2019 İçin En İyi 10 E-posta Pazarlama Hizmeti ve Yazılımı

E-posta pazarlama muhabirlerinin bu konuda söylediklerini ortadan kaldırabilirsiniz. En az Business.com açıkladı “Amerika Birleşik Devletleri’nde e-posta pazarlamasına harcanan her 1 ABD doları için ortalama getiri 44 ABD dolarıdır.” Bu sizin için dikkate değer bir yatırım getirisi değilse, iletişim kurmak ve haberleri müşterilerinizle paylaşmak için e-postalar yapmaktan daha yaratıcı yollar bulmanız gerekir. STILL’in tüm zamanların en etkili pazarlama stratejilerinden biri olduğunu inkar etmek yok.


Müşterilerinizin değerli olduklarını hissetmelerini ve bilgilendirici içerik aldıklarından emin olmalarını istiyorsanız, işletmenizi saygın hale getirmenize yardımcı olacak en iyi pazarlama yazılımına ihtiyacınız olabilir..

En İyi E-posta Pazarlama Hizmeti Nasıl Seçilir

Doğru e-posta pazarlama hizmetini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri size gösterelim.

1. Fiyat

Tabii ki, listenin en üstünde. Fiyatın en önemli konu olduğunu fark ettikten sonra, hizmetlerine ve rahatlığına layık olan plana abone olduğunuzdan emin olun..

İşletmenin bu pazarlama hizmetine abone olmaya devam edip edemeyeceğini ve işletmenin büyümesi için faydalı olup olmayacağını işletmenizin durumunu değerlendirmeyi deneyin..

Bu tür hizmetlere yatırım yapmakta yanlış bir şey yoktur, ancak size gerçekten yardımcı olacak doğru olanı araştırmak çok önemlidir..

2. Kullanım Kolaylığı

Web sitesi sahiplerinin çoğu teknik konular hakkında çok bilgili değildir. Bu nedenle, doğru pazarlama hizmetini seçerken her zaman basit ve kullanımı kolay olduğundan emin olun. Bu e-posta pazarlama eklentilerine göz atın sizi e-Ticaret kampanyalarınızda bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

3. Teslim Edilebilirlik

Teslim edilebilirlik, pazarlama hizmetinin postaları planlanan zamanda teslim etme yeteneği anlamına gelir. Maksimum teslim edilebilirlik oranları sağlayan bir hizmet seçmek önceliklidir.

4. A / B Bölünmüş Test Araçları

A / B testi müşteri davranışınızı hesaplar. Belirli bir dönüşüm hedefi için hangi varyasyonun daha iyi performans gösterdiğini belirlemek için kullanılır.

Bu tür bir araca sahip olmak, hangi stratejinin işe yarayıp hangisinin işe yaramadığını belirlemenin harika bir yoludur. Bu, aşağıdaki gibi farklı düzeylerle birlikte iyi olabilir:

 • A / B Posta başlığını test etme
 • A / B Posta yakalama kopyasını test etme
 • A / B Posta açma oranını test etme

5. Analitik ve Raporlama

Analizler ve raporlama, müşterilerinizin hareketini ve e-posta pazarlama stratejinizin açık ve tıklama oranı ile ne kadar etkili olduğunu ve dönüşüm oranının ne kadar olduğunu belirlemenize yardımcı olur.

6. Otomasyon Araçları

Otomasyon araçları, tüm e-posta pazarlamacıları için olmazsa olmaz bir özellik olmakla birlikte, işletmeniz için pasif bir gelir elde etmenin bir yolu olabilir.

Yeni başlıyorsanız, abonelerinize daha alakalı içerik sunmanıza yardımcı olacak bölümleme sunan bir e-posta pazarlama hizmeti bulmalısınız.

7. Form Oluşturucu

Harika bir form oluşturucu sağlayan bir pazarlama yazılımı seçmeniz uygundur. Form oluşturucu, tekliflerinize bağlı olarak kayıt formlarını kullanarak stratejinizi daha akılda kalıcı hale getirir. En iyi WP form eklentilerini listeledik hangisine en uygun olduğuna karar vermen için.

8. Entegrasyon

İşletmeniz WordPress, Shopify, WooCommerce ve diğerleri gibi uygulamalar kullanıyorsa, pazarlama hizmeti yazılımınızın bunlarla iyi geçinebildiğinden emin olun. Ayrıca, belirli bir e-posta pazarlama yazılımı kullandığınızda kullandığınız tüm temel araçların çökmeyeceğinden emin olun.

En İyi E-posta Pazarlama Hizmetleri

Şimdi, işletmeniz için kullanmak üzere en iyi e-posta pazarlama yazılımına gidelim.

1. ConvertKit

ConvertKit, özellikle blogcular, podcast’ler ve kitle oluşturan diğer şirketler için yararlı bir e-posta servis sağlayıcısıdır.

ConvertKit ayrıca, istediğiniz gibi bir tasarım oluşturmanıza olanak tanıyan görsel otomasyon özelliğine de sahiptir. ConvertKit ile her şey otomasyon düzenleyicisinin içinde yapılır. Böylece, bir e-posta adımını tıkladığınızda satır içi düzenlemenize olanak tanır.

Diğer e-posta servis sağlayıcılarının aksine, ConverKit temel olarak abonelerinizle iletişim kurmaya daha samimi olan salt metin e-postalara odaklanır.

ConvertKit, 14 günlük ücretsiz deneme ve 29 ABD doları / ay ile başlar.

ConvertKit’i ziyaret edin

2. Aweber

Aweber, en köklü e-posta pazarlama servis sağlayıcılarından biridir. İş 90’lı yıllardan beri çalışıyordu ve bu da onu güvenilir bir pazarlama hizmeti haline getiriyor.

Aweber, kayıt form şablonlarında kullanılacak en iyisidir. Kayıt formlarınızı kişiselleştirmek için zahmetsiz olduğu için özellikle teknik bilgisi olmayan kullanıcılar için kullanıcı dostudur. Aweber, alıcılarınıza gönderilen formlarda A / B Test işlevine sahiptir, böylece stratejinizin çalışıp çalışmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz..

Aweber’ın bir diğer iyi bilinen özelliği, cep telefonlarınızı kullanarak e-posta gönderebileceğiniz Aweber mobil uygulamalarıdır..

Aweber 30 günlük deneme sunar ve ayda 19 $ ‘dan satın alınabilir.

Aweber’ı ziyaret edin

3. Sürekli İletişim

Sürekli Temas, yıllar boyunca iş dünyasında birçok yükseltmeye sahiptir. E-posta pazarlama uygulaması, işletmelerin Gmail ve Microsoft Outlook gibi e-tablolardan veya e-posta istemcilerinden müşteri verilerini içe aktarmalarına olanak tanır.

Ayrıca, en son güncellemelerinden biri, artık reklamlarınızı yerleştirmek için Facebook sayfalarına bağlanabilmenizdir.

Sürekli İletişim kullanımı kolaydır, çünkü e-posta stratejilerinizi sıfırdan başlayarak tasarlayıp kişiselleştirebileceğiniz bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucuya sahiptir. Ayrıca, e-postayı daha belirgin hale getirmek için ilk e-postayı görmemiş olan alıcılara otomatik olarak yeniden gönderen bu harika özelliğe de sahiptir..

Constant Contact’ın sabırsızlıkla bekleyebileceğiniz diğer özellikleri:

 • E-posta Segmentasyonu
 • İletişim Yönetimi
 • Etkinlik Pazarlama Araçları
 • E-Ticaret Entegrasyonları

Constant Contact 30 günlük bir deneme sunar ve aylık 20 ABD doları karşılığında satın alabilirsiniz.

Sürekli İletişim Ziyareti

4. ActiveCampaign

ActiveCampaign, e-posta pazarlamanızda daha yaratıcı olmanızı sağlar. İstediğiniz e-postaları tasarlamayı kolaylaştıran bir sürükle ve bırak aracı vardır. Çok teknik değilseniz, önceden hazırlanmış şablonlarını kullanabilir ve kendi dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz. Kişilerinize daha fazla ifade etmek ve iletişim kurmak için basit metin e-postalarınızı videolara veya grafiklere dönüştürebilirsiniz.

ActiveCampaign, 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle aylık 15 ABD dolarından başlar.

ActiveCampaign’ı ziyaret edin

5. MailChimp

MailChimp’in en son güncellemesi otomasyon özelliğidir. Bu, kullanıcının bir abonenin etkinliği tarafından tetiklendiğinde otomatik e-postalar oluşturmasına ve göndermesine olanak tanır.

MailChimp, çok az bütçeyle veya bütçesiz işletme sahipleri için popüler bir seçim olan ücretsiz bir premium hesap sunuyor. Ücretsiz bir abonelik olmasına rağmen, iş ihtiyaçlarına kesinlikle yardımcı olacakları için tekliflerini küçümseyemezsiniz..

MailChimp’i ücretsiz olarak alabilir veya yalnızca aylık 10 ABD doları başlangıç ​​fiyatı satın alabilirsiniz..

MailChimp’i ziyaret edin

6. GetResponse

GetResponse çok verimli bir pazarlama hizmeti sağlayıcısıdır. Neredeyse tüm özellikler sadece e-posta pazarlaması değil, aynı zamanda açılış sayfaları ve web seminerleri de sunuyor..

GetResponse’nin harika özelliklerinden bazıları:

 • Sürükle ve bırak özelliği vardır
 • Otomatik yanıtlayıcıları kullanır
 • Otomasyon iş akışları oluşturur
 • Bültenler ve açılış sayfaları için A / B Test özelliği

GetResponse’nin 30 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır ve ayda 15 ABD dolarından başlar.

GetResponse’yi ziyaret edin

7. SendinBlue

SendinBlue, özellikle e-ticaret endüstrisinde de popülerdir. E-posta, SMS ve özel IP gibi üç hizmet sunar.

Bir çevrimiçi mağazanız varsa bu çok uygun olabilir. Ayrıca müşterinizin hareketini takip eden SMS, işlem mesajları sunar.

Örneğin, ürününüzü satın almayı tamamladıktan sonra müşterinize bir onay metni gönderilir.

E-posta pazarlama yazılımı olarak SendinBlue, kullanıcılarının e-postalarını kolayca oluşturmasına yardımcı olmak için bir sürükle ve bırak aracına sahiptir. Ayrıca mevcut olan hazır şablonları da kullanabilirler. SendinBlue’ya sınır tanımayan engelli bir görünüm için devam edin son SendinBlue incelememiz.

Özelleştirme için hazır olan SendinBlue’da önceden hazırlanmış otomasyon da mevcuttur. SendinBlue’nun bahsi geçen üç hizmetinin kendi fiyatı var.

SendinBlue’dan ücretsiz olarak $ 25 / ay’a sahip olabilirsiniz.

SendinBlue Sitesini Ziyaret Edin

8. MailerLite

MailerLite sektördeki en yeni firmalardan biridir. Yeni olsalar bile, e-posta pazarlamanızı abonelerinize göndermek için bu benzersiz özelliğe sahiptir..

Kişiselleştirilmiş özelliği, e-postanızın kaçınılmaz bir bölümünü belirli abonelerinize gizlemenize veya görüntülemenize olanak tanır. Başka bir şey, abonenin kişisel bilgilerini (gönüllü olarak verdikleri) ekleyebilmenizdir, böylece onlara daha kişisel bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

MailerLite, toplu e-postalar için mükemmeldir. Büyüyen kişi listenize sorunsuz bir şekilde e-posta göndermenize yardımcı olur.

Ücretsiz bir plan için MailerLite’a veya aylık 10 $ ‘a sahip olabilirsiniz.

MailerLite’ı ziyaret edin

9. Karşılaştırma E-postası

Karşılaştırma E-postası, başarılı e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmayı gerektiren küçük ve yeni başlayan işletmeler için mükemmeldir.

Otomasyon araçlarına sürükle ve bırak e-posta düzenleyici gibi kullanımı kolay araçlarıyla yaratıcı ve anlaşılır profesyonel e-posta kampanyaları oluşturmanıza olanak tanır.

Karşılaştırma E-postası sürükle ve bırak e-posta düzenleyicisinden otomasyon araçlarına kadar kullanımı çok kolay araçlara sahiptir.

Benchmark Email’in sunduğu diğer özellikler:

 • A / B Bölünmüş Test
 • Cep telefonları üzerinden e-postaları görüntülemeyi kolaylaştıran bir mobil uygulama
 • 300 artı diğer uygulamalarla sorunsuz çalıştıkları entegrasyon
 • Liste Oluşturucuları

Karşılaştırma E-postasına ücretsiz plandan başlayarak aylık 13,9 ABD dolarına abone olabilirsiniz..

Karşılaştırma E-postasını Ziyaret Edin

10. Damla

Damla, çevrimiçi mağaza sahiplerine en iyi e-posta pazarlama yazılımlarından biridir ve özellikle bir Shopify kullanıcısıysanız önerilir.

Drip, sadece birkaç değişiklik gerektiren bu kullanımı kolay ve önceden hazırlanmış özelliklere sahiptir ve gitmeye hazırsınız. Ayrıca, e-posta kampanyanızı daha belirgin hale getiren bu Görsel Oluşturucu’ya da sahipler..

Shopify mağazanızda gerçekleşen her şey, onu Drip’e entegre ettiğinizde, abonelerinize işletmenizi tanıtan otomatik olarak bir e-posta pazarlaması gönderir.

Örneğin, belirli bir süre boyunca satışa sunulacak bir ürün sunuyorsunuz, bu bildirim doğrudan ürün satışınızı tanıtan değerli kişilerinize gönderilecektir. Damla üzerinde daha fazla dib ister misiniz? Boyunca hareket edebilirsin detaylı Drip CRM incelememizi burada bulabilirsiniz.

Drip’i 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilir ve bunlara aylık $ 49’dan abone olabilirsiniz..

Damla’ı ziyaret et

E-posta Pazarlama Hakkında SSS

1. Bir ürün satmasam da yine de e-posta pazarlamasına ihtiyacım var mı??

Kesinlikle! Bir blog yazarıysanız, bir e-posta listesi oluşturmak ve abonelerinize yeni bir postanız veya yaklaşan bir postanız olduğunu göndermek size yardımcı olacaktır.

2. Nasıl daha fazla abone alabilirim??

Kurşun mıknatıs kullanmak, abone kazanmak için harika bir yoldur. Aday mıknatıs, abonelerinize e-posta adresleri karşılığında ücretsiz bir ödül veya üründür. E-posta adreslerini toplamak, daha fazla abone kazanmanıza yardımcı olacak bir e-posta listesi oluşturmanıza olanak tanır.

3. Ne sıklıkla e-posta kampanyaları göndermeliyim?

Bu, bulunduğunuz sektöre bağlıdır. Haftada en az dört e-posta göndermek, abonelerinizin bildirim alması için yeterlidir.

Sonuç

Bir e-posta kampanyası kullanmak büyük bir görev olabilir, ancak sektörünüzde tanınmış işletmelerden biri olmak için harika bir strateji olabilir.

İşletmenizin geleceği ve büyümesi ile ilgili herhangi bir çarpma ve güçlükten kaçınmak için bir e-posta pazarlama servis sağlayıcısı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri her zaman hatırlayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector