Lēti veikalā alternatīvas e-komercijas veikala atklāšanai

Izvēloties pareizo e-komercijas platformu, Shopify vienmēr atradīs ceļu saraksta augšgalā. Tas ir viens no visizplatītākajiem e-komercijas veidotājiem. Popularitātei ir sava priekšrocība, jo cilvēki parasti to iesaka jaunpienācējiem e-komercijas biznesā, pat dziļi nesaprotot negatīvos aspektus..


Bet jūs zināt, ko? Shopify nav viena veida risinājums, kas der visiem.

Vispirms uzskaitīsim, kāpēc Shopify ir populārs:

 • Lietotāju draudzīgs – Shopify ir ērti lietojams pat lietotājiem, kas nav tehniķi.
 • Ir skaists interfeiss – Shopify piedāvā pievilcīgas tēmas, kuras var izmantot bez maksas.
 • Tiek galā ar visu tehnisko – lietotājiem, kuriem nav pat jāuztraucas par uzlauzšanu un serveru dīkstāvi. Viņi visu apstrādā saviem abonentiem.
 • 24/7 atbalsts – Tā atbalsta komanda vienmēr ir gatava glābt visu diennakti. Trešo personu konsultanti arī vēlas jums palīdzēt.

Tomēr visām izcilajām īpašībām ir cena.

Daži no Shopify trūkumiem ir:

 • Dārgi lietošanai – Pirmoreiz iegādājoties Shopify, jūs ievērosiet, ka jūsu pamata iepirkumu grozam praktiski nav funkciju. Tā rezultātā jūs iegādāsities trešo personu lietotnes, lai segtu e-komercijas izveidi.
 • Maksa par transakcijas maksu – ja izvēlēsities savu maksājumu sistēmu, Shopify iekasēs no jums lielu darījumu maksu, sākot no 2% par katru darījumu, kas var būt straujš. Tas piespiedu kārtā mudina jūs iegādāties tā darījumu sistēmu ar nosaukumu Shopify Payments.
 • Vājš starptautiskais atbalsts – ja plānojat izveidot e-komercijas veikalu, kas atbalsta starptautisku darbību, noteikti Shopify nav piemērots jums. Shopify Payment atbalsta tikai dažas valstis, kuras varat redzēt zemāk esošajā sarakstā. Ja jūsu atlasītā valsts nav sarakstā, Shopify iekasēs no jums lielāku darījumu maksu.
  • Savienotās Valstis
  • Kanāda
  • Apvienotā Karaliste
  • Īrija
  • Austrālija
  • Jaunzēlande
  • Singapūra
 • Produkta ierobežojumi – ir daudz produktu, kurus nav atļauts pārdot Shopify. Seksa rotaļlietu / pieaugušo rotaļlietu, vapes un citu šķidru produktu piemēri utt. Ir garš aizliegto izstrādājumu saraksts, kas jums laiku pa laikam jāpārbauda, ​​lai izvairītos no aizlieguma jūsu veikalā.
 • Vienam produktam ir tikai 3 variantu kopas – Shopify ierobežo produktu daudzveidību. Ja vēlaties pārdot daudz dažādu iespēju, no kurām izvēlēties, Shopify nav jums. Piemēram, jūs pārdodat logrīku; jūs varat piedāvāt tikai trīs izvēles veidus, piemēram, izmēru, krāsu un materiālu.

Shopify labākās iespējas ir pieejamas tikai to augstākajos plānos. Ko darīt, ja jauns pārdevējs nevēlas iegādāties prēmiju plānus? Turklāt tas piedāvā maz iespēju zemākas cenas plāni.

Shopify sākas ar 79 USD / mēnesī kā parasts plāns. Ja vēlaties darboties tiešsaistes veikalā vairāk nekā vienā valstī, jums jāpiesakās veikalā Shopify Plus, kas maksā USD 2000 mēnesī vai maksā vairāk par valodas spraudni.

Tagad mēs esam jūs pārliecinājuši, kāpēc Shopify ir kaut kā pārāk novērtēta platforma? Atgādinām, ka varat skenēt arī mūsu video apmācība par ērta, ātra un bezmaksas e-komercijas veikala izveidošanu un mūsu plašs ceļvedis, kā WordPress izveidot e-komercijas veikalu. Līdz ar to tiek izliets presforms, un mēs tagad turpināsim apspriest labākās lētās Shopify alternatīvas.

1. BigCommerce

BigCommerce ir pirmā labākā alternatīva Shopify. Lai arī BigCommerce ir tādas pašas funkcijas kā Shopify, tā piedāvā daudz zemāku cenu nekā Shopify.

Šīs ir tās pašas īpašības, kuras BigCommerce dalās ar Shopify:

 • Lietotāju draudzīgs
 • Bezmaksas izskatīgas veidnes
 • 24/7 atbalsts
 • Apstrādā visas tehnoloģijas

BigCommerce priekšrocības

1. Piedāvā visas iespējas

BigCommerce ir pretstats Shopify, runājot par pamata iepirkumu grozu. Kā jau minēju iepriekš, Shopify bāzes grozs parasti nav nekas. No otras puses, BigCommerce piedāvā pievilcīgākas funkcijas, kuras varat iegādāties par tādām pašām izmaksām kā Shopify.

BigCommerce piedāvā lieliskas atlaides, pat izmantojot vislētākos plānus. Daži piedāvājumi ir:

 • Pērciet vienu un saņemiet vienu bezmaksas reklāmas akciju
 • Regulāras atlaides
 • Uz daudzumu balstītas līmeņa atlaides
 • Atlaides uzticamiem klientiem

BigCommerce pamata atlaižu piedāvājumi ir labāki nekā Shopify trešo pušu spraudņi, un bez maksas varat tos iegādāties..

2. BigCommerce nepieprasa maksu par darījumu

Izmantojot BigCommerce, jūs varat izvēlēties jebkuru maksājumu sistēmu, kuru vēlaties ieviest savā veikalā, neuztraucoties par transakcijas maksu. Pat ja jūs neatrodaties minētajā valstu sarakstā, BigCommerce no jums joprojām neiekasēs maksu par darījumiem.

3. BigCommerce piedāvā daudzkanālu pārdošanu ārpus kastes

Izmantojot BigCommerce, jūs varat pārvaldīt savu veikalu, izmantojot Amazon, eBay, Facebook un Pinterest. Jūs pat varat sinhronizēt krājumus katrā tirgū, kas ir lielisks ietaupījums no trešo pušu rīku iegādes.

4. BigCommerce ir lētāka

Izmantojot visas lielās komerciālās iespējas, jūs varat ietaupīt daudz naudas, iegādājoties Shopify trešo personu lietotnes. Turklāt BigCommerce neierobežo arī atšķirības, kuras vēlaties piedāvāt saviem klientiem. Uzziniet, kā BigCommerce darbojās pret WooCommerce, lai jūs varētu iegūt papildu ieskatu.

Apmeklējiet vietni BigCommerce

2. WooCommerce

WooCommerce ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas ļauj veikt savus e-komercijas darījumus pasaules populārākajā satura pārvaldības sistēmā. Viena no Woocommerce milzīgajām priekšrocībām Shopify ir pilnīgi bezmaksas un tai ir būtiska trešo personu ekosistēma. Mums tas pat ir jaunākais, all-in un non-techie ceļvedis WooCommerce iestatīšanā WordPress.

WooCommerce priekšrocības

1. Viegli uzstādīt

WooCommerce piedāvā pilnu kontroli pār jūsu vietni. Jūs varat rediģēt un modificēt iepirkumu grozu pēc saviem noteikumiem un noteikt produktu cenas pēc saviem lēmumiem.

2. Brīvi izmantot

WooCommerce ir 100% bezmaksas. Varat arī izvēlēties jebkurus maksājuma nosacījumus. WooCommerce vispopulārākā norēķinu sistēma ir PayPal un Stripe. Ja jums abiem nepatīk, varat bez maksas iekasēt maksu par citu maksājumu sistēmu.

3. Ceļš labāka emuāru veidošana

Tā kā WooCommerce ir WordPress spraudnis, jūs varat viegli izveidot savu emuāru WordPress, jo tā ir visu laiku populārākā emuāru veidošanas platforma. Papildus tam, ka nevarat vienmērīgi darboties ar saviem emuāriem, jūs varat vienlaikus eksistēt arī WooCommerce ar to pašu domēnu, kas dod labumu jūsu SEO.

Tomēr ir arī daži trūkumi, kas jums jāņem vērā. WooCommerce atšķirībā no Shopify darbojas lēni. Pielāgošanai ir vajadzīgas vairāk tehnisko zināšanu, jo jūs pilnībā kontrolējat savu lapu.

Turklāt jums ir jāiegādājas sava mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, lai paātrinātu funkciju ārpus ierīces, un tai ir iespēja konfliktēt ar citiem spraudņiem..

Apmeklējiet vietni WooCommerce

3. Atveriet grozu

OpenCart ir daudz līdzību ar WooCommerce. Pirmais ir tas, ka to var izmantot 100% bez maksas. OpenCart ir jau izstrādāts iepirkumu groza risinājums, ko var izmantot, lai darbotos kā pilnībā darbināms e-komercijas veikals.

Papildus tam, ka to var bez maksas izmantot, ir arī dažas labas atvērtā groza iespējas:

 • Vienkārša lietošana – Atvērto grozu ir ērti lietot, un jūs varat viegli pielāgot iepirkumu grozu jūsu kontrolē.
 • Ļauj jums izveidot emuāru ar tādu pašu domēnu
 • Ātrs un viegls
 • Ļauj kontrolēt savas vietnes avota kodu

Ja esat tehniski lietpratējs, varat viegli modificēt Open Cart, lai darītu visu, ko vēlaties.

Neapšaubāms OpenCart trūkums ir tas, ka, salīdzinot ar citām platformām, nav daudz trešo pušu atbalsta un tam kaut kā ir jābūt tehniski kompetentam, lai jūs varētu pārņemt kontroli pār savu lapu..

Apmeklējiet Open Cart

4. Magento

Magento top kā trešā labākā e-komercijas platforma blakus Shopify un WooCommerce. Magento ir arī 100% bezmaksas platforma, un tā ir vienīgā līdzība starp WooCommerce un OpenCart.

Dažas no Magento labākajām īpašībām ir:

 • Tiek piedāvāta kā vispievilcīgākā e-komercijas platforma – Magento agrāk bija standarts augstākās klases veikaliem. Tā ir visdārgāko produktu bāze tirgū. Tā ir elastīgāka un pielāgojamāka e-komercijas platforma tirgū.
 • Trešo pušu atbalsts – Magento piedāvā daudz trešo pušu atbalstu ar tūkstošiem paplašinājumu un pielāgotiem spraudņiem, no kuriem izvēlēties.

Magento lietošanas trūkums ir tāds, ka tas prasa augstākās klases tīmekļa mitināšanu, kas arī prasa daudz naudas. Tas prasa arī tehniskas iespējas, lai pilnībā integrētu vēlamo e-komercijas vietni, un tā lietošana ir nedaudz sarežģīta, it īpaši, ja esat iesācējs.

Apmeklējiet Magento

5. Wix

Lai gan es ļoti neiesaku lietot Wix, tā ir lieliska platforma, lai izveidotu pievilcīgu e-komercijas veikalu. Tas piedāvā plašu skaistu veidņu, lietotņu un pielāgojamu iespēju klāstu.

Wix trūkst galveno funkciju, kuras var piedāvāt citas platformas. Tam nav FBA atbalsta, SEO atbalsta, pamesta groza atkopšanas un citām būtiskām lietām, kas iepirkumu grozam vajadzētu būt.

Bet, ja jūs esat hobijistu veikals, Wix var jums palīdzēt.

Apmeklējiet Wix

Secinājums

Shopify ir daudz plusi un mīnusi, un, izvēloties pareizo e-komercijas platformu, tas viss tiks pielāgots individuālajām vajadzībām.

Es teiktu, ka BigCommerce ir Shopify cienīga alternatīva. Tas neaptver daudzus produktu ierobežojumus, un nav nekādu darījumu maksu. Galu galā BigCommerce izceļas, ja:

 1. Pieprasiet vairākus savu produktu variantus
 2. Pieejams ierobežots budžets

Tur jums tas ir. Pievienojieties e-komercijas spēlei, kas ir bruņota ar labāku e-komercijas platformu izpratni, kas var dot jums izvēles brīvību pret Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector