En İyi ClickFunnels Alternatifi – Yıllık 2.500 Doların Üzerinde Tasarruf Edin

İşletmenize dönüşüm hunileri uygulamak istiyor musunuz??


Ve biraz araştırma yaptın, ClickFunnels ile karşılaştın ve düşündün, Kutsal inek, ayda 300 dolar. Bu çok para! Bir ClickFunnels alternatifine ihtiyacım var.

Bu düşünceye sahip olsaydınız, bu videoda aklınızı gözden geçirin, mükemmel bir parçayı ve daha güçlü bir ClickFunnels alternatifi olduğuna inandığım şeyi bir araya getireceğim.

Ve ekstra özel bir bonus olarak, bundan sonra her şeyi bir araya getirdiğim ve mükemmel bir ClickFunnels alternatifine sahip olmak için tüm parçaları nasıl bir araya getireceğimi göstereceğim. Bu ilginizi çekiyorsa okumaya devam edin.

İlk olarak ClickFunnels’ın ne olduğuna bir bakalım, böylece ClickFunnels’un tam olarak neler sunduğuna bakalım. ClickFunnels aslında altı farklı şeydir. Barındırıyor. Bir sayfa oluşturucudur. Bir e-posta pazarlama otomasyon platformu.

Olası satışları toplayabileceğiniz ve bir uygulamadan bilgi toplayabileceğiniz bir form oluşturucu ve aynı zamanda bir ödeme işleme aracı veya hemen hemen her şeyi satabileceğiniz bir ödeme sistemi. Şimdi insanların ClickFunnels hakkında neyi sevdiğinden bahsedelim. Sevdikleri ilk şey,.

Bulutta barındırılan bir çözüm, hepsi bir arada bir araç sizin için bir araya getirildi. Yani insanların zihnindeki fikir, daha kolay olacağı olabilir, çünkü hepsi birbirine entegre edilmiştir. Bu, bir öğrenme eğrisinin daha az olabileceği algısıdır. İnsanların ClickFunnels hakkında sevdiği bir sonraki şey, bir uzman, bir öğretmen, bir uzman pazarlamacı olan kurucu Russell Brunson’dur..

Russell, gerçek dünyanın her yerinde gördüğünüz bu huni konseptini alıp onları bir dijitale götürmede şaşırtıcı. Dünya. İnsanlar yazdığı kitapları sever ve huniler hakkında öğretir. Alanında uzman olmayı öğretir. Ve son olarak, onun yüzünden, huniler üzerinde en yararlı, kavrayıcı eğitimin bazılarını oluşturdu..

Şimdi insanların ClickFunnels hakkında sevmediği şeylerden bahsedelim. Ve defalarca okuduğum bir numaralı şikayet onun arabası olduğunu. Çoğu zaman işler olması gerektiği gibi çalışmaz ve oldukça sinir bozucu olabilir. ClickFunnels ile ilgili bir sonraki büyük şikayet, şablonların burada çirkin olması.

Her birinin kendi başına hakim olabilirsiniz. Bazı insanlar belirli bir şablona veya tasarıma başka birinden daha fazla yanıt verebilir. Bu konuda hakim olmana izin vereceğim. İnsanların ClickFunnels hakkında sevmediği bir diğer büyük şey, özelliklerinin sınırlı olmasıdır. Aslında, şu anda yapmadığı bir şey yapmak için ClickFunnels’a ihtiyacınız varsa, muhtemelen bu özelliği eklemeyeceklerdir.

Sadece şansın kalmayacak. Eğer şu anda sunmuyorsa, işletmenizi yürütmek istediğiniz şey olmadan yaşamayı öğrenmek zorunda kalacaksınız. İnsanların ClickFunnels hakkında sevmediği bir sonraki şey, çok özel bir sistem olmasıdır. Verileriniz orada kilitli. Tam kontrol altındalar.

Onlar sizin verileriniz. Eğer işten çıkacaklarsa, yüzleşelim, işten çıkmayacaklardı, ama eğer öyleyse verilerinizi sistemlerinden ve başka bir sisteme almak ve göç etmek için gidiyorlarsa, biraz acı çekmek. Ve bu aynı zamanda kapalı bir kilit sistemi olmasıyla da bağlantılıdır, burada şu anda yapmadığı bir şeyi yapmak için ClickFunnels’a ihtiyacınız varsa, bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

İnsanların ClickFunnels hakkında sevmediği son şey büyük bir şey ve bu da maliyet. İki planı var ve başlangıç ​​planı ayda 97 $, ancak bir ClickFunnels müşterisiyseniz gerçekten üzerinde olmanız gereken plan ayda 297 $.

kutsal inek!

Bu çok hızlı bir şekilde artıyor, özellikle de yeni başlıyorsanız.

Tüm bunlarla birlikte, ClickFunnels’da bulduğunuz tüm bu özelliklerle eşleştirmek için mükemmel bir alternatif bulalım, ancak kullanıcı olarak sizin için daha ölçeklenebilir ve çok daha iyi olacak bir alternatif. Dolayısıyla çözüm, internetin üçte biri olan WordPress, WordPress güçlerine dayalı olacak.

Aslında açık bir platformdur. Siz ona sahipsiniz. Kendi senaryosuna karşı gerçekten kira. ClickFunnels ile dijital evinizi kiralıyorsunuz. WordPress ile dijital evinize sahip olursunuz. Yani bu kiraya ya da kendi senaryosuna düşüyor. Benim için her zaman sahip olma pozisyonundayım, bu yüzden WordPress’in kendisi özgür olacak.

Şimdi, ihtiyacınız olacak bir sonraki şey web hosting. İşte bir SiteGround ve SiteGround’u seçmemin nedeni olağanüstü bir desteğe sahip olmaları ve barındırmalarının en kaliteli, birinci sınıf olması.

Şimdi, zaten bir barındırma hesabınız olabilir, ancak adil olmak gerekirse, bu alternatif ClickFunnels alternatifine şunları eklememiz gerekir:.

İhtiyacınız olan şeyin her yönü. Şimdi SiteGround ile planlar çok uygun. Ayda 6 $ olan bu orta plan tavsiye ederim. Sadece devam edip yuvarlayacağız. Ayda 6 dolara bakıyoruz ve bununla birlikte, şirketinizin web sitesini istediğiniz kadar web sitesi, blogunuz ve aynı zamanda hunilerinizde de barındırabilirsiniz..

Şimdi bir WordPress web sitesine sahip olmanız gereken bir sonraki şey bir WordPress teması ve Astro temasını kullanabiliriz. Bu. WordPress için en iyi temalardan biri. Ayrıca ücretsiz olur. Ücretli bir sürümleri var, ama buna ihtiyacımız yok. ClickFunnels alternatifine sahip olmak için Astro temasının ücretsiz sürümü mükemmel.

Nasıl olduğu, sınırsız web sitelerinde kullanabilirsiniz. Neredeyse yüz tane ile geliyor. Tamamen sizin için web sitesi tasarımları ücretsiz olarak yapılır ve aynı zamanda öğrenme yönetim sistemleri, sayfa oluşturucular ve e-ticaret sistemleri ile mükemmel bir şekilde bütünleşir. Şimdi, ihtiyaç duyacağımız bir sonraki araç, ağır kaldırma işlemimizin çoğunu yapacağız ve bu bir sayfa oluşturma aracı ve kullanacağız.

Elementor. Elementor’un ücretsiz bir sürümü var, ancak Elementor’un ücretli sürümünü kullanacağız, çünkü form oluşturucu, pop-up oluşturucu, düzinelerce pazarlama öğesi de dahil olmak üzere ihtiyaç duyacağımız bazı çok güçlü özelliklerle birlikte geliyor geri sayım zamanlayıcıları olarak. Kullanımı son derece kolay, inanılmaz derecede uygun ve şu anda yaklaşık 3 milyon web sitesinde kullanılıyor.

Bu yüzden eleman ekleyeceğiz, yoksa ayda sadece 4 dolara mal olacak. Tam burada biliyorum ki ayda 5 dolar diyorsun. Bu tek bir site lisansı içindir. 49 $ olacak ama burada görüyorsanız, 5 $ diyorlar ki aslında yuvarlıyorlar, bu yüzden gerçekten düşük. Dörtlü belki 4 ve 8 dolar.

Süper adil olmak için yuvarlıyorlar ve bu sadece maliyet olacak, sadece sayfa oluşturma işlevselliğini formlara, pazarlama öğelerine eklemek için ayda 4 $ diyelim ve bunun gibi birçok gelişmiş şey de var. web sitesi kişiselleştirme. İçinde şablonlar da var.

Çok güzel. Şaşırtıcı sayfa oluşturucu ve pazarlama aracı. Şimdi ihtiyacımız olan bir sonraki şey, bir huni oluşturma aracı ve bir ödeme sistemi. Ve bunun için araba akışlarını kullanacağız, araba akışları, huni ile bina sistemini huni ile tam bir özellik olarak kullanacağız. Bu içerir. Şablonlar. Dolayısıyla, yalnızca iki fare tıklamasıyla web sitenize bir huni eklemek istiyorsanız, Elementor’da düzenleyebileceğiniz tasarımla sizin için tamamen yerleşik bir huniniz var, sepet terk e-postaları, iki gibi gelişmiş pazarlama özelliklerine sahiptir. adım adım ödeme.

Ayrıca, bölünmüş bir test var. Binamız ve yakında geliyor. Bir alışveriş sepetinden beklediğiniz tüm özellikleri içerir, örneğin tek tıklamayla satışlar, birden fazla konuma yerleştirebileceğiniz sipariş darbeleri ve son derece genişletilebilir, böylece. ClickFunnels hakkında daha önce verdiğim örnek, istediğiniz bir şeyi yapmıyorum.

Sadece onsuz yaşamak zorunda kalmadan öğrenmek zorunda kalacaksınız. Bu çözümü araba akışlarında kullandığınızda durum böyle değil. Dediğim gibi, burada ödeme şablonlarımız var ve bunu ClickFunnels ve tasarımlarından elde ettiğinizle karşılaştırdığınızda ciddi bir tasarım güncellemesi olduğunu görebilirsiniz, ancak gerçek şu ki.

Şu anda detaylandırdığım bu ClickFunnels alternatifiyle her türlü tasarım, kart akışının kendisi yılda iki 99 olarak geliyor ve bu, bir araya getirdiğimiz bu ClickFunnels alternatif statüsüne aylık 25 $ maliyet getiriyor. Sepetin aktığı bir başka şey de karışıma eklenmesi, çok yakında yetenekli bir jet olarak adlandırılacaklarını söyledikleri kendi eğitim platformlarıdır.

Şimdi, eşsiz doğası. Gil jet, kart akışınız varsa, normalde yılda üç 99 için satış satacakları yetenekli jet’e erişebilirsiniz. Bunu ücretsiz olarak dahil edersiniz ve orada çevrimiçi bir iş sahibi olmanın ve şimdi çevrimiçi bir girişimci olmanın her alanında size yardımcı olacak ve huni anlayışının ötesine geçen eğitim kursları vardır..

Dersler verilecek. Reklam kampanyaları. Video içeriği oluşturma kursları olacak. Elbette huni kursları olacak. Çevrimiçi bir iş sahibi olmanın her alanında size yardımcı olacak bir öğrenme platformu olmayı hedeflemektedir. Şimdi, bir sonraki öğemden geçeceğim.

İsteğe bağlıdır. Onlara ihtiyacınız olmayabilir. Bunlar, ClickFunnels’a dahildir. Ayda iki 99 ödediğinizde, bu sizin için isteğe bağlı bir satın alma olacaktır. Birincisi abonelik olacak. Yani bir satış yapacaksanız. Alıcıyı aylık olarak oluşturmanız gereken bir ürün veya hizmet, bir abonelik, WooCommerce abonelikleri satın almanız gerekecek ve bu ayda yaklaşık 17 $ ‘dan geliyor olacak.

Söylediğim gibi, sattığınız tüm ürünler, ister fiziksel ister dijital ürünler olsun, bir kerelik satın alımlar olacaksa ve buna hiç ihtiyacınız olmayabilir, bu sizin için isteğe bağlı olabilir. Bir sonraki araç yeterli olacak. Buna entegre olmak için satış ortağı yönetim platformu. Bu nedenle, dönüşüm hunilerinizdeki ürün veya hizmetlerinizle ilgili bir satış ortağı programınız olacaksa, buna da ihtiyacınız olabilir.

Bunun endüstri lideri ortaklık yönetimi platformu olduğunu söyleyeceğim. Tam özellikli. Şimdi, bunun maliyeti, birkaç plan var. İhtiyacınız olan tek şey, en ucuz olanıdır ve yılda 99 $, ayda 8 ve 25 sent gelir. Bunu ayda 9 dolara yuvarlayalım.

Tabii ki, bu isteğe bağlıdır. Bir bağlı kuruluş programına ihtiyacınız yoksa buna ihtiyacınız yoktur. Ayrıca, daha az pahalı olabilecek başka alternatifler de var. Şimdi, ihtiyacınız olacak son şey bir e-posta pazarlama otomasyon platformudur. Şimdi, bununla birlikte, ClickFunnels bir e-posta pazarlama otomasyon platformu içermesine rağmen, abone olanların çoğunun.

ClickFunnels ile ayda iki adet 99’luk paket e-posta pazarlama otomasyon platformunu kullanmıyor ve sözlerini benim yerine kullanacağım. Temel olarak, fikir birliği, berbat mı. Bu, ClickFunnels ile ödediğiniz bir şeydedir. Bunun için ödeme yapma seçeneğiniz yok. Planınıza dahil edildi, ancak aslında kimse kullanmıyor.

Bunun yerine kullanıyorlar. Tüm verilerinin zaten sahip olabileceği platform güvenilirdir ve çalışmak için tam olarak ihtiyaç duydukları şekilde çalışır. Ve sonra sadece ikisini entegre ediyorlar. Bu nedenle, bu ClickFunnels alternatif videosu olmasına rağmen, bir pazarlama otomasyon platformunun aylık maliyetlerini dahil edeceğiz.

ClickFunnels ile bunu elde edenlerin büyük çoğunluğu pazarlama otomasyon platformlarını kullanmayacak. Bunun için birçok alternatif var. Ve bu en iyi şey. ClickFunnels’dan her şeyi almamak, en iyinin en iyisini seçebilmenizdir. Ve böylece, herkes Chimp’i postalamak için aktif kampanyadan en iyi olanın ne olduğuna dair bir fikre sahip olabilir, ancak bu videonun amaçları için mavi bir gönderme kullanacağız ve bunun ne olduğuna bakalım göndermek için maliyeti olacak, onlar burada farklı inşa, bu benim gibi.

Gerçekte kaç kişiye sahip olduğunuza göre değil, gönderdiğiniz e-posta sayısına göre sizi faturalandırırlar. Buradaki plan aylık 25 $ ve bu da ayda 40.000 e-posta göndermenize izin verecek. Diğer e-posta pazarlama otomasyon platformlarının çoğu, sahip olduğunuz abonelerin sayısına göre aylık olarak ücretlendirilir.

Onlara mavi gönderelim, bu şekilde oluşmuyor. Bu yüzden tavsiye ediyorum. Bu ClickFunnels alternatif videosunda size bir alternatif vereceğim, ve bu da mal şair denir. Doğrudan WordPress tabanlı web sitenize takılır. Aynı zamanda çok uygun. Bu size yıllık 99 dolara mal olacak, ancak iyi olan şey, huninize yeni başlıyorsanız.

2000 aboneyle sınırlı ücretsiz bir sürümü var. Ödemeye başladığınız tek zaman, listeniz 2000’den fazla olduğunda ve daha sonra yılda 99 $ ‘a bakıyorsunuz. Bu da ayda 8 $ ve 25 cent’tir. Ve aslında bunu e-posta gönderme servis sağlayıcınızla bağlarsınız..

Ben şahsen Amazon SES kullanıyorum çünkü hiçbir maliyeti yok. Bu hizmet aracılığıyla e-posta göndermek için hepsi bu kadar. Öyleyse devam edelim ve burada bir araya getirdiğimiz her şeyi özetleyelim. Ücretsiz olan WordPress’i kullanacağız. SiteGround ile bir web barındırma hesabı alacağız.

Diğer birçok web sağlayıcı barındırma vardır. SiteGround diyeceğiz ve bu ayda 95’ti. Ücretsiz Astro temasını kullanacağız. İsteğe bağlı olarak satın alabilirsiniz. 59 dolar ama ücretsiz Astro temasını kullanmaktan kurtulabiliriz. Sonra Elementor satın alacağız ve bu.

İhtiyacımız olan site lisansı için ayda 4 $ ve 8 sent. Bu bizim sayfa oluşturucumuz olacak. Bize pop-up’lar verecek. Bize çok esnek iletişim formları verecek. Bu inanılmaz bir araç ve ben sadece onu seviyorum. Kişisel olarak tüm web sitelerimde kullanıyorum. Sepet akışlarını alacağız ve bu olacak, ah, ödeme sistemimiz.

Huni oluşturucu, hepsi. Bize güzel satış hunisi şablonları verecek ve bize bir sepet terk etme, AB split testi verecek. Ayrıca, ayda 25 dolara mal olacak yetenekli jetler Akademi öğrenme platformunu da içerecek. Daha sonra, isteğe bağlı olarak, abonelik esasına göre yeniden düzenlenecek ürün ve hizmetler satacaksanız, ayda 17 ABD doları çalıştıracak WooCommerce aboneliklerine ihtiyacınız var.

Sonraki isteğe bağlı olarak bir ortaklık programı içindir. Bağlı kuruluş WP kullanacaktık. Bu ayda 8 $ ve 25 sent olacak ve daha sonra bir e-posta pazarlama otomasyon platformuna tarandık, ayda 25 $ ‘a gelen mavi gönderdik, bunların hepsi ayda yaklaşık 85 $ gibi büyük bir toplam için, çok fazla ayda iki 99’dan daha ucuz.

Ama biliyor musun? Benim için paranın miktarı önemli değil. Önemli olan, elde ettiğiniz işlevselliktir. Yani bu ClickFunnels, alternatif teknoloji yığını ile beklediğiniz budur. Çok daha iyi sonuçlar. Genişletebileceğiniz çok daha esnek ve güçlü bir çözüm bekleyebilirsiniz, ancak genişletmeniz gerekir.

Her şey kendi hayal gücünüze bağlı. Yapması kolay. Ayrıca, WordPress hakkında konuştuğumuz ve bu kirada kendi senaryosuna karşı çok fazla WordPress geliştiricisi olduğundan, ClickFunnel’lere karşı sahip olursunuz. Sadece bir kiracı olarak, sıfır kilitli kilitlemeniz var. Hiç kimse verilerinizi kontrol etmez.

Herhangi bir platforma kilitlenmediniz. Tam bir eğitim platformu elde edersiniz. Bütün bunlar ayda 85 $ ‘lık düşük maliyetle. Tabii ki, bu bileşenlerden bazılarına ihtiyacınız yoksa veya bu bileşenlerden bazılarına zaten sahipseniz ayda 85 $ bile olmayabilir. Zaten bir işletme web siteniz varsa, hunilerinizi buraya koyabilirsiniz.

Zaten bir e-posta pazarlama otomasyon platformunuz varsa, bunu kullanabilirsiniz. Ancak ClickFunnels için adil olmak. Bu çok daha iyi ve çok daha güçlü bir çözüm olduğuna inandığım için 85 $ ‘a geliyor. Şimdi, bu videoda bahsettiğim tüm ürün ve hizmetler, aşağıdaki video açıklama kutusunda bağlantılara sahip olacağım ve videoyu izlerken, kolaylaştırmak için bu çeşitli ürün ve hizmetlerin bağlantılarını gösterdi için.

Siz ve bu bağlantılardan bazıları, belki de ziyaret ettiğinizde, bir satın alma işlemi yaptığınızda yönlendirme bağlantıları, bunun bir kısmı bana gelirdi. Size ek bir ücret ödemiyor ve bu da bu kanalı destekliyor. Şimdi, sizin için sahip olduğum iyi haberler, abone olduğunuzdan emin olun. Bir video yapacağım için bildirim çanına tıklayın.

Bunların hepsini nasıl bir araya getireceğinizi adım adım gösterir ve bu videonun bağlantısını aşağıdaki video açıklama kutusunda da alacağım. İzlediğiniz için teşekkürler. Bir araya getirdiğim bu teknoloji yığını hakkında bana sorularınız varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde soru sormaktan çekinmeyin. Bunun dışında, bu videoyu izlediğiniz için teşekkürler.

Umarım kurulum videosuna geçersiniz. İzlediğiniz için teşekkürler. Bir sonraki bölümde görüşürüz.

Ürününüzü ve hizmetlerinizi internette satmanın mükemmel bir yolunu arıyorsanız, ClickFunnels ile karşılaştığınızdan veya birisinin size ClickFunnels önerdiğinden eminim..

Ardından, ClickFunnels web sitesini ziyaret ettikten sonra, ClickFunnels fiyatlandırmasını gördüğünüzde biraz etiket şoku geçirmiş olabilirsiniz.

Endişelenme! Yalnız değilsin.

Birçok insan benden bir araya getirmemi istedi ClickFunnels’a en iyi alternatif ve işte burada senin için.

Kısaca ClickFunnels Nedir??

Buna girmeden önce, ClickFunnels’ın ne olduğu konusunda net bir anlayışa sahip olmak önemlidir, bu nedenle alternatif teknoloji yığınımızda herhangi bir köşeyi kesmeyin.

Biri ayda 97 dolar, diğeri ayda 297 dolar olmak üzere 2 ClickFunnels fiyatlandırma planı vardır. Bununla birlikte, 97 $ ‘lık planın özellikleri çok sınırlıdır ve size tam ClickFunnels ürün paketini vermez, bu nedenle aylık 297 $ planına bir alternatif oluşturacağız.

ClickFunnels $ 297 aylık plan aslında şu 6 şeydir:

 • Barındırma
 • Sayfa Oluşturucu
 • Form Oluşturucu
 • E-ticaret Ödeme
 • Satış Ortaklığı Yönetim Sistemi
 • E-posta Pazarlama Otomasyonu

İnsanlar ClickFunnels Hakkında Ne Seviyor?

 • Barındırılıyor.
 • Daha az öğrenme eğrisi
 • Russel Brunson
 • ve onun _ sırları kitaplar
 • Eğitim: En iyi değer orada

İnsanlar ClickFunnels Hakkında Ne Sevmez?

 • Buggy olabilir
 • Şablonlar biraz çirkin ve aldatmaca bir pazarlamacı hissi verir
 • Özelliklerle sınırlıdır
 • Elverişli bir platform olarak ölçeklenebilir değildir
 • Ve pahalı. Aylık 300 $ korkutuyor

İşte ClickFunnels için En İyi Alternatif

Tüm web sitelerinin üçte birine güç veren WordPress, bu ClickFunnels alternatifini oluşturmak için kendi kendine barındırılan mükemmel bir platformdur.

Dönüşüm Hunileri İçin En İyi Webhost: Siteground

Site alanı üst WooCommerce planı
4 $ / ay

Dönüşüm Hunileri İçin En İyi WordPress Teması: Astra

Bedava
Sınırsız kullanım
Web sitelerini içe aktarmaya hazır
WordPress web siteniz için temel
Tüm sayfa oluşturucular, LMS, vb.

Dönüşüm Hunisi İçin En İyi Sayfa Oluşturucu: Elementor Pro

4 $ / aylık (Bir web sitesi)
Sayfa Oluşturucu
Açılır pencereler
Formlar

En İyi WordPress Hunisi Oluşturucu: CartFlows

 • Aylık 25 ABD doları
 • Güzel Şablonlar
 • WooCommerce ile Ödeme İşleme özellikleri
 • Alışveriş Sepetini Terk Etme
 • A / B Testi

SkillJet

İhtiyacınız olan tüm eğitim
CartFlows satın alındığında ücretsiz

WooCommerce Abonelik Eklentisi

17 $ / aylık
Bir web sitesi

AffiliateWP Eklentisi

9 $ / aylık
Bir web sitesi

iThemes Güvenlik ve UPDraft Plus:

Bedava
Yedeklemeler ve güvenlik önlemleri
Sınırsız web sitesi

SendinBlue

40.000 e-posta için aylık 25 ABD doları.
Sınırsız kişi

SEO

Yoast / SEO Çerçevesi
Bedava

Bu ClickFunnels Alternatifi için Nihai Sonuçlar

 • Çok daha iyi sonuçlar
 • Esnek
 • Kendi hayal gücünüze genişletilebilir
 • Geliştiricileri kolayca bulun
 • Kendi platformunuzdasınız – kilit yok
 • Güvenlik ve Yedeklemeler halledilir
 • SkillJet ile eğitim alıyorsunuz
 • Son Maliyet: 85 $ / ay

SiteGround

SiteGround, WordPress kullanıcılarına hitap ettikleri ve yine de uygun fiyatlandırmaya sahip oldukları için çevrimiçi olarak şiddetle tavsiye edilen bir web barındırıcısıdır. En hızlı performansları ve eşit derecede hızlı destekleriyle tanınırlar.

Temel SiteGround Özellikleri:

 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • HIZLI Bilgili Destek
 • WordPress Evreleme Ortamı
 • Ücretsiz Web Sitesi Taşıma İşlemleri
 • Günlük Yedeklemeler

SiteGround web hosting ihtiyaçlarınız için sağlam bir seçimdir. WordPress web sitelerine hitap ediyorlar ve rakiplerinden daha az kaynak sunuyorlar, ancak daha yüksek güvenilirlik.

SiteGround’u İnceleyin

Astra Teması

Astra, hıza odaklanan ücretsiz bir WordPress temasıdır. İsteğe bağlı olarak, bazı ek ayarlar ve seçenekler ekleyen Pro sürümünü 59 $ karşılığında satın alabilirsiniz..

Temel Astra Tema Özellikleri:

 • Fastes Teması Değil, Ama Hüzün Yok
 • Ücretsiz Demo Siteleri Çok
 • Esnek Mega Menü Özelliği
 • Özel Düzen Seçenekleri
 • WooCommerce Desteği
 • LearnDash Desteği

Astra Tema, herhangi bir WordPress web tasarım projesi için adil bir seçimdir. En büyük soru, sayfa oluşturucuları için bir temaya ihtiyaç duyacağınız aynı şeyleri yaptığından bu günlerde bir tema satın almanız gerekiyorsa varsayalım. Örneğin, Elementor, sayfa oluşturucunuzun tüm işi yapmasına izin veren ücretsiz Hello temasına sahiptir.

Profesyonel bir tema satın almak için hala iyi nedenler var, ancak çoğu insan için büyük olasılıkla ücretsiz bir tema ile iyi olacaklar.

Yine de bence Astra Tema güncel trendlere ayak uyduramadı ve artık tavsiye etmiyorum.

Dahili üstbilgi ve altbilgi oluşturuculara 3 düzenle sınırlandırılmış, ayrıca daha esnek sayfa ve yayın düzenleri sunan çok daha iyi modern temalar var.

Astra Temasına Göz Atın

Elementor

Elementor, WordPress web tasarımını fırtınaya alan bir WordPress sayfa oluşturucusudur. En derin özellik kümesine sahiptir, ancak kullanımı ve ustalaşması çok kolaydır. Elementor en tam özellikli ücretsiz sayfa oluşturucusudur. Ek geliştirici özellikleri eklemek için bir Pro eklentisi de var.

Temel Elementor Özellikleri:

 • Canlı Ön Uç Sayfa Editörü
 • Web Sitesi Kişiselleştirme Özellikleri
 • Şablon ve Blok Kütüphanesi
 • Kapsamlı Mobil Duyarlı Seçenekler
 • En Güçlü Açılır Pencere Oluşturucu
 • PRO Özel Üstbilgi / Altbilgi Oluşturma
 • PRO Yazı Tipi Düzenleri Oluştur

Elementor şu anda mevcut olan en güçlü sayfa oluşturucudur. Mevcut tasarım trendlerine uygun yeni özellikleri sürekli olarak piyasaya sürüyorlar. Bu, web sitenizi alakalı tutabileceğiniz anlamına gelir.

Elementor Pro, içerdiği tüm ek modüller ve güç özellikleri göz önüne alındığında inanılmaz bir değerdir.

Bugün yeni bir web sitesi projesine başlayacak olsaydım, Elementor seçeceğim sayfa oluşturucu olurdu. Ben kullanmak için bir zevk WordPress sayfa oluşturucu olması gerektiğini düşünüyorum.

Elementor’a göz atın

CartFlows

CartFlows, WordPress için bir satış hunisi oluşturucusudur. Seçtiğiniz sayfa oluşturucunuzu kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde satış hunileri oluşturmanıza olanak tanır.

Anahtar CartFlows Özellikleri:

 • Profesyonelce Tasarlanmış Şablonlar
 • 5 Yer Siparişi Yumruları
 • Tek Tıkla Yükseliyor
 • Tercih Edilen Sayfa Oluşturucunuzu Kullanın
 • Tıklama Hunilerinden Farklı Olarak Genişletilebilir
 • Geri Sayım Sayacı ve Ayırma Testi

WordPress için bir satış hunisi oluşturucu istiyorsanız ve kendinizi barındırma veya yönetilen WordPress barındırma konusunda iyi iseniz, o zaman mükemmel bir seçenekse CartFlows, kullanımı çok kolay, ancak çok güçlü.

Alışveriş Sepeti

WPFusion

WPFusion, içeriği güvenceye almak, dinamik olarak indirim yapmak, web sitesi kişiselleştirmesi eklemek ve etiketler aracılığıyla daha otomatik olarak WordPress web sitenizi CRM veya pazarlama otomasyon platformunuza bağlamanızı sağlar.

Temel WPFusion Özellikleri:

 • Mevcut Birçok CRM Entegrasyonu
 • Çoğu WordPress Eklentisiyle Bütünleşir
 • Üyelik Güvenliği
 • Web Sitesi Kişiselleştirme
 • Elementor ile Derin Entegrasyon
 • Listelenecek Çok Fazla Artı

WPFusion’u İnceleyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map