WordPress spraudņi, lai jūs palielinātu partneru mārketingā

Ja mēs uzskatām veidus, kā jūs varat nopelnīt naudu no savas vietnes, tad filiāļu mārketings joprojām pārspēj citas “pelniet naudu tiešsaistē” metodes. Mūsdienās tā joprojām ir viena no plaukstošajām bankomātēm, kur var iegūt vienmērīgu pasīvo ienākumu plūsmu. Būtībā jūs saņemat komisiju, kad kāds iegādājas tiešsaistes mazumtirgotāja produktu, izmantojot jūsu nosūtīšanas saiti.


Ja izmantojat WordPress vietni vai emuāru, tas ir labs veids, kā paplašināt savu filiāļu mārketinga biznesu. Jums vienkārši jāizvēlas jums vislabākais spraudnis.

Kas ir filiāļu mārketings?

Filiāļu mārketings ir sava veida nodošanas vienošanās, kurā tiešsaistes mazumtirgotājs vai reklāmdevējs piešķir komisiju filiālēm par katru pārdošanu, ko viņi ienes savā vietnē.

Piemēram, jūs nolēmāt sadarboties ar Amazon, jo tas ir labi pazīstams tiešsaistes iepirkšanās pārvadātājs. Jums būs jāpārskata viņu piedāvātie produkti un savā vietnē jāievieto Amazon novirzīšanas saite. Kad klients to noklikšķina un iegādājas produktu no jūsu vietnes, jums tiks piešķirta procentuālā daļa no pārdošanas.

Viens paņēmiens ir galveno lapu sērijas izveidošana, lai piesaistītu auditoriju un reklamētu produktus. Daudzi filiāļu tirgotāji veic uzņēmējdarbību pilna laika un nopelna nopietnu naudas summu.

Tātad, līdztekus mārketinga stratēģijai, jūsu vietnei ir nepieciešami arī labākie saistītā mārketinga spraudņi, lai jūsu biznesu pārceltu nākamajā līmenī.

Labākie vietņu mārketinga spraudņi jūsu WordPress vietnei

1. WPForms

WPForms palīdz jums veikt divas nozīmīgas jūsu saistītā mārketinga biznesa panākumu daļas.

Pirmkārt, lai izveidotu kontaktinformācijas veidlapu, lai jūs varētu ātri sazināties ar klientiem, ja viņiem ir nepieciešama papildu informācija vai paskaidrojumi par jūsu piedāvātajiem produktiem.

Otrkārt, lai izveidotu e-pasta sarakstu jautājot tīmeklis apmeklētāji, lai aizpildītu veidlapu un abonētu jūsu biļetenu. Tātad, ja jūs regulāri publicējat emuāra ziņas, lai reklamētu savus produktus, jūs vēlaties informēt klientus par šo produktu jaunākajiem atjauninājumiem.

WP Forms ļauj ērti un ātri izveidot kontaktu veidlapas ar tās vilkšanas un nomešanas funkciju. Jūs pat varat izvēlēties no vairākām iepriekš izveidotu veidņu veidnēm. Tas ir arī 100% atsaucīgs.

Varat to izmantot bez maksas vai, ja vēlaties uzlabot uzlabotas funkcijas, tā premium plāns sākas ar USD 79,00 gadā.

Apmeklējiet WPForms

2. Diezgan saites

Kā norāda nosaukums, Pretty Links padara jūsu novirzīšanas saites labākas, saīsinot un pielāgojot tās, lai tās izskatās tīras, neaizmirstamas, koplietojamas un saprotamas. Īsākas saites ir daudz labākas nekā garākas, jo garās saites mulsina jūsu klientus un varētu domāt, ka tā ir krāpniecība.

Jūs varat saņemt Pretty Links, sākot no 59 USD gadā par vienu WordPress vietni, par 99 USD gadā līdz 5 vietnēm un 199 USD gadā līdz 25 vietnēm..

Apmeklējiet vietni Pretty Links

3. Izslāpuši filiāles

Spiediens ThirstyAffiliates palīdz pārvaldīt saistītās saites. Piemēram, ir izmaiņas jūsu saitēs, un jums tās ir jāatjaunina. Varat uzreiz doties uz vadības paneli un visas vietnes saites redzēsit visas saistītās saites. Jūs varat ērti salabot saites uz pareizajām.

Vēl viena laba šī spraudņa lieta ir tā, ka tajā tiek izmantoti pareizi pielāgoti ziņu veidi, lai nebūtu datu bāzes uzpūšanās vai saišu sadursmes. Varat arī pievienot attēlus savām saistītajām saitēm un izsekot katram klikšķim.

Tas ir arī bezmaksas spraudnis. Bet, ja vēlaties atbloķēt tā profesionālās funkcijas, tostarp ģeogrāfiskās atrašanās vietas, CSV importēšanu / eksportēšanu, automātisko saišu pārbaudītāju, automātisko atslēgvārdu sasaisti un daudz ko citu, to vienā vietnē varat iegūt par 49 USD. Ja jums ir vairākas filiāļu vietnes, varat iegādāties tās plānu 79 ASV dolāru apjomā līdz 5 vietnēm vai 149 ASV dolārus neierobežotām vietnēm..

Apmeklējiet vietni ThirstyAffiliates

4. EasyAzon

Ja esat Amazon filiāles tirgotājs un manuāli meklējat produktus un izveidojat saites no Amazon vietnes, tad es ieteiktu izmantot EasyAzon spraudni.

Izmantojot EasyAzon, jūs varat automātiski izveidot saistītās saites uz jebkuru Amazon produktu. Tas pat palīdz jums atrast produktus, kas ietilpst jūsu izvēlētajā nozarē vai nišā. Lai klientiem būtu vieglāk iegādāties jūsu vietni, varat pievienot arī Amazon pogu “Pērciet to tūlīt”.

EasyAzon ir vēl viens bezmaksas spraudnis. Bet, ja jums ir vairākas vietnes un vēlaties vairāk profesionālu funkciju, piemēram, “pievienot grozam” funkcionalitāti, attēlu saistīto saišu saites, produktu uznirstošos logus, automātisku saistīto saišu maskēšanu, jūs varat iegādāties tikai par 47 USD. Ja jūs esat aģentūra, kas veido filiāļu vietnes klientiem, jūs varat to iegūt par 67 USD.

Apmeklējiet vietni EasyAzon

5. OptinMonster

Ja vēlaties paplašināt savu e-pasta sarakstu, izmantojot uznirstošos logus un citas optiņu formas ar augstu reklāmguvumu līmeni, tad varat paļauties uz OptinMonster.

No pirmā acu uzmetiena tā ir savrupa lietojumprogramma, kas nozīmē, ka to var integrēt ar visām vietņu platformām, izņemot WordPress. Lai varētu izmantot šī spraudņa iespējas, jums jāizveido OptinMonster konts.

Izmantojot OptinMonster, jūs varat izveidojiet pielāgotos kampaņu veidus, piemēram, uznirstošās veidlapas, izejošie logi, spraudņi, peldošās galvenes un kājenes joslas utt.

Tas palīdz pārveidot jūsu apmeklētājus par abonentiem vai pat pircējiem uzreiz. Kā? Piemēram, apmeklētājs apskata skaistumkopšanas produktus jūsu vietnē; varat pievienot uznirstošu uznirstošu logu, kas demonstrē citus saistītus produktus, kuri varētu piesaistīt viņas uzmanību, noklikšķiniet uz saistītās saites un pēc tam iegādājieties.

OptinMonster ir ļoti ērti lietojams. Pat ja jūs esat iesācējs filiāļu mārketinga nozarē vai pat veidlapu izveidē, tam ir pievienots vilkšanas un nomešanas veidotājs, lai jūs varētu viegli izveidot veidlapas un uznirstošos logus, kā arī pielāgot tos atbilstoši jūsu vēlmēm un kampaņas veidam. uzsākt. Ja jūs meklējat alternatīvu, jūs varētu būt ieinteresēts apsvērt SendinBlue.

Jūs varat saņemt OptinMonster sākot no USD 9 mēnesī un var sasniegt USD 99 mēnesī.

Apmeklējiet OptinMonster

6. MonsterInsights

Tātad, jūs esat iestatījis savas saistītās saites un veidojat kampaņas. Ar to nebeidzas. Jums jāseko līdzi katras saites veiktspējai, lai zinātu, cik pārdošanas gadījumu ieguvāt vai cik nolemjat noklikšķināt uz noteiktas saites. Tādā veidā jūs varēsit domāt par savu nākamo gājienu.

Ja precīzi zināt, kas ir jūsu klients, būs vieglāk palielināt trafiku un pārdošanas apjomus. MonsterInsights palīdz ar jūsu saistītā mārketinga biznesa analītisko daļu. Tas savieno jūsu WordPress vietni ar Google Analytics un parāda analītiskos pārskatus WordPress informācijas panelī.

MonsterInsights ir bezmaksas un pro versija. Bezmaksas versija faktiski ir pietiekama, lai segtu jūsu analītikas vajadzības, taču, ja vēlaties vairāk pielāgojamu pārskatu ieskatu, varat iegādāties profesionālo versiju, sākot no USD 99,50 gadā vienai vietnei, USD 199,50 gadā līdz 5 vietnēm un USD 399,50 par katru. gadā līdz 25 vietnēm.

Apmeklējiet vietni MonsterInsights

7. AffiliateWP

AffiliateWP ir saistīta uzņēmuma mārketinga risinājums, kas seko filiāļu saitēm, ieskaitot produktus un ar tiem saistītās cenas. Kad šis spraudnis ir instalēts, WordPress informācijas panelī tiek parādīta jauna cilne, un, noklikšķinot uz tā, jūs redzēsit informācijas paneli, kurā būs jūsu filiāles, ieņēmumi, apmeklējumi un cita saistīta informācija..

To ir viegli uzstādīt un iestatīt. Tas nodrošina precīzu filiāļu izsekošanu un reāllaika pārskatus. Jūs pat varat eksportēt pārskatu uz CSV prognozēšanas, grāmatvedības vai grāmatvedības vajadzībām.

Ja jums ir viena vietne, jūs varat saņemt AffiliateWP par USD 99 gadā. Ja esat lielāks bizness ar vairākām vietnēm, iegādājieties labāk apmaksātus plānus, sākot no USD 149 gadā, USD 249 gadā vai USD 499 gadā..

Apmeklējiet vietni AffiliateWP

8. AdSanity

Ja vēlaties iegūt papildu ieņēmumus, kāpēc gan reklamēt savas saistītās saites sānjoslā un saturā? AdSanity palīdz pārvaldīt reklāmas jūsu vietnē un saglabāt statistiku.

Pat ja esat pilnīgs iesācējs, izmantojot AdSanity, jūs varat izveidot reklāmas, kas izskatās profesionāli. Tam ir tīrs un lietotājam draudzīgs interfeiss. Tas ir viegls un ātrs. Ja vēlaties uzlabot uzlabotas funkcijas, spraudnis ir paplašināms, kas nozīmē, ka varat pievienot vairākus papildinājumus atkarībā no jūsu saistītā mārketinga biznesa vajadzībām..

Ja esat emuāru autors un jums ir tikai viena vietne, jūs to varat iegādāties tikai par 49 USD gadā. Ja jums ir vairākas vietnes un jums ir nepieciešama piekļuve tās papildinājumiem, jūs varat saņemt gada plānu 149 ASV dolāru vai mūža plānu 489 ASV dolāru apmērā..

Apmeklējiet vietni AdSanity

Secinājums

Sākot filiāļu mārketinga biznesu, iespējams, sākumā nebūs viegli, taču, tiklīdz jūs to pakavēsit un sāksit nopelnīt komisijas, atklāsit, ka tas ir ļoti ienesīgs bizness. Jums vienkārši jāzina savs mērķa tirgus un jāsniedz viņiem pareizie produkti.

Brīnišķīgi, ka tas nav jādara manuāli. Izmantojot iepriekš minētos spraudņus, jūs varat ātri izveidot savu biznesu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector