniegt pārskatu. Un, ja es dodos uz tiešo vietni, jūs redzēsit, ka tas ir tieši tāds, kā tas izskatījās vietējā mašīnā. Tātad tieši šeit tas izskatījās. Hmm, tas izskatās tagad, kad esmu to migrējis. Un šeit šeit ir vietējā vietne.

Un tā tas izskatās šeit. Tas ir tieši tas pats. Lieliska migrācija, to ir viegli izdarīt, bez maksas. Ja jums tas nav nepieciešams, migrācijas spraudnis nav jāinstalē, tāpēc varat to vienkārši aizvērt un atspējot, ja vēlaties, taču tas nevar būt vienkāršāk. Tas ir super viegls process, lai jūsu vietni pārvietotu no vietējā sāls uz tiešo instalēšanu.
Mana izvēle ir izmantot šo bezmaksas spraudni tieši šeit. Vietņu lielumam nav ierobežojumu. Tagad ir vēl viena ļoti forša funkcija, kas parāda, kur tā vietā, lai lejupielādētu dublējumu manā datorā un pēc tam augšupielādētu, ir arī funkcija, kuru varat iestatīt divās vietnēs..

Tātad vienkārši pārnes to no vietnes uz vietni. Es to neaptveru šajā video. Man patīk to darīt šādā veidā, tāpēc man ir vairāk iespēju kontrolēt granulu. Uh, bet vienalga, uh, es to visu apskatīju šajā video. Ja jums ir jautājums. Nekautrējieties man jautāt zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector