BigCommerce pret WooCommerce: kam ir augšējā roka?

Vai ir pienācis laiks ķerties pie e-komercijas biznesa? Ja tā, vai esat jau izlēmis, kuru e-komercijas platformu vēlaties izmantot, un kura ir piemērota jūsu domātajām funkcijām un funkcijām?


BigCommerce un WooCommerce ir divi lieli spēlētāji, kad runa ir par e-komercijas platformām. Mēs iesakām jums izveidot viedokli par to, kuru izmantot, uzskaitot abu salīdzinājumu, sākot no to īpašībām, beidzot ar cenu noteikšanu, atbalstu, lietošanas ērtumu un citu..

Vispārīgs pārskats: BigCommerce pret WooCommerce

Liela komercija

Sāksim ar BigCommerce.

Tā ir pilnībā mitināta e-komercijas platforma, kurai ir ļoti daudz, it īpaši jauno uzņēmumu īpašniekiem, jo ​​kā starteris varat iegūt visu nepieciešamo.

Sākot jaunu vietni, jums ir nepieciešama mitināšana (kur jūsu vietne dzīvo internetā), dizains, saturs, maksājumi, grozs, mārketinga iespējas, atbalsts un daudz kas cits. BigCommerce viņi to visu sedz vienā iepakojuma cenā.

Tomēr viens no faktoriem, kas jums jāapsver pirms reģistrēšanās BigCommerce, ir tas, ka, kad jūs pierakstīsities ar viņiem un sāksit izveidot savu e-komercijas vietni, jūs tiksit “turēts par ķīlnieku”, jo nav iespēju pārvietot savu vietni ar citu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Cita lieta, ka jūsu dati tiek koplietoti ar citiem BigCommerce veikaliem.

Tomēr BigCommerce piedāvā iespēju integrēt savu platformu, izmantojot WordPress. Izmantojot šāda veida iestatījumus, jūs varat pārvaldīt savu saturu priekšpusē, izmantojot WordPress, un aizmugures versija būs paredzēta BigCommerce

WooCommerce

WooCommerce ir populārs bezmaksas e-komercijas spraudnis WordPress un nodrošina 30% no visiem tiešsaistes veikaliem. Tātad, ja vēlaties izmantot WooCommerce, jūsu vietnei vajadzētu būt vietnē WordPress.org. Ja jums jau ir WordPress emuārs vai vietne, tad ir ērti izveidot e-komercijas veikalu, izmantojot spraudni WooCommerce. Jūs varat uzreiz pārlēkt un doties uz mūsu pilnīgs WooCommerce vietnes iestatīšanas ceļvedis.

Ko tas nozīmē?

WooCommerce un WordPress apvienojumā nozīmē, ka jums ir pilnīga kontrole un īpašumtiesības uz jūsu vietni. Atšķirībā no BigCommerce, kurā esat piesaistīts, jūs varat izvēlēties jebkuru sev tīkamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

WooCommerce piedāvā arī daudz iebūvētu funkciju, lai palīdzētu pārvaldīt jūsu tiešsaistes veikalu. Tie ietver maksājumu apstrādi, krājumu pārvaldību, nosūtīšanu, kuponu un daudz ko citu. Forši, vai ne??

Iespējas

Tagad pārbaudīsim iespējas, kuras ieguva BigCommerce un WooCommerce.

BigCommerce

BigCommerce piedāvā daudz funkciju. Mazāk nekā pusi no laika, kas parasti vajadzīgs vietnes izveidošanai, varat noformēt pievilcīgu un intuitīvu e-komercijas veikalu.

Lai palīdzētu jums sākt, jūs varat izvēlēties no ļoti daudzām tēmām – bezmaksas un maksas. Neuztraucieties par to, lai nesaņemtu tēmu, kas piemērota jūsu nišai, jo viņiem ir daudz pieejamo dažādu nozaru, piemēram, modes, pārtikas un dzērienu, mākslas un amatniecības, mājdzīvnieku, automobiļu un rūpniecības, rotaļlietu un spēļu, un vēl daudz vairāk.

Pat ja jūs neesat tehniķis, jūs joprojām varat pielāgot savu veikalu, padarot lietotājiem ērtāku iepirkšanos jūsu veikalā, izmantojot tā ērti lietojamo veikala redaktoru, kā arī nosacīto loģiku, valodu failus, elastīgu modulāru kodu bāzi, un meklēšanas funkcionalitāte.

BigCommerce ir arī iebūvēti reklāmguvumu optimizācijas rīki, kas palīdzēs ātri palielināt ieņēmumus. Tā pamestais grozu serveris palīdz samazināt atteikšanos no groza. Tās PayPal One Touch palīdz palielināt norēķinu skaitu.

Varat arī izmantot vienas lapas izrakstīšanos, lai palielinātu reklāmguvumu, pievienotu produktu pārskatus, lai palielinātu patērētāju uzticēšanos, un pievienojiet iebūvētos kuponus un atlaides, lai stimulētu pircējus..

Dažas papildu funkcijas ietver e-komercijas analītiku, meklētājprogrammu optimizāciju, netraucētu integrāciju ar citām iecienītākajām lietotnēm, nosūtīšanu un pasūtījumu izpildi, maksājumu pieņemšanu un daudz ko citu..

Nav slikti, pareizi?

WooCommerce

WooCommerce piedāvā arī plašu funkciju klāstu, lai palīdzētu jums izveidot noderīgu WordPress tiešsaistes veikalu. Jūs varat pielāgot savu veikalu tik ilgi, cik vēlaties, jo tas ir atvērts avots un ir veidots uz WordPress.

Jūs varat izvēlēties kādu no tās WooCommerce tēmām un viegli integrēt to WordPress. Jūs pat varat izvēlēties no vairāk nekā 55 000 bezmaksas un apmaksātiem WordPress spraudņiem, kas atbilst jūsu e-komercijas vajadzībām.

Izmantojot WooCommerce, jūs varat izmantot dažādus paplašinājumus, lai palīdzētu uzlabot savu e-komercijas veikalu, sākot ar maksājumiem, nosūtīšanu, mārketingu, visu veidu veikalu pārvaldību un daudz ko citu. Izmantojot, jūs varat arī paplašināt klientu izvēli par krāsām un izmēriem variācijas WooCommerce.

Šeit ir daži no populārākajiem WooCommerce paplašinājumiem, kurus varat izmantot savam tiešsaistes veikalam:

  • WooCommerce abonementi – atkārtotiem maksājumiem un automātiskai klientu iekasēšanai
  • WooCommerce Bookings – lai rezervētu tikšanās, rezervācijas vai produktu vai aprīkojuma nomu no savas vietnes
  • Produktu papildinājumi – papildinājumu piedāvājumiem, piemēram, dāvanu iesaiņošanai vai īpašas piezīmes pievienošanai savam produktam
  • Dalība WooCommerce – lai dalībniekiem bez maksas vai par noteiktu cenu tiktu nodrošināta pieeja konkrētam saturam vai produktam
  • Sūtījumu izsekošana – klientu pasūtījumu sūtījumu izsekošanai

Vēl viena lieliska lieta par WooCommerce ir tā, ka jūs varat pārvaldīt savu tiešsaistes veikalu, izmantojot tā mobilo lietotni caur tās maksājumu vārtiem. Dažās satriecošākajās funkcijās ietilpst iebūvēta maksājumu apstrāde, piemēram, PayPal un Stripe, valodas un valūtas pielāgošana, produktu vērtējums un pārskati, kā arī pārskati. Gadījumā, ja jūs interesē, mums ir arī video apmācība par to, kā pircējus tieši nosūtīt uz kasi WooCommerce.

Ar visām pieminētajām lietām, kura, jūsuprāt, nāk virsū?

Nav šaubu, ka tā ir WooCommerce.

Lietošanas ērtums

BigCommerce

BigCommerce ir viena no vienkāršākajām platformām, ko izmantot, kad runa ir par jūsu tiešsaistes veikalu. Iekāpšanas process ir viegli saprotams, un tajā ir daudz iebūvētu funkciju, tāpēc jums nav jāuztraucas par spraudņiem.

BigCommerce arī palīdz jums izveidot savu vietni minimālā laikā. Ja jūs neesat tehniķis, neuztraucieties, jo BigCommerce to visu ir ieguvis jums.

WooCommerce

WooCommerce var piedāvāt daudz, ja runa ir par tēmām un spraudņiem. Bet visu savu datu ievietošanai WordPress būs nepieciešams vairāk laika. Ar to ir mazliet mācīšanās līknes.

Pārvaldot savu vietni, ieskaitot atjauninājumus un pārliecinoties, vai vietne ir droša, jums jābūt vairāk praktiskam. Par laimi WooCommerce piedāvā vairākus spraudņus, piemēram, drošības spraudņus, kas palīdzēs jums automatizēt procesu.

Ja jūs jau esat pieradis izmantot WordPress, tiešsaistes veikala izveidošana būs kā pastaiga parkā.

Tas ir iemesls, kāpēc, runājot par lietošanas ērtumu, augšpusē parādās BigCommerce.

Mērogojamība

BigCommerce

Ja esat iesācējs vai mazs uzņēmums, BigCommerce ir lieliska izvēle jums. Un, ja jūs plānojat palielināt mērogu, BigCommerce piedāvā neierobežotu produktu daudzumu, failu glabāšanu un joslas platumu.

BigCommerce piedāvā arī 99,9% uptime un ātrāku lapu ielādes laiku. Iestatot to veikalā, jūs iegūsit labāku reklāmguvumu un pozitīvāku klientu pieredzi.

Lieta ir tāda, ka, palielinoties apjomam, tā kļūst arvien dārgāka, kad, sasniedzot noteiktu gada pārdošanas apjomu tiešsaistē, jūs automātiski tiek paaugstināts uz augstāku plānu..

WooCommerce

Izmantojot WooCommerce, varat mērogot savu biznesu tā, kā vēlaties, jo tā ir atvērtā koda platforma. Jūs varat izlikt neierobežotus produktus, attēlus un galerijas un pārvaldīt neierobežotus darījumus. Bet, palielinoties jūsu e-komercijas veikalam, jums arī ir jājaunina WooCommerce mitināšanas plāns.

Atšķirībā no BigCommerce, jūs esat viens, kas uztur savas vietnes atjauninājumus, dublējumus un drošību. Bet tas nozīmē, ka jums ir izvēle, kurus spraudņus izmantot jūsu biznesam.

Ja jums nepatīk nodarboties ar tehniskiem jautājumiem jūsu vietnē, jums ir iespēja nolīgt izstrādātāju, kas to darīs jūsu vietā.

Tātad mērogojamības ziņā WooCommerce ir vadībā.

Cenu noteikšana

BigCommerce

BigCommerce piedāvā četrus dažādus cenu plānus, piemēram, Standard, Plus, Pro un Enterprise, kas svārstās no 29,95 USD mēnesī līdz 249,95 USD mēnesī un vairāk, atkarībā no klientu tiešsaistes pārdošanas.

Tajos nav ietverta maksa par darījumiem, neierobežoti produkti, failu glabāšana un joslas platums, kā arī neierobežoti personāla konti. Maksa par debetkaršu un kredītkaršu apstrādi sākas ar 2,9% + 0,30 USD par darījumu visiem BigCommerce plāniem.

Ja tiešsaistes pārdošanas apjomi ir mazāki par 400 000 USD, jūsu plāns ir Pro, kas mēnesī ir 249,95 USD. Bet, tā kā jūsu bizness aug, sakiet, ka papildu USD 200 000, jums būs jāmaksā papildus USD 150 mēnesī.

Ja vēlaties atteikties no groza taupīšanas un klientu segmentēšanas funkcijām, izvēlieties augstāku plānu.

WooCommerce

WooCommerce ir bezmaksas e-komercijas WordPress spraudnis. Jūs to varat vienkārši lejupielādēt un instalēt savā WordPress vietnē.

Bet, protams, lai jūsu tiešsaistes veikals tiktu izveidots un darbotos, jums ir nepieciešams domēna vārds, mitināšanas pakotne un SSL sertifikāts. Iegūstiet labāko lēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sarakstu.

WooCommerce paplašinājumi var būt nedaudz dārgi, taču tos varat iegādāties tikai tad, kad tie jums nepieciešami. Varat arī meklēt bezmaksas vai lētus WordPress spraudņus vietnei WooCommerce.

Acīmredzot jūs varat gūt maksimālu labumu no sava budžeta, izmantojot WooCommerce.

Atbalsts

BigCommerce

BigCommerce saviem lietotājiem nodrošina izcilu atbalstu. Visi plāni tiek nodrošināti ar tiešo aģentu atbalstu visu diennakti. Jebkurā dienas laikā, kad rodas kādas problēmas ar jūsu vietni, jūs noteikti saņemsit palīdzību nekavējoties.

Viņiem ir arī palīdzības centrs, kurā ir daudz noderīgu padomu, triku un vadlīnijas lietotājiem.

Kad jūs reģistrēsities viņu uzņēmuma plānam, varēsit piekļūt ātram maršrutēšanas atbalstam, kļūt par prioritāti ar saviem jautājumiem, piekļuvei stratēģiskai konta pārvaldībai un API atbalstam..

WooCommerce

WooCommerce piedāvā materiālus un konsultācijas, kas aptver viņu lietotāju problēmas un vispārīgus jautājumus. Viņi arī mudina forumus, kur lietotāji var mijiedarboties savā starpā un saņemt padomus viens no otra.

WooCommerce piedāvā tikai tiešsaistes tērzēšanas un biļešu pārdošanas sistēmu. Viņiem nav atbalsta pa tālruni, e-pastu vai sociālajiem saziņas līdzekļiem. Ja rodas problēmas ar serveri, varat sazināties ar savu WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Tas padara BigCommerce par uzvarētāju, kad runa ir par klientu atbalstu.

Tātad, kuru jums vajadzētu izvēlēties? BigCommerce vai WooCommerce?

BigCommerce un WooCommerce faktiski ir lieliska izvēle atkarībā no jūsu vēlmēm.

Ja vēlaties ātri izveidot tiešsaistes veikalu, nedomājot par savas lapas tehniskajiem aspektiem, reģistrējieties BigCommerce.

Izmantojot BigCommerce, jums nav jāuztraucas vairāk, un tas varētu ietaupīt laiku, veidojot savu tiešsaistes veikalu. Kad esat pierakstījies, jums nav jāpavada daudz laika savas vietnes izveidošanai. BigCommerce jums tas viss ir pieejams.

Lieta ir tāda, ka, palielinoties jūsu biznesam, jums būs jāmaksā vairāk. Turklāt jūsu vietnē nav pilnīgas kontroles un īpašumtiesības.

Bet, ja vēlaties pilnībā kontrolēt savu vietni un vēlaties iestatīt budžetam draudzīgāku iestatījumu, tad izvēlieties WooCommerce.

Kā minēts, tas darbojas caur WordPress, padarot jūsu kontroli un pielāgošanu bezgalīgu. Jūs varat spēlēt ar savu radošumu, cik vien vēlaties. Izmaksas ir lētākas, it īpaši topošajiem uzņēmējiem.

Vienīgais trūkums šajā gadījumā ir tas, ka jums pašiem tikai jāpārvalda programmatūra un vairāk laika jāpavada savas lapas izveidošanai. Bet, protams, visu, kas jums jāiemācās, var meklēt tiešsaistē.

Tātad, ko jūs gaidāt? Veidojiet šo tiešsaistes veikalu un sāciet pelnīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector