Як розмістити веб-сайт Повний покроковий посібник

Веб-сайт без хоста – це як будинок без земельної ділянки, на якій можна сидіти. Постачальники хостингових послуг пропонують інструменти та серверний простір, необхідний для розміщення вашого веб-сайту та доступності через Інтернет, готового для відвідувачів! Отже, дозвольмо вказати вам у правильному напрямку щодо того, як ви можете розмістити свій веб-сайт – за винятком набридливих жаргонів технологій.


Спочатку давайте поговоримо трохи про те, що таке веб-хостинг і чому це потрібно.

Кожен веб-сайт потребує “домашнього”, де його вміст можна отримати в будь-який час і в будь-якому місці. І, що “домашній” – це веб-хост. Якщо у вас є правильний постачальник послуг веб-хостингу, ваш веб-сайт швидкий і може залучати більше відвідувачів, тим самим збільшуючи кількість конверсій. Хто не хоче, щоб їх веб-сайт був у правильній конфігурації для успіху?

Давайте розпочнемо.

1. Вирішіть, який тип веб-сайту ви збираєтеся створити

Ви хочете створити веб-сайт, але не вирішили, який тип веб-сайту створити. Ну, дозвольте мені допомогти вам у цьому. Тип веб-сайту, який ви збираєтеся створити, залежить від цілі вашого веб-сайту.

Ви можете вибрати статичний, динамічний, електронну комерцію чи веб-сайт блогу.

 • Статичний – Статичний веб-сайт називається також плоскою або нерухомою сторінкою, тобто він не змінюється для кожного користувача, який відвідує веб-сайт. Якщо ви хочете створити веб-сайт для малого бізнесу, персональний сайт або веб-сайт із портфелем, то ви збираєтеся створити статичний веб-сайт..
 • Динамічний – Динамічний веб-сайт, з іншого боку, змінюється залежно від різних умов, наприклад, хто відвідує веб-сайт, час, часовий пояс, рідну мову країни, де знаходиться відвідувач, та багато інших. Сайти, такі як Facebook, Amazon та YouTube, є динамічними веб-сайтами, оскільки вміст постійно змінюється.
 • електронна комерція – Веб-сайт електронної комерції – це просто інтернет-магазин. Це інтернет-портал, де ви можете продавати свої товари чи послуги та отримувати платежі через Інтернет. Такі сайти, як eBay, Walmart та GrubHub, є прикладами веб-сайтів електронної комерції. Більшість цих веб-сайтів електронної комерції також є динамічними веб-сайтами.
 • Блог – Блог може бути інформаційним веб-сайтом або інтернет-журналом, де новіший вміст відображається спочатку, і зазвичай ним керує окремий автор або невелика група людей, що представляють свій вміст у більш розмовному стилі. WPCrafter – приклад веб-сайту блогу.

Тепер, коли ви знаєте типи веб-сайтів, ви вже вирішили, який саме створити?

Після того, як ви вирішили тип веб-сайту, який ви збираєтеся створити, звичайно, вам також потрібно вирішити, як його створити. Існує ряд платформ, на яких можна створити свій веб-сайт, але я настійно рекомендую працювати на платформі WordPress.

WordPress – найпопулярніша платформа публікації веб-сайтів. Чи знаєте ви, що понад 30% усіх веб-сайтів через Інтернет створені на WordPress? Так, саме настільки потужний WordPress, і у нас є відеоурок, який ми зробили про те, як зробити сайт WordPress за 10 хвилин. Ще краще, у нас також є повідомлення про те, як зробити швидші та простіші сайти за допомогою теми Astra.

Незалежно від того, що ви новачок чи розробник, ви можете легко та швидко створити веб-сайт WordPress. Більшість постачальників веб-хостингів навіть пропонують послуги встановлення WordPress в один клік.

Крім того, ви маєте повний контроль над своїм веб-сайтом за допомогою безлічі безкоштовних та преміальних тем, які можуть зробити ваш веб-сайт миттєво професійним. І якщо ви хочете отримати більше можливостей та функціональних можливостей на своєму веб-сайті, ви можете встановити потужні плагіни WordPress, виходячи з їх цілей.

2. Оберіть послугу веб-хостингу

Як я вже згадував, вам потрібен “дім” для вашого веб-сайту. Перш ніж створити веб-сайт і зробити його видимим для відвідувачів, потрібно придбати план веб-хостингу. Отож, настав час вибрати сервіс веб-хостингу, який відповідає потребам вашого веб-сайту.

Ось три найкращі речі, які слід врахувати при виборі послуги веб-хостингу:

 • Швидкість
 • Безпека
 • Надійність

Що я можу порекомендувати з вами, що має такі речі, це SiteGround.

SiteGround – постачальник послуг веб-хостингу, офіційно рекомендований самим WordPress.org насамперед завдяки 100% надійності в режимі безперервного часу, блискавичному завантаженню сторінки та якісній підтримці для клієнтів. Не на SiteGround? Ось наш непотрібний посібник про те, як перенести хостинг.

Якщо ви не технік, вам не доведеться турбуватися про налаштування хостингу; Ви завжди можете покластися на представників підтримки SiteGround.

Щоб постачальник хостингових послуг забезпечив таку вражаючу швидкість та надійну ефективність, SiteGround – це дійсно доступний. Крім того, він ставиться до безпеки серйозно, оскільки він активно захищає ваш веб-сайт від шкідливих атак.

3. Оберіть план веб-хостингу

Ви можете отримати хостинг-сервіс SiteGround для одного веб-сайту лише за 3,95 долара на місяць. Однією з головних відмінностей між його хостинг-планами є кількість веб-сайтів, які ви можете створити, та простір веб-сайтів. Отже, якщо ви плануєте оновити свій веб-сайт або створити кілька веб-сайтів, ви можете отримати його більш високі плани.

Але, якщо ви тільки починаєте, звичайно, вам знадобиться лише план StartUp.

Відвідайте SiteGround

4. Виберіть доменне ім’я

Після того, як ви обрали план хостингу, вам настав час вибрати своє доменне ім’я. Це адреса, яку ваші відвідувачі можуть ввести у рядку URL-адреси свого веб-переглядача, щоб перейти на ваш веб-сайт.

Ви можете придбати доменне ім’я у SiteGround разом із його хостинг-планом. Вибравши план хостингу, він запропонує вам зареєструвати новий домен, або ви можете отримати доменне ім’я від іншого постачальника.

Вибравши доменне ім’я, тепер можна приступити до заповнення інформаційної форми та завершити покупку. Тепер ви можете налаштувати веб-сайт WordPress.

5. Встановіть WordPress

Після того, як ви закінчили придбати план хостингу та зареєстрували своє доменне ім’я, тепер можна встановити WordPress. На щастя, за допомогою SiteGround ви можете скористатися його автоматизованою установкою WordPress.

Завдяки своєму параметру натискання та встановлення, SiteGround піклується про все на самому початку. Після цього ви зможете швидше налаштувати веб-сайт WordPress і зробити його професійним.

Ви навіть можете вибрати з галереї тем, що надає SiteGround, щоб допомогти вам створити повністю функціональний веб-сайт за кілька хвилин.

Після встановлення WordPress тепер ви можете увійти на свій веб-сайт WordPress і почати налаштовувати його.

Що далі?

Отже, ви закінчили встановлення WordPress. Тепер ви можете почати налаштовувати його та створювати вміст, наприклад, домашню сторінку, сторінку про інформацію та сторінку блогу. Ви також можете встановити додатки для додаткових функцій і функцій, таких як контактна форма, SEO, список електронної пошти та багато інших, щоб збільшити трафік вашого веб-сайту та збільшити конверсію.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map