Labākā ClickFunnels alternatīva – ietaupiet vairāk nekā 2500 USD gadā

Vai vēlaties savā biznesā ieviest piltuves??


Un jūs veicāt dažus pētījumus, jūs saskārāties ar ClickFunnels un domājāt, svētā govs, USD 300 mēnesī. Tas ir daudz naudas! Man nepieciešama ClickFunnels alternatīva.

Ja jums ir radusies šāda doma, padomājiet par šo videoklipu, es sacerēšu perfektu un to, ko uzskatu par jaudīgāku ClickFunnels alternatīvu.

Un kā īpašs papildu bonuss, man patiesībā pēc tam būs videoklips, kurā es visu salikšu kopā un parādīšu, kā salikt visus gabalus, lai būtu ideāla ClickFunnels alternatīva. Tātad, ja tas jūs interesē, turpiniet lasīt.

Tāpēc vispirms apskatīsim, kas ir ClickFunnels, lai mēs varētu aplūkot tieši to, ko ClickFunnels piedāvā. Tātad ClickFunnels būtībā ir sešas dažādas lietas. Tas ir mitināšana. Tas ir lapu veidotājs. Tā ir e-pasta mārketinga automatizācijas platforma.

Tas ir veidlapu veidotājs, kurā varat savākt potenciālos pirkumus un apkopot informāciju no lietojumprogrammas, kā arī maksājumu apstrādes rīks vai norēķinu sistēma, kurā var pārdot gandrīz jebko. Tagad parunāsim par to, kas cilvēkiem patīk ClickFunnels. Pirmais, kas viņiem patīk, ir tas, ka tas ir.

Mākonī mitināts risinājums, tas ir viss, kas jums izveidots, rīks. Tātad ideja cilvēku prātos varētu būt tāda, ka tā būs vieglāka, jo tas viss ir integrēts kopā. Šis uzskats, ka mācīšanās līknes varētu būt mazāk. Nākamā lieta, kas cilvēkiem patīk ClickFunnels, ir dibinātājs Rasels Brunsons, kurš ir eksperts, skolotājs, eksperts mārketings.

Rasela ir apbrīnojama, ņemot vērā šo piltuvju koncepciju, kuru redzat visur reālajā pasaulē, un pārveidojot to digitālā formātā. Pasaule. Cilvēkiem patīk grāmatas, kuras viņš ir rakstījis, un viņš māca par piltuvēm. Viņš māca par kļūšanu par savas jomas ekspertu. Un visbeidzot, viņa dēļ viņš ir izveidojis dažas no visnoderīgākajām, ieskatāmākajām piltuvju apmācībām.

Tagad runāsim par to, kas cilvēkiem nepatīk par ClickFunnels. Un līdz šim sūdzības numur viens, ko esmu lasījis atkal un atkal, ir tas, ka tā ir kļūdaina. Daudzas reizes lietas nedarbojas tā, kā vajadzētu, un tas var būt diezgan nomākts. Nākamā lielā sūdzība par ClickFunnels ir tā, ka veidnes šeit ir neglītas.

Jūs varētu būt tiesnesis katram savam. Daži cilvēki uz noteiktu veidni vai dizainu var reaģēt vairāk nekā kāds cits. Es tev ļaušu būt tiesnesis tam. Vēl viena liela lieta, kas cilvēkiem nepatīk par ClickFunnels, ir tā funkciju ierobežotība. Būtībā tas, ko es domāju, ir tas, ka, ja jums ir nepieciešams ClickFunnels, lai izdarītu kaut ko tādu, kas pašlaik netiek darīts, viņi, iespējams, nekad nepievienos šo funkciju.

Jums vienkārši veiksies. Jums vienkārši būs jāiemācās dzīvot bez tā, ko vēlaties vadīt savu biznesu, ja tas šobrīd to nepiedāvā. Nākamā lieta, kas cilvēkiem nepatīk par ClickFunnels, ir tā, ka tā ir ļoti patentēta sistēma. Jūsu dati tur ir bloķēti. Viņi pilnībā kontrolē.

Viņiem pieder jūsu dati. Ja viņi aiziet no uzņēmējdarbības, pieņemsim, ka viņi nebeigs uzņēmējdarbību, bet, ja viņi tā darīs, jūsu dati tiks noņemti no viņu sistēmas un citā sistēmā un migrēti, esi mazliet sāpīgs. Un tas ir saistīts arī ar pēdējo punktu par to, ka tā ir slēgta atslēga, kurā, ja jums ir nepieciešams ClickFunnels kaut ko darīt, ko tas šobrīd nedara, nekas nav, ko jūs varētu darīt.

Un pēdējā lieta, kas cilvēkiem nepatīk par ClickFunnels, ir liela, un tas ir izmaksas. Viņiem ir divi plāni, un sākuma plāns ir 97 ASV dolāri mēnesī, bet plāns, kas jums patiešām jāatrodas, ja esat ClickFunnels klients, ir 297 ASV dolāri mēnesī..

Svētā govs!

Tas ir ļoti ātri, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu.

Tātad, ņemot vērā visu iepriekš sacīto, mēs atradīsim perfektu alternatīvu, kas atbilstu visām šīm funkcijām, kuras atrodat ClickFunnels, bet alternatīvu, kas būs pielāgojamāka un daudz labāka jums kā lietotājam. Tātad risinājuma pamatā būs WordPress, WordPress pilnvaras, viena trešdaļa no interneta.

Tā ir atvērta platforma, kas būtībā nozīmē. Jums tas pieder. Tas tiešām ir īres maksa salīdzinājumā ar pašu scenāriju. Izmantojot ClickFunnels, jūs īrējat savu digitālo māju. Izmantojot WordPress, jums pieder jūsu digitālā māja. Tātad tas tiešām attiecas uz šo īri vai pašu scenāriju. Man drīzāk vienmēr jābūt īpašumtiesību stāvoklī, tāpēc pati WordPress būs brīva.

Nākamā lieta, kas jums būs nepieciešama, ir tīmekļa mitināšana. Tātad šeit ir SiteGround, un iemesls, kāpēc es izvēlos SiteGround, ir tas, ka viņiem ir fenomenāls atbalsts un viņu mitināšana ir visaugstākās kvalitātes, visaugstākā līmeņa.

Tagad jums, iespējams, jau ir mitināšanas konts, taču, lai būtu godīgi, šajā alternatīvajā ClickFunnels alternatīvā mums jāiekļauj.

Visi aspekti, kas jums būs nepieciešami. Tagad, izmantojot vietni SiteGround, plāni ir ļoti pieņemami. Es ieteiktu šo vidējo plānu, kas ir 6 USD mēnesī. Mēs vienkārši iesim uz priekšu un to noapaļosim. Mēs meklējam 6 ASV dolārus mēnesī, un ar to jūs varat arī mitināt sava uzņēmuma vietni tik daudz vietņu, cik vēlaties, savu emuāru, kā arī piltuves.

Nākamā lieta, kas jums nepieciešama WordPress vietnei, ir WordPress tēma, un mēs varētu izmantot Astro tēmu. Tas ir. Viena no galvenajām WordPress tēmām. Tā notiek arī bez maksas. Viņiem ir maksas versija, bet mums tas nav vajadzīgs. Lai iegūtu alternatīvu ClickFunnels, Astro tēmas bezmaksas versija ir perfekta.

Kā tas ir, jūs to varat izmantot neierobežotās vietnēs. Tas nāk ar gandrīz simts. Pilnībā jūsu vietā izstrādāts vietņu dizains bez maksas, un tā lieliski integrējas arī ar mācību vadības sistēmām, lapu veidotājiem un e-komercijas sistēmām. Tagad, nākamais rīks, kas mums būs nepieciešams, mēs veiksim lielāko daļu sava smagā celšanas, un tas ir lapu veidotāju rīks, kuru mēs izmantosim.

Eletors. Ir pieejama Elementor bezmaksas versija, taču mēs izmantosim maksas Elementor versiju, jo tai ir dažas ļoti jaudīgas funkcijas, kas mums būs vajadzīgas, ieskaitot veidlapu veidotāju, uznirstošo logu veidotāju, desmitiem mārketinga elementu, piemēram, kā atpakaļskaitīšanas taimeri. Tas ir neticami viegli lietojams, neticami pieņemams, un šobrīd tas tiek izmantots gandrīz 3 miljonos vietņu.

Tāpēc mēs pievienosim elementu, vai arī tas maksās tikai USD 4 mēnesī. Es zinu, ka te redzat sakām, ka mēnesī jāmaksā 5 USD. Tas ir paredzēts vienas vietnes licencei. Tas būs 49 ASV dolāri, bet, ja redzat šeit leju, tas saka, ka 5 USD viņi patiesībā to noapaļo, tāpēc tas tiešām ir zems. Četri, piemēram, varbūt 4 USD un 8 centi.

Viņi to noapaļo, lai būtu ļoti godīgi, un tas tikai maksās, pieņemsim, ka mēnesī pieņemsim tikai USD 4, lai lapas veidošanas funkcionalitāti pievienotu formām, ar mārketinga elementiem, un tajā ir arī daudz progresīvu lietu, piemēram, vietnes personalizācija. Tajā ir arī veidnes.

Tas ir diezgan. Pārsteidzošs lapu veidotājs un mārketinga rīks. Nākamais, kas mums būs vajadzīgs, ir piltuves veidošanas rīks, kā arī norēķinu sistēma. Un tam mēs izmantosim grozu plūsmas, grozu plūsmas kā piltuvju veidošanas sistēmas pilnu iespēju ar norēķinu. Tas ietver. Veidnes. Tātad, ja vēlaties pievienot piltuvi savai vietnei tikai ar apmēram divu peles klikšķu palīdzību, jums ir pilnībā izbūvēta piltuve ar dizainu, kuru var rediģēt Elementor, tai ir uzlabotas mārketinga funkcijas, piemēram, e-pasta ziņojumi par pamešanu no groza. -pakāpes izrakstīšanās.

Tam ir arī dalīta pārbaude, ka viņi. Mūsu ēka un drīzumā. Tas ietver visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no iepirkumu groza, piemēram, viena klikšķa pirkumus, pasūtījumu izciļņus, kurus varat izvietot vairākās vietās, un tas ir īpaši paplašināms. Iepriekš minētais piemērs par ClickFunnels, nevis kaut ko tādu, ko vēlaties.

Jums vienkārši būs jāiemācās bez tā dzīvot. Tas nav gadījums, kad izmantojat šo risinājumu ar groza plūsmām. Tā kā es teicu, mums šeit ir norēķinu veidnes, un jūs varat redzēt, ka tas ir nopietns dizaina jauninājums, ja salīdzināt šo ar to, ko jūs iegūstat no ClickFunnels un to dizainparaugiem, taču patiesībā jūs varat to izveidot.

Jebkura veida dizains ar šo ClickFunnels alternatīvu, kuru es tagad detalizēti izdomāju, pati kartīšu plūsma nāk ar diviem 99 gadā, kas šai ClickFunnels alternatīvajai statūtai, ko mēs apkopojam, ikmēneša izmaksas ir 25 USD. Vēl viena lieta, ko groziņu plūsma papildina maisījumu, ir viņu pašu apmācības platforma, kuru, pēc viņu domām, drīzumā uzsāks saukšana par kvalificētu reaktīvo lidmašīnu.

Tagad ir unikālais raksturs. Gil strūkla ir tāda, ka, ja jums ir karšu plūsmas, jūs piekļūstat kvalificētiem reaktīviem, kur viņi parasti pārdod piekļuvi trīs 99 gadā. Jūs to iegūstat bez maksas, un tur ir apmācības kursi, kas palīdzēs jums katrā jomā, kur jums ir tiešsaistes bizness un tagad ir tiešsaistes uzņēmējs, un tas pārsniedz tikai piltuvju izpratni..

Būs kursi par. Reklāmas kampaņas. Notiks video satura veidošanas kursi. Protams, būs piltuves kursi. Tās mērķis ir kļūt par mācību platformu, kas palīdzēs jums katrā tiešsaistes uzņēmējdarbības jomā. Tagad ir daži no nākamajiem priekšmetiem, kurus es pārdomāšu.

Ir izvēles. Jums tie, iespējams, nav nepieciešami. Tie ir iekļauti ClickFunnels. Kad jūs maksājat divus 99 mēnesī, tas jums būs izvēles pirkums. Tātad pirmais būs abonementi. Tātad, ja jūs gatavojaties pārdot. Produkts vai pakalpojums, kurā jums katru mēnesi jāveido pircējs, abonements, jums būs jāiegādājas WooCommerce abonementi, un tas būs pieejams aptuveni USD 17 mēnesī..

Kā es teicu, tas jums var būt neobligāti, ja visas jūsu pārdotās preces, neatkarīgi no tā, vai tās ir fiziskas vai digitālas preces, būs vienreizēji pirkumi, un jums to, iespējams, nevajadzēs. Ar nākamo rīku pietiks. Affiliate pārvaldības platforma, lai tajā integrētos. Tātad, ja jums būs saistīta programma ar saviem produktiem vai pakalpojumiem ap jūsu piltuvēm, tad, iespējams, jums būs nepieciešama arī šī.

Es teikšu, ka šī ir nozarē vadošā filiāļu pārvaldības platforma. Tas ir pilnvērtīgs. Tagad, ņemot vērā šīs izmaksas, ir vairāki plāni. Vienīgais, kas jums būs nepieciešams, ir lētākais, kas ir USD 99 gadā, kas iznāk līdz USD 8 un 25 centiem mēnesī. Noapaļosim to līdz USD 9 mēnesī.

Protams, tas nav obligāts. Ja jums nav nepieciešama filiāļu programma, jums tā nav nepieciešama. Un tur ir arī dažas citas alternatīvas, kas varētu būt lētākas. Pēdējā lieta, kas jums būs nepieciešama, ir e-pasta mārketinga automatizācijas platforma. Tagad es teikšu, ka, kaut arī ClickFunnels ietver e-pasta mārketinga automatizācijas platformu, vairums cilvēku, kas abonē.

Divas 99 mēnesī sastopamas paketes ar ClickFunnels neizmanto savu e-pasta mārketinga automatizācijas platformu, un es viņu vietā izmantosšu viņu vārdus. Būtībā vienprātība ir, vai tā ir iesūkusies. Tātad tas ir kaut kas, par ko jūs maksājat, izmantojot ClickFunnels. Jums nav iespējas par to nemaksāt. Tas ir iekļauts jūsu plānā, bet neviens to faktiski neizmanto.

Viņi tā vietā izmanto. Platforma, kurā, iespējams, jau ir pieejami visi viņu dati, ir uzticama un darbojas tieši tā, kā tas ir nepieciešams, lai tā darbotos. Un tad viņi vienkārši integrē abus. Tātad, kaut arī šim, šim ClickFunnels alternatīvajam videoklipam, mēs iekļausim mārketinga automatizācijas platformas ikmēneša izmaksas.

Lielākā daļa cilvēku, kas to iegūst, izmantojot ClickFunnels, neizmanto savu mārketinga automatizācijas platformu. Tāpēc tam ir daudz alternatīvu. Un tas ir labākais par to. Neiegūstot visu no ClickFunnels, jūs varat izvēlēties labāko no labākajiem. Un tā, visiem ir savs viedoklis par to, kas ir vislabākais no aktīvās kampaņas līdz šimpanzes sūtīšanai Vēberam, taču šī videoklipa vajadzībām mēs izmantosim nosūtījumu zilā krāsā un apskatīsim, kas tas ir kas maksās par sūtīšanu, viņi šeit būvē atšķirīgi, un tas man patīk.

Viņi izraksta rēķinu, pamatojoties uz to, cik daudz e-pasta ziņojumu jūs sūtāt, nevis uz to, cik daudz kontaktpersonu jums patiesībā ir. Tātad plāns šeit ir 25 USD mēnesī, un tas ļaus jums mēnesī nosūtīt 40 000 e-pasta ziņojumu. Lielākā daļa citu e-pasta mārketinga automatizācijas platformu ik mēnesi iekasē maksu no jums, ņemot vērā jūsu abonentu skaitu.

Nosūtīsim viņiem zilu, kas neveido šo ceļu. Tāpēc es to iesaku. Šajā ClickFunnels alternatīvajā video es jums parādīšu alternatīvu, un tas ir šis rīks, ko sauc par mal dzejnieku. Tas ir iesprausts tieši jūsu WordPress vietnē. Tas ir arī ļoti pieņemami. Tas jums izmaksās USD 99 gadā, bet laba lieta ir tas, ja jūs tikai sākat darbu pie savas piltuves.

Ir bezmaksas versija, kas ir ierobežota līdz 2000 abonentiem. Tātad vienīgais laiks, kad sākat maksāt, ir tad, kad jūsu sarakstam pārsniedz 2000 un tad jūs meklējat USD 99 gadā, kas atkal ir USD 8 un 25 centi mēnesī. Un jūs to galvenokārt savienojat ar savu e-pasta sūtīšanas pakalpojumu sniedzēju.

Es personīgi izmantoju Amazon SES, jo tas maksā gandrīz neko. Lai nosūtītu e-pastus, izmantojot šo pakalpojumu, un tas ir gandrīz viss. Tāpēc iesim uz priekšu un apkoposim visu, ko mēs šeit esam salikuši. Mēs izmantosim WordPress, kas ir bezmaksas. Mēs iegūsim tīmekļa mitināšanas kontu vietnē SiteGround.

Ir daudz citu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Mēs sacīsim SiteGround, un tas bija pieci 95 mēnesī. Mēs izmantosim bezmaksas Astro tēmu. Jūs to pēc izvēles varat iegādāties. Tas ir 59 ASV dolāri, bet mēs varētu atbrīvoties, izmantojot bezmaksas Astro tēmu. Tad mēs nopirksim Elementor, un tas maksās.

USD 4 un 8 centi mēnesī par vietnes licenci, kas mums nepieciešama. Tas būs mūsu lapu veidotājs. Tas mums dos uznirstošos logus. Tas mums radīs ļoti elastīgas kontaktu formas. Tas ir pārsteidzošs rīks, un es to vienkārši mīlu. Es to personīgi izmantoju visās savās vietnēs. Mēs iegūsim preču plūsmu, un tā būs, mūsu kases sistēma.

Piltuves veidotājs, tas viss. Tas mums pasniegs skaistas pārdošanas piltuves veidnes, un tas mums dos atteikšanos no groza, AB sadalīšanas pārbaudi. Tajā iekļaus arī kvalificētu reaktīvo lidmašīnu akadēmijas mācību platformu, kas mēnesī maksās 25 USD. Pēc tam, ja jūs plānojat pārdot produktus un pakalpojumus, kuri mainīsies uz abonēšanas pamatiem, pēc izvēles jums būs nepieciešami WooCommerce abonementi, kas jums izmaksās USD 17 mēnesī.

Nākamais pēc izvēles ir saistīts ar saistīto programmu. Mēs gatavojāmies izmantot filiāli WP. Tas būs USD 8 un 25 centi mēnesī, un pēc tam mēs nokļuvām e-pasta mārketinga automatizācijas platformā, nosūtot zilā krāsā, kuras ienākums ir USD 25 mēnesī, un tas viss par kopējo summu aptuveni 85 USD mēnesī, kas ir daudz lētāk nekā divi 99 mēnesī.

Bet jūs zināt, ko? Man nav svarīgi, cik liela ir naudas summa. Svarīga ir jūsu iegūtā funkcionalitāte. Tātad ar šo ClickFunnels, alternatīvo tehnoloģiju steku, tas ir tas, ko jūs varat sagaidīt. Daudz labāki rezultāti. Jūs varat sagaidīt daudz elastīgāku un jaudīgāku risinājumu, kuru varat paplašināt, tomēr jums tas jāpagarina.

Tas viss ir atkarīgs no jūsu pašu iztēles. To ir viegli izdarīt. Paplašināts arī tāpēc, ka mēs runājam WordPress, un tajā ir tik daudz WordPress izstrādātāju, ka īres maksa salīdzinājumā ar pašu scenāriju jūs kļūstat par īpašnieku, salīdzinot ar ClickFunnels. Tikai būdams īrnieks, jums nav nulles atslēgas. Neviens nekontrolē jūsu datus.

Jūs neesat ieslēgts nevienā platformā. Jūs saņemat pilnu apmācības platformu. Tas viss par zemām izmaksām – 85 USD mēnesī. Protams, tas pat nevarētu būt 85 USD mēnesī, ja jums nav nepieciešami daži no šiem komponentiem vai arī jums jau ir daži no šiem komponentiem. Ja jums jau ir uzņēmuma vietne, tur jūs varat ievietot piltuves.

Ja jums jau ir e-pasta mārketinga automatizācijas platforma, varat to vienkārši izmantot. Bet, lai būtu godīgi pret ClickFunnels. Tas ienāk 85 USD vērtībā, un tas, manuprāt, ir daudz labāks un daudz jaudīgāks risinājums. Tagad visiem produktiem un pakalpojumiem, par kuriem es runāju šajā videoklipā, videoklipa apraksta lodziņā būs saites zemāk, un, skatoties videoklipu, tajā tika parādītas saites uz šiem dažādajiem produktiem un pakalpojumiem, lai tas būtu ērti priekš.

Jūs un arī dažas no šīm saitēm, iespējams, novirzīšanas saites, ja jūs apmeklējāt, veicat pirkumu, daļa no tā nonāktu pie manis. Tas jums nemaksā neko papildu, un tas ir paredzēts šī kanāla atbalstam. Labās ziņas, kas jums ir jums, pārliecinieties, ka jūs abonējat. Noklikšķiniet uz šī paziņojuma zvaniņa, jo es taisīšu video.

Soli pa solim parādīts, kā to visu salikt, un šī saite uz šo videoklipu būs atrodama arī video apraksta lodziņā, kas atrodas zemāk. Tāpēc paldies, ka skatījāties. Ja jums ir kādi jautājumi par šo tehnoloģiju steku, ko esmu salicis, nekautrējieties jautāt komentāru sadaļā zemāk. Izņemot paldies, ka skatījāties šo video.

Es ceru, ka jūs to pāriesit uz iestatīšanas video. Paldies par skatīšanos. Es jūs redzēsim nākamajā.

Ja jūs esat meklējis perfektu veidu, kā pārdot savus produktus un pakalpojumus internetā, tad esmu diezgan pārliecināts, ka esat saskāries ar ClickFunnels vai kāds ir jums ieteicis ClickFunnels..

Pēc tam, kad esat apmeklējis vietni ClickFunnels, iespējams, esat redzējis ClickFunnels cenu noteikšanu nedaudz uzlīmju..

Neuztraucieties! Tu neesi viens.

Daudzi cilvēki ir lūguši mani salikt labākā alternatīva ClickFunnels un šeit tas ir domāts jums.

Kas ir ClickFunnels īsumā?

Pirms mēs iedziļināmies šajā jautājumā, ir svarīgi skaidri saprast, kas ir ClickFunnels, tāpēc negrieziet stūrus mūsu alternatīvo tehnoloģiju stekā..

Ir 2 ClickFunnels cenu plāni: viens par USD 97 mēnesī un par USD 297 mēnesī. Tomēr plāns USD 97 pm ir ļoti ierobežots, un tas nedod jums pilnu ClickFunnels produktu komplektu, tāpēc mēs gatavojamies izveidot alternatīvu mēnesī plānotajam USD 297..

ClickFunnels USD 297 mēnesī plāns būtībā ir šādas 6 lietas:

 • Hostings
 • Lapu veidotājs
 • Veidlapu veidotājs
 • E-komercijas izrakstīšanās
 • Filiāļu pārvaldības sistēma
 • E-pasta mārketinga automatizācija

Kas cilvēkiem patīk par ClickFunnels

 • Tas tiek mitināts.
 • Mazāka mācīšanās līkne
 • Rasels Brunsons
 • & viņa _ izdala grāmatas
 • Apmācība: vislabākā vērtība ir tur

Kas cilvēkiem nepatīk par ClickFunnels

 • Tas var būt buggy
 • Veidnes ir šķietami neglītas un rada sajūtu, ka tirgotājs ir krāpnieks
 • Tas ir ierobežots ar funkcijām
 • Tas nav mērogojams, lai būtu labvēlīga platforma
 • Un tas ir dārgi. Freaking 300 $ mēnesī

Šeit ir labākā ClickFunnels alternatīva

Apgādājot trešo daļu no visām vietnēm, WordPress ir ideāla pašpietiekama platforma, lai izveidotu šo ClickFunnels alternatīvu.

Labākais tīmeklis piltuvēm: vietne

Vietnes laukuma top WooCommerce plāns
USD 4 mēnesī

Labākā WordPress tēma piltuvēm: Astra

Bezmaksas
Neierobežots lietojums
Gatavs vietņu importēšanai
Jūsu WordPress vietnes pamats
Integrējas ar visiem lapu veidotājiem, LMS utt

Labākais piltuvju lapu veidotājs: Elementor Pro

USD 4 mēnesī (viena vietne)
Lapu veidotājs
Uznirstošie logi
Veidlapas

Labākais WordPress piltuves veidotājs: CartFlows

 • USD 25 mēnesī
 • Skaistas veidnes
 • Maksājumu apstrādes funkcijas ar WooCommerce
 • Atteikšanās no groza
 • A / B pārbaude

SkillJet

Visas nepieciešamās apmācības
Bezmaksas, iegādājoties CartFlows

WooCommerce abonēšanas spraudnis

USD 17 mēnesī
Viena vietne

AffiliateWP spraudnis

USD 9 mēnesī
Viena vietne

iThemes drošība un UPDraft Plus:

Bezmaksas
Rūpes par dublējumiem un drošību
Neierobežots vietņu skaits

SendinBlue

USD 25 mēnesī par 40 000 e-pastiem.
Neierobežots kontaktu skaits

SEO

Yoast / SEO ietvars
Bezmaksas

Šīs ClickFunnels alternatīvas gala rezultāti

 • Daudz labāki rezultāti
 • Elastīga
 • Pagarināms jūsu pašu iztēlei
 • Viegli atrodiet izstrādātājus
 • Jūs atrodaties uz savas platformas – nav jāieslēdzas
 • Drošība un rezerves kopijas tiek rūpētas
 • Jūs saņemat apmācību, izmantojot SkillJet
 • Galīgās izmaksas: USD 85 mēnesī

Vietne

SiteGround ir ļoti ieteicams tiešsaistes resursdators tiešsaistē, jo viņi ir nodrošinājuši pakalpojumus WordPress lietotājiem, un viņiem joprojām ir pieejamas cenas. Viņi ir visvairāk pazīstami ar ātro sniegumu un tikpat ātro atbalstu.

Galvenās vietnes zemes iezīmes:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • ĀTRI zināšanu atbalsts
 • Pakāpju vide
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Ikdienas dublējumi

SiteGround ir piemērota izvēle jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Viņi rūpējas par WordPress vietnēm un piedāvā mazāk resursu nekā viņu konkurenti, bet lielāku uzticamību.

Iepazīstieties ar vietniGroundGround

Astra tēma

Astra ir bezmaksas WordPress tēma, kas koncentrējas uz ātrumu. Pēc izvēles jūs varat iegādāties Pro versiju par 59 ASV dolāriem, kas pievieno dažus papildu iestatījumus un opcijas.

Galvenās Astra tēmas iespējas:

 • Nevis ātrākā tēma, bet tā nav nekāda draiskulība
 • Daudz bezmaksas demonstrācijas vietņu
 • Elastīga mega izvēlnes funkcija
 • Pielāgotu izkārtojumu opcijas
 • WooCommerce atbalsts
 • LearnDash atbalsts

Astra tēma ir taisnīga izvēle jebkuram WordPress tīmekļa dizaina projektam. Es domāju, ka lielākais jautājums ir tas, vai šajās dienās jums pat ir jāiegādājas tēma, jo lapu veidotāji dara visas tās pašas lietas, kuras jums būtu nepieciešamas. Piemēram, Elementor ir bezmaksas Hello tēma, kas ļauj jūsu lapas veidotājam veikt visu darbu.

Joprojām ir daži pamatoti iemesli, kāpēc iegādāties profesionālo motīvu, taču lielākajai daļai cilvēku, visticamāk, tas derēs ar bezmaksas motīvu.

Man gan šķiet, ka Astra tēma nav sekojusi pašreizējām tendencēm, un es to vairs neiesaku.

Ir pieejami daudz labāki mūsdienu motīvi, kas piedāvā iebūvētu galvenes un kājenes veidotājus, salīdzinot ar 3 izkārtojumiem, kā arī elastīgāku lapu un ziņu izkārtojumus..

Izbraukšana Astra tēma

Eletors

Elementor ir WordPress lapu veidotājs, kas WordPress tīmekļa dizainu ir pārņēmis vētrā. Tam ir visdziļākā funkciju kopa, tomēr to ir ļoti viegli lietot un apgūt. Elementor ir vispilnīgākais bezmaksas lapu veidotājs. Lai pievienotu papildu izstrādātāja funkcijas, ir arī papildinājums Pro.

Galvenās elementa īpašības:

 • Tiešsaistes sākuma lapas redaktors
 • Vietnes personalizācijas iespējas
 • Veidņu un bloku bibliotēka
 • Plašas mobilās reaģēšanas iespējas
 • Visspēcīgākais uznirstošo logu veidotājs
 • PRO Izveidojiet pielāgotas galvenes / kājenes
 • PRO Izveidot ziņas veida izkārtojumus

Elementor ir spēcīgākais šobrīd pieejamais lapu veidotājs. Viņi konsekventi izlaiž jaunas funkcijas, kas atbilst pašreizējām dizaina tendencēm. Tas nozīmē, ka jūs varēsit saglabāt savu vietni atbilstošu.

Elementor Pro ir neticami vērtīga, ņemot vērā visus tajā iekļautos papildu moduļus un barošanas funkcijas.

Ja es šodien sāktu jaunu vietnes projektu, Elementor būtu lapu veidotājs, kuru es izvēlētos. Es uzskatu, ka tam ir jābūt WordPress lapu veidotājam, kuru ir patīkami izmantot.

Izbraukšanas elements

CartFlow

CartFlow ir WordPress pārdošanas piltuves veidotājs. Tas ļauj ātri un viegli izveidot pārdošanas piltuves, izmantojot jūsu izvēlēto lapu veidotāju.

Galvenās CartFlow iespējas:

 • Profesionāli veidotas veidnes
 • 5 atrašanās vietas pasūtīšanas izciļņi
 • Pārdošana ar vienu klikšķi
 • Izmantojiet savu vēlamo lapu veidotāju
 • Pagarināms atšķirībā no klikšķu piltuvēm
 • Atpakaļskaitīšanas taimeri un dalītā pārbaude

Ja vēlaties WordPress pārdošanas piltuves veidotāju un esat pārliecināts par sevis mitināšanu vai pārvaldītu WordPress mitināšanu, tad CartFlows ir lieliska iespēja, jo to ir viegli lietot, taču tā ir ļoti jaudīga..

Izbraukšana CartFlows

WPFusion

WPFusion ļauj jums savienot savu WordPress vietni ar CRM vai mārketinga automatizācijas platformu, lai nodrošinātu saturu, dinamiski atlaides, pievienotu vietnes personalizāciju un vairāk automātiski, izmantojot tagus.

Galvenās WPFusion iespējas:

 • Pieejamas daudzas CRM integrācijas
 • Integrējas ar lielāko daļu WordPress spraudņu
 • Dalības drošība
 • Vietnes personalizācija
 • Dziļa integrācija ar Elementor
 • Pārāk daudz priekšrocību, lai uzskaitītu

Pārbaudiet WPFusion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector