Drip e-Ticaret CRM İncelemesi

E-posta pazarlama otomasyonu, otomatik e-posta kampanyaları için vazgeçilmez bir araç haline geldi. dır-dir herhangi bir kullanıcının eylemleri tarafından tetiklenir. Bir e-posta otomasyon aracı olarak damla, müşterilerinize hiper alakalı ve zamanında mesajlar oluşturmak için sıkıcı görevleri otomatikleştirerek işinizi büyütme potansiyeline sahiptir..


Drip hakkında daha fazla bilgi edelim ve bu pazarlama aracının e-ticaret işiniz için en iyi pazarlama otomasyon aracı olup olmadığını belirleyelim.

Damla Nedir?

damlama , son 2003’te çıkan ve LeadPages sahipleri tarafından satın alınan daha yeni pazarlama otomasyon araçlarından biridir. Zaman geçtikçe, Drip daha popüler hale geldi ve farklı e-ticaret işletmeleri için pazarlama otomasyon araçlarının üstüne kolayca geçti.

Drip ile en iyi şeylerden biri, müşteri verilerine eyleme erişmek için üçüncü taraf araçlarla kolayca entegre olabilmesidir. Damla kullanarak hızlıca gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Örneğin, WooCommerce ile birleştirirken, ilgili verileri veya dosyaları Drip hesabınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca listeledik e-posta pazarlama kampanyalarınızı artırmadaki diğer çözümler, kontrol etmeyi unutma.

Damlamayı Benzersiz Kılan Nedir??

Drip ayrıca, bir plana göre otomatik olarak gönderilecek pazarlama e-postalarını ayarlamak gibi diğer e-posta pazarlama araçlarıyla aynı konsepte sahiptir. Birisi kaydolduktan hemen sonra bir e-posta çıkacak, diğeri üç gün sonra çıkacak ve bir sonraki hafta sonu bir tane daha çıkacak.

Veya, e-postalar tetikleyicilere veya kişinin hizmetinize kaydolmak veya satın alma yapmak gibi gerçekleştirdiği işlemlere göre değiştirilebilir, bu nedenle bazen davranışsal e-postalar da denir..

Ancak Damla’ı benzersiz kılan şey?

Damla, web sitenizdeki tüm kullanıcı verilerini toplayarak potansiyel müşterinizin etkinliklerini anlamanıza ve değerlendirmenize yardımcı olur. Potansiyel müşterilerinizin tercih edilen seçeneklerinin ne olduğunu öğrendikten sonra, müşterileriniz tarafından hissedilmesi gereken bir etkileşim duygusu ile kişiselleştirilmiş e-postalar göndererek artık görüşlerinizi alabilir ve kolayca gerçeğe dönüştürebilirsiniz..

Özellikleri

1. Etkinlik İzleme

Etiketlere sahip olmak yerine, Etkinlik izleme Drip’te kullanılabilir. Abonenin etkinliğini izler ve bilgiye aktarır. Veriler toplandıktan sonra, verileri inceleyebilir ve müşterilerinize e-posta göndermek istediğiniz yaklaşımı takip edebilirsiniz. Unutmayın, kısa ve kişisel bir e-posta okuyucunuzun dikkatini çekebilir.

Her zamanki e-posta pazarlama hizmetleri gibi etiketlere sahip olmak yerine, artık daha kişiselleştirilmiş göründüğü için Drip’ta etkinlik izlemeyi kullanabilirsiniz, böylece müşterileriniz ekstra değerli hissedecek.

2. Görsel İş Akışları

Drip’in görsel iş akışlarıyla kolayca gelişmiş bir e-posta tasarlayabilir ve müşterilerinize gönderebilirsiniz. Düz metin e-posta kampanyası göndermek yerine görsel kampanya, görüntüleyenlerinizin ve müşterilerinizin etkinliklerine göre kurallar ve tetikleyiciler belirlemenize olanak tanır.

Görsel iş akışları görüntüleyenlerinizin etkinliklerini kolayca izleyebilir. Verilen verileri toplamak, standartlarınızı karşılayabilecek ve abonelerinize dikkat çekici bir e-posta gönderebilecek daha rafine e-postalar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

3. Özel Alanlar

Damla’nın eşsiz özelliklerinden biri Özel Alanlarıdır. Müşterilerinize hitap etmek istediğiniz sayıda özel alan ekleyebilirsiniz. Her zamanki e-posta pazarlama hizmetlerinin aksine, müşterilerin tek ve ikinci adı. Damla, damla ile izlenen verilerden toplanan konumu, işletme türünü veya diğer bilgileri ekleyebilir.

Damla, özel alanların otomasyon kuralı olarak tetikleyicilere izin verdiğinden, müşteriniz için benzersiz bir e-posta kampanyası oluşturma şansınız var.

Fiyatlandırma ve Destek

Drip, ihtiyaçlarınıza ve abone sayınıza göre üç plan sunar.

 • Temel Plan – 2500 kişiye kadar ayda 49 $ ‘dan başlar ve sınırsız e-posta gönderebilir.
 • Pro Plan – sınırsız e-posta gönderebilen 5000 abone için aylık 122 $ ‘dan başlıyor.
 • Kurumsal Plan – aylık fiyatlandırma, e-posta listelerinizin büyüklüğüne bağlı olabilir. 5000 aboneye kadar taşıyabilir. Fiyatlandırma için, bu tür bir plan için aylık ücretlerinizi kontrol edebileceğiniz çevrimiçi bir hesap makinesi sağlarlar.

İhtiyaçlarınıza göre sunulan üç plan arasından seçim yapabilirsiniz. Hala küçük bir e-posta listeniz varsa, yalnızca temel planı kullanın ve e-posta listeniz büyüdükçe, gerekirse planlarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca 2 haftalık ücretsiz deneme sürümü sunuyorlar.

Bildiğiniz gibi Drip, en pahalı e-posta pazarlama otomasyon araçlarından biridir, ancak planlarından birine abone olursanız, tüm Drip’in güçlü özelliklerine erişebilirsiniz. Drip’e abone olmaya karar verdiğinizde, neye abone olduğunuzdan bağımsız olarak, ihtiyacınız olduğunda size 7/24 destek vermekten asla başarısız olmazlar.

Ayrıca, Drip’in Sertifikalı Danışmanlarında olduğu gibi Drip’in özel desteğiyle de erişebilirsiniz. İşletmeniz için öngörülerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve Drip ile ödediğiniz her kuruşun gerçekten buna değer olduğundan emin olmanıza yardımcı olacaklar.

Damla Kullanmalı Mısın?

İşe başlıyorsanız, henüz Drip’i kullanmamak iyidir. E-posta gönderecek çok sayıda e-posta pazarlama aracı olduğundan, daha küçük paketler ve listelerde size yardımcı olur. İsteyebilirsiniz SendinBlue’yu alternatif olarak düşünün. Ancak, zaman geçtikçe ve zaten pazarınızı genişlettiğinizde, ucuz e-posta pazarlama aracınızı Drip olarak değiştirme zamanı.

Damla bazıları için pahalı olsa da, işletmenizin bilinmesine yardımcı olacak kullanışlı özellikler sunar. Drip ayrıca kullanabileceğiniz ve sizi ücretlendirmeyeceğiniz 2 haftalık ücretsiz deneme sürümü sunar. 2 haftalık deneme süreniz tamamlandıktan sonra faturalandırma döngüsü başlar. Bu deneme ücretsiz olarak Drip ile tanışmanıza yardımcı olacak.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map