Керований хостинг WordPress Unboxed: вам це потрібно?

Кожен власник бізнесу може пов’язати з жонглюванням великою кількістю речей, щоб все було безперебійно. І додати до цього, керуючи всіма технічними аспектами веб-сайту? Ви, безумовно, хочете зняти з себе ці складні завдання. Ну, тоді коли керований хостинг WordPress прийшов би як благословення в маскуванні.


Але які переваги керованого хостингу WordPress? Це набагато кращий варіант, ніж звичайні пакети спільного використання cPanel? Чи варто ваших інвестицій? Навіщо вам це потрібно?

Давайте зануримось, щоб відповісти на ці питання, щоб ви могли оцінити, чи правильно це для вашого бізнесу.

Що таке керований хостинг WordPress?

Ви хочете зосередитись на розширенні свого бізнесу, створенні вмісту та інших важливіших завданнях, ніж управління веб-сайтом WordPress. Плюс, ти недостатньо технік для подібних матеріалів.

Ось чому більшість постачальників веб-хостингів пропонують зняти це з ваших рук. Завдяки керованому хостингу WordPress, ваш хостинг-провайдер допоможе вам переконатися, що ваш веб-сайт WordPress знаходиться у вищій формі. Це означає, що ваш веб-сайт завжди захищений, швидко завантажується та працює, піддається щоденним резервним копіям, постійно працює та регулярно оновлюється.

В основному, ідея полягає в тому, щоб у вас був безпроблемний досвід роботи з вашим веб-сайтом, щоб ви могли зосередитись на вашому бізнесі.

Ще одна найкраща річ із керованим хостингом WordPress – це те, що вам надається преміальна підтримка.

Переваги керованого хостингу WordPress

Отже, які переваги ви можете отримати від цієї послуги?

 • Швидкі сервери для розміщення вашого веб-сайту
 • Дуже жорсткий захист для вашого веб-сайту
 • Підтримка експертів WordPress
 • Щоденне резервне копіювання
 • Автоматичні оновлення
 • Нульовий час простою
 • Постановка сайтів та контроль версій, залежно від пропозиції хостинг-провайдера

Недоліки керованого хостингу WordPress

Я хочу сказати відразу, що ця послуга не для всіх. А нижче може бути причиною того, що ви не виберете цю послугу.

 • Дорожче, ціноутворення зазвичай починається від 29 доларів на місяць порівняно з спільним хостингом близько 3,95 долара на місяць. WP двигун починається від $ 35 на місяць. SiteGround також пропонує керований WordPress хостинг, який починається від $ 3,95 на місяць.
 • Деякі плагіни можуть бути заблоковані вашим постачальником послуг, якщо вони, здається, сповільнюють ваш веб-сайт. Якщо вам справді потрібні ці плагіни для вашого веб-сайту, це може бути проблемою.
 • Якщо вам достатньо технічних можливостей для налаштування налаштувань на вашому сервері, можливо, ви не хочете користуватися цією послугою. Якщо ви користуєтесь керованою службою хостингу WordPress, у вас буде менше контролю.

Вам справді потрібен керований хостинг WordPress?

Якщо ви тільки починаєте, я не рекомендую вам обирати цю послугу. Крім того, ви можете розглянути свій бюджет і вибрати більш доступну послугу, як звичайний хостинг WordPress.

Якщо ваш веб-сайт вже генерує високий трафік, а ваш бізнес зростає, ви можете отримати керований хостинг WordPress. Тим більше, якщо ви недостатньо технічні, щоб зробити все управління веб-сайтом. Ну, це може бути або вибрати керований хостинг WordPress, або найняти системного адміністратора.

Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес був швидким, нульовим веб-сайтом простою, тоді перейдіть на керований хостинг WordPress.

Насправді це дійсно зводиться до двох вирішальних факторів. Перше і важливіше, які ваші потреби? По-друге, чи вистачає у вас бюджету на більш дорогий хостинг?

Які функції слід шукати в керованому плані хостингу WordPress?

Якщо ви вирішили вибрати керований хостинг для WordPress, наступне, що вам слід зробити, – це зробити невелике дослідження щодо того, який план придбати. Ви не хочете вкладати гроші в те, що не вартує витрат, правда?

Отже, ось кілька порад щодо вибору правильного плану хостингу WordPress для вашого веб-сайту:

 • Переконайтеся, що хостинг-провайдер дійсно виконує свої обіцянки щодо блискавичного веб-сайту.
 • Переконайтеся, що вони регулярно оновлюють та захищають ваш веб-сайт.
 • Переконайтеся, що вони справді мають найкращу підтримку, яка допоможе вам у разі потреби.

Як ви переконаєтесь у цих речах? Зробіть належну ретельність, переглядаючи огляди та те, що говорять інші клієнти про хостинг-провайдера. Ви також можете переглянути наш Рекомендації щодо керованого WP хостингу.

Інша річ, щоб переконатися, це те, що якщо ваш хостинг-провайдер може налаштувати ваш сервер для вас, особливо якщо ви плануєте придбати VPS або спеціальний план, і якщо вони заздалегідь встановили WordPress сайти та плагіни для резервного копіювання та кешування.

Висновок

Якщо ви власник бізнесу і хочете більше зосередитись на розширенні свого бізнесу без клопоту керувати веб-сайтом WordPress, то, можливо, ви захочете вибрати керований хостинг WordPress.

Керований хостинг WordPress не для всіх. Але це дійсно може заощадити ваш час та зусилля на керуванні веб-сайтом та виконанням усіх технічних речей.

Але також врахуйте ціну та необхідність її наявності. Крім того, якщо ви виберете цю послугу, переконайтеся, що ви отримали потрібного хостинг-провайдера для вас.

Ви можете почати спочатку зі звичайного хостингу WordPress. Ви завжди можете оновити її.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map