Керований огляд хостів WordPress: Ваш зручний посібник з вибору найкращого

Більшість компаній, що мають веб-сайти, знають про вплив першокласного хоста на обробку цифрових активів. Надійна може спричинити загрозу соціальних медіа. Навіть якщо час простою або порушення безпеки не є виною компанії, бізнес не залишиться неушкодженим від неприємностей своїх зацікавлених сторін..


Ось чому послідовна продуктивність та міцна безпека повинні бути головним пріоритетом. Щоб запевнити технічних експертів, які керують своїми цифровими активами, власники веб-сайтів вирішили використовувати керований хостинг WordPress, а не самостійно керувати ним або найняти внутрішню особу, яка б обробляла його. Для нетехнологів, які зацікавлені, ось цей список найпоширеніших проблем з WordPress та способи їх усунення.

Вибираючи постачальника веб-хостингу для вашого веб-сайту WordPress, ви не повинні просто покладатися на те, який з них найдешевший або має кращу пропускну здатність. Існує набагато більше факторів, які слід враховувати, зокрема:

 • Вартість
 • Види плану хостингу
 • Місцезнаходження Сервера
 • Панель управління
 • Спеціальний домен
 • Пропускна здатність і розмір зберігання
 • Час роботи
 • SSL та брандмауер
 • Безкоштовний CDN
 • Резервне копіювання та обслуговування
 • Міграція веб-сайтів
 • Підтримка клієнтів

Що таке керований хостинг WordPress?

Оскільки WordPress користується понад 30% веб-сайтів через Інтернет, багато постачальників веб-хостингів вирішили запропонувати керований хостинг WordPress. Це означає, що хост управляє всіма технічними аспектами, пов’язаними із запуском та підтримкою вашого веб-сайту WordPress.

Вам, як власнику веб-сайту, не потрібно турбуватися про підтримку безпеки, швидкості, продуктивності, тривалості роботи, резервного копіювання та оновлень вашого веб-сайту, оскільки постачальник веб-хостингу вже зняв ці завдання з рук.

Що це означає для вас? Ви можете зосередитись на управлінні та розбудові свого бізнесу. Ще одна добра річ щодо керованого хостингу – це те, що ви отримуєте підтримку преміум класу.

Однак, є деякі недоліки в використовуючи керований хостинг. Це дорожче порівняно з спільними планами хостингу. Крім того, це обмежує встановлення деяких плагінів WordPress, особливо тих, які можуть уповільнити ваш веб-сайт. В основному обмеженням є слабкий захист вашого веб-сайту. Також у вас буде менше контролю над технічними аспектами. Якщо ви не технік, це не буде проблемою.

Найкращий керований хостинг WordPress

1. SiteGround

SiteGround – це незалежна веб-хостинг-компанія, яка пропонує високоякісні хостинг-рішення на світовому ринку. Це дуже надійно, якщо говорити про швидкість і продуктивність. Також офіційно рекомендується WordPress.org.

TTFB або Час до першого байту – один із факторів, які слід враховувати при тестуванні швидкості вашого веб-сайту. Це час, який потрібен веб-браузеру користувача, щоб отримати перший байт даних, надісланий сервером. І SiteGround передає цей фактор, оскільки має стабільний час відгуку сервера.

Центри даних SiteGround розташовані в Чикаго, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі. Розташування центрів обробки даних для веб-хостингу має значення через фізичну відстань, яку мають перенести ваші файли.

Він також має функції мережі безпеки, яка включає щоденне резервне копіювання вашого веб-сайту. Отже, навіть якщо ваша особиста резервна копія не вдалася, ви все одно можете відновити свої файли з резервної копії SiteGround.

Він також надає безкоштовні SSL-сертифікати, що також є необхідністю кожного веб-сайту. Підтримка клієнтів дуже чуйна, коли вам потрібна допомога щодо усунення проблем на вашому веб-сайті.

SiteGround пропонує три різні плани для керованого хостингу WordPress:

 • План запуску – починається з $ 3,95 на місяць, який може підтримувати 1 веб-сайт з 10 Гб веб-простору.
 • Зробити великий план – починається з $ 5,95 на місяць, який може підтримувати необмежену кількість веб-сайтів з 20 Гб веб-простору.
 • План GoGeek – починається з $ 11,95 на місяць, який може підтримувати необмежену кількість веб-сайтів з 30 Гб веб-простору.

Відвідайте SiteGround

2. Хостинг A2

Хостинг A2 відомий тим, що є потужним та простим у користуванні провайдером веб-хостингу. Його бачення – створити та підтримувати таку хорошу веб-хостингову компанію, що персонал хоче цим самим користуватися.

Особливості хостингу A2 зосереджуються в основному на забезпеченні блискавичного часу завантаження, 99,9% часу роботи, а також на надання найкращих інструментів для розробників та групи підтримки, що складається з гуру, щоб допомогти вам 24/7, коли вам потрібна допомога на вашому веб-сайті.

Деякі чудові особливості хостингу A2 – це необмежена пропускна здатність / передача даних та зберігання даних, необмежена кількість облікових записів електронної пошти, безкоштовне резервне копіювання серверів (для додаткової безпеки), безризикова гарантія повернення грошей, безкоштовна підтримка по телефону, чат та електронна пошта – 24/7/365 та багато іншого.

Однак, на відміну від інших провайдерів веб-хостингу, вам потрібно придбати власний сертифікат SSL, щоб додати безпеку на своєму веб-сайті.

Її керовані плани хостингу WordPress починаються від $ 11,99 на місяць для одного сайту, $ 18,99 на місяць для 3-х сайтів та 36,98 доларів США на місяць для необмежених сайтів.

Відвідайте хостинг A2

3. Хостинг InMotion

InMotion Hosting – один з найбільших незалежних хостинг-провайдерів, яким не володіє Endurance International – корпорація холдингу для багатьох відомих хостинг-брендів.

Давайте розглянемо кілька неймовірних особливостей хостингу InMotion:

 • Якісне обслуговування клієнтів – вони мають технічну підтримку, засновану в США, через телефон, чат, електронну пошту чи систему квитків.
 • Продуктивність – InMotion Hosting стабільно набирає вище середнього показника швидкості TTFB, а це означає, що вони забезпечують високошвидкісну продуктивність як хост.
 • Безкоштовні резервні копії даних – регулярне резервне копіювання – необхідність кожного веб-сайту. У хостінг InMotion ви зможете безкоштовно робити щоденні резервні копії веб-сайтів.
 • Зберігання накопичувачів SSD – накопичувачі SSD значно швидше, ніж старі диски, завдяки чому завантаження вашого веб-сайту стає ще швидшим.
 • Безкоштовний SSL сертифікат

InMotion пропонує керований хостинг WordPress, який починається від $ 7,65 на місяць, залежно від потреб вашого веб-сайту. WordPress попередньо встановлений і готовий до використання з безкоштовним доменом, або ж безкоштовною передачею у випадку, якщо у вас вже є існуючий домен,

Відвідайте хостинг InMotion

4. Кінста WP хостинг

Kinsta WP хостинг зосереджується на керованому хостингу WordPress. Маючи понад 10-річний досвід роботи з WordPress, це гарантує найкраще рішення для вас.

Основна увага зосереджена на розробці всебічного рішення для клієнтів, щоб зробити їх управління сайтом майже без зусиль. Kinsta також працює за допомогою хмарної платформи Google, що робить її зручним веб-хостом. Такі фактори, як цілодобова підтримка клієнтів, надійність та тривалість роботи – це задовольняюча частина їхньої обіцянки.

Інші функції включають:

 • Використовуючи найновішу технологію, щоб переконатися, що ваш веб-сайт завантажується так само швидко, як і моргання очей
 • Використання активних та пасивних методів запобігання нападів
 • Безкоштовна міграція сайту без простоїв
 • Безкоштовні SSL та CDN

Його ціна починається від 30 доларів на місяць для одного веб-сайту. Якщо ви є великим бізнесом, ціни можуть досягати 1500 доларів на місяць або вище залежно від потреб вашого веб-сайту.

Відвідайте Kinsta

5. Двигун WP

WP Engine Hosting – один з першопрохідців у цій галузі. Окрім того, що є першим провайдером хостингу, він продовжує вдосконалювати свій авторитет та послуги для своїх користувачів. Веб-сервіси Amazon та платформа Google Cloud є одними з його партнерів, які пропонують максимальну доступність, швидкість, масштабованість та безпеку на вашому веб-сайті.

Його центри обробки даних розташовані у США (Айова, Південна Кароліна, Орегон), Бельгії, Тайвані, Токіо, Лондоні, Франкфурті, Сіднеї, Ірландії, Монреалі. Ви можете підписатися на будь-яке місце, де ви найближчі.

Ви можете отримати доступ до його підтримки 24/7, підписавшись на його плани зростання, масштаб, преміум та корпоративну діяльність..

Усі функції вказані на інформаційній панелі, і коли ви підписалися, вони будуть проводити орієнтацію на ознайомлення з функціями.

Служба керованого хостингу WP Engine робить акцент на продуктивності, а його ціна базується на кількості трафіку, який ви приваблюєте на своєму сайті. Отже, якщо ви новачок, ви можете отримати план запуску за ціною 35 доларів на місяць. Якщо ви великомасштабний бізнес, вам слід отримати більш високий план або спеціальний план.

Відвідайте WP Engine

6. Хостинг маховика

Місія Flywheel хостингу – спростити веб-дизайнерам та веб-розробникам у всьому світі створювати свої веб-сайти на платформі WordPress. У партнерстві з Google Cloud він має на меті створити власну хостинг-платформу, яка буде швидкою, масштабованою та безпечною.

Деякі особливості маховика:

 • Безкоштовна міграція сайту
 • Нічні резервні копії
 • Швидкі сайти – він має функцію поетапної операції одним клацанням для передачі та зчитування всієї запитуваної інформації.
 • Безкоштовне очищення від шкідливих програм
 • Інструменти співпраці
 • Вбудований кешування – призначений для того, щоб зробити хостинг максимально швидким.
 • 24/7 Служба підтримки клієнтів

Відвідайте хостинг маховиків

Крім того, Flywheel побудований на надійній мережевій інфраструктурі, яка здійснює регулярне обслуговування та резервне копіювання, що гарантує розробникам веб-сайтів та власникам, що безпечно розміщувати веб-сайти з ними.

Його центри обробки даних розташовані в США (Нью-Йорк, Атланта, Даллас, Сан-Франциско), Сінгапурі, Токіо, Японії, Торонто, Канаді, Амстердамі, Нідерландах, Франкфурті, Німеччині та Лондоні, Великобританія..

Його ціна починається від 23 доларів на місяць і може доходити до 266 доларів на місяць або вище, якщо ваш веб-сайт має масові щомісячні відвідування та потребує відповідної пропускної здатності..

Висновок

Оскільки існує багато сучасних хостинг-провайдерів, ви повинні вибрати, який з них, на вашу думку, кваліфікований для обробки веб-сайту, який ви маєте на увазі. Краще переглядати огляди в Інтернеті для кожного постачальника хостингу, щоб переконатися, що ви купуєте хостинг-пакет, який перевіряє всі поля технічних потреб вашого бізнесу..

Крім того, ціноутворення є найважливішим фактором, щоб переконатися, що воно варте ваших інвестицій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map