Pārskats par pilienu e-komercijas CRM

E-pasta mārketinga automatizācija ir kļuvusi par neaizstājamu instrumentu automātiskām e-pasta kampaņām ir ko izraisa jebkura lietotāja darbības. Pilienam kā e-pasta automatizācijas rīkam ir šāds potenciāls palielināt jūsu biznesu, automatizējot nogurdinošus uzdevumus – radīt hiperatbilstošus un savlaicīgus ziņojumus klientiem.


Iepazīsim vairāk ar Drip un noskaidrosim, vai šis mārketinga rīks ir labākais mārketinga automatizācijas rīks jūsu e-komercijas biznesam.

Kas ir piliens?

Piliens ir viens no jaunākiem mārketinga automatizācijas rīkiem, kas iznāca pagājušajā 2003. gadā un kuru iegādājās LeadPages īpašnieki. Laikam ejot, Drip kļuva populārāks un viegli pārvēršas par mārketinga automatizācijas rīkiem dažāda veida e-komercijas uzņēmumiem.

Viena no labākajām lietām, kas piemīt Drip, ir tā, ka to var viegli integrēt ar trešo pušu rīkiem, lai darbībai piekļūtu klientu datiem. Izmantojot pilienu, jūs varat ātri pārvērst savu ieskatu realitātē. Piemēram, apvienojot ar WooCommerce, jūs varat nosūtīt attiecīgus datus vai failus uz savu Drip kontu. Mēs arī esam uzskaitījuši citi risinājumi e-pasta mārketinga kampaņu uzlabošanai, noteikti pārbaudiet to.

Kas padara pilienu unikālu?

Pilienam ir tāda pati koncepcija ar citiem e-pasta mārketinga rīkiem, piemēram, mārketinga e-pasta iestatīšana, kas automātiski tiks nosūtīti pēc grafika. Iespējams, viens e-pasts izzudīs, tiklīdz kāds pierakstīsies, cits izslēgsies trīs dienas vēlāk, vēl viens izies nākamajā nedēļas nogalē.

Vai arī e-pastus var mainīt, pamatojoties uz aktivizētājiem vai darbībām, kuras persona ir veikusi, piemēram, reģistrējoties jūsu pakalpojumam vai veicot pirkumu, tāpēc tos dažreiz sauc arī par uzvedības e-pasta ziņojumiem.

Bet tas, kas padara Drip unikālu?

Piliens palīdz izprast un novērtēt jūsu potenciālā klienta aktivitātes, apkopojot visus lietotāja datus no jūsu vietnes. Kad esat zinājis, kādas ir jūsu potenciālo klientu vēlamās iespējas, tagad jūs varat saņemt savu ieskatu un viegli to pārvērst realitātē, nosūtot personalizētus e-pastus ar aizrautības sajūtu, kas būtu jājūt jūsu klientiem..

Iespējas

1. Notikumu izsekošana

Iezīmju vietā notikumu izsekošanu var izmantot pilienlapā. Tas izseko abonenta aktivitātes un pāriet uz informāciju. Kad dati ir apkopoti, jūs varat tos pārskatīt un izsekot, kādu pieeju vēlaties nosūtīt e-pasta ziņojumu klientiem. Atcerieties, ka kodolīgs un personalizēts e-pasts var piesaistīt jūsu lasītāja uzmanību.

Tā vietā, lai būtu tagi tāpat kā parastajos e-pasta mārketinga pakalpojumos, tagad jūs varat izmantot notikumu izsekošanu Drip, jo tas var šķist personalizētāks, lai klienti justos īpaši vērtīgi.

2. Vizuālās darbplūsmas

Izmantojot Drip vizuālās darbplūsmas, jūs varat viegli noformēt modernu e-pastu un nosūtīt to klientiem. Tā vietā, lai nosūtītu vienkārša teksta e-pasta kampaņu, vizuālā kampaņa ļauj iestatīt kārtulas un aktivizētājus, pamatojoties uz jūsu skatītāju un klientu darbībām.

Vizuālās darbplūsmas var viegli izsekot skatītāju darbībām. Sniegto datu apkopošana var palīdzēt izveidot precīzākus e-pastus, kas atbilst jūsu standartiem, un abonentiem nogādāt uzmanību piesaistošu e-pastu..

3. Pielāgoti lauki

Viena no Drip unikālajām īpašībām ir tā pielāgotie lauki. Varat pievienot tik daudz pielāgotu lauku, cik vēlaties uzrunāt klientus. Atšķirībā no parastajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, ar vienīgo klientu vārdu un vārdu. Pilieni var pievienot atrašanās vietu, uzņēmuma veidu vai citu informāciju, kas savākta no datiem, kas izsekoti, izmantojot pilienu.

Tā kā pilēšana ļauj automātiskiem laukiem pielāgotus laukus kā aktivizētājus, tad šī ir jūsu iespēja izveidot klientam unikālu e-pasta kampaņu.

Cenas un atbalsts

Drip piedāvā trīs plānus, pamatojoties uz jūsu vajadzībām un abonenta numuru.

 • Pamatplāns – sākot no 49 USD mēnesī līdz 2500 cilvēkiem un var sūtīt neierobežotu e-pastu.
 • Pro plāns – sākas ar USD 122 mēnesī abonentiem, kas var sūtīt arī neierobežotu e-pastu.
 • Uzņēmējdarbības plāns – cenas mēnesī var būt atkarīgas no tā, cik lieli ir jūsu e-pasta saraksti. Tas var pārvadāt līdz 5000 abonentu. Cenu noteikšanai tie nodrošina tiešsaistes kalkulatoru, kurā varat pārbaudīt ikmēneša maksu par šāda veida plānu.

Balstoties uz jūsu vajadzībām, jūs varat izvēlēties no trim piedāvātajiem plāniem. Ja jums joprojām ir mazs e-pasta saraksts, vienkārši izmantojiet pamata plānu, un, e-pasta sarakstam pieaugot, vajadzības gadījumā varat jaunināt savus plānus. Viņi arī piedāvā 2 nedēļu izmēģinājumu bez maksas.

Kā jūs varbūt zināt, Drip ir viens no dārgākajiem e-pasta mārketinga automatizācijas rīkiem, taču, ja jūs abonējat kādu no viņu plāniem, varat piekļūt visām Drip jaudīgajām funkcijām. Kad esat izlēmis abonēt Drip, viņi nekad nepievils, sniedzot jums atbalstu 24 stundas diennaktī, kad vien jums nepieciešams, neatkarīgi no tā, uz kuru esat abonējis.

Jūs varat piekļūt arī ar Drip īpašo atbalstu, tāpat kā ar viņu Drip sertificētajiem konsultantiem. Viņi palīdzēs jums sasniegt jūsu ieskatu un mērķus jūsu biznesam un pārliecināties, ka katrs cents, ko maksājat ar Drip, ir tiešām tā vērts.

Ja jums vajadzētu izmantot pilienu?

Ja jūs sākat uzņēmējdarbību, ieteicams vēl nelietot pilienu. Tā kā ir daudz e-pasta mārketinga rīku, kas palīdzēs e-pastā palīdzēt ar mazākiem iesaiņojumiem un sarakstu. Jūs varētu vēlēties apsveriet SendinBlue kā alternatīvu. Bet, tā kā laiks iet un jūs jau paplašinājāt savu tirgu, ir pienācis laiks mainīt lēto e-pasta mārketinga rīku uz Drip.

Lai arī Drip dažiem var būt dārgs, tas piedāvā noderīgas funkcijas, kas palīdzēs jūsu biznesam būt pazīstamam. Piliens piedāvā arī 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kuru varat izmantot un kas no jums netiks iekasēta. Norēķinu cikls sāksies, kad būs pabeigta divu nedēļu izmēģinājuma versija. Šis izmēģinājums palīdzēs jums bez maksas iepazīstināt ar Drip.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map